Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze drony dla Twojej firmy w 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze drony dla Twojej firmy w 2022 roku

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Nauka czegoś nowego wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Nie inaczej jest w przypadku latania dronem i nauki korzystania ze wszystkich jego funkcji. Mając to na uwadze, możesz zacząć od drona dla początkujących.

Kiedy już opanujesz latanie dronem dla początkujących, możesz przejść do droższych jednostek, aby w pełni wykorzystać tę technologię. Ta technologia nie ogranicza się już do kreacji, chociaż może być krzywa uczenia się, jeśli chodzi o obsługę dronów.

Zbadaliśmy niektóre z najlepszych dronów dla początkujących. Oto dziesięć przykładów, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z lataniem dronem:Korzyści z inwestycji w drona dla Twojej firmy

Jako mała firma z branży turystycznej, nieruchomości, budowlanej, fotograficznej i innych branż możesz używać drona do rejestrowania wyjątkowych filmów. Dron może zaprezentować lub udoskonalić Twoją firmę w nowy sposób, na przykład dzięki zdjęciom lotniczym, zdjęciom panoramicznym i nie tylko:

  • Wideo z lotu ptaka – prawdopodobnie najpopularniejsze zastosowanie dronów, uchwyć piękne ujęcia z lotu ptaka, aby pochwalić się swoją firmą
  • Wirtualne wycieczki – Nagrywaj lub transmituj wirtualne wycieczki na żywo za pomocą drona.
  • Fotografia – Skorzystaj z możliwości aparatu i ulepszaj swoje zdjęcia
  • Bezpieczeństwo – Zautomatyzowane tryby latania i transmisja wideo na żywo sprawiają, że drony są doskonałym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo

Rodzaje latających dronów

Drony są klasyfikowane na kilka różnych sposobów – według platformy powietrznej (liczby śmigieł), rozmiaru, zasięgu i możliwości. Oto kilka odpowiednich typów:

RTF = RTF oznacza Ready-to-Fly. Te drony są idealne dla początkujących, ponieważ wystarczy naładować akumulator, założyć śmigła i gotowe.

GPS= Drony GPS łączą się z satelitami za pośrednictwem GPS i wykorzystują to jako sposób wyznaczania kierunku lotu i automatycznego powrotu do bazy w przypadku, gdy wyczerpują się baterie lub znajdują się poza twoim zasięgiem.

drony FPV = FPV oznacza widok z pierwszej osoby. Drony z FPV przesyłają obraz wideo do zestawu słuchawkowego, urządzenia mobilnego lub innego wyświetlacza, dając użytkownikowi widok z perspektywy pierwszej osoby, gdzie leci dron.

Mini drony = Minidrony są znacznie mniejsze niż ich większe odpowiedniki i często są tak lekkie, że nie trzeba ich rejestrować.

Wyścigi dronów= Wyścigi dronów stają się coraz bardziej popularne, a niektóre drony są stworzone tylko do wyścigów. Zwykle nie są to drony z kamerą; ich jedynym celem jest bycie szybkim

Najlepsze drony dla początkujących w 2022 roku

Znalezienie najlepszego drona dla Twoich potrzeb może być mylące ze względu na przytłaczający wybór różnych rodzajów. Oto nasze typy najlepszych dostępnych obecnie dronów dla początkujących:

Składany dron Ruko F11 dla początkujących

Najszczęściej wybierane: Ten dron firmy Ruko ma ustawienia dla początkujących, które pozwalają użytkownikowi przyzwyczaić się do elementów sterujących i funkcji, dzięki czemu można zaaklimatyzować się do drona przed wyruszeniem w lot. Wyposażony w inteligentną baterię 2500 mAh, ten dron zapewnia 30 minut lotu i ma funkcję automatycznego powrotu, która włącza się, gdy dron traci sygnał lub ma niski poziom mocy.

Inne funkcje obejmują tryb Follow Me, zdjęcia wykonywane gestami, obiektyw FOV 120° oraz aparat z regulacją kąta 90°. Maksymalny zasięg sterowania wynosi 3937 stóp. Jest to dość duży dron w 60,93x 40,13x 30,15 cala złożony i 17,51 x 15,94 x 30,15 cala rozłożony. Ruko oferuje 30-dniowy zwrot lub wymianę oraz 90-dniową gwarancję.

