Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze Instagram Narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć liczbę obserwujących i przychody

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze Instagram Narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć liczbę obserwujących i przychody

Poszerzaj grono odbiorców za pomocą niektórych z nich Instagram narzędzia

Ach, światowa sieć. Miejsce, w którym, wiedząc, że Twój sukces może zależeć od Twojej obecności w mediach społecznościowych, bardzo łatwo jest poczuć się jak mała rybka w dużym stawie. Jeśli czujesz się przytłoczony perspektywą zbudowania grona obserwujących w Internecie, nie rezygnuj jeszcze ze statusu „minnow”; istnieje wiele aplikacji zaprojektowanych, aby pomóc Ci wypromować się na całym świecie.

Jesteśmy tutaj, aby przedstawić Ci listę dziesięciu najlepszych narzędzi, które pomogą Ci ulepszyć Instagrampopularność i wzmocnij swoją firmę, markę osobistą lub po prostu własne konta osobiste.

Czekaj, może myślisz, Instagram?

Tak, strona słynąca kiedyś z wirusowych zdjęć i nastoletnich dziewcząt pokazujących swoje najlepsze kacze twarze, stała się doskonałym narzędziem do nawiązywania kontaktów, marketingu, a nawet do sprzedaży produktów.

Note: Wszystkie linki na tej stronie są linkami partnerskimi, co zasadniczo oznacza, że ​​otrzymujemy niewielką prowizję, gdy ktoś zapisze się do płatnego planu. Pomaga nam to prowadzić tę witrynę i zapewnia bezpłatne korzystanie ze wszystkich przewodników, samouczków i zasobów.

Analiza, marketing, planowanie i tworzenie sieci

Ustalenie, co publikować, kogo obserwować, jakich hashtagów używać, a nawet kiedy przesyłać treści, może być istotną częścią nawiązywania kontaktu z właściwymi odbiorcami. Ponieważ nie jest praktyczne spędzanie czasu na szorowaniu Instagram trendów i ślepego podążania za ludźmi w nadziei, że oni pójdą za tobą, przyjrzyjmy się niektórym narzędziom, które wykonują za ciebie ciężkie zadania.

nadający się do wysłania

Popularny lider wśród narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi i prawdziwy pretendent do tronu Hootsuite, Sendible zapewnia możliwość prowadzenia kont na różnych platformach (np. Facebook, Twitter, Instagrami inne) z jednego wygodnego pulpitu nawigacyjnego. Możesz planować posty, łatwo zarządzać projektami współpracy między pracownikami i śledzić je, a także usprawnić sposób otrzymywania informacji zwrotnych na temat swoich postów.

Sendible jest wyjątkowy na kilka sposobów, z których najbardziej godnym uwagi jest szereg platform mediów społecznościowych, z którymi można się łączyć. Oprócz Instagrambędziesz mieć dostęp Twitter, FacebookLinkedIn, Tumblr, WordPress i wiele innych z pulpitu nawigacyjnego.

Sendible błyszczy również w działaniu z innymi programami online. Na przykład współpraca z serwisem Canva umożliwia bezproblemowe projektowanie i publikowanie unikalnych dzieł.

Podłączanie Instagram i innych kont w mediach społecznościowych do tego narzędzia online to szybki i prosty proces. Po kliknięciu odpowiedniej ikony zostaniesz poproszony o podanie kilku podstawowych informacji, a następnie rozpoczniesz internetowe wyścigi.

Po połączeniu wszystkich kont z myślnikiem Sendible otworzy się Twój świat online. To narzędzie może generować szczegółowe raporty analityczne w ciągu kilku minut, podczas gdy niektóre inne aplikacje mogą zająć godzinę lub dłużej.

Niezależnie od tego, czy tworzysz raporty dla klientów, czy dla własnego użytku, Sendible może powiedzieć, do ilu osób docierasz, które posty są najpopularniejsze, tempo wzrostu odbiorców, a nawet określić optymalny czas publikowania treści w ciągu dnia. Możesz generować raporty dla każdego konta osobno, a także uzyskiwać statystyki dla wszystkich kont w mediach społecznościowych łącznie. Sendible ma najlepsze na rynku narzędzie do planowania Instagrama, więc koniecznie wypróbuj je w bezpłatnej wersji próbnej.

