Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze kasy fiskalne dla małych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze kasy fiskalne dla małych firm

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli Twoja firma wymaga posiadania drobnej gotówki lub udawania się na miejsce w celu odebrania płatności, przydatna może się okazać kasa fiskalna. Kasety są niezastąpione zwłaszcza na targach, targach rolniczych czy jarmarkach.

Jeśli nie masz Kasa, kasetki na pieniądze mogą pomóc w uporządkowaniu pieniędzy i drobnych, jednocześnie zapewniając, że duże rachunki, czeki i inne przedmioty, takie jak paragony, będą przechowywane poza zasięgiem wzroku na dole kasetki na pieniądze. Kasety nie tylko pomagają zabezpieczyć pieniądze, ale także chronią dokumenty i inne cenne przedmioty przed kradzieżą.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kasetki na pieniądze o dużej pojemności, czy prostej kasetki przenośnej, na rynku dostępnych jest wiele opcji, które zaspokoją Twoje potrzeby. Oto kilka boksów kasowych, które Twoja firma powinna rozważyć.Jak bezpieczna jest skarbonka?

Chroń swoje pieniądze dzięki kasetom na pieniądze, aby chronić gotówkę i kosztowności firmy w ciągu dnia, potrzebujesz sejfu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów sejfów, ale jednymi z najpopularniejszych są sejfy elektroniczne. Sejfy elektroniczne wykorzystują wyłącznie elektroniczne klawiatury do uzyskiwania dostępu do ich zawartości; nie jest wymagana żadna kombinacja ani klucz. Te sejfy chronią przed ogniem, wodą, a nawet lepkimi palcami. Kasy fiskalne są przydatne dla firm, które nie mają infrastruktury do przyjmowania kart kredytowych lub płatności online i wymagają bardziej praktycznego rejestru niż licznik monet.

Korzyści z posiadania pojemnika na pieniądze

Zabezpieczanie kosztowności jest kłopotliwe, zwłaszcza jeśli nie wiesz, co z nimi zrobić. Gdzie je trzymać? Jak możesz sobie pozwolić na ich bezpieczeństwo? W końcu chowanie kosztowności pod materacem nie będzie działać wiecznie. Potrzebujesz bezpiecznego miejsca na wszystko, od skarbonek po pieniądze, więc znajdź najlepszą dla siebie opcję przechowywania. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto korzystać z kasy fiskalnej.

  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi
  • Zmniejszenie ryzyka oszustwa pieniężnego
  • Zwiększenie odpowiedzialności gotówkowej
  • Zwiększona mobilność gotówki

Dzięki kasie możesz dokonywać dużych sprzedaży bez martwienia się o błędne obliczenia. Zintegrowana kasa śledzi ilość pieniędzy w każdej pojedynczej transakcji w czasie rzeczywistym, co ułatwia pracę.

Ponieważ kasy będą otwierane tylko w celach biznesowych, nikt nie może się do nich łatwo włamać. Tym samym zwiększając bezpieczeństwo Twojej gotówki i innych kosztowności.

Niektóre kasy wyposażone są w system alarmowy, który powiadamia właściciela kasy w przypadku jej otwarcia przez nieznajomego.

Dzięki kasie przenoszenie dużych ilości gotówki jest łatwiejsze, ponieważ są one uporządkowane według nominałów.

Najlepsze opcje kasy fiskalnej dla biura

Kasa Jssmst z zamkiem szyfrowym

Najszczęściej wybierane: Kasa ze stali nierdzewnej firmy Jssmst jest 90,84x 70,87x 30,46 cala i waży tylko 2.4 funtów, co ułatwia przenoszenie. Ta łatwa do otwarcia kasa dobrze sprawdza się podczas spotkań i sprzedaży, pomagając jednocześnie uporządkować pieniądze.

Ta czarna metalowa kasa ma wytrzymały uchwyt, który jest wystarczająco wytrzymały, aby nosić ją wszędzie. Zawiera trzycyfrowy kod bezpieczeństwa zamiast klucza. Jest również wyposażony w wyjmowaną plastikową tacę na banknoty, która pomieści gotówkę, monety i inne kosztowności. Firma zapewnia 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 18-miesięczną gwarancję.

