Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze miejsca na zakup odnowionego MacBooka lub Maca [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze miejsca na zakup odnowionego MacBooka lub Maca [2023]

Odnowiony MacBook to świetny sposób na zakup wydajnego komputera za ułamek ceny nowego. Odnowione MacBooki są sprawdzane, testowane i certyfikowane przez Apple lub zaufanemu sprzedawcy zewnętrznemu, aby upewnić się, że są w dobrym stanie.

Ponieważ istnieje wiele sposobów zakupu odnowionego komputera Mac, podjęcie decyzji, gdzie go kupić, nie jest łatwe. Nie wszyscy sprzedawcy są godni zaufania. Prawdę mówiąc, Internet jest pełen sprzedawców afiliacyjnych niskiej jakości. Musisz zachować ostrożność przy wyborze sprzedawcy lub platformy. W tym przewodniku znajdziesz najlepsze adresy, pod którymi można kupić odnowionego MacBooka.

Istnieje wiele możliwości znalezienia idealnego miejsca na zakup odnowionego samochodu Apple produktu, takiego jak MacBook lub Mac. Przedstawiamy listę naszych ulubionych miejsc, w których można kupić te urządzenia po cenach wartych Twojego portfela – niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz. Od niezawodnych sprzedawców detalicznych specjalizujących się w towarach używanych po ekspertów branżowych dzielących się swoją wiedzą – tutaj warto udać się w poszukiwaniu odpowiedniego używanego Apple urządzenie dla Ciebie!

Dlaczego warto kupić odnowionego MacBooka?

Kupno odnowionego MacBooka staje się coraz bardziej popularne. Otrzymujesz nie tylko produkt tej samej wysokiej jakości Apple oferty, ale przy okazji oszczędzasz pieniądze. Odnowione produkty mogą być nawet o 50% tańsze niż nowe produkty, a biorąc pod uwagę szeroko zakrojony i rygorystyczny proces renowacji, łatwo zrozumieć, dlaczego ludzie wybierają właśnie taki produkt.

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić odnowionego MacBooka. Czynnikami decydującymi są:

 • Ekonomiczne: odnowiony Mac kosztuje ułamek ceny nowego Maca. Kupując od zaufanego sprzedawcy, otrzymujesz wydajny komputer, który działa lepiej dzięki kontroli jakości przeprowadzonej przed sprzedażą.
 • Wpływ środowiska: Kupowanie odnowionych komputerów zmniejsza ilość odpadów elektronicznych i pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowo wyprodukowaną elektronikę.
 • Gwarancja i zasady zwrotów: najbardziej zaufani dostawcy MacBooków oferują ograniczoną czasowo gwarancję i zasady zwrotów. Dzięki temu masz czas na zapoznanie się z wydajnością kupowanego komputera Mac. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany lub znajdziesz jakieś wady, możesz je wymienić lub otrzymać zwrot pieniędzy.
 • Dostępność: Popularne modele (i niektóre warianty) MacBooków często wyprzedają się szybko, ale odnowione modele mogą być nadal dostępne.
 • Możliwości aktualizacji: Odnowione MacBooki mogą oferować możliwość wymiany na nowszy model, który przy pełnej cenie detalicznej byłby zbyt drogi.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie odnowionego komputera Mac

Oto rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie odnowionego MacBooka:

 • Poznaj model i specyfikacje: Przed złożeniem zamówienia lub zakupem odnowionego Maca lepiej poznać model i jego konfigurację. Pomoże Ci to wybrać najlepszy możliwy Mac dla Twoich potrzeb. Jeśli chcesz uruchamiać rozbudowane programy, takie jak profesjonalne programy do edycji wideo, potrzebujesz lepszej konfiguracji, aby działały płynnie.
 • Sprawdź, czy nie ma uszkodzeń: Kupując używanego MacBooka, musisz sprawdzić, czy maszyna nie jest uszkodzona. Mogą występować uszkodzenia, które zwykle nie są widoczne, ale można je wykryć po dokładnym przyjrzeniu się. Uszkodzony MacBook na nic się nie zda, gdy będziesz napełniał kieszenie zakupami.
 • Sprawdź stan baterii: Nie ma gwarancji, że odnowione MacBooki będą wyposażone w zupełnie nową baterię, ale stan baterii musi być bliski 100%.
 • Sprawdź adapter ładowania: Należy sprawdzić nie tylko akumulator, ale także stan fizyczny ładowarki. Zakup nowego adaptera ładującego jest kosztowną sprawą. Wybierz komputer Mac wyposażony w działającą ładowarkę.
 • Uruchomić Apple Diagnostyka: Działanie Apple Diagnostyka może zająć trochę czasu. Ale może wykryć pewne podstawowe problemy z płytą logiczną i pamięcią. Kupując odnowionego MacBooka, jest to mądra decyzja. Odłącz wszystkie urządzenia od komputera Mac, włącz go ponownie i przytrzymaj klawisz D na klawiaturze po sygnale startowym. Wybierz język i uruchom test.
 • Porównanie cen: Porównaj ceny odnowionych Macbooków od różnych dostawców, aby uzyskać najlepszą ofertę.
 • Sprawdź reputację sprzedawcy: Rozważ zakup u renomowanego sprzedawcy o dobrej reputacji i pozytywnych opiniach klientów, aby zmniejszyć ryzyko zakupu wadliwego lub podrobionego urządzenia.
Rekommenderad:  Najlepsze darmowe oprogramowanie do testowania mikrofonów i narzędzia online dla Windows 11/10

Różnica między odnowionymi, używanymi i odsprzedawanymi

Odnowione komputery Mac to używane urządzenia, które zostały sprawdzone, oczyszczone i naprawione przez firmę Apple lub autoryzowanego usługodawcy przed odsprzedażą po obniżonej cenie. Używane lub sprzedawane komputery Mac to urządzenia używane, które nie są objęte gwarancją producenta.

Zaletą zakupu odnowionego MacBooka jest gwarancja jakości. Przechodzą szereg testów, aby mieć pewność, że spełniają rygorystyczne standardy określone przez Apple aby zapewnić optymalną wydajność. Ponadto większość odnowionych modeli, zwłaszcza sprzedawanych bezpośrednio przez Applesą objęte taką samą gwarancją jak nowe modele, dzięki czemu możesz kupić swoje urządzenie z pewnością, że będzie ono działać równie długo, bez konieczności płacenia pełnej ceny detalicznej.

Mając tę ​​wiedzę, czas najwyższy przyjrzeć się najlepszym miejscom sprzedającym odnowione MacBooki.

Najlepsze miejsca na zakup odnowionego MacBooka

Oto niektóre z najlepszych miejsc, w których można kupić odnowionego MacBooka:

 1. Apple Certyfikowany odnowiony
 2. Amazon Odnowiony
 3. Mac wszystkich branż
 4. OWC
 5. Najlepsza oferta

Apple Certyfikowany odnowiony sklep

Co jest lepszego niż zakup odnowionego produktu od samego producenta? Apple zastępuje uszkodzone części oryginalnymi produktami we wszystkich odnowionych komputerach Mac. Apple Certyfikowany odnowiony oferuje MacBooki uzyskane w ramach programów wymiany w swoich sklepach internetowych i stacjonarnych.

Apple dokładnie sprawdza każdy produkt i przywraca go do możliwie najlepszego stanu przed wystawieniem go na sprzedaż. Kupując odnowionego MacBooka od Apple, oszczędzasz sobie wielu kłopotów, które zwykle masz w przypadku zewnętrznych sprzedawców. Co więcej, każdy zakup objęty jest tzw Applestandardowa roczna gwarancja zapewnia dodatkowy spokój ducha.

Poza tym wybór produktów dostępnych na Apple Oferta Certyfikowanych Odnowionych jest ogromna i stale się zmienia, dlatego kupujący powinni regularnie odwiedzać witrynę, aby odkryć nowe produkty. W sklepie dostępne są także najnowsze modele, m.in. MacBook Pro i Air, a także komputery iMac. Ponadto klienci mają dostęp do pomocy technicznej w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów w procesie zakupu lub konfiguracji.

