Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze etui na Apple iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze etui na Apple iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max

Właśnie kupiłeś sobie zupełnie nowego iPhone’a 11 Pro lub 11 Pro Max w błyszczącym, błyszczącym kolorze, który wygląda pięknie w całej okazałości. Zalecamy dodanie etui, które ochroni telefon przed zadrapaniami, zarysowaniami i upadkami. A z kolei utrzymuj go w dobrym stanie, aby uzyskać lepszą ofertę kompromisową, gdy będziesz chciał go zmienić następnym razem. Aby zaoszczędzić Ci kłopotów z przeglądaniem szerokiej gamy etui do wyboru, przygotowaliśmy listę najlepszych etui dla Twojego iPhone’a 11 Pro i 11 Pro Max.

1. Etui Spigen Tough Armor na iPhone’a 11 Pro

Jak można się domyślić po nazwie, etui Tough Armor od Spigen zapewnia dobrą ochronę Twojego telefonu przed przypadkowymi upadkami. Wykonane jest z połączenia TPU i poliwęglanu, dzięki czemu etui zapewnia podwójną ochronę telefonu przed upadkami i zarysowaniami. Etui ma uniesione krawędzie z przodu, aby chronić ekran, a tył zapobiega zarysowaniu czujników aparatu. Dodatkowo jest wyposażony w ochronę MIL-STD 810G i technologię poduszki powietrznej Spigen, która zapewnia ochronę przeciwwstrząsową.

Cena: zaczyna się od 11,99 USD (~999 Rs)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

2. Etui Spigen Liquid Air do iPhone’a 11 Pro Max

Jeśli lubisz cienkie etui, Liquid Air firmy Spigen będzie dla Ciebie odpowiedni. Ma smukły i lekki profil, który mieści się również w kieszeni. Nie wspominając o ochronie na poziomie wojskowym i technologii poduszki powietrznej, która zapewnia lepszą ochronę przed zadrapaniami, uderzeniami i przypadkowymi upadkami. Zastosowanie materiału antypoślizgowego na tylnej części sprawia, że ​​jest mniej śliski w dłoni, a także zapewnia wygodne czucie w dłoni.

Cena: od 11,99 USD (~699 Rs)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

Aktualizacja: najlepsze etui na iPhone’a 14 Plus

3. Etui Urban Armor Gear (UAG) do iPhone’a 11 Pro/Max

Popularna marka, jeśli chodzi o etui ochronne, UAG, ma dość lekkie etui z ramką do iPhone’a 11. Jednak pomimo tego, że jest lekkie, ma miękki, odporny na uderzenia rdzeń z miękkimi jak powietrze narożnikami, które zapewniają amortyzację telefon i chroń go przed upadkami i uderzeniami. Ponadto posiada certyfikat MIL-STD 810G, ma także przyciski dotykowe i jest kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym.

Cena: od 39,95 USD (~Rs 2,499)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

4. Etui Spigen Thin Fit do iPhone’a 11 Pro

Kolejne smukłe i niskoprofilowe etui pochodzi od marki Spigen. Etui o nazwie Thin Fit ma grubość zaledwie 10,4 mm, dzięki czemu mieści się w kieszeni. Pomimo cienkiego profilu nadal zapewnia przyzwoity poziom ochrony telefonu przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami i upadkami. Jednak po tym przypadku nie należy wiele oczekiwać. Dodatkowo obsługuje także magnetyczne uchwyty samochodowe i ładowanie bezprzewodowe.

Cena: od $9 (~699 rupii)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

5. Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone’a 11 Pro Max

Jeśli szukasz etui, które wygląda schludnie i prosto, a jednocześnie zapewnia przyzwoity poziom ochrony, etui Ultra Hybrid będzie dobrym wyborem. Posiada zderzak TPU z trwałym, przezroczystym tyłem z PC oraz podwyższonymi ramkami z przodu i z tyłu, aby zapewnić ochronę ekranu i obiektywu aparatu. Dodatkowo etui posiada precyzyjne wycięcia na porty i dotykowe przyciski, które informują o naciśnięciu.

Cena: od 10 USD (~799 Rs)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

6. Etui Spigen Rugged Armor na iPhone’a 11 Pro

Etui Spigen Rugged Armor jest wykonane z elastycznego materiału TPU z wzorem pajęczyny po wewnętrznej stronie i wypukłymi wargami z przodu, aby chronić ekran, gdy jest trzymany ekranem do dołu. Posiada technologię poduszki powietrznej Spigen, która zapewnia amortyzację i ochronę przed upadkami i uderzeniami. Przyciski na obudowie są dotykowe i zapewniają solidną reakcję po naciśnięciu.

