Najlepsze monitory do gier 4K 2020 – recenzje, oceny i porównania

Najlepsze monitory do gier 4K 2020 - recenzje, oceny i porównania 1

Dla użytkownika Nvidii nadal możesz mieć monitor 4K G-Sync, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z grami. Ponieważ ten niesamowity zestaw do gier zasługuje na równie niesamowity monitor do gier, zdecydowałeś się na monitor 4K, ale potrzebujesz go również, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z grami. Nie tylko standardowe użytkownika. Nie szukaj dalej niż Acer Predator XB321HK. Ma 32-calowy piksel z półcalową ramką po obu stronach ekranu.

Kąty widzenia są oszałamiające, ponieważ Acer wykorzystuje pełny potencjał panelu IPS, zapewniając mu nieodblaskową powłokę antyrefleksyjną, która zapewnia, że ​​zawsze możesz zobaczyć, co jest na ekranie. Ergonomii stojaka nie należy lekceważyć, wygląda świetnie i świetnie się dostosowuje. Stojak można odłączyć i użyć 4 Otwory montażowe VESA do umieszczenia tego ekranu na ścianie. Zapewniając Ci najszybciej reagującą telewizję. Stojak zapewnia doskonałą regulację dzięki 30-stopniowej regulacji pochylenia i prawie 5 cale regulacji pionowej.

W przeciwieństwie do poprzedniego monitora ten nie ma połączenia USB-C, co powinno być w porządku dla większości graczy. Ale jest to brak dowodu na przyszłość, którego zawsze powinieneś być świadomy. To powiedziawszy, jest mało prawdopodobne, aby USB-C całkowicie przejął świat wejść / wyjść. To, co ma ten monitor, to wejście HDMI i wejście DisplayPort, które powinny zaspokoić potrzeby wszystkich (z wyjątkiem użytkowników komputerów Mac). Na szczycie 2 porty wejściowe, które ma 5 Porty USB, 5 downstream i 1 pod prąd; 3 (w tym jeden w górę) znajdują się z tyłu obok portu audio. Inny 2 (poniżej) znajdują się z boku. Ta mnogość połączeń sprawia, że ​​ten monitor jest centrum wszystkiego, czego możesz potrzebować.

Na monitorze są 5 przyciski funkcyjne, które pomagają poruszać się po menu na monitorze, wszystkie standardowe rzeczy. Acer Predator ma funkcję Overdrive, która zwiększa szybkość reakcji pikseli. Idealny do szybkich gier. Ponadto ma świetne ustawienia Bluelight, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długich sesji grania. Ma również ustawienia jasności, kontrastu, temperatury barwowej, gamma i wzmocnienia ciemnego, z których większość jest standardem w monitorach.

Każdy użytkownik Nvidii powinien otrzymać ten monitor, ponieważ oferuje G-Sync, aby zapewnić płynną rozgrywkę, coś, co czasami jest tracone na monitorach 4K. Jest to jeden z najjaśniejszych monitorów 4K na rynku, który może być dobry w przypadku pomieszczeń z dużą ilością windows i jasne światła. Ten monitor do gier 4K oferuje również czarny korektor, dzięki czemu łatwiej znajdziesz wrogów w ciemnych pokojach.

Co więcej, ma wbudowane głośniki, które są zaskakująco dobre, pozwalając na wykrycie kroków i niektórych cichszych dźwięków, które mogą wydać lub przerwać grę, szczególnie w grze takiej jak Overwatch.

Jakie są wady monitora? Cóż na początek, cena. Kosztuje to nieco więcej niż niektóre inne monitory 4K z tej listy, ale daje wartość każdej dodatkowej wartości dolara. Co więcej, nie przekroczył bariery 60 Hz, którą ma większość monitorów do gier, ale jest to raczej problem z monitorem 4K niż problem specyficzny dla tego monitora.

Jeśli nalegasz na grę w 4K, to jest to najlepsza inwestycja, choć dużo.