Kup odnowionego MacBooka na Apple Sklep

Amazon Odnowiony

Amazon Odnowiony to doskonała opcja, jeśli chodzi o uzyskanie dobrej oferty na odnowionego Macbooka. Chociaż sprzedawcy zewnętrzni sprzedają produkty, Amazon przeprowadza dokładną weryfikację przed dopuszczeniem sprzedawcy do platformy. Często ceny są tu niższe niż w Apple Odnowiony sklep.

Amazon oferuje okno zwrotu, w którym możesz sprawdzić urządzenie i jego wydajność. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, możesz zwrócić produkt i otrzymać zwrot pieniędzy. Amazondoskonała obsługa klienta sprawia, że ​​jest to jedno z najlepszych miejsc na zakup odnowionego MacBooka.

Kiedy przechowujesz w Amazon Po odnowieniu będziesz cieszyć się także dodatkowymi korzyściami, takimi jak dostęp do obsługi klienta dostępnej 24 godziny na dobę7 w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów. Możesz nawet wybierać pomiędzy różnymi opcjami gwarancji w zależności od budżetu i potrzeb. Dodatkowo wysyłka jest darmowa, więc nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów!

Kup odnowione MacBooki w serwisie Amazon Odnowiony

Mac wszystkich branż

Dla kupujących szukających najlepszych ofert na odnowione Macbooki, Mac wszystkich branż to idealny cel podróży. W tym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór Apple produkty, w tym 13-calowe, 14-calowe, 15-calowe i 16-calowe MacBooki Pro z wyświetlaczem Retina. I nie chodzi tylko o znalezienie obniżonych cen. Na tej stronie internetowej znajdują się certyfikowane urządzenia używane, które zostały przetestowane pod kątem działania jak nowe.

Wybór w Mac of All Trades obejmuje wszystkie możliwe konfiguracje z różnych lat i modeli. Wszystkie komputery Mac są testowane i odnawiane przez certyfikowanych techników przed wystawieniem na sprzedaż. Każdy produkt kupiony w sklepie Mac of All Trades objęty jest bezpłatną gwarancją na sprzęt i bezproblemową polityką zwrotów.

Rekommenderad:  Własny kupon i kod promocyjny 2023 (zwrot 300 USD lub 100% zniżki)

Mac of All Trades sprawia również, że zakupy są łatwe i wygodne. Możesz szybko zawęzić wyszukiwanie za pomocą filtrów, takich jak kolor, wersja systemu operacyjnego, rozmiar pamięci, typ procesora, pojemność dysku twardego i innych, aby znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Dzięki konkurencyjnym cenom i najwyższej klasy obsłudze klienta ta witryna daje klientom mnóstwo powodów, aby wracać w poszukiwaniu idealnego MacBooka!

Kupuj odnowione komputery Mac na komputerach Mac wszystkich branż

OWC

Obliczenia w innym świecie (OWC) działa w branży od wielu lat. Kupując odnowionego MacBooka, możesz zaufać firmie OWC. Każdy odnowiony Mac od OWC jest w pełni sprawdzany i testowany przez Apple-certyfikowani technicy. Zapewniają, że komputer Mac przejdzie wszystkie testy z dobrymi wynikami wydajności, zanim zostanie wystawiony na sprzedaż.

OWC ma specjalny program lub ofertę o nazwie Usługa aktualizacji OWC. Kupionego tam MacBooka możesz uaktualnić do mocniejszej wersji. Jeden z specjalistów OWC przyjedzie do Twojego domu lub biura i zainstaluje żądane ulepszenia procesora i pamięci.

Każdy produkt, który kupujesz od OWC, objęty jest gwarancją i wsparciem zespołu ekspertów OWC. Możesz także dodać do swojego zakupu dwa lata rozszerzonej ochrony. Ogólnie rzecz biorąc, OWC oferuje 14-dniową gwarancję 100% zwrotu pieniędzy.