Podsumowując, Sendible jest całkiem niezłe, jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania do zarządzania swoimi profilami online, a nie tylko Instagram planista. Instagram było dość restrykcyjne, jeśli chodzi o zezwalanie narzędziom innych firm na planowanie postów, ale Sendible czyni to tak prostym, jak to tylko możliwe.

Nowe wysyłane Instagram Cechy – Najlepsze Instagram Harmonogram

w styczniu 2018 r. Instagram uruchomiła nową funkcję, umożliwiając Facebook Partnerzy marketingowi i Instagram Partnerzy (tacy jak Sendible) oferują bezpośrednie publikowanie zdjęć na swojej platformie. To wczesne dni, więc możesz zaplanować tylko jedno zdjęcie naraz Instagram Business Profile, ale jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz usprawnić swoją Instagram obecność i mieć więcej czasu na powiększanie grona odbiorców.

Jeśli jednak nie chcesz zmieniać swojego Instagram profil do firmy LUB chcesz wysłać więcej niż jedno zdjęcie lub film, czytaj dalej.

Poniżej: Dodanie Instagram Usługa Profil Firmy (BETA):

Podobnie jak w przypadku każdej innej sieci społecznościowej, musisz zalogować się do myślnika Sendible i zaplanować publikację. Tutaj możesz napisać kopię, dodać hashtagi i wybrać zdjęcie lub wideo, które mają do niego pasować. Gdy nadejdzie czas opublikowania Twojego posta, otrzymasz powiadomienie push w aplikacji mobilnej Sendible (dostępnej na iOS lub Androida).

Może to zabrzmieć destrukcyjnie, ale konieczność opublikowania swojego ma pozytywny wpływ Instagram posty ręcznie. Po pierwsze, możesz dokonać dowolnych zmian w ostatniej chwili i użyć Instagrampakiet do edycji zdjęć firmy — tekst i hashtagi zostaną automatycznie skopiowane do schowka. Po drugie, możesz wybrać, czy nowy post będzie opublikowany w kanale, czy Twój Instagram Historie (działa to na iOS). I wreszcie, możesz dodać tagi i lokalizację do swojego Instagram post.

Niezależnie od tego, czy wolisz mieć większą kontrolę i ręcznie przesyłać swoje posty Instagram LUB zaplanuj zdjęcia bezpośrednio do swojego Instagram Business Profile, to narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi będzie działać dla Ciebie.

Rekommenderad:  Tworzenie motywów WordPress: niestandardowe kontra komercyjne

Wspaniałe jest to, że oprócz Instagram planowania, Sendible zapewnia również dane o Twoich najpopularniejszych postach Instagram, wzrost obserwujących i najlepszy czas na publikowanie. Dodatkowo możesz zarządzać swoim strumieniem, czytać komentarze i odpowiadać na nie oraz monitorować określone hashtagi.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: Tak — zarejestruj się tutaj
Plany: $$ – $$$$$ / Opłata roczna
Obsługa klienta: czat na żywo, telefon i e-mail

Ogień tłumu

To narzędzie oparte na sztucznej inteligencji jest łatwe w konfiguracji, więc nie będziesz mieć problemu z dodaniem kont w mediach społecznościowych. Po podłączeniu Instagram profilu, będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych obserwujących, których zdobędziesz, a także o tych, których stracisz. Jeśli obserwowałeś użytkownika, ale on lub ona zaniedbał odwzajemnienie przysługi, ten program automatycznie anuluje subskrypcję tego konta. Dzięki tym funkcjom Twoje kontakty będą zawsze trafne i uporządkowane.

Crowdfire może sugerować hashtagi, aby przyciągnąć więcej widzów do Twojej strony, a nawet pomóc Ci monitorować konkurencję, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze masz przewagę online.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: nie dotyczy
Plany: bezpłatne – $$ / rozliczane co miesiąc
Obsługa klienta: bilet, czat na żywo, e-mail

Hootsuite

Dzięki trzem miesięcznym planom, Professional, Team i Enterprise, Hootsuite może uprościć korzystanie z mediów społecznościowych i rozszerzyć zasięg Twojej marki na Instagramchociaż usługi takie jak Sendible oferują znacznie lepszą ofertę niż Hootsuite.