Cena: od 12 USD (~699 Rs)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS |Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

7. Etui Ringke Fusion-X na iPhone’a 11 Pro Max

Kolejne przezroczyste etui, które pozwala podkreślić kolor telefonu, a jednocześnie chronić urządzenie, pochodzi od marki Ringke. Jest wykonany z wytrzymałego komputera PC i ma wytrzymałą obudowę, która zapewnia lepszy chwyt w dłoni. Zderzak wykonany jest na bazie TPU i ma podwyższone krawędzie, które chronią ekran przed zarysowaniami. Co więcej, etui zapewnia kompatybilność z większością ochraniaczy ekranu, a także umożliwia bezprzewodowe ładowanie iPhone’a.

Cena: od 12 USD (~949 Rs)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

8. Etui SUPCASE Unicorn Beetle z serii Pro

Jeśli szukasz etui z wbudowaną ochroną ekranu, etui Unicorn Beetle Pro Series firmy SUPCASE będzie idealnym wyborem. Jak już wspomniano, etui jest wyposażone w wbudowaną osłonę ekranu chroniącą ekran i ma 2-konstrukcja korpusu obejmująca tylną obudowę wykonaną z hybrydowego PC i TPU oraz zewnętrzną ramę kabury z metalowym klipsem. Firma twierdzi, że etui przeszło test na upadek z wysokości 20 stóp i zapewnia ochronę telefonu w zakresie 360 ​​stopni.

Cena: od 12 USD (~958 Rs)
Kup dla iPhone’a 11 Pro (NAS | Indie)
Kup dla iPhone’a 11 Pro Max (NAS | Indie)

9. Etui Caseology Legion do iPhone’a 11 Pro/Max

Etui Legion od Caseology to kolejne etui zbudowane z materiałów ochronnych klasy wojskowej, z dwuwarstwowym, elastycznym korpusem i sztywną powłoką zewnętrzną, która zapewnia ochronę przed uderzeniami i upadkami. Ma całkiem ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia solidne i wygodne wyczucie dłoni, a także ma precyzyjne wycięcia na porty i przyciski zapewniające łatwy dostęp. Co więcej, etui obsługuje również ładowanie bezprzewodowe, dzięki czemu nie musisz wyjmować telefonu z etui za każdym razem, gdy chcesz go naładować bezprzewodowo.

Cena: od 14 dolarów
Kupić dla iPhone’a 11 Pro | iPhone’a 11 Pro Maxa

10. Etui z serii Defense Taktyczne/Tarczowe

Obudowy z serii Defense Taktyczne/Shield są powszechnie znane z zapewniania dobrego poziomu ochrony urządzeń, głównie z certyfikatem MIL-STD 810G. Nie inaczej jest w przypadku ich najnowszego etui do nowo wprowadzonych na rynek iPhone’ów. Tył urządzenia wykonany jest z obrobionego maszynowo stopu aluminium z gumową powierzchnią zewnętrzną, co zapewnia lepszy chwyt w dłoni, a także chroni urządzenie przed uderzeniami i upadkami. Z przodu ma podwyższone ramki, które chronią ekran, gdy jest on trzymany ekranem do dołu. Co więcej, firma twierdzi, że przetestowała obudowę, aby przetrwać wojskowe testy upadku z wysokości do 3 metrów.

Cena: od 29,95 USD
Kupić dla iPhone’a 11 Pro | iPhone’a 11 Pro Maxa

11. Etui z klapką ProCase Vintage Folio do iPhone’a z serii 11 Pro

Dla tych, którzy szukają etui, które może zrobić więcej niż tylko chronić telefon przed kurzem, zadrapaniami i upadkami, dobrym wyborem będzie etui Folio Flip Case od ProCase. Twierdzi się, że jest wykonany z prawdziwej skóry, aby nadać mu luksusowy wygląd i miękkość w dłoni. W etui znajdują się dwie przegródki na karty, w których można przechowywać gotówkę, karty lub dokumenty tożsamości, a także aby mieć pewność, że wszystko się nie zepsuje, a ponadto posiada magnetyczne zamknięcia, które utrzymują rzeczy na swoim miejscu. Dodatkowo etui posiada wbudowaną podpórkę, dzięki której możesz cieszyć się streamingiem bez konieczności trzymania telefonu.

Cena: 24,99 USD
Kupić dla iPhone’a 11 Pro | iPhone’a 11 Pro Maxa

12. Etui OtterBox z serii Strada do iPhone’a 11 Pro

Etui OtterBox Strada Series to kolejna alternatywa dla osób, które szukają skórzanego etui, ale niekoniecznie lubią styl folio flip, co widać w niektórych skórzanych etui. Firma twierdzi, że w etui wykorzystuje prawdziwą skórę, a zastosowana dwuwarstwowa ochrona chroni telefon przed zadrapaniami, uderzeniami i upadkami. Podobnie jak etui folio, to etui jest również wyposażone w przegródkę na karty, która może służyć do przechowywania gotówki, kart lub dokumentów tożsamości.

Cena: od 69,95 USD
Kupić dla iPhone’a 11 Pro | iPhone’a 11 Pro Maxa

Otóż ​​to.
To tylko niektóre z naszych rekomendacji najlepszych etui dla iPhone’a 11 i 11 Pro Max.