Najlepsze darmowe strony z filmami 2019 – Bezpieczne i legalne

W weekend lub nawet w dni powszednie oglądanie filmu pomaga utrzymać hormony i uwolnić się od stresu. Ale prawdopodobnie nikt nie lubi opuszczać komfortu kanapy lub łóżka, aby pójść do kina i obejrzeć filmy. Znalezienie darmowych stron internetowych jest trudnym zadaniem pełnym ryzyka (zaufaj mi!)

W większości przypadków Google umieszcza Cię w niebezpiecznych witrynach do pobierania filmów. Dlatego konieczna jest znajomość stron internetowych, które umożliwiają pobranie bezpłatnego filmu bez narażania bezpieczeństwa i prywatności.

Oprócz tego polecam wypróbowanie stron / wyszukiwarek Torrent (lista na końcu tego artykułu), aby znaleźć żądane witryny z filmami, które można pobrać. Jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym, możesz skorzystać z naszej ręcznie przygotowanej listy najlepszych darmowych aplikacji filmowych

Najlepsze strony z darmowymi filmami do pobrania 2019

Stworzyliśmy dla Ciebie najlepsze witryny do pobierania filmów. Te strony internetowe są legalne (nie wszystkie) i zapewniają bezpłatne filmy bez zobowiązań.

P2PGuru

Jeden z nowszych graczy w mieście ma nazwę P2PGuru.com, podczas gdy nazwa brzmi w najlepszym razie tandetnie i tandetnie, przyczyna tego projektu jest właściwie dobra, ponieważ projekt powstał w odpowiedzi na cenzurę internetową związaną z dyrektywami dotyczącymi praw autorskich, Artykuł 13 i #SaveYourInternet. Od pewnego czasu wiele osób szczegółowo omawia te kwestie, a ci, którzy chcą wolności w Internecie, robią wszystko, aby ułatwić wszystkim innym.

Zaletą P2PGuru jest to, że jest on całkowicie wolny od reklam i darmowy, a co najważniejsze, mimo że jest stosunkowo nowy, mieści 76 080 filmów i 6, 000 programów telewizyjnych. Pamiętaj, że nie tylko będą pracować nad stworzeniem bazy danych torrentów zawierającej wszystkie inne istotne informacje o każdym filmie i programie (w tym rankingi IMDB), które pozwolą ci znaleźć wszystko, czego szukałeś na wielu stronach wcześniej na jednym witryny, ale będą też tworzyć i wprowadzać nowe funkcje, takie jak dostosowana lista obserwowanych, Przycisk Powiadom mnie, Indeks jakości I Oceny Guru dzięki temu przeglądanie zawartości Internetu będzie znacznie prostsze, bezpieczne i usprawnione.

Oficjalna strona internetowa

FilmOnline4U

Jeśli lubisz filmy Bollywood lub Hollywood z dubbingiem w języku hindi, jest to najlepsza witryna do odwiedzenia. Jest to jedna z najlepszych bezpłatnych stron z filmami online. Oferują filmy Bollywood, Hollywood, Hindi Dubbed i pakistańskie.

Ta witryna do pobierania filmów jest obsługiwana przez reklamy, co może być irytujące. Możesz więc zainstalować Adblocker w przeglądarce, aby oglądać filmy online. W tej witrynie nie ma żadnych hostów. Korzysta z zewnętrznych usług hostingowych wideo, takich jak Putlocker, Ładowanie wideo i inni. Możesz zapisać się do ich biuletynu, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych filmach do pobrania.

Oficjalna strona internetowa

AZMovie.to

AZMovie to jedna z najlepszych darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, która pozwala oglądać filmy w jakości HD i nie wymaga rejestracji na ich stronie internetowej. Większość filmów jest dostępna w jakości 1080p lub Full HD.

Wszystkie filmy są odpowiednio uporządkowane według gatunku, roku i wydajnego filtra wyszukiwania. Do wyboru są trzy serwery. Jeśli jeden nie działa, masz dwa serwery zapasowe do obejrzenia tego samego filmu.

Najlepsze w AZMovie, które odróżniają je od innych stron z filmami, jest tylko kolekcja filmów HD, nie znajdziesz żadnej wersji CAM.

Jak zwykle zalecamy naszym czytelnikom korzystanie z Adblockera podczas pobierania filmów online.

Oficjalna strona internetowa

Sony Crackle

Ta strona internetowa jest obsługiwana przez Sony Entertainment i do oglądania jest mnóstwo bezpłatnych filmów online. Możesz oglądać nieocięte darmowe filmy online, oryginalne programy, a także bezpłatne programy telewizyjne. Ta internetowa usługa filmowa pierwotnie nosiła nazwę Grouper, ale teraz Sony Crackle.