Pomocny zasób: G-Sync vs. FreeSync – odkrywanie różnic

Z jedną z najdziwniejszych nazw modeli, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, ma ona wiele do zaoferowania, oprócz długiej nazwy, ma niską cenę i wiele funkcji, które pomogą ci zarobić pieniądze. Oferuje wyświetlanie 4K na panelu TN, który wciąż oferuje przyzwoite kąty widzenia dla panelu TN. Oczywiście kąty nie będą tak dobre, jak panel IPS, ale nadal są idealne dla każdego, oprócz perfekcjonisty. Perfekcjonista nie powinien dostać tego monitora; znowu perfekcjonista nie będzie w stanie znaleźć wystarczająco dobrego monitora to punkt cenowy. Ale dla gracza z ograniczonym budżetem trudno byłoby znaleźć monitor, który zapewnia więcej za mniej.

Ten monitor ma wiele połączeń, w tym mini-DisplayPort, który pozwala użytkownikom komputerów Mac połączyć się z tym monitorem bez klucza sprzętowego (chyba że masz jeden z najnowszych modeli). Posiada również zwykły DisplayPort i wejście HDMI, aby zaspokoić potrzeby prawie każdego użytkownika. Ponadto ma USB 3.0 hub umożliwiający połączenie 4 urządzenia takie jak zewnętrzny dysk twardy, myszy, klawiatury itp. Gre

w za utrzymanie porządku w zarządzaniu kablami. Dla osoby, która często przełącza się między głośnikami i słuchawkami, ten monitor ma wbudowane gniazdo audio, co jest wielkim dobrodziejstwem w przyspieszaniu wyjścia audio.

Niestety ten monitor to nie tylko słońce i tęcze; za tak niski koszt można spodziewać się cięcia w narożnikach. Pierwszym i najbardziej zauważalnym obszarem pozbawionym jakości jest stojak. Jest wykonany z tworzywa sztucznego i czuje się chwiejnie; choć zachowuje się znakomicie (czytaj: idealnie), nie sprawia wrażenia solidności. To jest. Nie jest to wcale takie złe, ten monitor ma funkcję VESA, więc możesz zainwestować w lepszą podstawę lub zamontować go na ścianie. Lub możesz uzyskać lepszy monitor, swoje połączenie. Niektóre osoby zgłosiły otrzymywanie monitorów za pomocą jednego kabla DisplayPort i starszej bezużytecznej generacji, która nie obsługuje rozdzielczości 4K 60 Hz.

Jeśli nie masz własnych głośników do konfiguracji komputera (powinieneś), to nie jest monitor dla ciebie. Choć ma wbudowane głośniki, są ponure. Każdy głośnik poradziłby sobie lepiej niż te, nawet te, które kiedyś kupiłem za 10 USD, ponieważ potrzebowałem ich i nie mogłem się doczekać, aby zamówić lepsze.

#4. Asus MG278Q – Najlepszy monitor do gier 4K z częstotliwością odświeżania 144 Hz

Asus MG278Q

Specyfikacje produktu Asus MG278Q

    27 ′ 2560 x 1440 Freesync Świetny ergonomiczny port wyświetlacza 2x HDMI DVI Line-in Gniazdo słuchawkowe 2x USB 3.0 144 Hz 1 ms Solid Speakers

Jest to jeden z najlepszych monitorów do gier, niezależnie od jego możliwości 4K; jeśli chcesz wydać pieniądze. Jego Cena £ nie jest najwyższy na rynku, ale z pewnością nie jest najtańszy, jaki kiedykolwiek można znaleźć, ale jest wart każdego wydanego na niego dolara. Jest to najbardziej wydajny monitor do gier, nie ma wielu monitorów 144 Hz, które oferują 1 ms opóźnienie przy 4K. Tylko z tego powodu jest to najlepszy monitor do gier 4K. Jeśli masz komputer, który może obsługiwać uruchomione gry w rozdzielczości 4K wyższej niż 60 klatek na sekundę, co jest dużym zamówieniem dla monitora do gier 4K.