Oprócz rynku internetowego OWC posiada kilka sklepów detalicznych w USA, w których klienci mogą uzyskać poradę dotyczącą wyboru najlepszego produktu odpowiadającego ich potrzebom. Dzięki temu każdy klient otrzyma dokładnie to, czego szuka, bez martwienia się o problemy ze zgodnością lub inne wątpliwości. Dzięki tak doskonałej obsłudze na obu frontach sklep ten wyróżnia się jako idealne miejsce na zakup odnowionego Macbooka.

Kup odnowionego MacBooka w sklepie OWC

Najlepsza oferta

Jeśli chcesz kupić odnowionego MacBooka, Najlepsza oferta to jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia. Tutaj znajdziesz szeroki wybór Apple produkty po niższych cenach niż w sklepie Apple Sklep. Niezależnie od tego, czy szukasz komputera iMac, czy Mac mini, istnieje wiele opcji, które nie kosztują tyle, co zakup nowego w sklepie Apple Sklep.

Jeśli kupisz odnowiony komputer Mac w Best Buy i nie będziesz z niego zadowolony, możesz go zwrócić w ciągu 15 dni, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Otrzymujesz sześć bezpłatnych miesięcy oprogramowania zabezpieczającego i subskrypcję Apple produkty takie jak Apple telewizja+, Apple Muzyka i Apple Wiadomości od trzech miesięcy.

Możesz nawet zapisać się na wewnętrzny pakiet usług technicznych „Best Buy totaltech” i otrzymać produkt w ciągu dwóch dni. Pakiet obejmuje bezpłatną pomoc techniczną Geek Squad, dostępną 24 godziny na dobę7 przez rok. Posiada również aż 24-miesięczną ochronę produktu.

Kupuj odnowione MacBooki w Best Buy

Kupowanie odnowionych MacBooków może być bezstresowe

Podsumowując, zakup odnowionego MacBooka może być świetnym sposobem na uzyskanie najnowszej technologii za niższą cenę. Ważne jest, aby przeprowadzić badania i upewnić się, że otrzymujesz niezawodny produkt z przyzwoitą gwarancją. Apple Opieka nie zawsze jest dostępna w przypadku produktów odnowionych (z wyjątkiem zakupu bezpośrednio od Apple Sklep odnowiony), dlatego przed zakupem najlepiej przeprowadzić rozeznanie.

Robiąc zakupy, szukaj sprzedawców, którzy oferują politykę zwrotów na wypadek, gdyby coś poszło nie tak po zakupie. Staraj się także kupować od renomowanych sprzedawców, których wybraliśmy powyżej. W ten sposób możesz mieć pewność, że otrzymujesz żądaną jakość za odpowiednią cenę.

Dopóki zastosujesz wszystkie niezbędne środki ostrożności, nie ma powodu, dla którego zakup odnowionego MacBooka nie miałby być bezpieczny i satysfakcjonujący.

Często zadawane pytania dotyczące najlepszych miejsc, w których można kupić odnowiony komputer Mac

Tak, kupno odnowionego komputera Mac od zaufanego sprzedawcy jest warte każdego grosza. Jeśli Twój budżet jest napięty i potrzebujesz wydajnego komputera, takiego jak Mac, możesz kupić odnowionego MacBooka od wymienionych powyżej zaufanych sprzedawców. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, możesz go zwrócić i odzyskać pieniądze.

Rekommenderad:  Jak zaktualizować Snapchata na swoim iPhonie 5

Kupno starego komputera Mac może być tego warte, ale nie kupna komputera Mac, który jest za stary, aby uruchamiać programy zużywające dużo zasobów. O tym, na co zwrócić uwagę przy zakupie odnowionego komputera Mac, możesz przeczytać w powyższym przewodniku.

