Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze giełdy Bitcoin Crypto Exchange w Kanadzie w 2023 r. (bonus 50 USD)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze giełdy Bitcoin Crypto Exchange w Kanadzie w 2023 r. (bonus 50 USD)

Chcesz kupić Bitcoin w Kanadzie? Poniżej omawiamy niektóre z najlepszych aplikacji handlowych i giełd kryptograficznych do kupowania Bitcoinów.

Handel bitcoinami jest dziś najważniejszy dla wielu ludzi. Można powiedzieć, że kryptowaluta odwraca uwagę od sprawdzonych strategii inwestycyjnych, lub można założyć, że obecny szum wokół Bitcoina i innych tokenów stanowi podstawę jedynej w swoim rodzaju okazji.

Niezależnie od twojego stanowiska, wygląda na to, że waluty cyfrowe już tu zostaną.

Strony handlu bitcoinami ułatwić zwykłym inwestorom wymianę walut fiducjarnych (np. dolarów kanadyjskich) na wybraną przez nich kryptowalutę.

Zapewniają dostęp do giełdy kryptowalut, na której kupujący, sprzedający i dostępne informacje określają działania cenowe.

Po przejrzeniu kilku giełd kryptograficznych oferujących Bitcoin w Kanadzie, naszym najlepszym wyborem jest CoinSmart (oferta powitalna 50 USD).

Najlepsze aplikacje i platformy do handlu bitcoinami w Kanadzie

Pięć najlepszych platform Bitcoin poniżej znajduje się w Kanadzie, a dwie są międzynarodowe.

1. CoinSmart

CoinSmart to jedna z najlepszych giełd kryptowalut w Kanadzie. Ma siedzibę w Toronto i jest jedną z niewielu platform, które pozwalają kupować Bitcoiny za pomocą karty kredytowej.

Oferuje handel Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Tether, EOS, NEO, Stellar, Cardano, Uniswap, Shiba Inu, Polkadot, Solana, Avalanche i kilkoma innymi.

Klienci mogą zasilać swoje konta za pomocą Interac e-Transfer, przelewu bankowego, przelewu bankowego, karty kredytowej, karty debetowej i SEPA. Ta platforma jest również dostępna w wielu krajach w Europie.

Opłaty: 00,20% opłaty transakcyjne; 0% dla przelewu bankowego i wpłat bieżących; darmowe e-przelewy Interac (od $2,000). Opłaty za wypłatę kryptowalut są różne.

CoinSmart oferuje natychmiastową weryfikację, co ułatwia rozpoczęcie handlu na platformie. Zarabiasz 50 $ bonusu gotówkowego, kiedy dołączasz i wpłacasz 200 $.

2. PannaCX

VirgoCX to platforma handlowa Bitcoin założona w 2018 roku. Obsługuje ponad 60 kryptowalut i ma aplikację na urządzenia z Androidem i iOS.

VirgoCX oferuje również usługę OTC dla kupujących i sprzedających instytucjonalnych.

Aby zasilić swoje konto, możesz wysłać fiat za pośrednictwem Interac e-Transfer, opłacenia rachunków i przelewu bankowego. Obsługiwane są również depozyty kryptograficzne.

Opłaty: 00,50% do 20,50%, w zależności od aktywów, które kupujesz lub sprzedajesz. Opłata ta jest wbudowana w spread cenowy.

Awans: Nowi klienci otrzymują $5 bonus po zweryfikowaniu tożsamości (KYC). Dodatkowa premia w wysokości 15 $ jest wypłacana, gdy zdeponujesz co najmniej 100 $ na swoim koncie (łączna premia w wysokości 20 $).

3. Bogactwoproste kryptowaluty

Wealthsimple Crypto to platforma handlowa Bitcoin dla początkujących. Jeśli czujesz się przytłoczony różnymi opcjami, portfelami zleceń, typami zleceń i przesyłanymi strumieniowo danymi, które oferuje giełda kryptowalut, Wealthsimple Crypto może Ci pomóc.

Rekommenderad:  Najlepsze narzędzia do kalkulatora śladu węglowego do obliczania śladu węglowego

Ta aplikacja handlowa i platforma są dostępne na komputerach stacjonarnych, urządzeniach z systemem iOS i Android.

Obsługuje handel Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Uniswap, Bitcoin Cash, Litecoin, Basic Attention Token, Aave, Chainlink, Compound, Kyber Network, Maker, Synthetix, Yearn.Finance, Curve, Balancer i kilka innych.

Chociaż nie możesz przenieść monet do zewnętrznego portfela po zakupie ich w Wealthsimple Crypto, są one przechowywane w chłodni przez Gemini Trust, który jest regulowanym powiernikiem.

Opłaty: 1.5% Do 2% opłaty transakcyjnej. Wpłaty i wypłaty są bezpłatne.

