Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze małe miasteczka na Środkowym Zachodzie do zamieszkania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze małe miasteczka na Środkowym Zachodzie do zamieszkania

Mieszkańcy Środkowego Zachodu mają reputację ludzi przyjaznych i bezpośrednich, iwbrew temu, co mogą mówić niektórzy ich bracia z wybrzeża, region ten ma wiele miast światowej klasy, wśród nich Chicago i St. Louis. Ale Środkowy Zachód jest także domem dla wielu idyllicznych miast i wiosek, które nadrabiają to, czego im brakuje, obfitością uroku i historii. A wiele z nich to fantastyczne miejsca do życia.

Stacker odniósł się do badania Niche Best Places to Live 2021, zawęził wyniki do Środkowego Zachodu i zawęził je dalej do miejsc poniżej 5000 mieszkańców. Firma Niche obliczyła najlepsze miejsca do życia na podstawie takich czynników, jak koszty, bezpieczeństwo, jakość pogody, dostęp do zdrowego trybu życia i kilka innych czynników. Dla każdego miasta Stacker uwzględnił populację mieszkańców miasta wraz z danymi dotyczącymi właścicieli, najemców i średniego dochodu gospodarstwa domowego.

Chociaż te dane są najbardziej aktualnymi dostępnymi danymi, niektóre statystyki mieszkaniowe, których Niche używa do obliczania swoich rankingów – takie jak mediana wartości domów i koszty mieszkaniowe – nie odzwierciedlają w pełni obecnego rynku mieszkaniowego. Ponieważ liczby te podlegają częstym zmianom, a mieszkania reprezentują 5% całkowitego rankingu Niche, statystyki te są pomijane w przyszłych punktach danych i nie umniejszają ogólnej oceny Niche dotyczącej najlepszych miejsc do życia.

Może Ci się spodobać: 50 najlepszych miast nadmorskich do życia

#25. Pięć punktów, Ohio

Płótno

– Populacja: 1849
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 133 815 USD
– Właściciele: 100%
– Najemcy: 0%

Five Points w Ohio ma historię jako centrum włoskiej imigracji i kultury. Na początku XX wieku wielu Włochów przyciągało sąsiedztwo ze względu na bliskość miejsc pracy w przemyśle. Mieszkańcy zjednoczyli się również, aby zachować i odrestaurować zabytkową architekturę z tamtych czasów, co dodaje miastu uroku i sentymentalizmu.

Jim Roberts // Wikimedia Commons

#24. Nashotah, Wisconsin

– Populacja: 1219
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 100 625 USD
– Właściciele: 94%
– Najemcy: 6%

Nazwa Nashotah pochodzi od indiańskiego terminu oznaczającego „dwa jeziora”. I rzeczywiście, miasto graniczy z dwoma pięknymi jeziorami i znajduje się w Lake Country w stanie Wisconsin. Miasto ma bogatą historię jako przystanek kolejowy i dyliżansowy, a najstarsza restauracja w stanie, Red Circle Inn, została założona w Nashotah w 1848 roku.

Płótno

#23. Chagrin Falls, Ohio

– Populacja: 4032
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 101 691 USD
– Właściciele: 75%
– Najemcy: 25%

Pomimo niewielkich rozmiarów Chagrin Falls w stanie Ohio jest domem dla ponad 75 niezależnych sklepów i restauracji. Wysadzane drzewami centrum wioski ma ponad 100 lat i jest pełne klasycznego amerykańskiego uroku małego miasteczka.

Greg Hume // Wikimedia Commons

#22. Terrace Park, Ohio

– Populacja: 2294
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 175 000 USD
– Właściciele: 95%
– Najemcy: 5%

Terrace Park w stanie Ohio był kiedyś domem dla cyrku. W epoce wiktoriańskiej Cyrk Johna Robinsona miał swoją zimową siedzibę w Terrace Park. W tamtym czasie nie było niczym niezwykłym widzieć słonie cyrkowe wędrujące po rynku miejskim – dopóki rada wioski nie poprosiła o powstrzymanie słoni.

