Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

NAJLEPSZE letnie prace w domu dla mam

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: NAJLEPSZE letnie prace w domu dla mam

Lato zbliża się wielkimi krokami i niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wysłać maluchy na obóz letni, czy nie, będziesz chciał skorzystać z wielu ofert pracy wakacyjnej w domu!

Ta obszerna lista zawiera wszystko, czego każda mama chciałaby pracować z domu na wakacje: elastyczność, możliwości online i pieniądze. Pełna wygrana-wygrana!

Sprawdź tę niesamowitą listę i daj nam znać, w co zdecydujesz się zanurzyć tego lata!

1. Niezależny pisarz

Niezależne pisanie to wspaniała letnia praca z domu dla matek. Dostępny jest nie tylko szeroki wachlarz możliwości pracy jako freelancing, ale także możesz całkowicie swobodnie ustalać własny harmonogram. Zdecyduj, jakie usługi pisania chcesz oferować jako wolny strzelec i zaprezentuj swoje usługi klientom.

Oto kilka popularnych usług pisania niezależnych do zaoferowania:

Możesz wyszukiwać niezależne występy online, możesz korzystać z niezależnego rynku, aby łączyć się z klientami, lub możesz oferować swoje usługi bezpośrednio klientom. Weź na siebie tyle lub tyle, na ile pozwala twój letni harmonogram. Poniżej znajduje się kilka miejsc, w których możesz rozpocząć swoją niezależną podróż:

2. Opiekun zwierząt

Kochaj zwierzęta? Dlaczego nie spędzić psich letnich dni z futrzastymi przyjaciółmi? Zarabiaj poważne pieniądze, spędzając te ciepłe, przewiewne, beztroskie letnie dni na spacerach z psami lub opiekując się zwierzętami domowymi podczas wakacji przyjaciół.

Kiedy dzieci nie chodzą do szkoły, lato to najlepszy czas na wakacje i jest to jeden z najlepszych sposobów na zarobienie pieniędzy na czworonożnej zabawie, podczas gdy innych nie ma.

Ponieważ większość obiektów z internatem szybko się zapełnia na nadchodzące letnie dni, wiele rodzin będzie szukać niezawodnych opiekunów zwierząt domowych, wyprowadzaczy psów i opiekunów domowych.

Zastanawiasz się, jak wydobyć słowo? Oto kilka miejsc, w których możesz „reklamować” swoje usługi opieki nad zwierzętami:

  • Lokalny Facebook grupy
  • Ulotki w lokalnych kawiarniach
  • Networking z sąsiadami i przyjaciółmi

Niektóre dobrze znane platformy do chwytania występów związanych z opieką nad zwierzętami to:

3. Krótkie zadania

Ze względu na ich niewielkie zaangażowanie czasowe, krótkie zadania są idealną wakacyjną pracą dla mam pozostających w domu! Oferują nie tylko elastyczność szybkich zadań, ale także szeroką gamę do wyboru!

Od zarabiania na robieniu zdjęć smartfonem po ocenę wyszukiwarek, wprowadzanie danych, ankiety online, badania grup fokusowych, tłumaczenia, testowanie stron internetowych i wiele więcej!

Oto kilka niezawodnych witryn do krótkich zadań, w które możesz się teraz zagłębić i zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze:

4. Korepetycje online

Ta wakacyjna praca z domu jest idealna dla tych, którzy lubią pomagać innym w nauce nowych umiejętności. Jeśli szukasz pracy z elastycznym harmonogramem, korepetycje mogą być właśnie tym, czego szukałeś. Tematy, których możesz nauczać, są nieskończone, a wszystkie zależą od Twojego wykształcenia, wiedzy i pasji. Niektóre witryny płacą za logowanie i odpowiadanie na pytania dotyczące zadań domowych online, podczas gdy inne umożliwiają prowadzenie lekcji online i zajęć z przedmiotów takich jak ESL, gotowanie, muzyka, sztuka i nie tylko!