Rekommenderad:  iPhone / iPad: najlepsze premiery gier tygodnia # 18 2020

Jssmst Duża kasa z zamkiem szyfrowym

Kupić na Amazon

Kaseta z warstwową tacą Steelmaster

Drugie miejsce: Wielopoziomowa kasa Steelmaster to 11.8 X 9.5 X 3.2 cali i waży 4.3 funtów. Ta kasa ze stali w kolorze szarym ma przegródkę na pięć monet, a także tace do przechowywania waluty papierowej i innych kosztowności.

To urządzenie ma również pokrywę typu „złap i zwolnij” z przyciskiem oraz gniazdo zabezpieczające z tyłu pudełka, umożliwiające dodanie opcjonalnej linki zabezpieczającej, aby zapobiec kradzieży.

Kaseta z warstwową tacą Steelmaster

Kupić na Amazon

Kasa KYODOLED

Najlepsza wartość: KYODOLED’y metalowa kasa jest 70,87x 6.3 X 30,54 cala, waży 1.7 funtów i jest wyposażony w zamek na klucz. To niedrogie pudełko ma solidną konstrukcję, która zapewnia wystarczającą liczbę przegródek, aby rachunki i inne kosztowności były bezpieczne i uporządkowane.

Kaseta posiada dwie przegródki. W górnej warstwie znajduje się pięć przegródek na monety, które można wyjąć, jeśli nie są potrzebne. Dolna taca przeznaczona jest na czeki, paragony i inne wartościowe dokumenty. Możesz dostać pudełko w kilku różnych rozmiarach i kolorach, w tym czerwonym, różowym i niebieskim, oprócz czarnego.

Kasa KYODOLED z tacą na pieniądze, sejf do przechowywania

Kupić na Amazon

Kasa SentrySafe CB-12

Stalowa kasa SentrySafe jest 9.3 x 11.8 X 3.7 cali, waży 5 funtów i jest wyposażony w blokadę prywatności. Wewnętrzna taca na banknoty ma osiem przegródek na monety i banknoty. A dolna warstwa jest wystarczająco duża, aby pomieścić dodatkową walutę i inne cenne przedmioty.

Kasa SentrySafe CB-12 z tacką na pieniądze i zamkiem na klucz

Kupić na Amazon

Kasa stalowa WOTI

Malowana proszkowo, wytrzymała kaseta na pieniądze firmy WOTI to 12.2 X 9.8 X 3.7 cali i waży 4.4 funtów. Górna taca na monety ma pięć przegródek z pokrywą, która zapobiega wypadaniu monet. Zawiera również dodatkową komorę pod spodem na więcej przedmiotów.

Cztery gniazda na banknoty mają zaciski sprężynowe, które zapewniają ich bezpieczeństwo i miejsce nawet przy wietrznej pogodzie na zewnątrz. Oprócz przedniego zamka, pudełko posiada gniazdo zabezpieczające, dzięki czemu można zastosować blokadę kabla komputerowego.

Skarbonka WOT I z skarbonką, skarbonka stalowa z zamkiem na klucz

Kupić na Amazon

Kasa metalowa OSAFE

Ta stalowa kasa to 11.8 X 9.5 X 3.5 cali i waży 4.4 funtów i ma kilka przydatnych funkcji. Obejmuje to tacę na monety z pięcioma przegródkami, która podnosi się automatycznie za pomocą mechanizmu wspornikowego. Taca ma również pokrywę z zatrzaskiem, aby zapewnić bezpieczeństwo monet. To samo dotyczy czterech przegródek na rachunki za pomocą sprężynowych klipsów, które zapewniają ich bezpieczeństwo.

Firma oferuje również linkę zabezpieczającą oraz cztery klucze do zamka bez dopłaty. Aby umowa była jeszcze lepsza, otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i całkowitą satysfakcję.

