Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze internetowe konwertery wideo bez reklam do wykorzystania w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze internetowe konwertery wideo bez reklam do wykorzystania w 2023 r

Oczywiście w dzisiejszych czasach nie trzeba instalować aplikacji, aby przekonwertować wideo. W samej przeglądarce dostępnych jest wiele konwerterów wideo online. Obsługują wiele formatów plików i mogą nawet konwertować wiele plików jednocześnie. Jednak najtrudniejszym wyzwaniem jest znalezienie aplikacji internetowej, która nie jest całkowicie wypełniona reklamami. Nie martw się; wykonaliśmy trudną część i wymieniliśmy jedne z najlepszych konwerterów wideo online bez reklam. Więc zacznijmy.

Zdjęcie: Ralson Smith w Unsplash

Najlepsze internetowe konwertery wideo bez reklam

Zacznijmy od czystego i prostego konwertera wideo.

1. Movavi – najbardziej wszechstronny konwerter wideo online

Movavi oferuje profesjonalne oprogramowanie do konwersji wideo dla Windows i Mac. Jednocześnie Movavi udostępnia także darmowy konwerter wideo online, z którego wiele osób może skorzystać, aby wykonać swoją pracę. Obsługuje wiele formatów plików wideo od MP4, MKV, AVI do OGV, ASF, WTV itp.

Jedną z głównych wad Movavi jest to, że obsługuje tylko pliki o rozmiarze 100 MB.

1. Otworzyć Konwerter wideo Movavi aplikacji internetowej i przewiń w dół do sekcji konwertera wideo online.

2. Tutaj kliknij +Dodaj swoje multimedia aby wybrać plik wideo, który chcesz przekonwertować.

3. Przekieruje Cię do następnej strony, na której możesz kliknąć menu rozwijane obok nazwy pliku i wybrać nazwę pliku, pod którą chcesz przekonwertować wideo.

4. Po zakończeniu kliknij przycisk Konwertować przycisk, aby przekonwertować wideo.

Konwersja wideo może zająć kilka sekund; następnie udostępnia opcję pobierania.

2. VideoConverter – najlepszy internetowy konwerter wideo dla początkujących

Kolejną przejrzystą i prostą aplikacją internetową do konwersji filmów jest videoconverter.com. Pod wieloma względami działa podobnie jak Movavi. Układ jest podobny, cały proces jest podobny, obie obsługują tylko pliki 100 MB, a obie platformy obsługują również te same formaty plików wideo. Istnieją jednak dwie istotne zalety Videoconverter.com w porównaniu z Movavi.

Po pierwsze, możesz wybrać plik wideo nie tylko ze swojego systemu, ale także z magazynu w chmurze, takiego jak Dysk Google i Dropbox. Po drugie, masz kilka dodatkowych opcji, które możesz skonfigurować, takich jak rozdzielczość wideo i jakość dźwięku, a nawet możesz przyciąć wideo, jeśli nie chcesz, aby cały film był wyświetlany. Jednak konwersja wideo zajmuje dużo czasu. Nawet plik wideo o wielkości 3 MB zajmował więcej niż 4 minut na konwersję.

1. otwarty Videoconverter.com i kliknij + Dodaj swoje multimedia aby wybrać wideo z systemu. Możesz też kliknąć strzałkę rozwijaną obok przycisku, aby wybrać plik dysk Google I Dropbox.

2. Na następnej stronie kliknij menu obok nazwy pliku, aby wybrać format pliku, który chcesz przekonwertować.

3. Kliknij ikonę koła zębatego, aby wyświetlić opcje, takie jak rozdzielczość wideo i jakość dźwięku. Możesz więc zmniejszyć wyjściowe wideo. Możesz także wybrać Od i Do czasu, aby przyciąć wyjściowy film, jeśli wolisz. Może to pomóc w szybszym uzyskaniu wyników.

4. Po zakończeniu kliknij przycisk Konwertować przycisk, aby rozpocząć konwersję wideo. Konwersja i pobranie pliku wideo może zająć sporo czasu.

3. Freemake Video Converter – najlepszy konwerter wideo online bez ograniczeń

Freemake pozwala pokonać ograniczenie rozmiaru pliku wynoszące 100 MB. Podobnie jak Movavi, Freemake oferuje do pobrania profesjonalne oprogramowanie do konwersji wideo Windows. Oprogramowanie do pobrania jest również bezpłatne i obsługuje ponad 500 formatów plików. Ale konwerter wideo online jest dość ograniczony i obsługuje tylko kilka formatów plików, takich jak MP4, MKV, WebM, MPG, FLV, AVI, MOV, WMV itp.

Możesz zacząć, jeśli obsługuje potrzebne formaty wideo. Może to być najlepszy konwerter wideo online, ponieważ wiele konwerterów wideo online ma ograniczenie rozmiaru pliku, w przeciwieństwie do Freemake.

1. otwarty Freemake Konwerter wideoi kliknij przycisk Wybierz plik możliwość wyboru pliku z systemu. Możesz także umieścić adres URL filmu z Internetu, aby pobrać go w żądanym formacie pliku.

