Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze komercyjne i przemysłowe maszyny do szycia 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze komercyjne i przemysłowe maszyny do szycia 2022 roku

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli masz lub planujesz założyć małą firmę zajmującą się szyciem, dobrym pomysłem może być rozważenie przemysłowej maszyny do szycia.

Będziesz potrzebować maszyny do szycia, która nadąży za codziennymi potrzebami Twojej firmy. Możesz być w stanie uciec z prostą domową maszyną do szycia, jeśli wykonujesz tylko małe lub rzadkie projekty szycia. Nie są one jednak zdolne do całodziennego, codziennego, ciężkiego szycia lub przenoszenia cięższych materiałów. Będziesz potrzebować komercyjnej maszyny do szycia, która jest bardziej wytrzymała.

Komercyjne maszyny do szycia są dostępne w różnych markach. Różnią się również ceną, funkcjami i typem. Zastanów się, jaki rodzaj szycia wykonuje Twoja firma lub ile. Być może Twoja firma się rozwija, a Twoja domowa maszyna nie nadąża za wolumenem. Wtedy przemysłowa maszyna do szycia może być dobrą inwestycją.Domowa kontra przemysłowa maszyna do szycia

Przemysłowe maszyny do szycia są szybsze, wydajniejsze i mocniejsze niż domowe maszyny do szycia. Działają na mocnych silnikach, które pozwalają użytkownikowi na tworzenie większej liczby projektów i przyspieszają czas produkcji. Wiele z nich specjalizuje się również w projektach takich jak hafty lub tapicerki i często mają wbudowane dodatki, takie jak rozkładane stoły i sergery.

Maszyny domowe na ogół mają ograniczenie szybkości, z jaką mogą się poruszać, dlatego lepiej nadają się do domowych projektów szycia. Domowe maszyny do szycia mogą zwykle wykonywać szerszą gamę zadań niż maszyny przemysłowe, ale prawdopodobnie nie wytrzymają częstego użytkowania. Jeśli Twoja firma wymaga dużo szycia, domowa maszyna prawdopodobnie by tego nie zrobiła.

Najlepsze przemysłowe i komercyjne maszyny do szycia

Poniżej znajdują się nasze rekomendacje dotyczące najlepszych komercyjnych lub przemysłowych maszyn do szycia, na które możesz się zdecydować Amazon:

SINGER 9960 Maszyna do szycia i pikowania

Najszczęściej wybierane: Nazwa Singer od dziesięcioleci jest synonimem maszyn do szycia, więc nie powinno dziwić, że naszym najlepszym wyborem jest jeden z ich modeli. Zawiera 600 wbudowanych ściegów 5 czcionek alfanumerycznych i 13 w pełni automatycznych 1-krokowe dziurki, odbicie lustrzane i wydłużanie ściegu. Ta skomputeryzowana maszyna do szycia ma również wbudowany automatyczny obcinacz nici, wbudowany nawlekacz igły, elektroniczne ustawienia podwójnej igły i wiele więcej. W zestawie znajduje się bardzo szeroki stół przedłużający, a także dodatkowe igły, szpulki i inne materiały eksploatacyjne.

Ta wytrzymała maszyna Singer ma wszystkie cechy wysokiej jakości profesjonalnej maszyny do szycia, ale w znacznie niższej cenie niż większość.

SINGER 9960 Maszyna do szycia i pikowania z rozkładanym stołem i elektronicznym trybem Auto Pilot

Kupić na Amazon

Przemysłowa maszyna do szycia Brother PQ1500SL

Drugie miejsce: Brother to kolejna zaufana marka w branży krawieckiej – wiele osób w branży używa maszyn do szycia Brother. Brother PQ1500SL może dać ci do 1500 ściegów na minutę, co pozwala na szycie i pikowanie w krótszym czasie. Ta maszyna zawiera automatyczny wbudowany nawlekacz igły i wygodną, ​​odporną na zacięcia szpulkę górną.