Masz miłość do wszystkiego, co społeczne? Jeśli zauważysz, że sprawdzasz swoje Instagram konto tak samo, jak podnosisz klocki Lego i markery, może to być idealna letnia praca w domu dla Ciebie!

Rekommenderad:  Aplikacja ostrzegająca o koronie: pierwsze numery pobierania i ostrzeżenie dla testerów iOS 14 -

Jako specjalista ds. mediów społecznościowych pomożesz firmom rozwijać się za pośrednictwem różnych platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Pinterest, TwitterTikTok i nie tylko.

Oto kilka witryn, na których możesz zarabiać pieniądze na słońcu, jednocześnie zarządzając i moderując konta w mediach społecznościowych dla klientów:

6. Agenci czatu

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, ale masz dom pełen dzieciaków, zostanie agentem czatu online to świetny sposób na zarabianie pieniędzy i pomaganie ludziom w tym procesie.

Poniżej znajduje się kilka świetnych miejsc, w których możesz łatwo złożyć wniosek o zostanie agentem czatu.

7. Tajemniczy klient

Nie ma nic lepszego niż spędzanie długich, cudownie ciepłych letnich dni na zarabianiu pieniędzy na zakupach! Zgadza się; możesz spędzać czas między słońcem a sklepami, jednocześnie ciesząc się elastycznością bycia z dzieciakami jako Tajemniczy Klient.

Poniżej znajduje się kilka firm, które zapłacą Ci za zakupy.

8. Praca wirtualna asystentka

Jeśli pracowałeś w środowisku zawodowym, prawdopodobnie masz wiele uniwersalnych umiejętności, które byłyby idealne do pracy wirtualnej asystentki (VA). Jako wirtualny asystent będziesz pomagać właścicielom firm w zadaniach administracyjnych, takich jak planowanie spotkań, odpowiadanie na e-maile, wprowadzanie danych, badanie internetu, obsługa klienta, pisanie, redagowanie, marketing i we wszystkich innych sprawach, w których potrzebują pomocy. Fajną rzeczą w pracy VA jest to, że zwykle masz 24 godziny na wykonanie zadań, więc generalnie możesz pracować nad zadaniami pomiędzy datami zabaw i wykonywaniem najważniejszej pracy, bycia mamą!

Oto kilka firm, które zatrudniają wirtualnych asystentów w niepełnym wymiarze godzin:

9. Księgowość

Masz głowę do liczb? Firmy wszelkiego rodzaju poszukują księgowych! Właściciele małych i dużych firm nieustannie poszukują osób do zarządzania swoimi finansami.

Księgowi mają możliwość pracy z domu w elastycznych godzinach i są bardzo poszukiwani, więc istnieje wiele możliwości skalowania Twojej firmy długo po tym, jak letnie słońce zniknie.

Tego lata możesz rozpocząć własną działalność związaną z pracą z domu jako księgowy. Sprawdź, jak możesz zostać księgowym na tym bezpłatnym szkoleniu.

Oto kilka do sprawdzenia ofert pracy w księgowości online:

10. Zostań przedstawicielem obsługi klienta

Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon i pomagać klientom w rozwiązywaniu ich problemów, masz mnóstwo pracy w niepełnym wymiarze godzin w dziale obsługi klienta w domu! Większość firm wymaga wcześniejszego doświadczenia, ale jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży detalicznej, to zwykle się liczy. Pamiętaj, aby zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi dla każdego stanowiska, ponieważ większość firm będzie wymagać szybkiego łącza internetowego, komputera i przewodowego zestawu słuchawkowego z mikrofonem.

Oto kilka firm, które zatrudniają przedstawicieli obsługi klienta i recepcjonistki w niepełnym wymiarze godzin:

11. Zostań transkrypcjonistą

Jeśli jesteś doskonałym słuchaczem z umiejętnością szybkiego i dokładnego pisania na klawiaturze oraz dobrą znajomością języka angielskiego, praca nad transkrypcją jest świetną opcją dla matek pozostających w domu.

