Najlepsze kompilacje Kodi

W 2019 roku ważniejsze niż kiedykolwiek jest posiadanie dobrego dekodera pod telewizorem. Dziesięć lat temu dekodery strumieniowe mogły wydawać się bezcelowe, co jest luksusem dla osób, które chcą oglądać podstawowe filmy internetowe w telewizji zamiast oglądać podstawowe kanały kablowe za pomocą dekodera telewizji kablowej. Dziesięć lat później krajobraz telewizyjny jest bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek. Podczas gdy telewizja podstawowa i telewizja kablowa co roku odnotowuje coraz mniejsze liczby, firmy takie jak Netflix i Hulu wystrzeliły w atmosferę. Usługi przesyłania strumieniowego, stworzone z myślą o oglądaniu multimediów, gdy jest to wygodne dla widza, a nie dla sieci, są głównym źródłem rozrywki dla użytkowników na całym świecie, a utrzymywanie dekodera pod telewizorem ułatwia dostęp do ulubionych media, kiedy tylko chcesz. Niech to będzie Amazon Fire Stick, an Apple Telewizja lub jeden z różnych poziomów urządzeń do przesyłania strumieniowego w Roku, dziś na rynku dostępnych jest wiele opcji dla użytkowników.

Oczywiście to, że możesz dziś kupić dowolną liczbę dekoderów na rynku, nie oznacza, że ​​za każdym razem musisz trzymać się tych samych starych urządzeń. Zbudowanie zestawu kina domowego może być niezwykle satysfakcjonujące, od wybrania idealnego telewizora 4K po zakup zabójczego systemu dźwiękowego, który sprawi, że Twój dom będzie naprawdę lepszy niż zepsute kino na ulicy. Jeśli szukasz sposobu na jak najlepsze wykorzystanie telewizora, możesz zbudować własny komputer multimedialny zamiast dekodera i nie ma lepszego narzędzia do tego celu niż Kodi.

Kodi to jedna z naszych ulubionych platform do przesyłania strumieniowego wideo, audio i muzyki z dekoderów lub urządzeń z Androidem do naszych telewizorów i konfiguracji głośników. Dzięki świetnemu interfejsowi, mnóstwu dodatków i wtyczek oraz szybkiej i łatwej metodzie konfiguracji nic dziwnego, że tak wielu udało się przekonać do interfejsu przesyłania strumieniowego Kodi. Jako platforma typu open source jest to jeden z niewielu sposobów dodania dodatkowych funkcji do zestawu kina domowego, ale naprawdę wyróżnia się jego modułowością. Kodi żyje i umiera dzięki dodatkom i innym funkcjom stworzonym przez wszelkiego rodzaju firmy zewnętrzne i dlatego wciąż zyskuje na popularności, nawet w przypadku urządzeń takich jak własne urządzenia do przesyłania strumieniowego Roku, które są tak tanie.

Omówiliśmy kilka dodatków Kodi w naszych przewodnikach na tej stronie, ale czymś, czego nie omawialiśmy aż tak bardzo, są kompilacje specyficzne dla Kodi, pakiety oprogramowania, które dodają wiele dodatków, motywów i więcej do twojego urządzenia w jednym osobliwym opakowaniu. Istnieją dziesiątki kompilacji Kodi dostępnych online, ale tylko niektóre z nich są naprawdę warte użycia, aby uzyskać dostęp do pełnych pakietów mediów. Porozmawiajmy o tym, co kompilacje Kodi zapewniają użytkownikom, dlaczego warto ich używać, a także niektóre z najlepszych w Internecie. To jest nasz przewodnik po najlepszych kompilacjach Kodi na wrzesień 2019 r.

Co to są kompilacje Kodi?

Jak wspomniano, wersja Kodi jest zupełnie inną bestią niż dodatki i ważne jest, aby zrozumieć różnicę między nimi przed zanurzeniem się w świecie modowania Kodi. Zacznijmy od tego, aby było łatwo: dodatek Kodi to oprogramowanie zapewniające określone funkcje w Kodi. Na przykład możesz zainstalować dodatek, który umożliwia dostęp do Netflix lub strumieniowe przesyłanie telewizji na żywo przez Internet. Dodatki Kodi otrzymały coś o złej nazwie, dzięki kilku znanym dodatkom opartym na piractwie potępionym przez twórców Kodi. Z oprogramowania takiego jak Covenant lub nieistniejący dodatek Exodus skorzystały tysiące użytkowników Kodi na całym świecie, a niektóre z tych dodatków omówiliśmy tutaj.

Natomiast kompilacje są omawiane o wiele mniej niż proste i proste dodatki. Podczas gdy dodatek zapewnia dostęp do nowego pakietu oprogramowania dla twojego urządzenia, wersja Kodi to cały pakiet, oferujący nie tylko kilka dodatków, ale także dostarczający motywy i skórki dla systemu menu, niestandardowe układy menu umożliwiające przeglądanie menu i ustawienia są łatwiejsze, a także szereg fabrycznie zainstalowanych dodatków, które znacznie ułatwiają oglądanie multimediów. Rozsądnie jest myśleć o wersjach Kodi jako pakietach startowych, treściach stworzonych dla osób dopiero rozpoczynających działalność w ekosystemie Kodi.