Ruko F11 Pro Drony Dron wideo dalekiego zasięgu Składany dron GPS Follow Me dla początkujących

Kupić na Amazon

Dron GPS Holy Stone z kamerą HD 1080P

Rekommenderad:  W centrum uwagi: TOA Waters przełamuje stereotypy dotyczące kąpieli bąbelkowych

Drugie miejsce: Dron Holy Stone oferuje lot wspomagany przez GPS, kamerę HD 1080p, nagrywanie głosu i niestandardowe ustawienie ścieżki lotu. Jeden z tańszych dronów, ten model jest wysoko oceniany przez recenzentów jako jeden z najlepszych dronów dla początkujących, które można uzyskać za dobrą cenę bez poświęcania funkcji.

W zestawie części zamienne, walizka i kontroler. Ten dron daje około 20 minut czasu lotu.

Dron GPS Holy Stone z kamerą HD 1080P FPV Quadcopter wideo na żywo HS110G

Kupić na Amazon

TizzyToy Drone 2022 Ulepszony dron z kamerą 6K

Najlepszy budżet: Nie daj się zwieść nazwie marki – ten dron to znacznie więcej niż zabawka. Ten dron jest wyposażony w dwie baterie, 4 wsporniki antykolizyjne i 4 Łopatki wentylatora oświetlenia RGB, dzięki czemu dron jest lepiej widoczny w ciemności.

Mówi się, że ten lekki dron jest świetny dla początkujących, ponieważ większość funkcji można obsługiwać jednym dotknięciem. Dodatkowe funkcje kamery 6K obejmują 50-krotny zoom, transmisję obrazu w czasie rzeczywistym oraz obiektyw ESC. Ten dron jest wyposażony w futerał do wygodnego i bezpiecznego przechowywania oraz zdalnego sterowania. Wyjście wideo to 1920×1080 pikseli.

Ulepszona kamera TizzyToy Drone 2022 6K z bateriami, dodatkowymi ostrzami i kablem ładującym

Kupić na Amazon

DJI Mavic Mini Combo

Najlepszy mały dron: DJI Mavic Mini jest tak lekki jak większość smartphones i ma imponujące możliwości jak na swój mały rozmiar. Jego niewielka waga pozwala zapewnić dłuższy czas lotu – na jednym ładowaniu można uzyskać nawet 30 minut.

Mavic Mini obsługuje zdjęcia lotnicze 12MP i 2 Filmy HD 7K A 3Zmotoryzowany gimbal w osi zapewnia stabilność kamery i zapewnia wyraźny i płynny materiał. Ten dron nie wymaga rejestracji w USA czy Kanadzie ze względu na niewielkie rozmiary i wagę. Jest to składany dron i jest dostarczany z walizką, zapasowymi śmigłami, osłonami śmigieł i nie tylko.

DJI Mavic Mini Combo – Drone FlyCam Quadcopter UAV z 2Aparat .7K 3-Axis Gimbal GPS

Kupić na Amazon

Dron z kamerą EXO X7 Ranger Plus

Maksymalna prędkość 26 mil na godzinę, silniki bezszczotkowe, 3-poziomy prędkości, poziom 5 odporność na wiatr i precyzyjne sterowanie joystickiem to tylko niektóre z cech tego imponującego drona firmy EXO. Samouczki i intuicyjne sterowanie sprawiają, że jest to świetny dron zarówno dla początkujących, jak i dla początkujących 5 tryby „ustaw i zapomnij”, w tym Circle Me i Follow Me.

Ten dron ma zdjęcia 4K i jakość wideo 2K z modułem unikania przeszkód, aby uniknąć awarii. Producent wymienia około 25 minut czasu lotu na jednym ładowaniu i oferuje bezpłatną obsługę klienta w USA oraz filmy instruktażowe.

EXO X7 Ranger Plus Wysokiej klasy dron z kamerą Kamera 4K Unikanie przeszkód

Kupić na Amazon

DJI Mavic Air 2 Dron Quadcopter z kamerą 48MP 4K Video

Najnowszy model pełnowymiarowego drona DJI nie jest tani, ale ma imponującą listę funkcji i możliwości. Drony DJI są znane ze swojego innowacyjnego projektu i doskonałej jakości wideo i kamery. Ten model może pochwalić się zdjęciami o rozdzielczości 48 MP z a 1/2-calowa matryca CMOS i wideo 4K/60 kl./s. Swoje niesamowite wideo HDR zawdzięczają wydajnemu przetwornikowi obrazu Quad Bayer. OcuSync 2.0 ma odległość transmisji wideo do 6.2mi i może dostarczać transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p FHD bezpośrednio z kamery drona.