To wspaniała strona internetowa do bezpłatnego przesyłania strumieniowego filmów w gatunkach takich jak Action, Comedy, Sci-Fi, Fandom, Romance, Sports, Thriller, Crime, Anime i Horror. Po zarejestrowaniu się w witrynie wystarczy obejrzeć kilka reklam i reklam przed obejrzeniem filmu. Rejestracja na stronie internetowej nie jest przymusem, ale oszczędza dużo czasu na sekundę. Nie musisz za każdym razem wpisywać swoich urodzin. Zarejestrowanie się na stronie pobierania filmów pozwoli ci również tworzyć własne listy odtwarzania. Aplikacje Sony Crackle są również dostępne dla PS3, Xbox 360, Roku, Sony Blu-Ray Disc Player, Google TV, Samsung Blu-Ray Player i wielu innych usług telewizyjnych. Usługi Sony Crackle są również ograniczone do niektórych regionów świata.

Oficjalna strona internetowa

Popcorn Flix

Ta strona jest obsługiwana przez Screen Media Ventures. Popcorn Flix umożliwia strumieniowe przesyłanie i pobieranie filmów z repozytorium setek filmów. Ta strona jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga rejestracji.

Możesz wyszukiwać ulubione filmy, które chcesz przesyłać strumieniowo, lub przeglądać ich gatunek. Obejmuje to romans, przygodę, horror, science fiction, wojnę, filmy dokumentalne i inne. Polecane filmy to Zodiac, Tactical Force, Day Light, One Way, Song One Far Cry i inni. Możesz sortować te filmy według najpopularniejszych lub według tytułów. Jest też Najbardziej popularny i Nowe przyloty link w menu. Możesz użyć tych przycisków, aby znaleźć to, co oglądają inni ludzie lub co dodali jako nowi do swojej witryny. Ta strona wyświetla reklamy, ale niezbyt denerwujące. Przed oglądaniem lub pobieraniem filmów z tej witryny należy wyłączyć funkcję blokowania reklam. Dostęp do tej witryny jest ograniczony do kilku regionów z powodu problemów z prawami autorskimi. Aby uzyskać dostęp do tej witryny, możesz potrzebować dowolnej usługi VPN.

Oficjalna strona internetowa

Tubi TV

Ta strona jest najbardziej ulubioną alternatywą dla miłośników filmów do oglądania i pobierania filmów za darmo. Ponad siedem tysięcy tytułów filmów i seriali z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wszyscy możecie oglądać za darmo, nawet bez rejestracji, jeśli nie chcecie.

Nowe rzeczy są dodawane co tydzień. Oznacza to, że powinieneś spodziewać się nowych treści w każdy weekend. Aplikacje dla tej witryny są dostępne na Androida, iOS, Amazon, Roku, Smart TV i inne. Istnieje trzydzieści pięć różnych kategorii, które pomagają przeglądać ulubiony film i zawęzić wyniki wyszukiwania. Istnieje nawet kategoria o nazwie Nie w serwisie Netflix który obejmuje filmy i seriale, które nie są dostępne w serwisie Netflix, ale można obejrzeć tutaj za darmo. Dostęp do tej strony internetowej jest niedostępny tylko w Europie ze względu na ostatnie przepisy RODO. Jednak komunikat prasowy firmy powiedział, że pracują nad zgodnością z RODO, aby rozpocząć świadczenie usług również w UE. Ta strona wyświetla reklamy, które działają jako subskrypcja do oglądania filmów online. Konieczne może być wyłączenie programu blokującego reklamy, aby oglądać filmy w tej witrynie.

Oficjalna strona internetowa

FMovies

To jest strona internetowa, na której można spodziewać się, że film pojawi się zaraz po pierwszym wydaniu kinowym. Zapewniają wersję kamery do najnowszych filmów, ale przesyłają wersję HD, jak tylko film będzie dostępny w dowolnym miejscu online.

Możesz obejrzeć swój ulubiony film, przeglądając gatunek lub wyszukiwać. Ta strona internetowa zawiera również najwyżej oceniane seriale telewizyjne, w tym Game of Thrones, Sherlock Holmes, House of Cards i wiele innych. Możesz również utworzyć bezpłatne konto na tej stronie, aby być na bieżąco i otrzymywać rekomendacje filmów.

Oficjalna strona internetowa

Pluto TV

Pluto Tv to internetowa usługa przesyłania strumieniowego telewizji na żywo, która różni się od konkurencji. Czemu? Ponieważ pozwala na oglądanie setek kanałów telewizyjnych za darmo. Obejmuje to wiadomości, sport, filmy, filmy dokumentalne i inne. Jeśli zastanawiasz się nad przecięciem kabla i zaoszczędzeniem pieniędzy, jest to odpowiednia opcja dla Ciebie. Interfejs użytkownika tej witryny jest bardzo podobny do typowego telewizora. Starali się jak najlepiej naśladować interfejs użytkownika telewizora. Możesz przewijać listę kanałów telewizyjnych i zobaczyć, co jest aktualnie oferowane.