Awans: Nowi klienci otrzymują premię pieniężną w wysokości 25 USD po zasileniu kwotą 200 USD lub więcej.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje w tej recenzji.

4. Binance

Binance to jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, obsługująca ponad 300 monet. Ma własną monetę zwaną BNB.

Opcje finansowania konta na Binance obejmują bankowy SWIFT, karty kredytowe/debetowe, kilka kryptowalut i zewnętrzne platformy płatnicze.

Opłaty: Opłaty transakcyjne różnią się w zależności od „poziomu opłat transakcyjnych”, który zależy od Twojej aktywności na platformie. Opłata na poziomie podstawowym wynosi 00,10%.

Awans: Nowi klienci otrzymują dożywotnią zniżkę na opłaty w wysokości 20%.

.

5. Coinberry

Coinberry to cyfrowa platforma do handlu walutami, która została założona w 2017 roku. Możesz jej używać do kupowania i sprzedawania Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash i kilku innych monet w Kanadzie.

Opcje finansowania konta dla tej witryny obejmują Interac e-Transfer i przelew bankowy.

Opłaty: Aż do 20,50% opłaty transakcyjne; darmowe wpłaty i wypłaty fiducjarne; opłaty za wypłatę waluty cyfrowej są różne.

Awans: Zdobądź bonus w wysokości 30 $ po zakupie kryptowaluty o wartości co najmniej 50 $.

Coinberry ma aplikację mobilną na iPhone’y i urządzenia z Androidem. Podobnie jak Wealthsimple Crypto, używa również Gemini do przechowywania kryptowalut. Dowiedz się więcej w tej recenzji.

6. Krajowa giełda zasobów cyfrowych (NDAX)

NDAX to kanadyjska giełda walut cyfrowych z siedzibą w Calgary. Ma dobrze ocenianą aplikację na iOS, a jej interfejs sieciowy może być używany do transakcji jednym kliknięciem (początkujący) lub złożonych strategii, jeśli jesteś doświadczonym inwestorem.

NDAX może być używany do kupna i sprzedaży Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Dogecoin, Cardano, EOS, Stellar, Polkadot, Litecoin, Aave, Uniswap, Chainlink, Tether i inne monety.

Aby zasilić swoje konto, możesz wybrać Interac e-Transfer, przelew bankowy i przelew bankowy.

Opłaty: 00,20% opłaty transakcyjnej (jedna z najniższych); depozyty są bezpłatne; wypłaty fiducjarne kosztują $40,99, a opłaty za wypłatę kryptowalut są różne.

NDAX ma jedną z najbardziej konkurencyjnych opłat za handel kryptowalutami w Kanadzie. Możesz przeczytać nasz podział NDAX po więcej szczegółów.

Rekommenderad:  Raport mówi, że większość pracowników w USA będzie freelancerami do 2027 roku

7. Bitbuy

Bitbuy została założona w 2016 roku i ma swoją siedzibę w Toronto.

Możesz używać jej platformy handlowej do kupowania i sprzedawania Bitcoin, Stellar, Litecoin, Ethereum, Chainlink, Aave, Bitcoin Cash i innych.

Bitbuy oferuje platformę Express Trade dla początkujących, którzy chcą dokonywać transakcji jednym kliknięciem, a także platformę Pro Trade dla doświadczonych traderów.

Aby zasilić swoje konto, możesz skorzystać z Interac e-Transfer lub przelewu bankowego.

Opłaty: Aż do 10,50% opłaty transakcyjnej; opłaty za wypłatę kryptowalut są różne.

Aplikacja Bitbuy jest dostępna w App Store i Google Play. Możesz dowiedzieć się więcej o platformie w recenzji Bitbuy.

8. kwadrat monety

Coinsquare to kolejna witryna handlowa Bitcoin z siedzibą w Toronto. Został założony w 2014 roku.

Możesz używać Coinsquare do kupowania i sprzedawania Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Cash SV, Dogecoin, Ripple, Litecoin, Ethereum, Dash, Ethereum Classic i Stellar.

Opcje finansowania konta dla tej platformy obejmują Interac e-Transfer i przelew bankowy.

Opłaty: Aż do 00,40% opłaty transakcyjne; wpłaty fiducjarne są bezpłatne, a wypłaty kosztują do 2%.

Coinsquare ma również mobilną platformę transakcyjną do transakcji jednym kliknięciem.

Co to jest Bitcoin?

Bitcoin jest najpopularniejszą kryptowalutą na świecie i odnosi największe sukcesy w oparciu o swoją kapitalizację rynkową – 453 miliardy dolarów na dzień tej aktualizacji.

Ta cyfrowa waluta została wynaleziona w 2008 roku przez Satoshi Nakamoto, a jej wydobycie rozpoczęło się w 2009 roku.

Główną ideą tej kryptowaluty jest „decentralizacja” oraz możliwość przeprowadzania transakcji i dokonywania płatności bez ingerencji rządów i banków centralnych.