Z jego wygodnej kreski będziesz mógł zbadać firmy, które są podobne do Twojej. Patrząc na ich istniejące hashtagi i skuteczne strategie publikowania, prawdopodobnie będziesz w stanie włączyć to do własnego planu marketingowego, aby dotrzeć do szerszej publiczności.

Hootsuite pozwala również analizować mocne i słabe strony Twoich profili, łatwo odpowiadać na komentarze klientów na Twoich stronach w mediach społecznościowych i planować posty. Warto zauważyć, że podczas gdy możesz zaplanować Instagram posty, nadal będziesz musiał je autoryzować, zgodnie z Instagramjest TOS. Na szczęście jest to dość proste; Hootsuite wyśle ​​Ci powiadomienie push do zatwierdzenia. Tylko upewnij się, że masz Instagram na Twoim urządzeniu mobilnym.

To narzędzie pomoże Ci również śledzić, co klienci mówią o Twojej marce, co pozwoli Ci ulepszyć wszystkie obszary, które otrzymują negatywne opinie.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: Tak (plany Team i Professional)
Plany: $ – $$$$$ / rozliczane co miesiąc (plan Enterprise wymaga skontaktowania się z firmą w celu uzyskania wyceny)
Obsługa klienta: szkolenie jeden na jednego (plan zespołowy), czat na żywo, Twitter

Indeks marketingu wizualnego

Visual Marketing Index (VMI) to unikalne rozwiązanie do pomiaru Instagram wydajność. To zaawansowane narzędzie analityczne zapewnia ogólny wynik wydajności IG dla Twojej marki, który jest całkowicie niezależny od jej wielkości na platformie. Z 6 różne wskaźniki pochodzące z Instagramnarzędzie generuje wynik pomiędzy 0 i 10, który został opracowany przy użyciu modelowania opartego na regresji. To właśnie sprawia, że ​​wynik VMI jest inny – oznacza to, że Twój raport dokładnie wskazuje, jak radzi sobie Twoja marka w porównaniu z całą gamą innych marek.

VMI zapewni Ci pełniejsze zrozumienie tego, jak dobrze radzi sobie Twoja marka pod względem wskaźnika zaangażowania, mocy hashtagów i najskuteczniejszych treści. Raporty są łatwe do odczytania i przedstawiają spostrzeżenia, które możesz faktycznie wykorzystać. Porozmawiajmy na przykład o sile hashtagów. Według VMI jest to zakres, w jakim używany jest główny hashtag marki i jak bardzo to użycie popycha produkty marki do szerszego grona odbiorców. Instagram publiczność. Dzięki tym liczbom uzyskasz informacje potrzebne do dostosowania Instagram strategie marketingowe i wykorzystaj pełny potencjał hashtagów.

Ta wersja VMI jest całkowicie darmowa. Wszystko, czego potrzebujesz, to Twoja marka Instagram informacje, a bezpłatny raport otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową w ciągu 24 godzin.

Bufor

Oferując opcję freemium, a także kilka planów subskrypcyjnych, Buffer łączy wszystkie platformy mediów społecznościowych w jedną usprawnioną myślnik. Możesz zaplanować swoje Instagram posty, które następnie autoryzujesz za pomocą powiadomienia push, uzyskują statystyki dotyczące wzrostu kont i łatwo sprawdzają, w jaki sposób Twoi odbiorcy angażują się w Twoją markę.

Łatwo jest stworzyć spójny Instagram obecność poprzez planowanie wysyłania przypomnień dla siebie i współpracę z innymi użytkownikami lub pracownikami, którzy mają dostęp do Twojego konta. Jednak obecnie nie ma takiej możliwości, abyś mógł wchodzić w interakcje ze swoimi obserwatorami bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: nie dotyczy
Plany: bezpłatne – $$$$ / rozliczane co miesiąc
Obsługa klienta: e-mail

Tablica informacyjna

Niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzenia mobilnego, czy komputera, Tagboard jest przeznaczony do filtrowania Instagramtreści i identyfikować istotne i popularne posty. Z drugiej strony możesz także blokować witryny i użytkowników, których nie akceptujesz, aby nie natknąć się na ich zawartość.