Polina MB // Shutterstock

#21. Fox River Grove, Illinois

– Populacja: 4676
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 112 917 USD
– Właściciele: 82%
– Najemcy: 18%

Rekommenderad:  Jakie są najlepsze banki do pożyczek osobistych w Indiach?

Fox River Grove w stanie Illinois było pierwotnie wioską zasiedloną przez pionierów w latach 1830–1860. Pionierów przyciągnęła ta okolica ze względu na obfitość naturalnego piękna oraz bliskość wody i rybołówstwa. Dzisiejsi mieszkańcy są nie mniej rozpieszczani krajobrazami, z doskonałymi połowami, w szczególności wzdłuż brzegów rzeki miasta.

Może Ci się spodobać: Najlepsze miejsca na emeryturę na wschodnim wybrzeżu

Płótno

#20. Żółte źródła, Ohio

– Populacja: 3872
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 61 522 USD
– Właściciele: 68%
– Najemcy: 32%

Yellow Springs w stanie Ohio powstało w połowie XIX wieku i przyciągało wielu stałych gości ze względu na bliskość gorących źródeł, o których wierzono, że mają właściwości lecznicze. Dzisiejsi mieszkańcy nadal mogą cieszyć się źródłami, a młodzi ludzie ze społeczności mogą zdecydować się na pozostanie w domu na studia, zapisując się do miejscowego Antioch College.

Płótno

#19. Deephaven, Minnesota

– Populacja: 3879
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 139 531 USD
– Właściciele: 87%
– Najemcy: 13%

Położone nad brzegiem pięknego jeziora Minnetonka Deephaven w stanie Minnesota to miasto, które szanuje swoje historyczne korzenie. Historyczny sklep wielobranżowy Cottagewood służy społeczności od 1895 roku, a teraz w cieplejszych miesiącach organizuje imprezy społecznościowe, w tym lokalne piątkowe wieczory przy grillu.

Płótno

#18. Sherwood, Ohio

– Populacja: 3328
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 103 508 USD
– Właściciele: 86%
– Najemcy: 14%

Sherwood w stanie Ohio to zżyta społeczność. W mieście działa wiele klubów i grup o specjalnych zainteresowaniach, które skupiają wielu mieszkańców w społeczności, w tym grupę anime, grupę weteranów oraz zajęcia plastyczne i rzemieślnicze w lokalnej bibliotece.

aceshot1 // Shutterstock

#17. Gambier, Ohio

– Populacja: 2442
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 76 250 USD
– Właściciele: 59%
– Najemcy: 41%

Gambier w stanie Ohio to miejsce, w którym Kenyon College nazywa domem. Ta prestiżowa szkoła przyciąga studentów i pracowników naukowych z całego świata i sprawia, że ​​miasto tętni życiem, pełnym aktywnych kawiarni i księgarń.

TheCatalyst31 // Wikimedia Commons

#16. Shorewood Hills, Wisconsin

– Populacja: 2277
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 123 200 USD
– Właściciele: 65%
– Najemcy: 35%

Pomimo niewielkich rozmiarów Shorewood Hills w stanie Wisconsin ma kilka interesujących miejsc o znaczeniu architektonicznym i historycznym. Wśród nich dom spotkań zaprojektowany przez słynnego architekta Franka Lloyda Wrighta oraz kopce w kształcie niedźwiedzia, które prawdopodobnie zostały zbudowane przez budowniczych kopców między 500 a 1500 rne.

Może Ci się spodobać: Najlepsze miejsca na emeryturę w każdym stanie

James Meyer // Shutterstock

#15. Thiensville, Wisconsin

– Populacja: 3157
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 73 007 USD
– Właściciele: 67%
– Najemcy: 33%

Thiensville w stanie Wisconsin ma historyczne obszary z dobrze zachowanymi domami z lat 90. XIX wieku i początku XX wieku. Potok przepływa przez centrum wsi, przyczyniając się do jej spokojnej, bukolicznej atmosfery.