Cash Box firmy OSAFE – skarbonka z zamkiem i linką zabezpieczającą

Kupić na Amazon

Kasa Królewska Suwerenna

Kaseta stalowa Royal Sovereign jest 9.5 x 11.8 X 3.7 cali i waży 2 funtów. A to, co wyróżnia to pudełko, to wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni do przechowywania, w tym pokrywy. Mówiąc o pokrywie, znajdziesz cztery sprężynowe klipsy do trzymania banknotów.

Rekommenderad:  5 Czego firmy każdej wielkości mogą nauczyć się od Marie Kondo

W dolnej komorze znajduje się dziewięć sekcji o różnych rozmiarach, w których można przechowywać wszystko, od monet po banknoty i inne przedmioty. Kolejną przydatną funkcją jest szczelina depozytowa, która ułatwia wkładanie rachunków lub dokumentów, jeśli skrytka jest zamknięta.

Kasa na kasę Royal Sovereign Money Handling Security Box

Kupić na Amazon

Standardowa stalowa kasa fiskalna Honeywell z zamkiem na klucz

Pudełko do zarządzania gotówką Honeywell jest idealne do bezpiecznego przechowywania pieniędzy i drobnych kosztowności. Jest uważana za jedną z najlepszych dostępnych dużych kas fiskalnych. Czarna kasa jest wyposażona w zamek na klucz i 2 klucze wejściowe. Tam są 5 gniazda na monety,1 miejsce na banknoty i więcej miejsca pod tacą. Kasety tej jakości można znaleźć wyłącznie w firmie HONEYWELL. Na pokrywie znajduje się wygodny uchwyt do przenoszenia, a odporna na zarysowania powłoka proszkowa zapewnia ochronę wszystkiego w pudełku. Wymiary zewnętrzne to 4. 1 w Hx 9. 9 w Wx 7. 4 w D. LH Licencjonowany.

HONEYWELL – 6112 Standardowa stalowa kasa fiskalna z zamkiem na klucz

Kupić na Amazon

Kasa INFUN z tacką na pieniądze

Ten przedmiot jest wykonany z mocnego metalu, który zapewnia wytrzymałość, ochronę i długotrwałe użytkowanie. Nie otwieraj się, nawet jeśli upuścisz. Idealna kasa dla małych firm. Stal ma wykończenie proszkowe, które jest odporne na zużycie i korozję, nadając mu profesjonalny wygląd.

Pięcioprzedziałowa wspornikowa taca na monety otwiera się automatycznie po otwarciu kasetki na pieniądze i można na niej przechowywać monety i inne drobne kosztowności. Dodatkowa przestrzeń pod tacką na monety to mała przegródka do „ukrycia” dużych nominałów banknotów, przechowywania dodatkowych banknotów, czeków, paragonów i innych kosztowności.

Kasa INFUN z tacą na pieniądze, trwałe duże stalowe skarbonki

Kupić na Amazon

Mała kasa Kyodoled z tacką na pieniądze

Mała kasa Kyodoled jest wykonana z wytrzymałej stali, która jest solidnie zbudowana i może chronić ją przed upadkami i uderzeniami. Jest to kompaktowy rozmiar i szeroki uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu możesz łatwo transportować kasę z blokadą. Kiedy firma jest zamknięta, możesz łatwo zamknąć skrzynkę na klucze za pomocą 2 klucze do bezpiecznego przechowywania kosztowności.

Zarówno pudełko, jak i klucz to trwała jakość materiału, który może być używany przez długi czas. Nadaje się do małych firm wewnątrz i na zewnątrz (zwłaszcza sprzedaż na podwórku), supermarketów handlowych, sklepów, kawiarni. Ponieważ może służyć jako szuflada na gotówkę. Ta mała skarbonka jest idealna do przechowywania papierowych pieniędzy, czeków i paragonów.