Jeśli masz problem z doborem hashtagów do swoich postów, możesz uruchomić wyszukiwanie artykułów podobnych do tych, które publikujesz i sprawdzić ich popularność. Możesz ponownie publikować lub udostępniać ulubione treści obserwujących, zezwalać wielu pracownikom na dostęp do swojego konta, a otrzymasz automatyczne powiadomienie, jeśli witryna mediów społecznościowych Cię zamieści.

Rekommenderad:  4 Kluczowe elementy świetnego posta na blogu

Rozszerzenia Tagboard, zaprojektowane do współpracy z Google Chrome, Hootsuite i Eventbrite, sprawiają, że jest to przyjazne dla użytkownika narzędzie podczas poruszania się po dżungli mediów społecznościowych. Niektóre dodatki, takie jak możliwość przeprowadzania ankiet w witrynie lub przeprowadzania analizy ROI, kosztują dodatkowo, a każdą funkcję należy kupować pojedynczo.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: Nie
Plany: $$$-$$$$ / Na wydarzenie (dostępne ceny roczne)
Obsługa klienta: czat na żywo, e-mail, pomoc w jednej witrynie (dostępna po zakupie dodatku)

eClincher

Chociaż eClincher jest stosunkowo nowy na rynku zarządzania mediami społecznościowymi, oferuje kilka funkcji Instagram. Sprawia to jego prosta konstrukcja Instagram harmonogram jest bardzo przyjazny dla użytkownika, więc planowanie postów, monitorowanie hashtagów lub słów kluczowych oraz recykling najpopularniejszych treści to pestka.

Zawiera podstawową sekcję analityczną, dzięki której możesz monitorować działanie swoich stron w mediach społecznościowych, ale bardziej szczegółowe raporty wymagają zapłaty. Kolejną funkcją włączoną do ich planów drugiego poziomu i wyższych jest ujednolicona skrzynka odbiorcza, dzięki czemu możesz odpowiadać na wiadomości bez przeskakiwania z konta na konto.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: Tak
Plany: $-$$$$$ / Opłata miesięczna lub roczna
Obsługa klienta: e-mail, telefon, bilet, czat na żywo

iconosquare.com

To narzędzie internetowe, dostępne w ponad 30 językach, oferuje duże możliwości Instagram wyszukiwarka, przyjazna dla użytkownika platforma, możliwość bezpośredniego odpowiadania na komentarze na Twojej stronie i wiele więcej.

Umiejętność współpracy z Instagram w tak wszechstronny sposób może być niezwykle korzystny w budowaniu grona odbiorców. Z łatwością znajdziesz Instagrammerów zainteresowanych tematami związanymi z Twoją marką, zobaczysz, które hashtagi cieszą się największym zainteresowaniem i przejrzysz analizę nie tylko Twojego konta, ale także innych Instagram również konta użytkowników.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: Tak
Plany: $ – $$$ / Opłata miesięczna lub roczna
Obsługa klienta: e-mail, telefon, bilet, czat na żywo

Ranga społeczna

To narzędzie pozwala śledzić, sortować i kategoryzować obserwujących. Dowiedz się, na kogo masz największy wpływ Instagramkto i z jaką częstotliwością aktywnie angażuje się w Twoją markę oraz kim są zweryfikowani użytkownicy na Twojej liście obserwujących.

Możesz także wyszukiwać biosłowa kluczowe, hashtagi i nie tylko. Wszystko to pozwala stworzyć doświadczenie, które Twoi obserwatorzy docenią i uznają za odpowiednie dla ich zainteresowań.