Nyttend // Wikimedia Commons

#14. Amberley, Ohio

– Populacja: 3540
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 140 515 USD
– Właściciele: 97%
– Najemcy: 3%

Amberley w stanie Ohio zostało uznane przez Arbor Day Foundation za miasto drzew. Oznacza to, że miasto poświęciło środki i troskę o utrzymanie swoich lasów i drzew oraz że drzewa przyczyniają się do ogólnie zdrowego i pięknego środowiska dla mieszkańców.

Rekommenderad:  Najlepsze momenty Oscarów 2020

Znam dobro // Wikimedia Commons

#13. Wzgórza misyjne w Kansas

– Populacja: 3574
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 250 001 USD
– Właściciele: 99%
– Najemcy: 1%

Mission Hills w Kansas ma duże literackie pretensje do sławy. W 1928 roku Ernest Hemingway i jego druga żona zatrzymali się w domu swojej ciotki w Mission Hills, gdzie miał napisać swoją słynną powieść „Pożegnanie z bronią”.

ArtisticAbode // Wikimedia Commons

#12. Mount Vernon, Iowa

– Populacja: 4451
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 71 552 USD
– Właściciele: 69%
– Najemcy: 31%

Mount Vernon w stanie Iowa to małe miasteczko z ukochanymi lokalnymi tradycjami. Wśród nich coroczny festiwal kredy chodnikowej, który odbywa się co roku w maju. Zachęcamy zarówno mieszkańców, jak i gości do tworzenia własnych kredowych dzieł sztuki z ponad 40,000 stóp kwadratowych głównej ulicy poświęconej temu wydarzeniu.

Płótno

#11. River Hills, Wisconsin

– Populacja: 1449
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 161 719 USD
– Właściciele: 97%
– Najemcy: 3%

River Hills w stanie Wisconsin ma bogatą historię jako miejsce letnich i wakacyjnych domów dla zamożnych mieszkańców Środkowego Zachodu. Miasto było niegdyś siedzibą klubu wiejskiego, w którym jeszcze w latach 60. odbywały się polowania na lisy i mecze polo. Dziś społeczność jest jedyną w hrabstwie Milwaukee, która jest przeznaczona w 100% na zamieszkanie.

Może Ci się spodobać: Najlepsze miejsca na emeryturę na Zachodnim Wybrzeżu

Lynne Neuman // Shutterstock

#10. South Russell, Ohio

– Populacja: 3776
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 119 457 USD
– Właściciele: 94%
– Najemcy: 6%

Piękna wioska South Russell w stanie Ohio jest pełna historycznego uroku. Tylko 4 mil długości i 1 szerokie na milę, miasto nadal jest domem dla cieszącego się uznaniem okręgu szkolnego dla dzieci, nie wspominając już o aktywnej radzie wiejskiej.

Steve Lagreca // Shutterstock

#9. Przyjemny grzbiet, Michigan

– Populacja: 2431
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 122 813 USD
– Właściciele: 95%
– Najemcy: 5%

Pleasant Ridge w stanie Michigan jest szczególnie przyjazne osobom LGBTQ+. Miasto znalazło się w pierwszej dziesiątce w kraju pod względem stosunku gospodarstw domowych jednopłciowych do ogólnej populacji. Mieszkańcy potwierdzą, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla każdego.

Płótno

#8. Rock Hill, Missouri

– Populacja: 4634
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 83 398 USD
– Właściciele: 87%
– Najemcy: 13%

Rock Hill w stanie Missouri to przedmieście St. Louis. Jest to urocza mieszanka nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, z jednym domem wpisanym do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych. Grecki Revival Fairfax House został zbudowany w 1841 roku i nadal stoi pod ochroną.