Mają też własne kanały telewizyjne Movies Movies, które transmitują najlepsze filmy online za darmo. Niektóre treści na tej stronie są przeznaczone tylko dla użytkowników w USA, ale masz również możliwość korzystania z oprogramowania Virtual Private Network w celu uzyskania dostępu do treści. Jeśli subskrybowałeś już niektóre internetowe serwisy telewizyjne, nadal znajdziesz Pluto TV, które warto odwiedzić. Tam kanały nauki i wiadomości obejmują Bloomberg, Cheddar, CNBC, MSNBC, CBSN, Science TV, Docu TV, Xive TV, a nawet transmisję na żywo z NASA. Jeśli martwisz się, że potrzebujesz zgodnego urządzenia do oglądania filmu online na tej stronie, nie musisz się martwić. Jeśli możesz przeczytać ten artykuł, możesz także oglądać filmy za darmo w Pluto TV. Pluto TV może całkiem dobrze działać w przeglądarce. Jeśli chcesz to obejrzeć na telewizorze, jest on zgodny z Google Chromecast, Amazon TV Stick i Roku TV. W przeglądarce będzie brakowało tylko programów na żądanie. Ale zdecydowanie możesz mieć tę funkcję na telewizorach Smart i podłączonych urządzeniach. Idź i spróbuj tej niesamowitej strony pobierania filmów.

Oficjalna strona internetowa

Vudu

Vudu to ogromny katalog filmów i programów telewizyjnych. W rzeczywistości jest to usługa wypożyczania i kupowania DVD należąca do Walmart. Ta strona internetowa umożliwia bezpłatne oglądanie wybranych filmów online. Wymaga to rejestracji na stronie internetowej. Zostaną wyświetlone dwie opcje. Możesz kupić film lub obejrzeć go za darmo z reklamami.

Reklamy nie są denerwujące, w przeciwieństwie do innych stron internetowych. Możesz więc z radością wybrać film z reklamami. Interfejs użytkownika tej witryny jest dość czysty i łatwy w użyciu. Możesz przeglądać katalog filmów bez rejestracji, ale oglądanie filmu wymaga rejestracji na stronie internetowej. Możesz to zrobić przy użyciu swojego adresu e-mail lub Facebook a nawet konto Walmart, jeśli je masz. Ich najpopularniejsze gatunki to Akcja, Przygoda, Komedia, Dramat, Zagadka, Science Fiction, Romans, Wojny i filmy dokumentalne. Polecany film, który można obejrzeć za darmo, to Kolekcja Karate Kid, Matrix, Lawless, Escape Planet Earth, Baby Geniuses i wiele innych tytułów, które możesz oglądać za darmo. Po zarejestrowaniu się na tej stronie możesz dostosować swoją ulubioną kolekcję, a także otrzymywać rekomendacje na podstawie ulubionych lub najnowszych filmów.

Oficjalna strona internetowa

SnagFilms

Ta strona internetowa zawiera tysiące wysokiej jakości filmów i programów telewizyjnych w doskonale zorganizowanych gatunkach. Wszystkie te filmy są całkowicie bezpłatne bez wcześniejszej rejestracji, jeśli nie chcesz. Treść jest w stu procentach zgodna z prawem i wolna od piractwa.

Zorganizowali filmy Poznaj świat, historie uchodźców i imigrantów, zanim były gwiazdami, lekcjami historii, zmianami klimatu i środowiskiem, dumą celebrytów, celem, wojskiem i rodziną weteranów. Tego rodzaju aukcje zawierające filmy do pobrania nie są dostępne nigdzie indziej.

Gdy zaczniesz oglądać filmy z opłatami w SnagFilms, zaczniesz wyświetlać rekomendacje dotyczące Twoich poprzednich filmów. To świetny nowy sposób na odkrywanie filmów w ulubionym gatunku. W przeciwieństwie do wielu innych witryn z filmami online, ta strona umożliwia oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości 720 lub 1080 pikseli. Który jest świetny. Utworzenie bezpłatnego konta w SnagFilms ma tę zaletę, że dodaje filmy do kolejki i ogląda je później. Buforowanie jest również w porządku na tej stronie, jeśli oglądasz film w rozdzielczości 480P. Wysoka rozdzielczość wymaga dobrego połączenia z Internetem. Odtwarzacz tej internetowej witryny z filmami z transmisją strumieniową pozwala udostępnić bezpośredni link do filmu znajomym Facebook i Twitter.

Oficjalna strona internetowa

Archiwum internetowe

Świat Internetu byłby zupełnie inny bez tej pięknej strony internetowej. To jest strona internetowa, która napędza Way Back Machine, dzięki której możesz zobaczyć, jak Yahoo, Google i Facebook w stadiach embrionalnych. Ich nowym celem jest także archiwizacja filmów i programów telewizyjnych. Uruchomili nową sekcję „Filmy”, w której można wyszukiwać i pobierać filmy za darmo.