Bitcoin jest wydobywany przy użyciu wyspecjalizowanych komputerów do rozwiązywania złożonych algorytmów i przetwarzania transakcji (bloków) w łańcuchu bloków.

Możesz łatwo kupić Bitcoin na giełdzie kryptograficznej z dowolnego miejsca na świecie, a w zależności od giełdy, z której korzystasz, możesz zasilić swoje konto różnymi pieniędzmi fiducjarnymi (np. CAD, USD, EUR i GBP).

Większość witryn handlowych Bitcoin z siedzibą w Kanadzie akceptuje tylko dolara kanadyjskiego.

Po zakupie Bitcoina i innych tokenów możesz przechowywać je w portfelu internetowym udostępnianym przez giełdę kryptowalut.

Nie jest to jednak zbyt bezpieczne. Lepszą opcją jest wypłata monet do portfela sprzętowego (lub zimnego portfela).

Czy handel bitcoinami jest bezpieczny?

Bitcoin jest aktywem spekulacyjnym. Jego wartość/cena może gwałtownie wzrosnąć lub spaść, a często te niestabilne wahania cen nie mają wyraźnego powodu.

Oznacza to, że możesz stracić wszystkie swoje pieniądze, jeśli kupisz, gdy cena jest wysoka, i sprzedasz, gdy będzie niska.

Możesz również stracić swoją inwestycję w bitcoiny z powodu cyberataków lub włamań.

Jednym ze sposobów ochrony inwestycji w Bitcoin jest przeniesienie posiadanych zasobów do portfela offline, który nie jest połączony z Internetem. Jest to również określane jako trzymanie monet w „zimnym” portfelu.

Rekommenderad:  22 najlepsze miejsca do sprzedaży używanych mebli za gotówkę w 2023 r

To powiedziawszy, ryzyko nie znika nawet po przejściu do trybu offline, ponieważ nadal możesz zgubić zimny portfel.

Inwestycje w kryptowaluty nie są ubezpieczone przez instytucje upoważnione przez rząd, takie jak Canadian Investor Protection Fund (CIPF).

Podczas gdy niektóre platformy transakcyjne Bitcoin posiadają ubezpieczenie (np. za pośrednictwem Gemini), nie jest jasne, czy ochrona ubezpieczeniowa utrzyma się w przypadku kradzieży kryptowaluty na dużą skalę (hack) lub bankructwa.

Wreszcie, rządy na całym świecie patrzą na Bitcoina z pewną ostrożnością, która może doprowadzić do ograniczeń regulacyjnych w przyszłości.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji do handlu bitcoinami w Kanadzie

Jakie jest najlepsze miejsce do kupowania bitcoinów w Kanadzie?

Najlepszym miejscem do zakupu Bitcoina jest CoinSmart. Ta giełda kryptowalut ma bardzo niskie opłaty, akceptuje wiele fiatów i jest zarejestrowana, aby oferować usługi handlu kryptowalutami w Kanadzie.

Jak handlować bitcoinami w Kanadzie?

Możesz otworzyć konto na giełdzie kryptowalut, takiej jak CoinSmart, lub skorzystać z brokera bitcoin, takiego jak Wealthsimple Crypto. Po zasileniu konta wystarczy złożyć zamówienie na zakup Bitcoina.

Która aplikacja jest najlepsza dla kryptowalut w Kanadzie?

Najlepszą aplikacją do handlu kryptowalutami w Kanadzie dla początkujących lub doświadczonych traderów jest CoinSmart. Jest dostępny na wszystkich urządzeniach i ma niskie koszty transakcyjne.

Czy Bitcoin jest legalny w Kanadzie?

Bitcoin nie jest uważany za prawny środek płatniczy w Kanadzie. To powiedziawszy, kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów nie jest nielegalne, a także można ich używać do płatności wszędzie tam, gdzie jest to akceptowane.

Czy mogę zarabiać na handlu Bitcoinami?

Możesz zarabiać pieniądze, kupując Bitcoin po cenie niższej niż cena, za którą go sprzedajesz. Handel bitcoinami obejmuje spekulacje na temat jego przyszłej ceny i możesz zarabiać lub tracić pieniądze.

Ile pieniędzy potrzebujesz, aby zacząć handlować Bitcoinem?

Wiele witryn handlowych Bitcoin nie ma wymogu minimalnego salda. Jeśli jednak planujesz skorzystać z bonusów dla nowych klientów, możesz być zobowiązany do wpłaty od 100 do 250 USD.

Powiązany:

Zastrzeżenie: Kryptowaluty to niestabilna i spekulacyjna inwestycja. Jeśli zdecydujesz się zainwestować, zalecamy przeprowadzenie własnych badań i zaangażowanie tylko tych środków, na których stratę możesz sobie pozwolić. Autor może posiadać jeden lub więcej aktywów kryptograficznych wymienionych w tym artykule.