Czy powinienem używać kompilacji czy dodatków?

To świetne pytanie i ostatecznie bez jednoznacznej odpowiedzi. Z jednej strony łatwo jest zobaczyć kompozycje Kodi jako świetny sposób na zmoczenie stóp dzięki Kodi, aby dowiedzieć się, jak działa wszechobecne oprogramowanie kina domowego i jak łatwo jest dostosować standardowy wygląd menu systemu Kodi. Umożliwia także dodawanie wielu źródeł treści jednocześnie, co jest świetne, jeśli chcesz jak najszybciej dodać do swojego urządzenia wiele głośnych aplikacji i dodatków. Kompilacje są również świetną opcją, jeśli szukasz czegoś, co można wstępnie załadować na komputer PC z zestawem kina domowego lub urządzenie do przesyłania strumieniowego na zamówienie dla kogoś w swoim życiu, który nie jest tak technicznie skłonny, jak do stworzenia własnego silnika Kodi.

Jednak dodatki mają swoje miejsce. Po pierwsze, instalowanie dodatków do indywidualnego klienta Kodi jeden po drugim pozwala stworzyć w pełni spersonalizowaną opcję dla siebie, wraz z potrzebnymi źródłami multimediów i niczym więcej. Oznacza to również, że nie jesteś zablokowany jednym motywem lub wyborem wyglądu, więc jeśli znajdziesz coś, co będzie dla ciebie lepsze niż obecny motyw, nie zostaniesz zablokowany w istniejącym wyglądzie na podstawie oprogramowania zainstalowanego na twoim urządzeniu.

Najlepsze kompilacje Kodi 1

Ostatecznie kompilacje Kodi są szybkimi i łatwymi procesami instalacyjnymi, ale mogą nie zadowolić doświadczonych użytkowników Kodi. I to dobrze – kompilacje i dodatki mają swoje miejsce w scenie Kodi i ważne jest, aby rozpoznać znaczenie każdego z nich. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć kompilacji, czy instalujesz własne dodatki pojedynczo, ważna część Kodi wynika z tego, jak spersonalizowane jest oprogramowanie.

Czego należy szukać w kompilacji Kodi?

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w kompilacji Kodi, jest ta, za którą stoi aktywny programista. Jeśli zdecydujesz się pobrać przestarzałą kompilację Kodi, która nie jest obsługiwana przez programistę, możesz napotkać poważne problemy techniczne w przyszłości, zwłaszcza jeśli zaczniesz dodawać nowe dodatki poza wybraną kompilacją. Należy pamiętać, że deweloper kompilacji Kodi może w dowolnym momencie zrezygnować z obsługi własnych kompilacji, biorąc pod uwagę, że większość kompilacji to dzieła pasji, a nie produkty komercyjne. Pamiętaj o tym podczas instalowania kompilacji.

Po drugie, poszukaj wersji, która zawiera rzeczy, których szukasz w oprogramowaniu do kina domowego. Czy chcesz błyszczący motyw, który przypomina Windows XP? Możesz znaleźć taki właśnie. Szukasz czegoś eleganckiego i minimalistycznego, które reprezentuje to, co najlepsze w nowoczesnym cyfrowym interfejsie użytkownika w 2019 roku? To też działa. To samo dotyczy dodatków i innego oprogramowania zawartego w kompilacji. Będziesz chciał unikać instalowania kompilacji na swoim urządzeniu, które obsługują tylko treści, których nie używasz. Jeśli Twoja wersja jest przepełniona lub zawiera tylko jedną lub dwie aplikacje, które lubisz spośród 200, prawdopodobnie dla użytkownika końcowego będzie to trochę bez znaczenia.

Na koniec upewnij się, że kompilacja pochodzi od częściowo niezawodnego zespołu programistów. Jeśli wydaje się, że możesz być jedynym, który używa kompilacji w najnowszej historii, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie warto pobierać tej zawartości przed innymi kompilacjami i pakietami oprogramowania w Internecie. Niektóre witryny wyświetlają liczby pobrań lub oceny, a sprawdzanie obu może zaoszczędzić wielu problemów. Sprawdź, czy najnowsze wydanie dla wybranej kompilacji zawiera sekcję komentarzy, w której ludzie komentują to, co jest i nie jest dobre w kompilacji. Oczywiście sprawdzenie nazwy może pomóc ustalić, czy kompilacja ma ogromną rzeszę fanów z dużą liczbą użytkowników, czy też jest to ryzykowne pobieranie.

ZA uwaga: w sprawie Kodi i praw autorskich

Kodi nie jest aplikacją opracowaną z myślą o piractwie, ale jak w przypadku każdej platformy typu open source, w ostatnich latach była używana bardziej niż pożytecznie. Wiele kompilacji zawiera oprogramowanie, które technicznie jest uznawane za piracką treść, materiał, który poprzez udostępnianie lub pobieranie może być nielegalny w zależności od praw autorskich w twoim kraju (szczególnie w Stanach Zjednoczonych). Ani Kodi, jak i zespół TechJunkie, nie wyrażają zgody na używanie Kodi lub oprogramowania innych firm do piractwa treści online. Kompilacje Kodi umożliwiają łatwe dodawanie do urządzenia wielu dodatków, motywów, skórek i innych elementów w ciągu zaledwie kilku minut, ale niestety wiele z tych opcji zawiera również pirackie materiały.