Kyodoled kasa z tacą na pieniądze, mały sejf z kluczem

Kupić na Amazon

AmazonBasics Steel Security Safe and Lock Box z elektroniczną klawiaturą

Ten sejf AmazonBasics jest wyposażony w fabrycznie ustawiony zamek elektroniczny do wygodnego i bezpiecznego przechowywania kosztowności. Wnętrze jest pokryte wykładziną, aby chronić przed zadrapaniami i uszkodzeniami, i zawiera regulowaną/zdejmowaną półkę do przechowywania na zamówienie. Mocna stalowa konstrukcja, ukryte zawiasy i odporne na wyważenie drzwi pomagają chronić przed kradzieżą, dzięki czemu można z łatwością przechowywać banknoty, a szerokość i wysokość zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania cenniejszych przedmiotów. W zestawie znajdują się dwa awaryjne klucze zastępcze, które chronią przed zapomnieniem hasła lub rozładowanymi bateriami.

Rekommenderad:  Najlepszy router Wi-Fi do gier 2020 - routery bezprzewodowe dla graczy na PC, Xbox i PS4

Amazon Basics Steel Security Sejf i zamek z elektroniczną klawiaturą

Kupić na Amazon

Czego szukać w kasie

Niezależnie od tego, czy Twoja firma wymaga dokonywania transakcji poza lokalizacją, czy transportu gotówki z jakiegokolwiek powodu, kasetki na pieniądze mogą zapewnić łatwy sposób bezpiecznego przechowywania pieniędzy, a także ich uporządkowania i ochrony.

Wybór odpowiedniej kasy wymaga dogłębnych badań i zależy od tego, do czego chcesz używać kasy. Niektóre funkcje, których należy szukać w skrzynkach kasowych, obejmują:

  • Bezpieczeństwo: najważniejszą cechą, której należy szukać w kasie, jest bezpieczeństwo. Dobrym pomysłem jest kasa z zamkiem. Prywatne zamki na klucze i stalowa konstrukcja pomogą chronić Twoje pieniądze i dokumenty. Poszukaj również kasetek na pieniądze z otworami na kable zabezpieczające dla dodatkowego zabezpieczenia. Niektóre kasetki na pieniądze są wyposażone w zamek szyfrowy, który jest dobrym rozwiązaniem, jeśli masz skłonność do gubienia kluczy.
  • Wiele przegródek: Upewnij się, że kasetka na pieniądze ma przegródki i szuflady oraz klipsy na banknoty, aby zapewnić porządek w gotówce, monetach, czekach i paragonach.
  • Ruchliwość: Poza tym, że jest trwała, kasa powinna być lekka i wyposażona w uchwyt ułatwiający transport. Jeśli Twoja kasa wymaga ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce, upewnij się, że jest również wyposażona w uchwyt do przenoszenia.
  • Rozmiar: Rozmiar Twojej kasy zostanie określony na podstawie tego, ile gotówki zamierzasz w niej przechowywać; ile dokumentów, takich jak bony i paragony, będziesz w nim przechowywać; gdzie planujesz przechowywać kasę; i inne czynniki.
  • Siła i wytrzymałość: Większość boksów kasowych dostępnych na rynku jest wykonana ze stali, co jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o funkcjonalność zabezpieczającą przed manipulacją. Należy jednak sprawdzić, czy jest wystarczająco gruby i wytrzymały. Jeśli zamykana kasetka na pieniądze nie będzie zbyt często używana, tańszy, lżejszy rodzaj kasetki powinien wystarczyć.
  • Materiał: Idealna kasa ma solidną stalową konstrukcję. Są trwałe i gwarantują niezawodną ochronę.

Mówiąc najprościej, kasetki na pieniądze oferują łatwość użytkowania i bezpieczne przechowywanie kosztowności. Poza funkcjonalnością, kasy fiskalne mogą być niezbędnym atutem, jeśli potrzebujesz przetransportować pieniądze lub dokonać transakcji poza lokalizacją.

Kasety są przede wszystkim zaprojektowane jako szybkie i wygodne rozwiązania do przechowywania pieniędzy, które można łatwo przenosić. Pamiętaj o podjęciu dodatkowych środków ostrożności, gdy nosisz ze sobą kasę poza miejscem pracy lub domem.

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.