Najlepsze Chromebooki poniżej 300 USD

Wreszcie zastępuje starzejącego się Chromebooka 3, Najnowszy Chromebook Samsunga jest niezbędny dla każdego, kto szuka małego, taniego Chromebooka do noszenia na co dzień. Jeśli kupujesz Chromebooka za mniej niż 300 USD, absolutnie nie możesz pobić mocy i wydajności tego konkretnego Chromebooka 4 model, który przenosi 64 GB pamięci i, co ważniejsze, 6 GB pamięci RAM. Ta dodatkowa pamięć pozwala na uruchamianie większej liczby kart i programów bez spowalniania, co czyni go jednym z najpotężniejszych Chromebooków w tym podsumowaniu.

To nie jedyna rzecz, która sprawia, że ​​jest to świetny laptop. Chociaż nigdy nie należy oceniać technologii po wyglądzie, ten elegancki i ultrakompaktowy Chromebook z pewnością wygląda. Jego minimalistyczna i wytrzymała konstrukcja jest idealna dla osób często podróżujących, którzy muszą nadążyć za pracą w podróży, ale nie chcą być obciążani przez uciążliwe gadżety, a dzięki 11.6″, Idealnie nadaje się do wsuwania bezpośrednio do torby.

Ta niewielka, ale potężna maszyna jest wyposażona w podświetlenie LED, które jest przyjemne dla oczu. Oprócz 6 GB pamięci RAM Chromebook 4 jest zasilany przez nowy procesor Intel Celeron Procesor N4000, który może wykonywać imponującą liczbę zadań bez rozładowywania baterii i kartę graficzną Intel HD, co jest przydatne w przypadku większości witryn streamingowych, takich jak Netflix i Hulu. Żywotność baterii osiąga 11 godzin, mimo że mieści się w wąskiej i lekkiej ramie, dzięki czemu możesz jeździć cały dzień bez konieczności noszenia ładowarki.

Otrzymujesz również port USB, za pomocą którego można podłączyć praktycznie nieograniczoną liczbę urządzeń peryferyjnych oraz Bluetooth 4.0 zgodność oznacza, że ​​będziesz w stanie pozostać w większości bezprzewodowy, gdy jesteś w ruchu. Podobnie jak w przypadku każdego zakupu Chromebooka, otrzymujesz pakiet Google Apps i funkcji, które ułatwiają utrzymanie ciągłości pracy w chmurze. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany konwertowaniem i edycją plików Microsoft Word, zarządzaniem arkuszami kalkulacyjnymi lub budowaniem prezentacji, ten mały potęga laptopa Cię obejmuje.

Jeśli potrzebujesz większego laptopa, Chromebooka 4 występuje również w wersji Plus, oferując 15-calowy wyświetlacz zamiast 11.6″ Wyświetlacz. Tylko upewnij się, że nadal wybierasz wersję 6 GB zamiast wersji 4 GB.