Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze ekspresy do kawy na kapsułki do Twojego biura

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze ekspresy do kawy na kapsułki do Twojego biura

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Kapsułki z kawą uprościły proces przygotowywania specjalnych naparów, dzięki czemu każdy może je przygotować bez konieczności udawania się do baristy. Przy tak wielu różnych smakach łatwo dostępne ekspresy do kawy na kapsułki szybko zastępują lub stają się mile widzianym dodatkiem do tradycyjnych ekspresów do kawy przelewowej.

To skłoniło biura do zakupu ekspresów do kawy na kapsułki, aby dać swoim pracownikom możliwość wyboru tradycyjnej kawy przelewowej.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem ekspresu do kawy na kapsułki, oto najlepsze maszyny, które są teraz dostępne Amazon. Skorzystaj z tej listy jako przewodnika przy zakupie następnego ekspresu do kawy na kapsułki.Najlepsze ekspresy do kawy na kapsułki do Twojego biura

Komercyjny ekspres do kawy Keurig K155 Office Pro

Najszczęściej wybierane: Jest to jeden z najlepszych ekspresów do kawy Keurig, zaprojektowany specjalnie jako koń pociągowy w biurze. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 90 uncji 4 rozmiary naparu (4, 6, 8i 10 uncji) produkujących łagodne do mocnych naparów. Dzięki czasowi parzenia poniżej jednej minuty, ten ekspres do kawy K-Cup ma również kolorowy ekran LCD, programowalne funkcje oraz automatyczne włączanie i wyłączanie.

Komercyjny ekspres do kawy Keurig K155 Office Pro

Kupić na Amazon

Breville Nespresso Nespresso Creatista

Drugie miejsce: Ta maszyna Breville pozwala na przygotowanie kawy klasy baristycznej, takiej jak espresso, flat whites, cappuccino i latte macchiato. Wyświetlacz TFT LCD przeprowadzi Cię przez proces parzenia, aby szybko przygotować doskonałą filiżankę kawy. Wykonany jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej i wykorzystuje kapsułki Nespresso o ponad 30 smakach.

Breville Nespresso Nespresso Creatista

Kupić na Amazon

Jednorazowy ekspres do kawy Hamilton Beach 49945 FlexBrew

Rekommenderad:  Najlepsze ramiona do monitorów

Najlepsza wartość: Marka Hamilton Beach zapewnia wartość dzięki cenie i elastyczności. Możesz zaparzyć do 10 uncji. kubek z pojemnikiem na jedną porcję (kompatybilny z każdym pojemnikiem K-cup) lub 14 Oz. przy użyciu kawy mielonej. To kompaktowe urządzenie ma łatwy do napełnienia zbiornik na wodę i jest łatwe w użyciu.

Jednorazowy ekspres do kawy Hamilton Beach 49945 FlexBrew

Kupić na Amazon

Ekspres do kawy Keurig K-Elite

Ten Keurig K-Elite to kolejny zaparzacz do espresso i kawy K-Cup z funkcją mrożonej kawy. Ta maszyna parzy 4, 6, 8, 10, 12 uncji kubków z opcjami mocy parzenia, a także gorącą wodą na żądanie do zup lub gorącej czekolady. Szczotkowany srebrny korpus mieści również 75 Oz. zbiornik na wodę i przypomnienie o konserwacji parzenia, aby utrzymać ekspres K-Cup w czystości.

Ekspres do kawy Keurig K-Elite

Kupić na Amazon

Cuisinart SS-10P1 Premium 72-uncjowy ekspres do kawy na jedną porcję

Ten Cuisinart jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma w pełni programowalny wyświetlacz LCD. Na wyświetlaczu można sterować automatycznym włączaniem/wyłączaniem, regulowanymi ustawieniami kontroli temperatury i automatycznym płukaniem. Do zaparzania kawy możesz użyć dowolnej marki kapsułek K-Cup na jedną filiżankę, w tym kapsułek Keurig K-Cup.

Cuisinart SS-10P1 Premium 72-uncjowy ekspres do kawy na jedną porcję

Kupić na Amazon

Ekspres do kawy i espresso De’Longhi Nespresso Vertuo

Z tym De’Longhi Nespresso Vertuo możesz przygotować jednorazową kawę parzoną lub filiżanki do espresso klasy baristycznej. Korzystanie z technologii Nespresso Centrifusion zapewnia najlepsze rezultaty w filiżance. Urządzenie nagrzewa się w zaledwie 15 sekund, po czym wyłącza się automatycznie 9 minuty bezczynności. Dostajesz 4 różne rozmiary miseczek i 54 Oz. Zbiornik wodny.