Tak, Apple Odnowione cieszą się dobrą opinią, ponieważ uszkodzone części są wymieniane na oryginalne, zanim zostaną wystawione na sprzedaż. Każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane, a Ty otrzymasz taką samą gwarancję jak Apple oferty na nowe MacBooki.

Jeśli chodzi o zakup odnowionych MacBooków, jedno z najczęstszych pytań brzmi: o ile są tańsze? Odpowiedź zależy od tego, gdzie kupujesz i jakiego rodzaju lista produktów lub dostępna jest rozszerzona gwarancja. Ale ogólnie rzecz biorąc, kupując odnowiony model, możesz sporo zaoszczędzić – czasami nawet do 50% zniżki od pełnej ceny detalicznej.

Tak, odnowione MacBooki kwalifikują się do programu Apple Zwróć uwagę, czy zostały zakupione od Apple Certyfikowany odnowiony sklep. Jeśli kupisz odnowionego MacBooka gdzie indziej, nie będziesz mieć szczęścia i zamiast tego będziesz musiał skorzystać z gwarancji strony trzeciej.

Krótka odpowiedź brzmi: tak, odnowione MacBooki od Best Buy to świetna opcja, jeśli szukasz laptopa wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Best Buy oferuje wybór używanych i odnowionych komputerów Mac, a także oferty typu open-box po atrakcyjnych cenach z bezpłatną wysyłką.

A jeśli zdecydujesz się odwiedzić sklep, możesz osobiście obejrzeć urządzenie, włączyć je i zdecydować, czy chcesz je zatrzymać. Kolejna korzyść: jeśli chcesz zwrócić urządzenie, możesz je zwrócić do najbliższego sklepu Best Buy.

Odnowienia sprzedawane w Walmart są sprzedawane przez sprzedawców zewnętrznych, a nie sam Walmart. Chociaż wielu użytkowników ma dobre doświadczenia z zakupem odnowionych MacBooków w Walmarcie, nie powinien to być Twój pierwszy wybór. Poszukaj lepszych opcji, np Apple Odnowiony, Best Buy i Amazon Odnowiony.

Odnowiony stopień B oznacza, że ​​urządzenie było używane lub jest w „dobrym” stanie. Najprawdopodobniej ekran został wymieniony. Możliwe, że obudowa posiada drobne uszkodzenia kosmetyczne w postaci rys i otarć. W urządzeniach klasy A występują zwykle jedynie drobne niedoskonałości kosmetyczne. Laptopy i telefony w klasie B są dokładnie testowane i są w idealnym stanie technicznym.

Kupując odnowionego MacBooka lub Maca od Applemożesz spodziewać się wszystkich niezbędnych akcesoriów dołączonych do nowego komputera Mac. Należą do nich zasilacz, przewód zasilający oraz oryginalny lub nowszy system operacyjny. Otrzymasz także fabrycznie nowe pudełko ze wszystkimi kablami, dokładne wyczyszczenie, wymianę na oryginalne Apple części (jeśli to konieczne) i pełny test funkcjonalny.

Jeśli masz problem z odnowionym komputerem Mac, powinieneś najpierw sprawdzić, czy jest on nadal objęty gwarancją. Jeśli tak, skontaktuj się bezpośrednio z firmą, od której kupiłeś komputer Mac. W zależności od firmy i planu gwarancyjnego mogą być oferowane usługi naprawy lub wymiana urządzenia.

Jeśli kupiłeś komputer Mac w sklepie Apple Refurbished Store, możesz kwalifikować się do rocznej gwarancji (lub trzech lat w przypadku ochrony AppleCare). W takim wypadku należy się skontaktować Apple Wsparcie za pomoc. W przypadku wystąpienia problemu zespół wsparcia może naprawić lub wymienić komputer Mac.

Jeśli kupiłeś komputer Mac od zewnętrznego dostawcy, skontaktuj się z ich obsługą klienta. W zależności od warunków gwarancji mogą oferować naprawy, wymiany lub zwrot pieniędzy.
Niezależnie od tego, od kogo kupiłeś odnowionego Maca, powinieneś go zarejestrować jak najszybciej.