Dostępna aplikacja mobilna: iPhone i Android
Bezpłatna wersja próbna: nie dotyczy
Plany: bezpłatne – $$$ / rozliczane co miesiąc (skontaktuj się z firmą, aby uzyskać ceny planów Market Intel)
Obsługa klienta: E-mail

Handel elektroniczny i Instagram

Gdy już wiesz, jak angażować grupę docelową i monitorować swoje sukcesy, możesz chcieć to wykorzystać Instagram aby dokonać rzeczywistej sprzedaży. Nie jest tajemnicą, że Instagram sam w sobie trochę brakuje w tej dziedzinie; otrzymujesz tylko jedno hiperłącze, które znajduje się w sekcji Bio.

Jednak oferuje tak świetne medium do publikowania zdjęć twojego ekwipunku, że szkoda byłoby nie pozwolić ludziom kupować bezpośrednio od ciebie Instagram konto. Na szczęście te narzędzia mają taką możliwość.

Żołnierz

To narzędzie internetowe umożliwia wykorzystanie sprzedaży komentarzy Instagram. Przesyłasz zdjęcie produktu wraz z wszelkimi istotnymi informacjami dotyczącymi sprzedaży (cena, rozmiar itp.), a wszystko, co użytkownik musi zrobić, to napisać „Sprzedane” w Instagramsekcji komentarzy. W tym czasie kupujący automatycznie otrzyma e-mailem fakturę i będzie mógł zapłacić rachunek.

Istnieją opłaty transakcyjne, które spadają wraz z zakupem wyższych poziomów planu i warto zauważyć, że Soldsie nie będzie pośredniczyć w żadnych sporach dotyczących zakupu między kupującymi a sprzedającymi.

Dostępna aplikacja mobilna: nie dotyczy
Bezpłatna wersja próbna: Nie
Plany: $$-$$$$ + opłata transakcyjna / Opłata miesięczna (2400)
Obsługa klienta: E-mail

Zwiększyć

Ta aplikacja, akredytowana przez Better Business Bureau, umożliwia użytkownikom bezpośrednie kupowanie Instagramkomentarze. Wymyślasz hashtag dla każdego towaru, po którym następuje Boost 3-cyfrowy numer zapewniający jego niepowtarzalność. Kiedy publikujesz swój produkt na Instagram, Twoi obserwatorzy mogą komentować z wyznaczonym hashtagiem na swoich urządzeniach mobilnych lub komputerach. Następnie otrzymują SMS-a z potwierdzeniem zamówienia, Ty otrzymujesz powiadomienie, a Twoje produkty są gotowe w mgnieniu oka.

Chociaż sprzedawcy pobierają opłatę, kupujący mogą zarejestrować się bezpłatnie, aby korzystać z tej usługi.

Dostępna aplikacja mobilna: nie dotyczy
Bezpłatna wersja próbna: Tak — zarejestruj się tutaj
Plany: $$ + opłata transakcyjna / Rozliczane co miesiąc
Obsługa klienta: E-mail

Najlepsze darmowe Instagram Narzędzia

Oraz wszystkie płatne Instagram narzędzi w sieci, jest mnóstwo darmowych.

W tej sekcji podzielę się z wami moją listą darmowych Instagram narzędzia, które nie tylko pomogą Ci zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie, ale także pomogą Ci zarządzać kontami, rozwijać markę w mediach społecznościowych i angażować odbiorców. Te bezpłatne narzędzia pomogą Ci w edycji zdjęć, znalezieniu najlepszych hashtagów, bieganiu Instagram konkursy, umieszczając swoje Instagram posty na Twojej stronie internetowej i wiele więcej.

Rekommenderad:  Jak korzystać i nawigować Instagram Efekty w prostych krokach

Note: Niektóre narzędzia wymienione na liście bezpłatnych narzędzi Instagrama mają ograniczone funkcje w swoich bezpłatnych pakietach. Oferują więcej funkcji w swoich planach premium, do których możesz się zarejestrować za pośrednictwem naszych linków – te linki są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​otrzymuję niewielką prowizję, gdy kupujesz plan za pośrednictwem moich linków.

#1 Płótno

Canva to mój ulubiony darmowy program Instagram narzędzie. Jest świetny do tworzenia Instagram historie, ponieważ mają dokładne wymiary dla wszystkich Instagram rozmiary obrazów, a także łatwe w użyciu narzędzia do projektowania do tworzenia obrazów na inne platformy mediów społecznościowych.