Maszyna do szycia i pikowania longarm PQ1500SL jest wyposażona w szeroki stół, 7 stopki do szycia, podnośnik do kolan, instrukcja obsługi i wiele innych. Zdejmowany podnośnik kolanowy umożliwia podnoszenie stopki kolanem, pozostawiając obie ręce wolne do przenoszenia materiału. System Pin Feed firmy Brother umożliwia szycie tkanin o różnych grubościach.

Rekommenderad:  Game of Thrones, najlepsze prezenty świąteczne dla fanów serii

Maszyna do szycia i pikowania Brother PQ1500SL z szerokim stołem, 7 Stopy w zestawie

Kupić na Amazon

SINGER Heavy Duty HD6700 elektroniczna maszyna do szycia

Najlepsza wartość: HD6700 jest wykonany z wytrzymałego metalu i ma 411 ściegów, w tym podstawowe, elastyczne, dekoracyjne i 1 czcionka napisu. Ta wytrzymała maszyna do szycia Singer jest przeznaczona do obsługi grubszych materiałów i długich szwów.

Ta maszyna ma ekran LED, który wyświetla numer ściegu, ustawienia i stopkę. Dodatkowe funkcje obejmują 7 jednoetapowe style dziurek, kontrola prędkości, wsuwana szpulka i szycie swobodne.

ŚPIEWAK | HD6700 Elektroniczna maszyna do szycia Heavy Duty z 411 aplikacjami ściegowymi

Kupić na Amazon

Maszyna do szycia i haftu Brother SE1900

Kolejna maszyna do szycia Brother na naszej liście, SE1900, jest nastawiona na projekty hafciarskie. Posiada 138 wbudowanych wzorów haftów i 11 czcionek haftu z rozszerzeniem 5″ X 7″ pole haftu dla większych projektów. Możesz przeglądać swoje projekty i przeglądać opcje edycji na dużym, pełnym kolorze, 3.2″-calowy ekran dotykowy LCD, zaawansowana funkcja nawlekania igły i odporna na zacięcia szpulka.

Wielu użytkowników twierdzi, że jest to najlepsza maszyna do szycia, jakiej kiedykolwiek używali; chociaż ma wyższą cenę niż niektóre inne z naszej listy.

Brother SE1900 Skomputeryzowana maszyna do szycia i haftowania

Kupić na Amazon

Maszyna do pikowania i szycia Janome MC6650

Janome MC6650 ma mnóstwo wspaniałych funkcji zaprojektowanych, aby proces szycia był płynny. Ta maszyna ma maksymalną prędkość szycia 1000 ściegów na minutę przy maksymalnej szerokości ściegu 9 mm. Otrzymujesz 172 wbudowane ściegi, 9 automatyczne dziurki na guziki w jednym kroku oraz alfabet blokowy i skryptowy pisany wielkimi i małymi literami. Klienci twierdzą, że jest to świetna maszyna do szycia ubrań i wykonywania innych projektów krawieckich oraz chwalą jej zdolność do obsługi ciężkich materiałów.

Korpus MC6650 jest wykonany z aluminium. Dodatkowe funkcje obejmują wygodne przyciski na ekranie LCD, regulowaną stopkę, automatyczny nawlekacz igły, wysuwany podwójny prowadnik nici i wiele innych.

Maszyna do szycia i pikowania Janome MC6650

Kupić na Amazon

Komputerowa maszyna do szycia i pikowania Heureux

Ta maszyna firmy Heureux została zaprojektowana z myślą o nowicjuszach dzięki poręcznym przewodnikom i łatwości użytkowania. Ta przenośna maszyna ma 200 wbudowanych ściegów, 6 stopki do szybkiej wymiany i czytelny wyświetlacz LCD.

