Najlepsze gry offline RPG bez WiFi na Androida

Star Wars: Knights of the Old Republic była jedną z pierwszych gier RPG firmy Bioware, która pojawiła się na PC i konsolach na początku 2000 roku. Mimo że dziś grafika może nie być tak nowoczesna i szczegółowa, jak byśmy tego zwykle chcieli, nadal jest to zabawne doświadczenie z wciągającą opowieścią, a także ze starannie opracowanymi postaciami. A co najlepsze – możesz grać w ten tryb offline!

Ta gra polega na świeżej zawartości. Ponieważ dzieje się to tysiące lat przed rozpoczęciem trylogii Gwiezdne Wojny, gracze będą całkiem nowi w tym świecie. Wcielisz się w nowego żołnierza Republiki, ale masz pewne modyfikacje, które możesz zrobić, aby uczynić go wyjątkowym.

To typowa, ale ekscytująca bitwa przeciwko złu. Setki Rycerzy Jedi padły na Sithów, a ty jesteś ostatnią nadzieją Republiki na uratowanie galaktyki przed miażdżącym napięciem Sithów; jednak w miarę postępów i postępów w grze będziesz dokonywać wyborów, które będą decydować o twojej stronie. Czy pomożesz Republice i Jedi odzyskać władzę, czy też dołączysz do Sithów, aby raz na zawsze położyć kres Jedi?

W tę grę najlepiej grać za pomocą kontrolera Bluetooth; Jednak przyciski dotykowe nie są złe i pozwalają na wykonywanie dość precyzyjnych kontroli. Warto wybrać, jeśli szukasz dobrze zaokrąglonej i wciągającej historii, w której możesz wziąć udział.