Ich archiwum zawierało ponad sześć tysięcy tytułów. Wszystkie te filmy, które można łatwo pobrać, są uporządkowane według gatunku. Aby pomóc Ci pobrać filmy za darmo, strona internetowa zawiera również link do pliku torrent. Nie musisz więc również martwić się pobieraniem dużych plików filmów. Oprócz języka angielskiego filmy są dostępne w języku francuskim, niemieckim, portugalskim i wielu innych językach. Filmy z 1936 roku, kiedy pojawił się Charlie Chaplin Nowoczesne rzeczy. Niektóre z polecanych tytułów to Sex Madness, Night of the Living Dead, The Fast and The Furious, Charlie Chaplin Festival, Return of the Kanfu Dragon, House on Haunted Hill, Sita Sings of the blue i wiele innych. Powinieneś natychmiast przejść do tej strony, aby pobrać filmy za darmo. Ta strona internetowa umożliwia także dodawanie filmów do ich archiwum. Więc jeśli masz dostępny, prześlij go. Mają też dedykowane forum, na którym można dyskutować o tym dopiero po zarejestrowaniu się jako użytkownik ich strony internetowej.

Oficjalna strona internetowa

Tak Filmy

To jest jak Google najnowszych filmów i programów telewizyjnych. Strona główna tej strony pięknie przedstawia pasek wyszukiwania, w którym jesteś proszony o wyszukanie ulubionego filmu lub serialu, który chcesz obejrzeć. Strona wyników zawiera zapytanie, którego szukasz, a także kilka innych rekomendacji.

Ta strona internetowa pozwala wyszukiwać filmy na trzy różne sposoby. Możesz wybrać według kraju lub regionu. Możesz także wyszukiwać według gatunków, podobnie jak inne. Najbardziej niesamowite, w przeciwieństwie do innych, jest to, że możesz także wyszukiwać filmy według najwyższej oceny IMDB. W tej witrynie możesz także poprosić o filmy, które nie są dostępne w ich repozytorium.

Oficjalna strona internetowa

IOMovies

Według oceny użytkowników IOMovies jest najlepiej ocenianą witryną do pobierania filmów za darmo. Ta strona zawiera wszystkie najnowsze dostępne filmy. Oprócz filmów możesz również obejrzeć słynny serial telewizyjny na tej stronie. Obejmuje to niektóre znane tytuły, takie jak Suits, Trust, Forgotten i wiele innych. Ta strona internetowa nie przechowuje żadnych danych na swojej stronie internetowej oraz serwerach zewnętrznych i usługach hostingu wideo, aby to zrobić.

Niektóre z nich mogą czasami nie działać z powodu powiadomień DMCA, ale naprawiają to, gdy tylko zostaną zgłoszone. Filmy tutaj są bardzo dobrze zorganizowane w różnych gatunkach. Obejmuje to akcję, przygodę, wojnę, filmy dokumentalne, komedię i inne. Ta strona internetowa pozwala również na rejestrację. Po zarejestrowaniu się na tej stronie możesz stworzyć własną listę obserwacyjną i wiele innych funkcji. IOMovies to wspaniała witryna do pobierania filmów.

Oficjalna strona internetowa

Kanał Roku

Roku było wcześniej dostępne tylko dla telewizji, ale teraz możesz przesyłać strumieniowo zarówno filmy płatne, jak i na ich stronie internetowej. Kanał Roku oferuje również wiele filmów i programów telewizyjnych. To miły dodatek do listy stron internetowych z filmami online. Ich treść jest całkowicie legalna i często aktualizowana.

Kanał Roku działa bez sprzętu. Możesz po prostu zarejestrować się na ich stronie internetowej i zacząć oglądać filmy online, nie martwiąc się o nielegalność treści. Najnowsze filmy i programy telewizyjne z sierpnia 2018 r. Obejmują Macierz (1999), Matrix Reaktywacja (2003), The Matrix Revolutions (2003), 50 pierwszych randek (2004), Koszmar na ulicy Elm (2010), Oczarowany (Serial telewizyjny, 1964), Pisarze wolności (2007), Piekielna kuchnia (Serial telewizyjny, 2005), The Legend Of Bagger Vance (2000) i inni. Na tej stronie znajdziesz setki innych filmów i seriali telewizyjnych. Usługi tej witryny do pobierania filmów online są ograniczone tylko do kilku regionów. Ale zawsze możesz użyć VPN, aby uzyskać dostęp do tej witryny i oglądać bezpłatne filmy online. Ogólnie Roku Channel to jedna z najlepszych darmowych stron z filmami.

Oficjalna strona internetowa

Yahoo View

Nigdy nie wiedziałem, że możesz oglądać filmy Wieśniak? Nie jesteś sam. Ale Yahoo ma wspaniałą usługę o nazwie Yahoo View, która pozwala oglądać bezpłatne filmy online. Filmy są uporządkowane według gatunku, w tym Animowane, Horrory, Science Fiction, Romans, Wojna, Dokumentalne i inne. Na tej stronie można również oglądać zwiastuny filmów i programów telewizyjnych.

