Najlepsze i najlepsze aplikacje telepromptera na Androida i iOS w 2020 roku

Jeśli szukasz najlepszych aplikacji do telepromptera, przeczytaj więcej o najlepszych i najlepszych aplikacjach do telepromptera na urządzenia z Androidem lub iOS i nie tylko.

Wielkie dzięki nowoczesnej technologii, która sprawiła, że ​​telepromptery są przydatne nie tylko dla reporterów telewizyjnych, ale nawet dla twórców treści i aspirujących kamerzystów, również do poprawy jakości ich wideo. Czas przejść do aplikacji telepromptera, jeśli chcesz przejść od papierowych notatek i kart indeksowych do prezentacji i filmów do lepszej opcji. Niezależnie od tego, czy nagrywasz filmy, wygłaszasz przemówienia lub prezentacje, możesz łatwo czytać notatki za pomocą teleprompterów.

Ale jeśli kupisz profesjonalny teleprompter, będzie cię to kosztować rękę i nogę, co oznacza, że ​​będzie cię to bardzo kosztowało. Lepiej więc używać telefonu z Androidem jako telepromptera, ponieważ w Internecie dostępnych jest kilka aplikacji do telepromptera. Będzie cię to kosztować niewiele lub nic, ale będziesz miał w rękach profesjonalny teleprompter.

Dzięki odpowiedniej aplikacji w urządzeniu będziesz zawsze mieć przy sobie swoje notatki. Musisz tylko dostosować ustawienia do swoich potrzeb, a notatki będą zawsze gotowe. Ale w tysiącach dostępnych aplikacji pobierz dowolną z nich, nie wiedząc, że najlepsze jest całkowicie bezużyteczne. Dlatego zanim zdecydujesz się pobrać dowolną aplikację, musisz wiedzieć o najpopularniejszych aplikacjach, które blogerzy i twórcy treści przetestowali osobiście.

Funkcje teleprompterów:

Tak, dzisiaj jesteśmy tutaj z kolekcją najlepszych aplikacji do telepromptera, która zapewni najlepsze wyniki. Ale zanim zacznę wprowadzać te fantastyczne aplikacje, najpierw przedstawię Wam pewne rzeczy dotyczące najlepszych aplikacji do telepromptera.

Aplikacje telepromptera oferują prosty proces konfiguracji, ponieważ lepiej zainwestować więcej czasu w mowę niż w konfigurację aplikacji.

Ta funkcja tych aplikacji pozwala użytkownikom dostosowywać prędkość przewijanych słów zgodnie z Twoim stylem mówienia, ponieważ nie wszyscy mają taką samą szybkość mówienia.

Możesz dostosować rozmiar czcionki swoich notatek w zależności od wygody. Jeśli więc trzymasz urządzenie w dłoni lub trzymasz je daleko, będziesz mógł zobaczyć zawartość z pełną wyrazistością.

Są to więc niezwykłe funkcje, które oferują te aplikacje swoim użytkownikom. A teraz przedstawię Ci zdumiewające aplikacje, które obsługują bardziej satysfakcjonujące funkcje.

Selvi to aplikacja przeznaczona zarówno na Androida, jak i iOS, która jest dostępna zarówno w App Store, jak i Play. Ta aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas i wysiłek podczas kręcenia filmu. Dzięki tej aplikacji będziesz wyglądać mądrzej i atrakcyjniej. Czasami musisz wypowiedzieć sprytny, spójny tekst, taki jak śpiewanie piosenki, gratulowanie komuś itp., I pojawia się problem zapomnienia treści. Ale jeśli masz tę aplikację w swoim urządzeniu, nie musisz marnować energii na pisanie ściągawek, edytowanie duplikatów filmów lub studiowanie tekstu.