Najlepsze kompilacje Kodi 2

Instalując kompilacje zawierające oprogramowanie przeznaczone do piractwa, możesz narazić się na ryzyko złapania przez twojego dostawcę usług internetowych lub organizacje takie jak MPAA za korzystanie z Internetu do piractwa. W związku z tym Twoje połączenie internetowe może zostać zakończone przez Twojego dostawcę usług internetowych lub zmuszone przez MPAA do wniesienia sprawy do sądu. Jak zawsze nie zachęcamy ani nie akceptujemy żadnych nielegalnych zachowań, w tym nielegalnego przesyłania strumieniowego treści online, i nie powinniśmy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z jakichkolwiek usług, aplikacji lub metod opisanych w tym przewodniku. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze stanowiskiem swojego kraju w sprawie praw autorskich, a także warunkami użytkowania każdego dodatku Kodi, którego używasz.

***

Żadna kompilacja nie będzie idealna dla wszystkich, więc powinieneś zwrócić szczególną uwagę na kompilacje, które wydają się pasować do tego, czego szukasz w kompilacji dla Kodi i jak najmniej. Bez zbędnych ceregieli sprawdź te dziewięć wersji, które są aktualne od listopada 2019 r.

Najlepsze kompilacje Kodi 3

Jeśli chodzi o popularne mody Kodi, nie ma wielu, które lepiej pasują do rachunku niż Misfit Mods Lite. Ta kompilacja jest dostępna od dawna, oferowana przez zespół Misfit, a poza częściowo skomplikowanym procesem instalacji, stała się jedną z naszych ulubionych kompilacji Kodi dzisiaj. Repozytorium Misfit jest dość łatwe w instalacji; skopiuj to link tutaj i dodaj go do menedżera plików, oznaczając go jako „Misfit” przed zapisaniem. W przeglądarce dodatkowej możesz dodać repozytorium misfitmod.zip ze strony Misfit, aby dodać całe repozytorium do instancji Kodi. Wtedy robi się trochę trudniej: całe repozytorium Misfit jest wypełnione dodatkami i innymi treściami, których nie trzeba instalować, więc może być trochę trudno wymyślić, gdzie należy zainstalować oprogramowanie. Aby zainstalować kompilację Misfit Mod Lite, musisz załadować repozytorium Misfit, wybrać dodatki do programu, Kreator modów Misfit i zezwolić na jego instalację. Następnie znajdziesz pełne menu z „Kompilacjami Krypton”; załaduj kompilację „Misfit Mod Lite” oznaczoną dla Kodi 17.

Po zainstalowaniu zobaczysz, dlaczego wersja Misfit Mod Lite jest tak popularna. Po pierwsze, interfejs użytkownika jest doskonały. Jak wielokrotnie wspominaliśmy, często trudno jest znaleźć kompilację Kodi, która ma czysty wygląd, ale w przypadku Misfit jest to oczywisty wybór. Wszystko jest zbudowane w nowoczesnym interfejsie z zakładkami, a na górze interfejsu znajdują się treści sportowe, telewizyjne na żywo, filmy i nagrane programy telewizyjne. Po wybraniu kategorii treści dostawcy usług ładują się pod kartą, co daje wybór tego, co oglądasz i kiedy oglądasz. Każdy dostawca treści umożliwia dostęp do różnych materiałów, dlatego ważne jest, aby załadować witrynę i przejrzeć jej ofertę. Gdy znajdziesz swojego dostawcę, kliknięcie jeszcze raz na pilocie lub klawiaturze pozwala przewijać udostępnioną treść, dzięki czemu możesz łatwo przeglądać ulubione programy i filmy.

Najlepsze kompilacje Kodi 4

To najlepszy interfejs, jaki widzieliśmy z daleka, z naciskiem na zapewnienie nowoczesnego interfejsu użytkownika pasującego do Androida TV i Apple Pudełka TV. Nie tylko to, ale w naszych testach zawartość była szybka i łatwa do załadowania. W większości naszych testów nie było kodów ani adresów URL do wprowadzenia. Kliknięcie oryginału Obcy załadowane bezpośrednio do strumienia 1080p horroru science-fiction z 1979 roku w kilka chwil. Korzystanie z rzeczywistych usługodawców poza zakładkami filmu było mniej konsekwentne, jeśli chodzi o połączenie naszego adresu IP z naszą instancją Kodi; usługi te zawierały jednak także nowsze filmy, więc możesz wziąć to, co dostajesz. Ostatecznie, Misfit Mod Lite może być jedną z najlepszych kompilacji, jaką możesz szybko i łatwo dodać do swojej instancji Kodi. Pomimo częściowo skomplikowanego procesu instalacji, jest to zdecydowanie jedna z naszych ulubionych wersji, które wypróbowaliśmy. Nowi gracze będą mieli trudności z pokonaniem tego.