Zanim opowiem Ci więcej o tej stronie z filmami. Musisz wiedzieć, że większość treści na tej stronie jest dostępna tylko na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, więc przygotuj oprogramowanie wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Yahoo View obsługuje te filmy z innych usług zewnętrznych, w tym Hulu, Fox i ABC. Czasami filmy na tej stronie są tylko kilka razy. W odtwarzaczu filmów możesz zobaczyć, ile dni pozostało do udostępnienia tego filmu. Ta strona wyświetla reklamy w celu wygenerowania recenzji. Niektóre z polecanych tytułów seriali telewizyjnych to Gotham, Shark Tank, Modern Family and Designated Survivor. Wśród tytułów polecanych filmów są Sex przeciwny, Monkey King, Stray Bullets, Arthur Newman, Evil Bong 777, As Evil as Dead i wiele innych, które możesz oglądać za darmo.

Oficjalna strona internetowa

Retrovision Classic Movies

To wspaniała strona internetowa do oglądania i pobierania bezpłatnych filmów. Ta strona internetowa archiwizuje klasyczne filmy dostępne w domenie publicznej. Jeśli jesteś zakochany w klasycznych filmach. To jest odpowiednia strona internetowa do ich obejrzenia. Interfejs użytkownika tej witryny jest dość prosty i łatwy w użyciu. Po otwarciu tej witryny zobaczysz ostatnio dodane filmy jako kanał wiadomości lub najnowsze posty.

Ta strona internetowa zorganizowała swoje filmy w formie odpowiedniego gatunku, który obejmuje Romans, Przygodę, Przerażenie, Science Fiction, Wojnę, Dokumentalne i inne. To jest na prawym pasku bocznym strony. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie filmy, możesz po prostu kliknąć wszystkie filmy. Retrovision ma również dedykowaną aplikację dla systemu Android smartphones znana jako Klasyczna aplikacja UHF. Możesz pobrać tę bezpłatną aplikację ze sklepu Google Play i oglądać filmy na smartfonie. Możesz także użyć funkcji wyszukiwania na tej stronie, aby pobierać filmy, wyszukując ulubione tytuły. Mają biuletyn, w którym można również zapisać się. Następnie otrzymasz powiadomienie o filmach do obejrzenia i pobrania bezpośrednio przez e-mail. Pomoże to zaplanować filmy, które chcesz oglądać w weekend.

Oficjalna strona internetowa

Wieczór filmowy

Najlepsze w tej witrynie jest bogaty w funkcje interfejs użytkownika. Wszystkie funkcje potrzebne do bezpośredniego przejścia do ulubionego filmu są ułożone na pasku bocznym i pasku nawigacji. Strona główna pokazuje zalecane i najnowsze filmy, które mogą być pomocne, jeśli nie jesteś pewien, co obejrzeć.

Lewy pasek boczny witryny zawiera wszystkie najpopularniejsze gatunki, których można użyć do wyszukiwania filmu. Prawy pasek pokazuje lata, w których można wybrać konkretny rok, w którym film zostanie wydany do oglądania. Filmy są przechowywane na serwerach innych firm, a witryna obsługuje reklamy.

Oficjalna strona internetowa

Classic Cinema Online

Jest to jedna z najlepszych bezpłatnych stron internetowych do oglądania klasycznych filmów złotego wieku. Ta strona zawiera tysiące filmów, które możesz obejrzeć lub pobrać. Classic Cinema Online ma wiele gatunków filmowych, w tym komedię, dokument, muzykę, science fiction, western, rodzinny i wakacyjny. Ta strona zawiera również nieme filmy w twoim archiwum, jeśli chcesz wrócić do historii.

Gatunek kina niemego w Classic Cinema Online jest podobny, z filmami Mystery, Thriller, Dramat, Western, Horror / Sci-Fi, Action / Adventure i Romance. Interfejs tej witryny jest bardzo przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego filmu jest dla Ciebie bardzo łatwe. Nowe filmy są dodawane co miesiąc, aby zapewnić użytkownikom świeże treści do oglądania. Oglądanie filmu nie wymaga rejestracji. Nawet oni nie mają. Niektóre filmy są przechowywane na serwerach innych firm, w tym na Youtube. Ze względu na te serwery innych firm niektóre linki czasami nie działają. Polecane filmy do pobrania na tej stronie to Love Story, Charade, Dyliżans, Holiday Inn, Change of Habit, Penny Serenade, i wiele innych.

Oficjalna strona internetowa

Kultura otwarta

Kultura otwarta jest domem dla filmów, audiobooków i kursów. Możesz oglądać 1, 150 filmów za darmo online. Obejmuje klasykę, indies, film noir, filmy dokumentalne i inne filmy stworzone przez naszych największych aktorów, aktorek i reżyserów. Ta strona ma 6 główne sekcje: filmy, kursy online, lekcje języka, e-książki, podręczniki, książki audio. Sekcja filmów składa się z doskonałej kolekcji.