Ten dron oferuje 35 minut lotu, intuicyjne funkcje fotografowania z lotu ptaka, ciche śmigła i wiele więcej. Jeśli chcesz drona najwyższej jakości i chcesz dokonać inwestycji pieniężnej, ten jest dla Ciebie.

DJI Mavic Air 2 – Drone Quadcopter UAV z kamerą 48 MP 4K Video

Rekommenderad:  Jakie jest najlepsze darmowe oprogramowanie VPN dla komputerów Mac?

Kupić na Amazon

Mini dron SIMREX X500

Recenzenci tego małego drona chwalą go jako jeden z najlepszych dronów dla początkujących, łatwy w użyciu i niedrogi. Ten dron jest wyposażony w optyczne pozycjonowanie przepływu, które pozwala dronowi utrzymać swoją pozycję bez obsługi przez użytkownika. Pozwala to na stabilne zawisanie, pozwalając użytkownikowi uchwycić najczystszą jakość obrazu.

Sterowanie dual-sense umożliwia sterowanie dronem za pomocą telefonu komórkowego lub pilota. Mówi się, że wbudowana kamera WIFI 720p o wysokiej rozdzielczości FPV robi żywe zdjęcia lotnicze i filmy. Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

SIMREX X500 mini Drone Optyczne pozycjonowanie przepływu RC Quadcopter z kamerą HD 720P

Kupić na Amazon

SANROCK X105W

Dzięki zasięgowi ponad 295 stóp ten dron może robić zdjęcia 1920X1080P i nagrywać filmy 1280X720P za pomocą swojego aparatu. Wykorzystuje Wi-Fi do dostarczania obrazu wideo w czasie rzeczywistym na odległość do 50 metrów. Może latać przez 17 minut na jednym ładowaniu, a także ma tryb bezgłowy, zatrzymanie awaryjne, przerzucanie 3D i świecące oświetlenie LED ułatwiające sterowanie.

Recenzenci zwracają uwagę na łatwość obsługi tego urządzenia, co jest świetną wiadomością dla początkujących. Waży nieco ponad 2 funty

SANROCK X105W Drony z kamerą HD 1080P, transmisją wideo w czasie rzeczywistym WiFi, kontrolą aplikacji

Kupić na Amazon

Ryze Tech Tello – mini quadkopter z dronem

Kamera tego mini drona daje zdjęcia 5MP (2592×1936) i filmy HD720 przy maksymalnym czasie lotu 13 minut. Ma dwie anteny zapewniające wyjątkowo stabilną transmisję wideo i podobno jest bardzo łatwy w użyciu.

Ma również swój udział w technologii, w tym kontroler lotu obsługiwany przez DJI. Ten dron waży tylko 20,82 uncji i jest dostarczany z dodatkowymi śmigłami, osłonami śmigieł, akumulatorem, kablem micro USB i narzędziem do wyjmowania śmigieł.

Ryze Tech Tello – mini quadkopter z dronem

Kupić na Amazon

Dron Potensic T25 z kamerą

Ten dron firmy Potensic działa dalej 3 Inteligentne akumulatory 1000 mAh, które zapewniają do 30 minut lotu. Wbudowany gimble góra/dół umożliwia regulację kamery podczas lotu, dzięki czemu zawsze uzyskasz dokładnie taki kąt, jaki chcesz.

Ten mały dron został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika dzięki funkcjom takim jak tryb bezgłowy, trzymanie wysokości i jeden przycisk do startu/lądowania, które są doskonałymi narzędziami dla początkujących. Dron wyposażony jest w kamerę FPV 2K HD oraz ochronę 360 stopni dla bezpieczeństwa.