Najlepsze kompilacje Kodi 5

Kodi Collusion ma wiele do kochania, od łatwego procesu instalacji po prostą kolorystykę w kolorze pomarańczowo-czarnym, która pomaga uczynić go jednym z naszych ulubionych zestawów, które oglądaliśmy do tej pory. Zmowa nie jest idealna – nie szalejemy z powodu wyboru czcionki w menu – ale czyni ją wyjątkową i stylową dla tych, którzy kopią wygląd i wygląd aplikacji w ogóle. Zakładając, że możesz poradzić sobie z brakującymi czcionkami, Collusion jest lekkim pakietem, który ma podstawowy system menu, brakuje widżetów, które ułatwiają obsługę na Fire Sticks i innych urządzeniach, a co najlepsze, obsługuje jedno kliknięcie graj bez potrzeby posiadania konta lub weryfikacji odtwarzania Kodi za pomocą systemu opartego na łączach, co nigdy nie jest tak zabawne lub łatwe, jak się wydaje.

Jedną z najlepszych rzeczy w Collusion jest system odtwarzania. Jak wspomniano, odtwarzanie jednym kliknięciem jest tutaj w pełni, co oznacza, że ​​nie trzeba kopiować linku ani wybierać kodu dla adresu IP. Co więcej, cieszy nas interfejs użytkownika odtwarzacza wideo. Chociaż możemy nie być szaleni z powodu wyglądu niektórych elementów w systemie menu (takich jak wspomniane wcześniej czcionki), naprawdę podoba nam się, jak konstrukcja odtwarzacza ułatwia oglądanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych bez obciążania systemu lub robienia jest trudny w użyciu ze sterownikiem lub pilotem. Poza filmami interfejs użytkownika tego odtwarzacza jest używany w programach sportowych i telewizyjnych, a oba oferują szereg dodatków, funkcji i strumieni ułatwiających oglądanie. W zmowie nie brakuje treści, co czyni ją jedną z najlepszych opcji na tej liście.

Najlepsze kompilacje Kodi 6

Co jeszcze ma do zaoferowania Kodi Collusion? Oprócz telewizji na żądanie możesz sprawdzić telewizję strumieniową ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a testowane strumienie ładowały się dość szybko. Menu portalu oferuje szereg opcji konserwacji, które pomagają utrzymać płynność i szybkość kompilacji Kodi, a także umożliwiają dodanie do białej listy określonych informacji i pomaga w aktualizacji. Zmowa działa dobrze z dodatkami zewnętrznymi, co zawsze stanowi problem podczas testowania nowej zawartości, i oczywiście opcje wymuszania zamknięcia i dodawania płatnej podtekstu do listy. Ogólnie rzecz biorąc, Collusion jest świetny dla średniozaawansowanych użytkowników poszukujących wydajnej wersji, która jest również dostępna w lekkiej obudowie.

Najlepsze kompilacje Kodi 7

Jeśli szukasz kompilacji całkowicie skoncentrowanej na zapewnieniu kinowych wrażeń, trafna nazwa Cinema Build to idealna kompilacja dla Twojego wystąpienia Kodi. Podczas gdy Cinema Build nie ogranicza się do kinowej kinematografii (podobnie jak każda kompilacja, zawiera wiele dodatków i ulepszeń, nie tylko w kategorii filmów), ma elegancki, minimalny interfejs użytkownika i łatwy w obsłudze system menu, który sprawia, że ​​szokująco proste jest ładowanie ulubionych filmów, programów telewizyjnych i innych. Instalacja Cinema Build jest tak prosta, jak można się spodziewać po kompilacji Kodi: dodajesz adres URL z przycisku powyżej do menedżera plików, a następnie udajesz się do dodatkowej przeglądarki i wybierasz plik zip stevenTVwizard. Gdy na ekranie pojawią się komunikaty wyskakujące, kliknij „Kontynuuj” i „Ignoruj” w tej kolejności, aby zakończyć program. Następnie możesz wrócić do Dodatków do programów w swoim menu, gdzie znajdziesz właśnie zainstalowany program kreatora. W obszarze Kompilacje znajdziesz opcję Kompilacja kina. To takie proste.

Po zakończeniu instalacji Cinema Build uruchom ponownie Kodi, aby uzyskać dostęp do nowych funkcji załadowanych na urządzenie. Kompilacja kinowa nie jest najczystszym zestawem, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, ale jest tam. Czcionka jest nieco krzykliwa, ale wybór zawartości w kompilacji ułatwia załadowanie do systemu menu w celu znalezienia żądanej zawartości. Jest pełne centrum filmowe, w którym możesz uzyskać dostęp do treści, do których w innym przypadku nie miałbyś dostępu, w tym pełnej biblioteki nowych wydań i starych klasyków. Treści ładują się szybko i łatwo jest przejść do strumienia i znaleźć treść, której szukasz. Centrum filmów sortuje według plakatów zamiast opcji listy, co ułatwia znalezienie nowego filmu, który chcesz obejrzeć. Istnieje również centrum dla telewizji, które pozwala robić to samo, wraz z bardziej standardowymi listami filmów i programów telewizyjnych, które zapewniają alfabetyczne sortowanie treści.