Dzięki pracy nad transkrypcją będziesz słuchać plików audio i transkrybować je na dokumenty pisemne. W przypadku niektórych firm, takich jak Rev, nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby rozpocząć, ale musisz zdać quiz, aby wykazać się znajomością gramatyki i języka angielskiego. Gdy już się sprawdzisz, możesz pracować o każdej porze dnia i nocy, pracując nad projektami transkrypcji. Jeśli to brzmi jak wymarzony koncert, ale musisz odświeżyć swój angielski, sprawdź kurs transkrypcji Janet, Transkrypcja w dowolnym miejscu.

Rekommenderad:  Odkrywanie zalet trybu ciemnego na Snapchacie: dlaczego niektórzy użytkownicy decydują się go włączyć

Oto kilka innych firm, które zatrudniają transkrybentów:

12. Korektor online

Czy masz oko do wyłapywania literówek i błędów w treściach pisanych? Następnie zamień swoje umiejętności językowe i dbałość o szczegóły w letnią korektę. Autorzy, pisarze, blogerzy, wydawcy i czasopisma to tylko niektórzy profesjonaliści, którzy potrzebują pomocy dobrych korektorów.

Możesz znaleźć oferty pracy dla korektora online na platformach zewnętrznych, takich jak Upwork lub na stronach takich jak FlexJobs. Możesz spojrzeć na firmy, które specjalizują się w oferowaniu usług korekty i redagowania, takich jak Ekspresowi pisarze, Edytuj szybkoI Skrybendi.

Jeśli twoje umiejętności językowe są trochę zardzewiałe, możesz wziąć udział w kursie korekty online, takim jak Korekta w dowolnym miejscu, która uczy praktycznych umiejętności budowania biznesu, dzięki czemu możesz szybko zacząć zarabiać pieniądze. Jeśli jesteś ciekawy dodatkowej korekty, sprawdź to bezpłatne szkolenie on-line.

13. Świadczenie usług opieki nad dziećmi

Może Twój maluch chciałby mieć dodatkowego towarzysza zabaw tego lata? Jeśli kochasz dzieci, świadczenie usług opieki nad dziećmi może być dla Ciebie idealną wakacyjną pracą.

Istnieje wiele sposobów, w jakie możesz podejść do tego bocznego zgiełku. Możesz znaleźć rodziny w swojej okolicy i zaoferować im w razie potrzeby opiekę nad dziećmi na randki lub możesz być nianią w ciągu dnia dla innej rodziny. Możesz także korzystać z aplikacji i stron internetowych na żądanie, aby kontaktować się z potencjalnymi klientami, którzy potrzebują wysokiej jakości opieki dla swoich dzieci. Jeśli chcesz zamienić ten pomysł w pełnoprawny biznes, możesz nawet założyć przedszkole, co jest oczywiście nieco bardziej skomplikowane.

Jeśli chcesz poznać tę letnią opcję zarabiania pieniędzy, sprawdź:

14. Rozpocznij letnią imprezę

Chcesz więcej elastyczności? Dlaczego nie rozpocząć tego lata własnego biznesu w domu? Od założenia piekarni ze smakołykami dla psów po zostanie twórcą treści TikTok lub sprzedawcą rękodzieła, jeśli możesz o tym marzyć, możesz na tym zarabiać. Lato to idealny czas, aby powoli rozpocząć swoją poboczną krzątaninę; potem, kiedy twoje dzieci wrócą do szkoły, jesienią możesz je zorganizować w pełnoetatowym koncercie.

Oto lista elastycznych zadań pobocznych, które możesz rozpocząć:

Jeśli chcesz rozpocząć biznes online, ale nie wiesz, jak zacząć. Pobierz ten bezpłatny szablon biznesplanu, aby mieć pewność, że uwzględniłeś wszystkie podstawy.

Inne miejsca, w których można znaleźć oferty pracy online

Istnieje mnóstwo pracy z domu, które są idealne na lato!

Niektóre inne popularne miejsca, które warto sprawdzić w poszukiwaniu możliwości pracy zdalnej tego lata, to strony takie jak FlexJobsThe Work at Home Woman Blog (zapisz się też do naszego newslettera!), a nawet Facebook grupy.