Metalowa rama wewnętrzna jest wykonana ze stopu aluminium i ma plastikową ramę zewnętrzną. Chociaż tej maszynie brakuje niektórych bardziej zaawansowanych funkcji innych maszyn, mówi się, że jest idealna dla początkujących, ale radzi sobie z twardymi tkaninami i większymi projektami.

Maszyna do szycia i pikowania Heureux z 200 wbudowanymi ściegami, wyświetlaczem LCD

Kupić na Amazon

Juki DDL 8700 Przemysłowa maszyna do szycia ściegiem prostym do ciężkich materiałów

Wytrzymała maszyna do szycia Juki może wykonać do 5500 ściegów na minutę i ma dużą 11-calową przestrzeń na ramię do dużych projektów. Ta maszyna Juki jest maszyną do szycia ściegiem prostym i działa na serwomotorze. Klienci, którzy ocenili ten produkt, chwalili jego cichy silnik, moc i zdolność do obsługi ciężkich tkanin. Należy pamiętać, że ta maszyna jest dostarczana niezmontowana i sugerowany jest profesjonalny montaż.

Rekommenderad:  Sprawdź najlepsze usługi marketingu treści dla agencji

Juki DDL-8700H Przemysłowa maszyna do szycia ściegiem prostym do ciężkich materiałów

Kupić na Amazon

Niezawodna maszyna do szycia zygzak Barracuda 200ZW

Przenośna maszyna ze stopką do ściegu zygzakowego i prostego Barracuda jest przeznaczona do średnich i ciężkich projektów szycia. Wbudowany reduktor prędkości daje maszynie dodatkowy moment obrotowy, a 10mm prześwitu pod stopką pozwala na szycie kilku warstw ciężkiego materiału. Istnieje dźwignia zmiany kierunku do wzmacniania szwów i wytrzymały uchwyt do przenoszenia, chociaż należy zauważyć, że ta maszyna waży 34 funty.

Niezawodna maszyna do szycia zygzakowata Barracuda 200ZW Wytrzymała metalowa konstrukcja

Kupić na Amazon

Ciężka maszyna do szycia SINGER

Ta maszyna do szycia Singer ma 32 wbudowane ściegi, w tym 6 podstawowy, 7 stretch, 18 ściegów ozdobnych i 1 całkowicie automatyczny 1-dziurka na guziki. Singer 4452 pomaga szybko realizować projekty 1100 ściegów na minutę, mocny silnik i automatyczny nawlekacz igły. Ten konkretny model jest w rzeczywistości częścią zestawu, który daje 9 dodatkowe stopki dociskowe, stopka krocząca i wiele więcej. Recenzenci chwalą to jako przemysłową maszynę do szycia, która jest przyjazna dla użytkownika i może obsługiwać duże projekty.

Maszyna do szycia SINGER Heavy Duty 4452

Kupić na Amazon

Przemysłowa maszyna do szycia VEVOR

Model DDL8700 firmy VEVOR nadaje się do tkanin o średniej gramaturze do 5 mm. Ta wytrzymała maszyna do szycia wykorzystuje technologię 3D-CAD, aby zapewnić niski poziom hałasu i wibracji, a wykonany w całości z miedzi serwomotor poprawia współczynnik konwersji energii elektrycznej nawet o 98% przy dużej wydajności.

VEVOR DDL8700 zapewnia 5Maksymalna prędkość 500 ściegów na minutę, podnoszenie stopki i solidny stojak na stół. Dodatkowe funkcje obejmują górny nawijacz szpulki, pokrętło ręczne i przycisk regulacji ściegu.

Stebnówka przemysłowa VEVOR z serwomotorem + stojak stołowy

Kupić na Amazon

Ciężka maszyna do szycia Janome HD1000

Zamykamy naszą listę tą ciężką maszyną firmy Janome. Ta maszyna ma odlewany aluminiowy korpus i 14 wbudowanych ściegów, w tym ściegi użytkowe, ściegi elastyczne i 4 krokowa dziurka. Janome HD1000 ma automatyczny nawlekacz igły, wolne ramię, transport kroplowy i inne funkcje. Wraz z maszyną otrzymujesz kilka akcesoriów, w tym szpulki, filc, dodatkowe igły, stopkę do zamków błyskawicznych, prowadnik do obszywania i wiele innych. Klienci mówią, że to świetna maszyna do codziennych projektów.

