Najlepsze darmowe oprogramowanie do projektowania krajobrazu do zaprojektowania niesamowitego podwórka

Projektowanie krajobrazu zasadniczo odnosi się do planowania i projektowania Twojego podwórka, trawnika lub ogrodu. Większość ludzi w krajach pierwszego świata mieszkających w niezależnym domu miałaby głównie trawnik. Jeśli chcesz zaprojektować plan, zapoznaj się z listą najlepszych darmowych produktów do projektowania krajobrazu.

Darmowe oprogramowanie do projektowania krajobrazu Windows 10

Zazwyczaj oprogramowanie do projektowania krajobrazu jest przeznaczone dla profesjonalistów i firm, które mają wysoką cenę. Możesz jednak skorzystać z bezpłatnego oprogramowania do projektowania krajobrazu, jeśli Twoim celem jest jedynie zaprojektowanie własnego podwórka. Takie narzędzia są idealne dla osób oczekujących właściwości odwracania.

    Showoff.com The Visualizer
    My Garden autorstwa Gardeny
    SketchUp
    Oprogramowanie do projektowania domu DreamPlan
    Plan-A-Garden autorstwa BHG

Oto lista najlepszych darmowych programów do projektowania krajobrazu:

1]Showoff.com The Visualizer

Najlepsze darmowe oprogramowanie do projektowania krajobrazu

Showoff.com to w zasadzie strona internetowa poświęcona sprzedaży i renowacji nieruchomości. W USA i być może w wielu innych krajach pierwszego świata przerzucanie nieruchomości jest dość popularne. Przed przerzuceniem nieruchomości sprzedawcy wolą odnowić swoją nieruchomość. Dlatego Showoff.com korzysta z aplikacji Visualizer, która jest oddzielną sekcją na stronie, aby przesłać zdjęcie swojej nieruchomości i zaprojektować ją. Możesz zrobić to samo dla swojego ogrodu. Sprawdź więcej na ten temat na stronie internetowej tutaj.

2]My Garden autorstwa Gardeny

Gardena

Gardena to domowa strona poświęcona ogrodnictwu, a konkretnie sprzedaż sprzętu ogrodniczego. Jednak ten, kto zamierza kupić sprzęt, wolałby wcześniej przygotować plan swojego ogrodu. Podczas gdy powszechną praktyką jest zapisywanie ustaleń na kartce papieru, oprogramowanie My Garden firmy Gardena znacznie ułatwi projektowanie krajobrazów. Oprogramowanie można pobrać z tutaj.

3]SketchUp

SketchUp

Aplikacja SketchUp może pomóc w modelowaniu 3D konstrukcji architektonicznych, w tym krajobrazów. Podczas gdy aplikacja komputerowa jest płatna, wersja internetowa jest bezpłatna do użytku osobistego. Chociaż funkcje w wersji darmowej są ograniczone, to jest więcej niż wystarczające do zaprojektowania ogrodu. Możesz stworzyć model jako projekt 3D i wydrukować go na papierze. Dowiedz się więcej o tej aplikacji na jej oficjalnej stronie internetowej tutaj.

4]Oprogramowanie do projektowania domu DreamPlan

Darmowe oprogramowanie do projektowania krajobrazu Windows 10

Oprogramowanie do projektowania domu DreamPlan sprawia, że ​​projektowanie domu jest przyjemne i łatwe. Chociaż można go wykorzystać do zaprojektowania każdego pomieszczenia i powierzchni domu, oprogramowanie jest jeszcze lepsze do projektowania krajobrazu. Choć nieco kreskówkowe, DreamPlan Home Design Software jest idealny dla amatorów. Dowiedz się więcej o tym oprogramowaniu w sklepie Microsoft Store tutaj.

5]Plan-A-Garden autorstwa BHG

Plan-A-Garden autorstwa BHG

Better Homes & Garden BHG to doskonała strona internetowa do nauki projektowania ogrodów. Nie uczy części technicznej, ale estetycznej części projektowania. Plan-A-Garden to darmowa aplikacja, którą można pobrać ze strony internetowej BHG. Możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść w aplikacji, aby sprawdzić, jak rośliny i projekty wyglądałyby w twoim ogrodzie. Sprawdź więcej o oprogramowaniu na oficjalnej stronie internetowej tutaj.

Czytaj dalej: Darmowe oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowej dla Windows 10

Co chciałbyś dalej przeczytać?

Darmowe oprogramowanie do projektowania krajobrazu Windows 10DreamPlan Home Design Software