Lokalne lub na większą skalę Facebook grupy mogą być doskonałym miejscem do znalezienia firm poszukujących wielu rodzajów ról, takich jak specjaliści ds. mediów społecznościowych, stanowiska grafików, wirtualni asystenci i nie tylko.

Szukaj grup zawierających w tytule słowo „przedsiębiorca” lub nawet terminy takie jak „szefowa mama”, a odkryjesz wiele grup zawierających posty z hasztagiem #okazja. Wiele moich leadów pochodzi z tych grup!

Wskazówki dotyczące sukcesu w pracy w domu na lato

Niezależnie od tego, czy dzieci są w domu, czy na obozie, będziesz chciał stworzyć harmonogram, który Ci odpowiada, abyś mógł mieć to, co najlepsze ze wszystkich światów: zarabianie pieniędzy, spędzanie czasu na słońcu i zabawę z rodziną.

Rekommenderad:  20 Najlepsze anime 2019: ostateczna lista

Oto kilka wskazówek, jak odnieść sukces w pracy w domu latem:

1. Nie przekraczaj harmonogramu

Podejmowanie się każdej pracy, która się pojawi, może być kuszące (jest ich mnóstwo!), Ale pamiętaj, to jest twoje lato i najprawdopodobniej będziesz potrzebować czasu na inne rzeczy (cześć, leniwe dni na plaży i filmy na zewnątrz). Zacznij od sprawdzenia letniego kalendarza i odpowiedz sobie na kilka pytań:

  • Ile godzin chcesz pracować tygodniowo?
  • Chcesz ułożyć swój własny harmonogram?
  • Czy chcesz pracować głównie w nocy, kiedy dzieci śpią, czy w ciągu dnia?
  • Wolałbyś pracować w dni, w które dzieci są na obozach?

2. Unikaj podejmowania pracy tylko po to, aby podjąć pracę

Wraz z nadmiernym planowaniem nie chcesz tracić czasu na pracę, której absolutnie nie możesz znieść. Pamiętaj, że istnieje wiele możliwości pracy na odległych stanowiskach letnich. Wybierz ten, który ci się spodoba!

3. Uważaj na oszustwa związane z pracą w domu

Chociaż istnieje wiele legalnych ogłoszeń o pracę z domu, nadal będziesz chciał dołożyć należytej staranności i przeszukać witrynę internetową firmy, recenzje i oceny przed złożeniem wniosku. Technologia ułatwiła oszustom promowanie swoich oszukańczych możliwości, więc upewnij się, że weryfikujesz swoje źródła, śledzisz swoje aplikacje i czytasz recenzje na Glassdoor.com. Fałszywe oszustwa i niezamawiane oferty pracy to dwa obszary, w których niczego niepodejrzewający poszukujący pracy często padają ofiarą oszustw.

4. Zrozum swój status zatrudnienia

Być może zauważyłeś, że po każdej zatrudniającej firmie umieściłem słowa „W2” lub „niezależny wykonawca”. Jeśli pracujesz jako niezależny wykonawca, jesteś uważany za samozatrudnionego, co oznacza, że ​​będziesz musiał odłożyć pieniądze na podatki. Praca jako niezależny wykonawca zwykle zapewnia większą elastyczność w zakresie planowania, ale musisz być przygotowany na swoje obowiązki finansowe, takie jak śledzenie dochodów i wydatków oraz składanie kwartalnych płatności podatkowych.

Wniosek

Gdy zbliżamy się do tych cudownie długich dni klapek, szortów i kremu z filtrem przeciwsłonecznym, możesz łatwo cieszyć się zrelaksowanym podejściem do lata, a wszystko to przy okazji zarabiania poważnych pieniędzy!

Kiedy zgarniasz ciasto z tych letnich prac w domu, nie zapomnij poświęcić trochę czasu dla siebie!

Potrzebujesz bardziej elastycznych pomysłów na pracę? Sprawdź tę ogromną listę wirtualnych ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin!

Pierwotnie opublikowano 29 kwietnia 2023 r. Treść zaktualizowano w kwietniu 2023 r.