Na tej stronie możesz bezpłatnie oglądać większość swoich ulubionych filmów nagradzanych Oscarem. Ta witryna z filmami nie hostuje treści samodzielnie. Zazwyczaj udostępniają linki stron trzecich do filmów takich jak YouTube i inni. Nie trzeba się rejestrować na tej stronie, aby oglądać i pobierać filmy za darmo. Otwarta kultura reklam wymaga zatem zamknięcia programu blokującego reklamy, aby uzyskać dostęp do witryny. Ale zawsze możesz pominąć tę opcję i przejść do obejrzenia filmu. Interfejs użytkownika tej witryny jest dość łatwy, a wszystko jest ułożone w pasek nawigacyjny i paski boczne witryny. Otwarta kultura przyjmuje również darowizny na utrzymanie ich strony internetowej oraz zapewnia filmy i wiele innych rzeczy.

Oficjalna strona internetowa

Filmy znalezione online

Movies Found Online jest kuratorem filmów, filmów niezależnych, programów telewizyjnych i komediowych filmów stand-up. Na tej stronie internetowej można kręcić filmy, filmy dokumentalne i wirusowe. Popularne gatunki to Akcja, Dramat, Przygoda, Przerażenie i Science Fiction. Ta strona korzysta również z zewnętrznych usług hostingowych wideo YouTube.

Poruszanie się po tej stronie jest dość łatwe. Możesz wyszukać film, który chcesz obejrzeć, korzystając z pola wyszukiwania. Możesz także użyć paska nawigacyjnego i filmu w różnych gatunkach. Ta strona pokazuje również popularne gatunki, które mogą pomóc ci poznać najnowsze upodobania ludzi. Najnowsze treści są zawsze wyświetlane na stronie głównej. Polecane seriale telewizyjne obejmują Derren Brown, The Nerd Writer, Automata and SlutEver. Ta strona utrzymuje działalność dzięki reklamom, które nie zawsze są dobre. Zostaną również wyświetlone wyskakujące reklamy, które zwykle są denerwujące. Przed przejściem do tej witryny możesz użyć rozszerzenia do blokowania reklam w przeglądarce. Nie zablokuje to dostępu do tej witryny.

Oficjalna strona internetowa

Public Domain Torrents

To może być jedyna bezpieczna strona internetowa z torrentami, którą znam. Ta witryna zawiera tysiące domen publicznych i filmów na ich stronie za zgodą firmy. Możesz pobierać filmy za pomocą oprogramowania BitTorrent. Ich gatunek obejmuje przygodę, animację, science fiction, komedię, filmy B, tajemnicę, wojnę, dokument, romans, dramat i inne.

Zajmują również pozycję w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych stron internetowych, które zapewniają szybki sposób na pobranie najpopularniejszych filmów. Możesz albo kliknąć opcję pokaż wszystkie filmy, w których będą wyświetlane alfabetycznie, a także przeglądać gatunki. Ta strona ma również forum publiczne, na którym możesz omawiać wszystkie swoje ulubione filmy i komunikować się z administratorem strony, a także zgłaszać wszelkie problemy i problemy z torrentem każdego filmu, który chcesz pobrać. Ta strona internetowa pozwala pobrać film w dowolnym formacie. Możesz to zrobić z dowolnym klientem torrent, w tym BitTorrent lub Free Download Manager. Aby utrzymać ich działalność, ta strona internetowa pozwala na zakup DVD strony internetowej, jeśli chcesz. Ale teraz, ponieważ nikt obecnie nie korzysta z DVD, akceptują również darowizny. Pomyśl o przekazaniu tej niesamowitej witryny z filmami z torrentami. Według mojej wiedzy są to jedyne legalne witryny z filmami online.

Oficjalna strona internetowa

YouTube

YouTube to największa społeczność udostępniająca filmy, która obsługuje także miliony pełnych filmów. Nie znajdziesz tylko filmów o jedzeniu i kotach YouTube, może być Twoim następnym przystankiem do pobrania filmu.

Znalezienie odpowiedniego pełnego filmu na YouTube jest trochę trudne. Wiele kanałów przesłało zwiastuny lub sceny z tytułami Clickbait. Dlatego lepiej zasubskrybować kilka zweryfikowanych kanałów firm zajmujących się produkcją filmową, w których można znaleźć pełne filmy.

Istnieje wiele treści rozrywkowych YouTube oryginał i można go obejrzeć za darmo, nie płacąc ani grosza. YouTube nie pozwala bezpośrednio pobierać filmów. Zastanawiasz się, jak pobierać filmy z YouTube? W Internecie dostępnych jest kilkaset programów, z których można pobierać filmy YouTube. Możesz nawet użyć Internetowy menedżer pobierania lub Darmowy menedżer pobierania aby pobrać filmy lub po prostu spróbuj online YouTube downloadery.