Najlepsze kompilacje Kodi 8

Reszta standardowej zawartości, której oczekujesz, jest również tutaj. Istnieje pełna lista transmisji telewizyjnych, treści sportowych, takich jak powtórki i gry na żywo, oraz treści skierowane bezpośrednio do dzieci, dzięki czemu jest to idealna kompilacja dla każdego, kto chce zainstalować ją na kiju Fire TV. Jedną z najlepszych funkcji, TVOne, jest jej własna opcja przesyłania strumieniowego TV, wtyczka, która ułatwia znalezienie odpowiedniego strumienia bez potrzeby przeskakiwania menu. Kompilacja kinowa została zaprojektowana dla wersji alfa Kodi v18, więc jeśli używasz normalnej wersji Kodi v17.6 kompilacji, możesz chcieć uaktualnić do wersji alfa przed wypróbowaniem tego. Mimo to jest to solidna konstrukcja z dobrym projektem, i ostatecznie to wszystko, co naprawdę ma znaczenie. Jeśli masz już dość korzystania z Misfits Mod lub The Beast i chcesz uaktualnić kodi do wersji 18, koniecznie sprawdź to.

Najlepsze kompilacje Kodi 9

Zgodnie ze swoją nazwą, Bestia jest jedną z lepszych wersji Kodi, jakie można obecnie znaleźć w Internecie. Znany ze swojego bogatego w funkcje pakietu opcji, Bestia jest również jedną z lepiej wyglądających wersji w tym pakiecie. Znalezienie kompilacji Kodi, które wyglądają futurystycznie lub minimalnie, może być trudne, szczególnie jeśli chodzi o menu i wybór czcionek, ale Bestia ma solidny wygląd, który powinien spodobać się miłośnikom filmów i osobom, które chcą tylko podstawowego motywu bez względu na wszystko. Tła większości treści w The Beast pochodzą z pokrewnych filmów i innych zdjęć promocyjnych, zapewniając kinowe tło jednej z najlepszych kompilacji dla miłośników kina. Tymczasem wybór czcionki jest prosty i do rzeczy, a menu obraca się w lewo i prawo, aby wyświetlić zawartość.

Przeglądając zawarte w nim dodatki, twórca (który Chris B przez cały czas kompilacji) uwzględnił szereg funkcji, w tym własne filmy, które możesz sprawdzić w jego sieci streamingowej. Inne kategorie obejmują opcje dodawania sportu do kompilacji oraz kilka kompilacji z dodatkowymi filmami, muzyką i sportami na żywo. Patrzysz na ponad dwa tuziny dodatków w tej kompilacji, dzięki czemu jest to świetny pakiet startowy, który nie oferuje zbyt wiele i sprawia, że ​​kompilacja jest przytłaczająca. Dodatkowo, jeśli korzystasz z Kodi na urządzeniu, dla którego nie ma wsparcia YouTube (podobnie jak Amazon Fire Stick), Bestia domyślnie umieszcza witrynę na liście aplikacji.

Najlepsze kompilacje Kodi 10

Jest tu także kilka solidnych narzędzi konserwacyjnych, w tym opcja czyszczenia pamięci podręcznej, miniatur i pakietów podczas uruchamiania, które mogą pomóc utrzymać kompilację Kodi w czystości i upewnić się, że zawartość jest zawsze odświeżana i aktualizowana. Instalacja jest łatwa do zrobienia, dzięki dedykowanym serwerom zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych, choć jeśli mamy jedną skargę dotyczącą kompilacji, wymagane jest posiadanie konta przez The Beast podczas instalacji kompilacji w Kodi. Ogólnie rzecz biorąc, Bestia pozostała aktywna i zaktualizowana przez burzliwe lata 2017 i 2018 dla fanów Kodi, i nie możemy polecić jej wystarczająco dla tych, którzy szukają dedykowanych wersji Kodi.

Najlepsze kompilacje Kodi 11

Podczas gdy niektóre z dostępnych tutaj aplikacji mają bardziej błyskotliwe projekty, jedna z najlepszych części No Limits Magic, nowszej wersji dla Kodi, która od dawna jest ulubienicą tysięcy użytkowników w Internecie, zapewnia prostotę i łatwość użytkowania – i ostatecznie , tym lepiej. Nie, nie znajdziesz tutaj żadnych krzykliwych wskaźników projektowych ani szalonych wyglądających, nasyconych chromem projektów wizualnych. Zamiast tego No Limits sprawia, że ​​wszystko jest proste, z przewijanym w poziomie menu i czystym, wyraźnym tekstem. Menu są podzielone na kategorie, od aplikacji przez filmy po programy telewizyjne i wiele innych, a cały interfejs krzyczy podczas korzystania z pilota. Aktualizacje są wdrażane dość konsekwentnie, a zespół programistów stojących za No Limits ma nawet zweryfikowane YouTube kanał z szeregiem najważniejszych i samouczków dotyczących korzystania z programu. Poważnie, nie może być prostsze niż to.

Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z tej kompilacji jest łatwość wybierania subdodatków podczas przeglądania listy filmów lub programów telewizyjnych, co pozwala łatwo wybrać wybrane źródło filmów, programów i innych. Istnieją nawet opcje wyświetlania informacji o fabule i listach castów podczas przeglądania kolekcji filmów, co ułatwia znalezienie następnego ulubionego filmu. Oglądanie treści bez limitów było dość łatwe, i ogólnie rzecz biorąc, uważaliśmy, że układ jest elegancki i łatwy w użyciu. Jak wspomniano powyżej, systemy menu są łatwe w obsłudze i kontroli, a ogólnie nowi użytkownicy Kodi prawdopodobnie znajdą się w domu.

Najlepsze kompilacje Kodi 12

Jeśli jest tutaj jedna poważna skarga, to strona internetowa No Limits może być dość trudna do przeglądania i czytania, co może odstraszyć nowych użytkowników od wypróbowania No Limits. Jest to jednak idealna wersja dla początkujących, szczególnie dzięki wsparciu Magii No Limits YouTube kanał, który pomaga skonfigurować urządzenie po drodze. W odróżnieniu od czegoś takiego jak zmowa, łatwiej jest uczyć się i czytać z czasem, chociaż średniozaawansowani i zaawansowani użytkownicy mogą mieć trudność w obsłudze aplikacji. Jeśli jesteś nowy w Kodi, zdecydowanie sprawdź ten, szczególnie jako zamiennik nieistniejącej już wersji Wookie, jednej z naszych poprzednich rekomendacji.

Najlepsze kompilacje Kodi 11

Jedna z najdłużej działających wersji, jakie znaleźliśmy w Internecie, CellarDoor TV to idealna wersja na początek, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z platformą. Jest to jedna z naszych ulubionych kompilacji w Internecie, zaprojektowana idealnie dla użytkowników poszukujących kompilacji o wysokiej jakości, od której mogliby rozpocząć korzystanie z Kodi. Podczas gdy wiele innych wersji Kodi zaczyna się od słabego interfejsu, który często może prowadzić do złego projektu, CellarDoor TV, wraz z dwoma widłami tematycznymi, Dominus i Infusion (z których drugi jest pokazany), oba wyglądają i działają na górze ich gra. Poważnie, z punktu widzenia projektowania nie ma na co narzekać. Wybór czcionki jest solidny, grafika towarzysząca każdej sekcji urządzenia jest solidna, a jeśli chcesz, możesz nadal korzystać ze wszystkich zalet i dodatków tej kompilacji, zachowując klasyczny motyw Kodi.

Testując wersję, jasne jest, że CellarDoor TV wykonał wiele pracy, aby była to solidna wersja dla użytkowników Kodi. Jest tu wiele rzeczy do kochania, od łatwego w obsłudze menu po liczne dodatki i wbudowane funkcje. Jedną z najlepszych opcji, które znaleźliśmy w tej wersji, jest włączenie przyjaznej zawartości opcji „Kidzone”, w której filmy i inne filmy przeznaczone dla rodzin i dzieci są przenoszone, aby zapewnić, że Twoje dzieci oglądają filmy bezpieczne tylko dla ich grupy wiekowej. Kompilacja zawiera również niezliczone dodatki i inne aplikacje, dzięki czemu jest idealna dla każdego, kto chce oglądać jak najwięcej treści na swoim urządzeniu.

Najlepsze kompilacje Kodi 14

Jeśli mamy jedną skargę, oznacza to, że kompilacja nie jest przyjazna dla myszy dla osób oglądających na komputerach i że zawiesiliśmy na niej kompilację raz lub dwa. Niemniej jednak CellarDoor TV jest świetną wersją dla początkujących, którą należy po prostu sprawdzić, jeśli w ogóle chcesz zacząć od Kodi na wczesnych etapach. Konfiguracja jest dość prosta, a dzięki dołączonemu kreatorowi do instalowania aplikacji i czyszczenia pamięci podręcznej jest łatwy w użyciu bez względu na poziom doświadczenia z Kodi.

Najlepsze kompilacje Kodi 15

Zalecamy Misfits Mod Lite powyżej z wielu powodów, od jego lekkiego rozmiaru po wyjątkowy interfejs użytkownika w Kodi. Jednak Misfits Mod jest dostawcą wielu skórek i kompilacji, i to nie ogranicza się tylko do wersji Lite jego imiennika. Jeśli nie przeszkadza ci dodatkowy wzdęcie i szukasz czegoś bardziej zaawansowanego, możesz wypróbować KHAOS, fantastyczną wersję dostępną w repozytorium Misfits. Jak opisano powyżej, instalacja repozytorium jest szybka i łatwa. Skopiuj to link tutaj i dodaj go do menedżera plików, oznaczając go jako „Misfit” przed zapisaniem. W przeglądarce dodatkowej możesz dodać repozytorium misfitmod.zip ze strony Misfit, aby dodać całe repozytorium do instancji Kodi. Wtedy robi się trochę trudniej: całe repozytorium Misfit jest wypełnione dodatkami i innymi treściami, których nie trzeba instalować, więc może być trochę trudno wymyślić, gdzie należy zainstalować oprogramowanie. Aby zainstalować kompilację Misfit Mod Lite, musisz załadować repozytorium Misfit, wybierz dodatki do programu. Poszukaj repozytorium Misfits Mod i znajdź kompilację KHAOS na swojej liście.