Ponieważ wszystkie szablony są dokładne i poprawne Instagramspecyfikacje obrazu, możesz po prostu zająć się projektowaniem i nie martwić się próbami rozwiązania problemów z proporcjami, rozdzielczościami i uzyskaniem odpowiednich szerokości pikseli.

Canva jest również dostępna jako aplikacja na iOS, co oznacza, że ​​możesz używać Canva do tworzenia obrazów i grafiki w podróży na telefonie komórkowym lub tablecie.

#2 Automatyczne mieszanie

AutoHash ma bardzo sprytny algorytm wizyjny, który patrzy na twoje zdjęcia i sugeruje najlepsze hashtagi do użycia.

Uruchom aplikację, a następnie wybierz zdjęcie w swojej bibliotece. Aplikacja AutoHash zeskanuje Twój obraz, przeanalizuje obiekty i cechy na Twoim zdjęciu, a następnie zaproponuje, których hashtagów użyć dla tego konkretnego obrazu. Naprawdę mądry!! Zasugeruje również, których hashtagów opartych na lokalizacji użyć, jeśli masz włączony GPS.

AutoHash jest obecnie dostępny na Androida i Messengera.

#3 Później

Później jest bardzo fajna oprawa wizualna Instagram narzędzie harmonogramu. Stało się bardzo popularną platformą marketingową dla Instagram w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

To narzędzie ma plany premium, które zapewniają więcej funkcji do wykorzystania, ale darmowa wersja jest świetna dla osób indywidualnych. W abonamencie darmowym możesz zaplanować maksymalnie 30 zdjęć miesięcznie i uzyskać dostęp do podstawowego pakietu analitycznego.

#4 Niski stos

Organizowanie konkursu z nagrodami w dniu Instagram to popularny sposób firm i marek na zwiększenie liczby odbiorców i zachęcenie do większego zaangażowania w ich markę.

ShortStack to wspaniałe narzędzie do szybkiego organizowania konkursów treści generowanych przez użytkowników (UGC). W tym miejscu uczestnicy mogą wpisać treść rozdania, publikując zdjęcie ze specjalnie wybranym hashtagiem Instagram, która jest powiązana z Twoimi treściami. Następnie ShortStack zbierze wszystkie obrazy, które zostały opublikowane w Twoim hashtagu treści i wyświetli je.

Usługa jest bezpłatna do 100 wpisów. Jeśli chcesz więcej wpisów, będziesz musiał przejść na bardziej zaawansowane plany.

Instagram Często zadawane pytania dotyczące narzędzi

Dostaję wiele pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej ws Instagram Narzędzia i Narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi, więc pomyślałem, że dodam je tutaj i spróbuję odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafię. Jeśli masz dodatkowe pytania, których nie ma na liście, napisz do mnie w komentarzu.

Jaki jest najlepszy harmonogram na Instagramie?

Moim zdaniem są dwa, które mogę polecić. Sendible ma doskonałe Instagram Harmonogram wbudowany w ich platformę, który możesz wypróbować za darmo tutaj.
Możesz także sprawdzić eclincher, który umieściłem w tym zestawieniu najlepszych narzędzi instagramowych. Bufor ma również bardzo dobre Instagram planista.

Ostatnie słowa dot Instagram Narzędzia

W miarę wzrostu zapotrzebowania na usprawnione i wszechstronne narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi firmy zwracają na to uwagę i tworzą świetne platformy. Każde z tych narzędzi z pewnością skróci o połowę czas potrzebny na organizowanie serwisów społecznościowych, pozostawiając swobodę rozwijania działalności i prowadzenia aktywnego życia osobistego. Niezależnie od tego, czy chcesz monitorować trendy, powiększać grono odbiorców, czy sprzedawać swoje produkty, jesteśmy pewni, że to jedno z nich Instagram narzędzia poprawią Twoją obecność w mediach społecznościowych.

Instagram z roku na rok jest coraz większy, zwłaszcza dla firm. Wskocz na tę platformę teraz, ponieważ jest na to właściwy czas. Instagram ma więcej użytkowników niż Twitter i stale udostępniamy nowe funkcje, które pomogą firmom dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć zaangażowanie.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.