Oficjalna strona internetowa

Vimeo

Tak jak YouTube, Być może nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że Vimeo umożliwia także pobieranie i strumieniowe przesyłanie filmów. Mają kolekcję ton bezpłatnych do oglądania filmów. Ich najpopularniejsze gatunki to akcja, animacja, komedia i wojny. Możesz również oglądać niesamowite filmy dokumentalne na tej stronie za darmo.

Na tej stronie możesz także oglądać filmy i krótkie filmy w niesamowitej technologii 360 z 40K Ultra HD. Mają także sekcję filmów na żądanie, w której można kupić najnowsze filmy do obejrzenia. W sekcji Filmy z akcji znajdują się filmy, z których można korzystać zarówno bezpłatnie, jak i za opłatą w projektach osobistych i komercyjnych.

Niektóre filmy dostępne na Vimeo obejmują Gra niezależna, Księga dżungli, Podróż wolnego ducha, Res9ident Evil: The Last Chapter, Blue Balls i wiele innych świetnych filmów. Wszystkie te filmy można oglądać za darmo, nie płacąc im nic. Nie musisz się też rejestrować w tej witrynie. Ale rejestracja pozwoli ci korzystać ze wspaniałych funkcji, z których korzystają ich użytkownicy. Możesz polubić i komentować filmy. Użytkownicy mogą również tworzyć listy odtwarzania. Najważniejsze jest to, że możesz przesyłać na niego filmy za darmo. Możesz użyć menedżery pobierania lub online Pobieranie Vimeo.

Oficjalna strona internetowa

Netflix

Kto nie zna Netflix? Usługa zaczęła się od wypożyczenia DVD, ale potem stała się najlepszą internetową usługą przesyłania strumieniowego filmów na całym świecie. Teraz konkurenci tacy jak Blockbuster liżą kurz. Netflix pozwala oglądać filmy i programy telewizyjne przez cały miesiąc bez żadnych opłat. W tym celu wystarczy zarejestrować się w celu uzyskania planu. Opłata za pierwszy okres próbny nie zostanie naliczona.

Możesz oglądać całą gamę filmów ze wszystkich gatunków, w tym Action, Adventure, Dramat, Mystery, Science Fiction i innych. Ponieważ Netflix produkuje również swoją oryginalną serię, możesz również cieszyć się tą serią podczas bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego. Obejmuje to znane seriale, takie jak Narcos, House of Cards, Lucyfer i inne. Treść oferowana użytkownikom próbnym jest taka sama jak płatnych subskrybentów, więc możesz oglądać filmy przynajmniej przez cały miesiąc. Niektóre treści mogą być niedostępne w wysokiej rozdzielczości lub ultra wysokiej rozdzielczości. Interfejs użytkownika tej witryny jest dość łatwy. Możesz korzystać z Netflix w swoich przeglądarkach lub smartphones także. Dotyczy to również aplikacji Adnoid i iOS. Serwis Netflix jest również dostępny w telewizorach Smart TV. Pakiety premium oferowane przez Netflix są również bardzo rozsądne. Zawsze możesz wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada. Pakiety premium zaczynają się od 9 dolarów i iść do 14 dolarów.

Oficjalna strona internetowa

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video jest największym konkurentem Netflix, a także produkuje własną, oryginalną serię, podobnie jak druga. Możesz oglądać filmy online na Amazon Prime Video również. Podobnie jak Netflix, zapewnia bezpłatny dostęp do wszystkich treści wideo przez bezpłatny okres próbny wynoszący jeden miesiąc. Odtąd można oglądać mnóstwo filmów Amazon. Amazon Prime Video umożliwia oglądanie filmów 3 urządzenia na raz. Aplikacje tej usługi są dostępne na wszystkie platformy, w tym Android, iOS, Smart TV i inne.

Dobrą wiadomością dla studentów jest to, że mogą cieszyć się sześciomiesięcznym okresem próbnym 1 miesiąc. Tak, możesz oglądać filmy i seriale Amazon Prime Video na pół roku. Przez cały ten czas nie musisz nic płacić. Użytkownik może również oglądać darmowe filmy offline w tej usłudze. Wystarczy pobrać tytuł z wbudowaną funkcją pobierania filmów w aplikacji na iPad, iPhone lub inne obsługiwane smartphones. Ta strona internetowa oferuje mnóstwo gatunków, w tym Action, Adventure, Comedy i Amazon Oryginał do wyboru. Wszystko za darmo. Wszystkie aplikacje są bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewniają najlepszą jakość oglądania filmów.

Oficjalna strona internetowa

Hulu

Hulu to kolejna wielka nisza Online Movie Streaming. Większość jego usług jest ograniczona do niektórych regionów, głównie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ale zawsze możesz korzystać z oprogramowania Virtual Private Networks. Hulu zapewnia pierwszy miesięczny bezpłatny okres próbny, w którym możesz oglądać nieograniczoną liczbę filmów online.