Ekspres do kawy i espresso De’Longhi Nespresso Vertuo

Kupić na Amazon

Lavazza BLUE Classy mini ekspres do kawy na jedną porcję

Ekspres Lavazza BLUE Classy Mini Single Serve ma system wysokociśnieniowy do długich i krótkich naparów w celu przygotowania espresso lub lungo (podwójne espresso). To urządzenie jest małe i łatwe w obsłudze za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Wykorzystuje kapsułki Lavazza Blue z kawą, którą firma wypala od 1895 roku.

Rekommenderad:  Proces rekrutacji Data Science w Standard Chartered Bank

Lavazza BLUE Classy mini ekspres do kawy na jedną porcję

Kupić na Amazon

Ekspres do kawy i espresso Breville BNV250RED1BUC1 Vertuo

Wersja Breville tego ekspresu do kawy Nespresso Vertuo służy do parzenia espresso (10,35 uncji), podwójne espresso (2.7 uncji), Gran Lungo (5 uncji) i Kawa (7.7 oz) oraz mrożoną kawę i napoje latte. Maszyna zawiera spieniacz do mleka aeroccino, 40 Oz. zbiornik na wodę i precyzyjne zaparzanie każdej kapsułki.

Ekspres do kawy i espresso Breville BNV250RED1BUC1 Vertuo

Kupić na Amazon

CHULUX Jednorazowa maszyna do serwowania ze stali nierdzewnej

Ekspres CHULUX ze stali nierdzewnej umożliwia zaparzanie kawy z kapsułki lub kawy mielonej przy użyciu filtra wielokrotnego użytku. To urządzenie ma tylko jeden przycisk i jest bardzo łatwe w użyciu. Obsługuje kapsułki K-Cup, a zbiornik na wodę mieści tylko 10 uncji. Jest to idealna maszyna do małego lub domowego biura.

CHULUX Jednorazowa maszyna do serwowania ze stali nierdzewnej

Kupić na Amazon

Illy Y3.3 Ekspres do kawy i espresso

Illy to znana na całym świecie marka kawy, a ten ekspres wykorzystuje kapsułki iperEspresso do przyrządzania doskonałych filiżanek espresso i kawy. Maszyna ma dwa programowalne ustawienia, 25. 4 oz, automatyczny wyrzut zużytych kapsułek oraz regulowany stojak na kubki.

Illy Y3.3 Ekspres do kawy i espresso

Kupić na Amazon

Czego szukać w ekspresach do kawy na kapsułki

Istnieje wiele marek ekspresów do kawy na kapsułki, a wybór odpowiedniego dla Twojego biura będzie zależał od tego, co chcesz zaoferować swoim pracownikom. Jako urządzenie, z którego każdy może korzystać, poszukaj tych funkcji, aby każdy mógł cieszyć się parzoną kawą.

  • Łatwość użycia: Jednym z powodów, dla których kupujesz ekspres do kawy na kapsułki, jest szybkie przygotowywanie wysokiej jakości i specjalnych naparów. Upewnij się, że jest łatwy w użyciu, aby nie spędzać dużo czasu na robieniu filiżanki kawy.
  • Smaki kawy: Mimo że producenci maszyn mają własne kapsułki, wybierz markę, dla której firmy produkujące kawę produkują kapsułki. Zapewni to szeroką gamę smaków dla Twojej maszyny.
  • Inteligentne sterowanie: Dzięki inteligentnym elementom sterującym połączonym z aplikacją możesz uprościć proces przygotowywania filiżanki kawy. Obejmuje to niestandardowe ustawienia parzenia.
  • Programowalne automatyczne czyszczenie: Czyste urządzenie nie zmieni smaku kawy, a automatyczne czyszczenie zapewnia, że ​​urządzenie będzie zawsze czyste.
  • Konfigurowalne warzenie: Poszukaj ekspresów, które pozwalają dostosować wielkość i moc kawy oraz zapisać ustawienia.
  • Marka: Producenci od Breville’a po De’Longhi mają prawo do produkcji ekspresów Nespresso, więc nie daj się zmylić.
  • Materiały wysokiej jakości: Szukaj stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzyw sztucznych, aby Twoja maszyna działała przez długi czas.
  • Przyjazne dla środowiska strąki: Podczas gdy większość strąków jest wykonana z plastiku, istnieją marki, które wytwarzają strąki w 100% nadające się do kompostowania.
Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje do przeglądania obrazów dla komputerów Mac

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.Table of Contents