Najlepsze kompilacje Kodi 16

Po zainstalowaniu KHAOS na nowo uruchomionej instancji Kodi zyskujesz dostęp do nowego ekranu głównego Kodi. Interfejs aplikacji jest elegancki, z metalicznym wyglądem, który sprawia, że ​​wygląda wyjątkowo wśród zestawów wersji Kodi. Każda kategoria, której możesz się spodziewać, jest tutaj, od filmów i telewizji po bardziej konkretnie stworzone treści, w tym takie jak „Man Cave” i programy fitness. To solidny zestaw treści, a także możliwość strumieniowego przesyłania wszystkiego. Strumienie ładują się szybko i łatwo, a przeglądanie treści wcale nie zajmuje dużo czasu. Na przykład zestaw filmów umożliwia ładowanie zupełnie nowych filmów, takich jak Avengers: Infinity War w strumieniach HD i 4K. Każda kategoria ma do wyboru wiele źródeł, dzięki czemu możesz łatwo przesyłać strumieniowo ulubione treści.

Jeśli mamy jedną skargę dotyczącą KHAOS, są to elementy sterujące myszy. Podobnie jak kilka innych wersji na tej liście, KHAOS nie reaguje dobrze za pomocą kontrolek myszy, a nawet sterowanie klawiaturą było nieco wybredne. Może sprawić, że wybieranie treści będzie prawdziwym bólem, choć na szczęście piloty i kontrolery wydawały się na nas dobrze działać Windows 10 maszyn. Dzięki tak szerokiej gamie treści łatwo jest zrozumieć, dlaczego jesteśmy wielkimi fanami KHAOS, co czyni go kolejnym doskonałym dodatkiem do repozytorium Misfits Mod i doskonałym wyborem, jeśli nie szukasz lekkiej wersji. Skopiuj powyższy link, aby zainstalować repozytorium i przejść do instalacji.

Najlepsze kompilacje Kodi 17

Jedną z rzeczy, których wolimy szukać w naszych kompilacjach Kodi, jest lżejszy rozmiar, co ułatwia instalację na urządzeniach takich jak Fire TV Stick lub innych urządzeniach, które mogą mieć mniej energii niż inne programy i urządzenia. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy całkowicie ignorować większe kompilacje tylko ze względu na ich rozmiar pliku. Podczas gdy mniejsze wersje pomagają słabszym urządzeniom podczas uruchamiania Kodi, istnieje wiele opcji dla użytkowników posiadających wydajne komputery kina domowego i inne urządzenia zdolne do uruchamiania dużych wersji Kodi. Po pobraniu i zainstalowaniu ponad 300 MB, kompilacja BK Links jest naszą rekomendacją dla każdego, kto szuka wydajnej kompilacji, która nie zależy od rozmiaru zawartej zawartości, bez względu na to, jak duża lub mała. Idealny dla każdego Kodi 17.6 Użytkownicy Krypton, BK Links to świetna kompilacja.

Jak zwykle instalacja jest prosta. Przejdź do menedżera plików z menu ustawień i dodaj adres URL z ten przycisk tutaj (kliknij prawym przyciskiem myszy i skopiuj link). Przejdź do przeglądarki dodatków, przejdź do opcji instalacji pliku zip i wybierz plugin.program.sdwiz.zip z pliku Wiz utworzonego powyżej. Przez chwilę wydaje się, że na twoim komputerze nic się nie dzieje; jednak po wczytaniu linku będziesz mieć dostęp do wyskakującego menu z prośbą o pozwolenie na dodanie linków BK do twojego sprzętu. Zamknij to okno, a następnie kliknij Kontynuuj na następnym ekranie, aby kontynuować standardową instalację. Wybierz BK Links z menu kompilacji, aby poprawnie zainstalować system. Na koniec wybierz nową instalację (zalecaną, ale wyczyści historię Kodi) lub standardową i poczekaj, aż plik 300 MB zostanie pobrany i zapisany w systemie.

Najlepsze kompilacje Kodi 18

Co za nagrodę za rezygnację z całej przestrzeni? BK Links to jedna z najlepszych obecnie dostępnych wersji na rynku, z solidnym i unikalnym interfejsem użytkownika i układem. Czyste obrazy, jednolita czcionka, łatwe do przeglądania menu – wszystko jest tutaj, pomagając stworzyć świetną opcję dla Kodi. Znajdowanie treści, od programów telewizyjnych po filmy, jest tutaj łatwe i proste. Na przykład każdy odcinek serialu zawiera listę źródeł, które można załadować i łatwo przeglądać, aby znaleźć ulubione treści. Jak zwykle, masz również ogólne ustawienia sportowe, telewizyjne na żywo, przyjazne dla dzieci programy (zwane tutaj „Kiddos”; bardzo uroczy podtytuł menu), muzykę i całe centrum treści przyjaznych 4K, dla tych z wyświetlaczami 4K na rynek dzisiaj.