Prawie wszystkie twoje ulubione programy i filmy są dostępne online do obejrzenia. Możesz wybrać jeden z gatunków i skorzystać z funkcji wyszukiwania filmów. Hulu jest dostępny dla smartphones w tym także na Androida, iOS i smart TV.

Oficjalna strona internetowa

Nasze zalecenie dotyczące pobierania bezpłatnych filmów online

Istnieją setki witryn do pobierania filmów dostępnych w Internecie. Odwiedzanie każdej strony w celu wyszukiwania filmów zajmuje dużo czasu. Kiedy władze usunęły torrenty The Pirate Bay i KickAss, nowe określenie ewoluowało w branży torrentów jako wyszukiwarki torrentów.

Działa tak jak Google (teoretycznie). Nie hostuje żadnych danych, ale indeksuje i przeszukuje torrenty filmowe w innych witrynach obsługujących te torrenty zgodnie z zapytaniem. Spowoduje to zmniejszenie listy ulubionych stron z torrentami do kilku stron z wyszukiwarkami torrentów.

Wyszukiwarka Najbardziej znany z
P2PGuru Filmy, seriale, gry, eBooki
Torrentz2 Niesamowicie zdolna wyszukiwarka; Obecnie indeksuje ponad 60 milionów torrentów.
Torrents.Me Wyszukiwanie równoległe w ponad 600 witrynach z torrentami
XTORX Bardzo prosty interfejs użytkownika; Szybki i dokładny; Żadnych reklam.
Toorgle Torrent Szukaj w ponad 450+ torrentach jednocześnie.
The Pirate Bay Big Boss of Torrents
RARBG Najbardziej różnorodne repozytorium torrentów
1337x Jeden z największych silników do filmów, gier, seriali i nie tylko
ExtraTorrent Największa społeczność torrentów
YTS.AG Wyłączne filmy
Wyszukiwanie AIO Google of Torrent Stuff
BTDB Prosty i skuteczny; Czysty design; Szybkie wyszukiwanie
TorrentHounds Najbardziej odporna społeczność Torrent
Wapno Torrenty Przeprojektowane i ulepszone funkcje
Katcr.co Klon oryginalnych torrentów KAT
ISO Hunt Nowy zespół ma zaawansowane funkcje
Zooqle Filmy Szukaj tylko
Snowfl Bardzo szybki; Łatwy w użyciu; Zawiera niestandardowe filtrowanie.
TorrentSeeker Minimalny interfejs użytkownika, dostosowane wyniki wyszukiwania; Szeroki zasięg.
Veoble Obsługiwane przez niestandardowe wyszukiwanie Google; Mnóstwo opcji filtrowania; Wszystkie popularne źródła objęte.
Badacze akademiccy Tylko dla naukowców

Obawy dotyczące bezpieczeństwa i prywatności

Aby oglądać filmy online, większość osób szuka nazwy filmu w Google. Lista przedstawiona Google zawiera 90% spamu i nielegalnych stron internetowych.

Problem z takimi stronami internetowymi polega nie tylko na tym, że oglądasz piracką wersję filmu, ale także na kilku innych. Ponieważ takie witryny zawierają nielegalne i pirackie filmy, nie mogą wybierać renomowanych sieci reklamowych. Aby utrzymać witrynę i zarabiać na witrynach. Strony te używają irytujących reklam Pop-up.

Oprócz tego czasami hostują również złośliwe oprogramowanie w postaci złośliwego oprogramowania kryptograficznego, a nawet oprogramowania ransomware. Nie tylko ryzykujesz bezpieczeństwo swojego komputera, ale możesz także odskoczyć w większe przestępstwa.

Jeśli nie, te strony internetowe proszą o rejestrację, aby pobierać filmy za darmo. Może to mieć również formę ankiet. Może to prowadzić do kradzieży tożsamości. Właściciele takich witryn sprzedają twoje dane uwierzytelniające na czarnym rynku, które są następnie wykorzystywane przez cyberprzestępców na wszelkie złe sposoby.

Zarejestrowanie się w takich witrynach internetowych powoduje również wysyłanie wiadomości e-mail do kampanii e-mail marketingowych trzeciej klasy. Nawet spamerzy. Wkrótce będziesz otrzymywać wiadomości e-mail z fałszywych witryn randkowych i prezentów.

Co się stało po co? Właśnie próbowałeś obejrzeć swój ulubiony film na stronie pobierania filmów.

Ostatnie słowa na bezpłatnych stronach filmowych

Powyżej wymieniliśmy najlepsze i bezpieczne najlepsze strony z darmowymi filmami, które pozwalają oglądać i pobierać film. W Internecie nic nie jest za darmo. Niektóre usługi wykorzystują legalne sposoby oferowania bezpłatnych usług i osiągania rozsądnego dochodu. Inni nie. Udostępniona przez nas lista witryn do pobierania filmów pozwala oglądać i pobierać filmy bez piractwa i niebezpiecznych praktyk.