Płótno

#7. Kohlera, Wisconsin

– Populacja: 2146
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 87 455 USD
– Właściciele: 93%
– Najemcy: 7%

Kohler w stanie Wisconsin zostało założone na początku XX wieku jako miasto firmowe firmy Kohler Company. Kohler jest nadal największym pracodawcą w mieście i przestrzega standardów ustalonych przez swojego założyciela, aby stworzyć i utrzymać hybrydowe miasto ogrodowo-przemysłowe o uroku i charakterze.

Ernest Mettendorf // Wikimedia Commons

#6. Stoisko szesnaście mil, Ohio

– Populacja: 2746
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 96 071 USD
– Właściciele: 51%
– Najemcy: 49%

Rekommenderad:  Ponad 34 najlepsze sieci CPA z natychmiastową akceptacją na rok 2022

Sixteen Mile Stand w Ohio był pierwotnie przystankiem dyliżansów 16 mil od Cincinnati. Dziś rozległy system parków oferuje mieszkańcom mnóstwo terenów zielonych, a lokalne drużyny sportowe obejmują piłkę nożną, baseball i lacrosse. Szlaki zbudowane wokół miasta pozwalają również wędrowcom poruszać się w dowolnym momencie.

Może Ci się spodobać: Najlepsze miejsca do założenia rodziny na południowym zachodzie

Płótno

#5. Warson Woods, Missouri

– Populacja: 2046
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 150 417 USD
– Właściciele: 98%
– Najemcy: 2%

Warson Woods w stanie Missouri to miasto położone na zachód od St. Louis i oferuje swoim mieszkańcom mnóstwo usług. Miasteczko oferuje swoim mieszkańcom basen, pawilon na imprezy, a latem noce z food truckami.

Bentley Davis // Shutterstock

#4. Mariemont, Ohio

– Populacja: 3513
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 97 143 USD
– Właściciele: 60%
– Najemcy: 40%

Znaczna część Mariemont w stanie Ohio jest zbudowana w klasycznych angielskich stylach architektonicznych, od normańskiego po gruziński. Plac wioski został zaprojektowany w stylu Tudorów, a miasto jest jednym z nielicznych w Ameryce, które nadal ma miejskiego krzykacza. Dzięki zaangażowaniu w zachowanie minionych epok miasto zostało wpisane do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych.

Płótno

#3. Bannockburn, Illinois

– Populacja: 1244
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 117 917 USD
– Właściciele: 74%
– Najemcy: 26%

Bannockburn w stanie Illinois zostało wybudowane przez szkockiego dewelopera, który na początku XX wieku zaplanował szereg posiadłości wiejskich dla mieszkańców. Pierwotnie miasto miało być czysto mieszkalne, ale obecnie ma mieszankę budynków biznesowych i mieszkalnych, zapewniając mieszkańcom spokojne miejsce do życia, a jednocześnie dając im łatwy dostęp do towarów i usług.

LittleT889 // Wikimedia Commons

#2. Frontenac, Missouri

– Populacja: 3513
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 217 768 USD
– Właściciele: 96%
– Najemcy: 4%

Frontenac w stanie Missouri to eleganckie miasto na zachód od St. Louis. Jest mieszanką handlowo-mieszkaniową, z luksusowym zabytkowym centrum handlowym Plaza Frontenac, znajdującym się w jego centrum. Liczne domy w mieście zostały zbudowane w połowie 19 wieku.

Płótno

#1. Wzgórza Ottawy, Ohio

– Populacja: 4450
– Średni dochód gospodarstwa domowego: 155 893 USD
– Właściciele: 86%
– Najemcy: 14%

Kiedy hit filmowy „Mr. Blandings buduje swój wymarzony dom” miał swoją premierę w 1948 roku, studio zbudowało replikę domu w Ottawa Hills w stanie Ohio jako promocję filmu. Miasteczko było idealnym idyllicznym miejscem dla repliki domu, który do dziś jest zamieszkiwany przez rodzinę.

Może Ci się spodobać: Najlepsze miejsca na emeryturę w Ameryce