Selvi-Teleprompter-CameraSelvi-Teleprompter Camera

#2.Bigvu

Inną znaną aplikacją do telepromptera jest Bigvu. Będzie to idealna aplikacja dla Ciebie, jeśli chcesz nagrać wideo dla witryny, sieci społecznościowych i telewizji za pomocą telefonu komórkowego. Bigvu pomoże ci przypomnieć sobie wszystko, co chcesz zapamiętać, np. Imiona, nazwiska, potrzebny tekst i tak dalej.

Pobierz aplikację, wpisz swój profil na Facebook lub Google+ po zakończeniu pobierania. Teraz zobaczysz przycisk Skrypt, kliknij go i zacznij tworzyć własny skrypt. Twój skrypt musi zawierać cały tekst wraz z tytułem. Teraz dotknij znacznika wyboru, a skrypt będzie gotowy. Możesz teraz rozpocząć nagrywanie wideo, a tekst znajdziesz na górze rekordu. Więc teraz Twój film jest gotowy i możesz go udostępnić lub wyeksportować YouTube.

#3. Paprot Teleprompter

To kolejna zadziwiająca aplikacja, której funkcje sprawią, że Twoje urządzenie będzie działać jak profesjonalny teleprompter. Zostanie on podłączony do twojego konta Dropbox w celu pobrania plików tekstowych i skryptów. Obsługuje niektóre zadziwiające funkcje, takie jak może zmieniać szybkość przewijania, obsługuje różne rozmiary czcionek, możesz pisać i edytować skrypty w samej aplikacji, dostępne są tryby poziomego i lustrzanego do przewijania skryptów, bez ograniczeń dotyczących tworzenia skryptów i może zmień także kolory tła i pierwszego planu, aby zapewnić odpowiednią widoczność.

#4.Pompster

Cóż, wraz z prędkością przewijania tekstu, ta aplikacja pozwala również użytkownikom dostosować rozmiar czcionki skryptu podczas uruchamiania. Cóż, wszyscy potrzebujemy czegoś, co może dostosować naszą odległość oglądania i naturalny przepływ, więc jest to aplikacja, która nas nie zawiedzie. Obsługuje tryb lustrzany, a także śledzi upływ czasu, co umożliwia użycie go do ekranu telepromptera.

#5.Teleprompter Pro

Nie ma ograniczeń co do liczby plików tekstowych i skryptów, które można zaimportować. Funkcja automatycznego przewijania z wybraną prędkością sprawia, że ​​ta aplikacja jest bardziej atrakcyjna. Tryb lustrzany pozwala także używać go w teleprompterze.

#6.Pixaero Teleprompter

Oczywiście obsługuje również funkcję kontroli prędkości, ale obsługuje urządzenia Bluetooth. Główną zaletą korzystania z tej aplikacji jest możliwość szybkiego przewijania do przodu i do tyłu w razie potrzeby. Cóż, jeśli chcesz, możesz synchronizować skrypty i pliki tekstowe między urządzeniami, ponieważ aplikacja obsługuje funkcję Cloud Sync.

#7.Nano Teleprompter

Atrakcyjną funkcją Nano Teleprompter jest to, że pozwala on otwierać pliki tekstowe i ekrany bezpośrednio w aplikacji. Nie musisz ich najpierw importować do aplikacji, a następnie otwierać. Kolejną atrakcyjną funkcją tej aplikacji jest możliwość kontrolowania gestów. Ta funkcja ułatwia kontrolowanie rozmiaru widżetu, rozmiaru tekstu i jego rozmieszczenia.

Ostateczne werdykt

Są to jedne z najlepszych aplikacji do telepromptera, które można pobrać na urządzenie i cieszyć się ich zadziwiającymi funkcjami. Wszystkie te aplikacje są naprawdę niesamowite. Pobierz je teraz i ciesz się nimi jak profesjonalny teleprompter.

Dziękujemy za wybranie . Aby uzyskać więcej aktualizacji, odwiedź stronę omgeeky.com

Post Top & Best Teleprompter Apps dla systemu Android i iOS w 2020 roku pojawił się po raz pierwszy w .