Jeśli mamy jedną skargę dotyczącą BK Links, po prostu system nie działa dobrze z myszą jako selektorem. Zbyt wiele razy przesuwaliśmy kursor na naszym ekranie, aby coś wybrać, tylko po to, aby kursor wymknął się spod kontroli i abyśmy stracili poczucie miejsca w miejscu, w którym jesteśmy na ekranie. Przejście na interfejs tylko z klawiaturą, na szczęście, naprawił wszystkie problemy z przeglądaniem, które mieliśmy pierwotnie w BK Links, i ułatwił wybór treści. BK Links nie jest naszą ulubioną wersją na tej liście, ale jest dobrze zaokrąglona i ma mnóstwo treści do zaoferowania użytkownikom. Po prostu upewnij się, że chcesz uaktualnić do BK Links, zanim zrobisz to z bieżącej wersji, ponieważ przy rozmiarze 300 MB nie jest tanie zarówno w czasie pobierania, jak i przestrzeni instalacyjnej.

Najlepsze kompilacje Kodi 19

Tytan jest jedną z nowszych wersji, które odkryliśmy w tej serii i od razu się w nim zakochaliśmy. Dzięki łatwemu procesowi instalacji, przejrzystemu interfejsowi użytkownika oraz mnóstwu dodatków i treści do eksploracji, ta kompilacja ma tak wiele do życzenia. Jak zwykle proces instalacji przebiega według standardowego wzorca, który widzieliśmy w większości dodatków i kompilacji. Skopiuj link z powyższego przycisku i dodaj go do swojego menedżera plików, oznaczając go jako „Supreme” lub cokolwiek innego przed zapisaniem. W przeglądarce dodatków możesz dodać repozytorium.supremebuildszip repo ze strony Supreme, aby dodać całe repozytorium do instancji Kodi. Aby zainstalować wersję Titanium, musisz załadować repozytorium Supreme i wybrać dodatki do programu. Poszukaj repozytorium Titanium pod podstawowymi folderami instalacyjnymi i możesz tam zainstalować stronę.

Najlepsze kompilacje Kodi 20

Po zainstalowaniu Titanium wewnątrz Kodi, szybki restart uruchomi oprogramowanie systemowe i zapewni nowy wygląd Twojego urządzenia. Często i głośno narzekaliśmy na to, ile wersji Kodi ma słabą oprawę graficzną i interfejsy użytkownika, ale Titanium wykracza poza to, oferując czysty, użyteczny projekt, który ułatwia przeglądanie. Nie zrozumcie nas źle – to nie jest najładniejszy interfejs na świecie, ani nawet na tej liście. Ale dzięki podstawowej czcionce, normalnej tapecie, która nie przeszkadza w powodowaniu problemów z grafiką i mnóstwem przesuwanych menu, łatwo jest poruszać się po Titanium, aby znaleźć treść, której szukasz.

Jest tu mnóstwo treści do przejrzenia. From movies and television shows to online streaming channels, sports, and the always-popular Kids Zone, Titanium is jam packed with content to look through here. The suggested titles here all make sense (in our screenshot, almost every recommended film has a related title in theaters, with the exception of The Greatest Showman), and the same goes for most other categories here. Overall, we found Titanium to be a no-brainer in choosing a Kodi build for your device. Definitely don’t skip this one.

Najlepsze kompilacje Kodi 21

Until last year, Durex was one of our go-to recommendations for anyone shopping around for a brand-new build for Kodi, but unfortunately, Durex was shut down and turned inactive. Thankfully, whether you’re a fan of Durex or someone looking to try out a new build focused primarily on streaming, Xanax is a direct replacement for Kodi 18. Built by the same dev team behind Durex, Xanax gets a big recommendation from us for anyone looking to try out a new build.

As always, our installation process follows the same pattern we’ve seen from most builds. Copy the link from the button above and add it into your file manager, labeling it “Xanax” or anything of your choice before saving. Inside your add-on browser, you can add the xanax-repo.zip repo from the Supreme site in order to add the entire repo to your Kodi instance. In order to install the Xanax build, you’ll need to load the Xanax repo and select program add-ons. Look for the Xanax repo beneath the basic installation folders and you can install the page through there.

Najlepsze kompilacje Kodi 22

Once you have Xanax up and running on your device, you’ll find a lot to love about this build. It’s fairly lightweight in our tests, and even managed to feel smooth on an Amazon Fire Stick. The interface itself looks similar to Durex, with a clean look that manages to get the job done without looking too overdesigned. The build is also great for both beginners and experienced Kodi users, since it includes the option to change the interface between standard and newcomer. As always, movies, TV shows, sports, and streaming live television are also included through more than one hundred different add-ons, making it the obvious choice for anyone looking for a great all-around build.