Potensic T25 2K GPS FPV Camera Drone z plecakiem 2022 ulepszony

Kupić na Amazon

Rzeczy do rozważenia przy zakupie drona

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów dronów. Jedynym ograniczeniem jest budżet, ponieważ przedział cenowy waha się od poniżej 60 USD do kilkuset dolarów. Twoje konkretne intencje i potrzeby mogą pomóc Ci zdecydować, jakiego rodzaju drona potrzebujesz. Oto kilka innych rzeczy do rozważenia:

Czas lotu

Niektóre drony mogą latać przez około 30 minut, podczas gdy inne mają znacznie krótszy czas lotu. Dowiedz się, jak długo Twój dron będzie w powietrzu i poszukaj jednostek, które zapewnią Ci czas lotu, którego potrzebujesz.

Funkcje bezpieczeństwa

Szukaj dronów wyposażonych w zabezpieczenia, takie jak osłony śmigła i podwozie.

Zakres

Zasięg twojego urządzenia będzie dyktować rodzaj zdjęć, które możesz przechwycić. Dowiedz się, jak daleko i jak wysoko może się posunąć.

Jakość aparatu i transmisja na żywo

Poszukaj kamer HD o rozdzielczości do 8K, jeśli to możliwe, wraz z transmisją na żywo. Jakość obrazu Twoich filmów i zdjęć jest prawdopodobnie dla Ciebie ważna, więc wybierz odpowiednio.

Części zamienne

Tak bardzo, jak chciałbyś tego uniknąć, nawet najlepszy dron się rozbije. Wiele dronów jest dostarczanych z zapasowymi śmigłami i innymi częściami zamiennymi. Upewnij się, że możesz łatwo znaleźć części zamienne do swojego drona.

Rekommenderad:  Netflix otrzymuje reklamy: co to oznacza dla użytkowników

Jakość wideo

Jeśli Twoim głównym celem zakupu drona jest nagrywanie filmów, upewnij się, że kupujesz drona o najlepszej możliwej jakości. Kamery dronowe mają różne możliwości, więc przeprowadź badania.

Tryby lotu

Większość dronów ma różne tryby lotu z różnymi zastosowaniami. Niektóre są wyposażone w inteligentne tryby lotu, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Na przykład utrzymywanie wysokości utrzymuje drona na określonej wysokości przez określony czas, więc użytkownik nie musi monitorować elementów sterujących.

Rozmiar

Istnieją duże i małe drony. Zdecyduj, czego będziesz potrzebować i kup odpowiednio.

Żywotność baterii

Żywotność baterii różni się znacznie w zależności od modelu. Jeśli będziesz latać dronem przez dłuższy czas, znajdź taki, który zapewnia długą żywotność baterii.

Przepisy dotyczące dronów i wytyczne dotyczące latania

Dowiedz się, gdzie możesz latać i jakie są lokalne przepisy dotyczące latania. W zależności od ich wielkości, niektóre drony muszą być zarejestrowane w FAA. Możesz potrzebować licencji na drona i musisz znać strefy zakazu lotów. Przed startem upewnij się, że przestrzegasz wszystkich przepisów.

Istnieją inne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie drona. Na szczęście istnieje wiele zasobów. Przynajmniej weź pod uwagę czynniki wymienione powyżej, zanim kupisz drona dla początkujących.

Jaka marka dronów jest najlepsza?

Trudno jest wybrać „najlepszą” markę, ponieważ należy wziąć pod uwagę tak wiele czynników i funkcji. Wiele osób twierdzi, że DJI tworzy najlepsze drony, podczas gdy inni twierdzą, że jest wielu innych producentów, którzy produkują równie dobre drony za ułamek kosztów. To sprowadza się do kwestii opinii.

Jakim dronem najłatwiej latać?

Zależy to od poziomu umiejętności użytkownika i funkcji drona. Większość dronów ma funkcje ułatwiające latanie – niektóre mają również automatyczne tryby latania.

Jaka kamera do drona jest najlepsza dla początkujących?

Wszystkie drony z naszej listy są uważane za dobre dla początkujących. Poszukaj drona z samouczkami i automatycznymi funkcjami, które pomogą Ci ze zdjęciami i filmami.

Jaki jest najlepszy mały dron na rynku w 2022 roku?

Znowu kwestia opinii. Jak wspomniano powyżej, różne drony mają różne funkcje i możliwości. Zalecamy sprawdzenie recenzji i filmów klientów — mogą one być doskonałym źródłem informacji na temat najlepszego drona dla Ciebie.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.Table of Contents