Wytrzymała maszyna do szycia Janome HD1000 z 14 wbudowanymi ściegami

Kupić na Amazon

Jak wybrać najlepszą przemysłową maszynę do szycia

Komercyjna maszyna do szycia będzie dostarczana z różnymi dodatkami, akcesoriami i możliwościami. Różnią się one również w zależności od marki. Chociaż istnieją funkcje, bez których nie można szyć, niektóre mogą nie być dla Ciebie istotne i powodować niepotrzebne koszty. Oto kilka konkretnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie komercyjnej maszyny do szycia.

Konstrukcja ramy

Metalowa rama to najlepsza opcja, jeśli szukasz trwałego wyboru. Plastikowe ramy są dość standardowe, ale szybko się psują i są trudniejsze do naprawy.

Stabilność

Jeśli będziesz pracować z dużymi projektami lub ciężkimi tkaninami, potrzebujesz maszyny, która waży wystarczająco dużo, aby móc obsłużyć twoje projekty bez przewracania się lub podskakiwania. Możesz jednak potrzebować maszyny, która jest nadal przenośna.

Rekommenderad:  Mroczny świat sztucznej inteligencji i praw autorskich

Dołączone akcesoria

Większość maszyn będzie wyposażona w stopkę dociskową i szpulkę, ale niektóre zawierają więcej. Aby uzyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny, sprawdź, czy urządzenie składa się ze schowka, stopki do dziurek, stopki do zamków błyskawicznych, stopki do haftowania i wyjmowanego przedłużonego stołu roboczego.

Łatwość użycia

Najlepsze przemysłowe maszyny do szycia będą miały prostą konstrukcję i łatwe w użyciu funkcje. Głównym celem zakupu cięższej maszyny jest zapewnienie większej możliwości i czasu na ukończenie projektów. Poszukaj recenzji, które wspominają, że maszyna jest łatwa w użyciu, i pamiętaj, aby kupić taką z instrukcją.

Umiejętność obsługi tkanin

Twoja maszyna powinna być wystarczająco mocna, aby poradzić sobie z grubymi materiałami, takimi jak dżins, skóra lub płótno. Sprawdź maksymalną grubość tkaniny, jaką może wytrzymać maszyna.

Jaka jest najlepsza maszyna do szycia dla właścicieli małych firm?

Jak to często bywa, wiele zależy od konkretnych potrzeb. Firma specjalizująca się w szyciu ubrań może mieć zupełnie inną odpowiedź niż ta zajmująca się naprawą tapicerki. Określ najlepszą dla siebie maszynę, zadając sobie pytanie, co jest ważne; zapytanie innych w branży może również dać ci świetny wgląd.

Jaka jest najlepsza marka przemysłowych maszyn do szycia?

Być może zauważyłeś, że niektóre marki powtarzają się na naszej liście. Dzieje się tak dlatego, że niektórzy producenci, tacy jak Singer i Brother, są dobrze znanymi producentami maszyn do szycia i mają wiele różnych modeli. Jednak „najlepsza” marka to kwestia preferencji – możesz dostać mniej znaną markę, która jest odpowiednią maszyną do Twoich konkretnych potrzeb.

Ile kosztują profesjonalne maszyny do szycia?

Ciężkie maszyny do szycia mogą kosztować od nieco ponad 100 USD do tysięcy dolarów. Jeśli często szyjesz, może okazać się dobrą inwestycją zapłacenie za maszynę z najwyższej półki. Pamiętaj jednak, że możesz również znaleźć wiele tańszych opcji, które spełnią Twoje potrzeby związane z szyciem.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.Table of Contents