2. Kliknij na Format opcję i wybierz format, w jakim chcesz przekonwertować wideo.

3. Gdy już to zrobisz, kliknij Skonwertuj teraz aby wideo zaczęło się konwertować. Po przekonwertowaniu rozpocznie się pobieranie wideo.

W przeciwieństwie do poprzednich usług, Freemake udostępnia również pasek postępu, który pozwala sprawdzić procent procesu konwersji.

4. Kapwing – najlepszy internetowy konwerter wideo MP4

Konwerter wideo Kapwing lub możesz go nazwać konwerterem MP4. Ta aplikacja internetowa może przekonwertować go na plik MP4 bez względu na format przesyłanego pliku. Funkcjonalność konwersji jest dość ograniczona, ale jeśli potrzebujesz MP4, Kapwing może zaoferować wiele opcji dostosowywania.

Jest to pełnoprawny edytor wideo online, który pozwala przycinać, przycinać, łączyć wiele filmów, zmieniać prędkość wideo, obracać, odwracać, poprawiać kolor, dodawać tekst i filtry, zmieniać dźwięk, dodawać elementy i osiągać wiele inne efekty. Jednak dużą wadą jest to, że Kapwing dołącza znak wodny na wyjściu, a po zarejestrowaniu otrzymujesz bezpłatnie tylko trzy bezpłatne wyjścia.

1. Otworzyć Konwerter Kapwinga klikając na ten link. Tutaj kliknij Rozpocznij konwersję przycisk.

2. Otworzy się edytor, tutaj możesz kliknąć Dodaj media Lub Kliknij, aby przesłać możliwość dodania pliku wideo.

3. Po przesłaniu film zostanie umieszczony na osi czasu edytora wideo Kapwing. Tutaj możesz użyć wszystkich narzędzi Kapwing do edycji wideo.

4. Po zakończeniu kliknij strzałkę w dół obok przycisku Eksportuj wideo w prawym górnym rogu.

5. Z listy rozwijanej wybierz opcję Eksportuj jako MP4.

6. Poświęć chwilę na dokończenie eksportowania. Po zakończeniu kliknij przycisk Pobieranie pliku przycisk po prawej stronie, aby pobrać wideo jako plik MP4.

5. Zamzar – najlepszy masowy konwerter wideo online

Zamzar to jedyny konwerter na tej liście, w którym można konwertować wiele plików jednocześnie. Ponadto nie ma żadnego limitu rozmiaru pliku 100 MB. Ale zgodnie z oczekiwaniami, Zamzar ma jedną poważną wadę, ponieważ obsługuje tylko kilka formatów plików do wyboru. Obsługuje MP4, MOV, WebM, AVI, FLV itp. Ponieważ obsługuje najpopularniejsze formaty plików, może być lepszym wyborem, jeśli musisz konwertować wiele plików jednocześnie.

1. otwarty zamzar.com i kliknij Wybierz pliki możliwość wyboru pliku z systemu. Klikając strzałkę obok niego, możesz także wybrać wideo Dysk Google, DropBox, BoxI Jeden napęd.

2. Teraz kliknij Konwertuj na opcję i wybierz format pliku, w którym chcesz przekonwertować wideo.

3. Gdy już to zrobisz, po prostu kliknij Skonwertuj teraz przycisk, aby przekonwertować wideo i udostępnić opcję pobierania.

4. Na koniec kliknij przycisk Pobierać przycisk po zakończeniu procesu konwersji.

6. Veed – najpopularniejszy internetowy konwerter wideo

Veed to popularny internetowy edytor wideo, podobnie jak Kapwing. Jednak w przeciwieństwie do Kapwinga Veed oferuje zupełnie inne narzędzie do konwersji, które nie ma połączenia z edytorem. Konwerter wideo Veed jest prosty, przejrzysty i obsługuje różne formaty plików.

Jednak największym problemem są błędy. Po pierwsze, przesyłanie filmu wideo zatrzymało się w połowie, więc musiałem przesłać go ponownie, aby zakończyć proces. Jest to duży problem, ponieważ zdarza się to wielokrotnie. Jednak przebieg może się różnić.

1. Otworzyć Konwerter wideo Veed narzędzie i wybierz oba Konwertować I Do formaty.

2. Gdy już to zrobisz, kliknij Prześlij swój plik aby wybrać wideo z systemu.

3. Po wybraniu możesz mieć nadzieję, że film zostanie przesłany. Jeśli nie, po prostu powtórz proces.

4. Po zakończeniu procesu konwersji przesyłania pojawi się opcja pobierania, aby pobrać przekonwertowany film.

Konwertuj filmy online

Za pomocą dowolnego z powyższych narzędzi możesz konwertować filmy online bez martwienia się o reklamy lub programy blokujące reklamy, a poza tym wszystkie usługi są bezpłatne lub mają bezpłatną usługę. Osobiście wolę Freemake i Movavi, ale możesz wypróbować je wszystkie i wybrać preferowaną usługę. Kapwing jest również lepszym wyborem, jeśli potrzebujesz tylko formatu mp4 i radzisz sobie ze znakami wodnymi.