Najlepsze filmy Dubsmash

Od swojego debiutu w 2014 roku Dubsmash jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości wideo w Internecie. W ciągu tygodnia od oficjalnej premiery Dubsmash stał się najczęściej pobieraną aplikacją w swoich rodzimych Niemczech – wyczyn, który będzie później realizowany w 29 innych krajach. W ciągu roku Dubsmash został pobrany ponad 20 milionów razy w 192 krajach.

Najważniejszym czynnikiem wzrostu było to, że można było tworzyć krótkie filmy wideo, w których można było zsynchronizować usta z klipami audio nagranymi z dowolnego miejsca. Dostępne były kultowe cytaty z popularnych filmów i programów telewizyjnych, najnowsze hity z list przebojów oraz najmodniejsze dźwięki w Internecie. Na szczęście, mimo że jego wygląd zmienił się diametralnie, aplikacja wciąż koncentruje się na dubach i filmach z synchronizacją ruchu warg.

Najlepsze filmy na Dubsmash

Aplikacja była świadkiem milionów unikalnych filmów. Wszyscy, od przeciętnego Joe i Jane po celebrytów, zabrali się do Dubsmash, aby podzielić się swoimi dziełami. Platforma stworzyła również własne gwiazdy, a niektórzy użytkownicy dowodzą teraz fandomami milionów. Główni artyści posunęli się tak daleko, aby uruchomić część swoich prac bezpośrednio na Dubsmash, podobnie jak Rihanna, kiedy wydała swój singiel „Bitch Better Have My Money” za pośrednictwem aplikacji.

Tutaj wybieramy niektóre z naszych ulubionych filmów Dubsmash na przestrzeni lat. Niektóre z nich pochodzą od celebrytów, niektóre od zwykłych użytkowników, ale wszystkie z nich są fajne do oglądania i udostępniania.

Najlepsze filmy Dubsmash 1

Dziesięć

We wczesnych latach Dubsmash otrzymał mnóstwo nieoficjalnych aprobat od gwiazd takich jak Rihanna, Jimmy Fallon, Reese Witherspoon, Hugh Jackman, siostry Kardashian i wielu innych. Właśnie potrzebna była nowo uruchomiona aplikacja, w wyniku której miliony ludzi uciekają do Dubsmash.

To wideo z Hugh Jackman podszywanie się pod kultowy dialog Alana Richmana „przejdź do strony 394” od Harry Potter i Więzień Azkabanu jest bardzo fajny. Nie sądzisz?

Dziewięć

Czy nie mówiliśmy o tym, że Dubsmash jest hitem nie tylko wśród celebrytów, ale także dla zwykłych użytkowników? To powiedziawszy, Dubsmash jest wciąż hitem w Indiach, gdzie wszyscy, od celebrytów po milenialsów, zabrali się do aplikacji, aby pokazać swoją kreatywność. Sprawdzić ten film, co pokazuje, że nawet zwierzęta nie są nietknięte przez śmieszne supermoce Dubsmash!

Osiem

Nicole Scherzinger z Pussycat Doll użyła Dubsmash w inny genialny sposób. Kiedy plotki o jej randce z brytyjską piosenkarką i autorką tekstów Edem Sheeranem zaczęły krążyć po Internecie, Nicole zabrał się do Dubsmash, aby zsynchronizować wargi niezwykle szalony „Thinking Out Loud” Sheerana, aby rozwiać plotki.

Jeśli to nie jest pomysłowe, nie wiemy, co to jest!

Siedem

Teraz ten film prawdopodobnie nie znalazłby się na naszej liście, gdyby nie to, że co Adam Levine synchronizuje wargi w tym filmie jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kultowych dialogów filmowych, jakie kiedykolwiek trafiły na duży ekran!

Zdaliśmy sobie sprawę, że nasza lista nie byłaby kompletna bez hołdu Sama L. Jacksona. I tak, ostrzeżcie, ten dub zawiera mocny język.

Sześć

Cóż, bardzo kochamy gwiazdy, ale wiesz, co kochamy bardziej? Gdy codzienni ludzie używają Dubsmash do stworzenia czegoś tak zabawnego, że na zawsze wyryje się ono w zbiorowej świadomości Internetu. Sprawdź to klejnot!

Pięć

Reese Witherspoon jest nie tylko błyskotliwą aktorką, ale jest także doskonała we wszystkim innym! Hej, nie daj się ponieść emocjom, ale ten Dub przez Reese i Sofia Vergara jest tak zabawne, że nie mogliśmy się powstrzymać od umieszczenia go na liście naszych ulubionych filmów na Dubsmash!

I tak, zrobiono to, gdy Reese i Sofia nudziły się podczas przerwy na lunch! Chcielibyśmy być tak kreatywni.

Najlepsze filmy Dubsmash 2

Cztery

Uważamy, że żadna lista największych hitów Dubsmash nie byłaby kompletna bez wszechobecnych sióstr Kardashian. Oto jedno, gdzie Khloe i Kylie Jenner wyrazili swoją miłość do siebie!

Trzy

Tak jak powiedzieliśmy, Indie uwielbiają Dubsmash i nikt w tym kraju nie pozostał nietknięty magią aplikacji. W ten Dub, Gwiazda Bollywood, Ranveer Singh, wymienia tandetny dialog z międzynarodową gwiazdą Priyanką Choprą. I tak, role płci są odwrócone!

Dla tych z was, którzy nie rozumieją języka, Ranveer pyta Priyankę, czy naprawdę chce tego małżeństwa, na co Priyanka odpowiada, pytając: „Czy naprawdę chcesz tego rozwodu?”

Dwa

Ten film autorstwa YouTuber Akilah Hughes i brytyjskiej aktorki Cari Delevingne zaskoczyło nas tak bardzo, że nie mogliśmy tego pominąć.

Jeden

Na Dubsmash pojawiło się tak wiele podróbek Shreka, że ​​trudno było nam wybrać jedną. Ale ten Dub autorstwa amerykańsko-kubańskiej piosenkarki Camili Cabello, w której doskonale uchwyciła nastrój i styl Osła Eddiego Murphy'ego jest tak dobra, że ​​musieliśmy dać jej pierwsze miejsce na naszej liście!

Co sądzisz o naszej liście?

Czy zgadzasz się z naszą listą najlepszych filmów Dubsmash? Czy wolisz zmienić rankingi, czy znasz więcej filmów Dubsmash, które Twoim zdaniem zasługują na miejsce na liście?

Bardzo chcielibyśmy zobaczyć Twoje sugestie.