Oprócz częstotliwości 144 Hz, najlepszej funkcji tego monitora, następną najlepszą funkcją tego monitora jest ergonomia; możesz podnieść lub obniżyć monitor o pół tuzina cali, obracając go w obu kierunkach lub przechylając go do tyłu, a tryb portretu pozwala ustawić monitor w dowolnej pozycji. Oprócz całej tej doskonałej ergonomii możesz zamontować monitor na ścianie za pomocą uchwytów VESA.

Ponadto ma pewne solidne połączenia, takie jak wejście liniowe i kilka portów USB 3.0 połączenia do ładowania i minimalizacji zarządzania kablami. Ma także gniazdo słuchawkowe na słuchawki lub głośniki. Do połączenia wejściowego masz 2x połączenia HDMI, połączenie DVI i złącze DisplayPort dla potrzeb wszystkich. Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w portach jest to, że są dobrze ukryte, ale Asus przewidywał umieszczenie naklejek na monitorze, aby powiedzieć, gdzie jest port, abyś nie musiał łamać szyi ani monitora próbującego się podłączyć kable. Gdyby tylko każdy monitor poświęcił tyle uwagi tym drobiazgom. Tak często robią lub psują monitor.

Każda gra wygląda oszałamiająco na tym monitorze, nie tylko dlatego, że ma 4K, ale odtwarzanie kolorów jest prawie idealne. Jeden z najlepszych monitorów na tej liście

Dla użytkowników AMD ten monitor ma Freesync, aby umożliwić synchronizację monitora bezpośrednio z kartą graficzną, zapobiegając rozdzieraniu ekranu i wygładzając gry. Różnica między Freesync lub G-sync i brakiem Freesync lub G-sync jest zauważalna, nie zmienia gry, ale jest zauważalna. Nawet jeśli nie masz procesora graficznego AMD, powinieneś rozważyć zakup tego monitora, ponieważ możesz zablokować liczbę klatek na sekundę i liczbę klatek na sekundę, ale jeśli chcesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę do 144, może być konieczne sprawdzenie monitora który oferuje G-synchronizację. Niestety, nie ma jeszcze monitorów do gier 4K, które oferują częstotliwość odświeżania 144 Hz i synchronizację G. Ale możemy mieć nadzieję, że nie?

#5. Asus MG28UQ – Najlepszy monitor do gier FreeSync 4K

asus MG28UQ

Specyfikacje produktu Asus MG28UQ

    28 ′ 1 ms TN 3840 x 2160 60 Hz Freesync 2x HDMI 1.4 1x HDMI 2.0 1x Display Port 2x USB 3.0

Jest to idealny monitor do gier 4K klasy średniej dla każdego, kto chce wejść na rynek monitorów do gier 4K.

Chociaż projekt nie jest najbardziej błyskotliwy, jest jednym z najmocniejszych. Asus wybrał funkcję zamiast formy. Nie oznacza to, że projekt nie jest atrakcyjny estetycznie, po prostu nie został zaprojektowany z myślą o wyglądzie. To przedstawiciel monitora. Nie dostaniesz nic krzykliwego lub na twarzy, ale dostaniesz monitor, który wykona każdą funkcję, której potrzebujesz, a potem kilka.

Częścią projektu jest uwzględnienie wielu połączeń. Wszystkie znajdują się z boku, co jest odpowiednie dla portów USB, ale denerwuje mnie to w przypadku połączeń HDMI i DisplayPort, ponieważ nie lubię widzieć moich kabli. Wolę mieć złącza USB z boku i trzymać wejścia z tyłu, aby kable mogły przebiegać bezpośrednio z tyłu mojego biurka, bez konieczności ich zobaczenia. Widzę jednak, że ktoś, kto trzyma pulpit na biurku, może preferować umieszczenie danych z boku.

Ma dokładność w jednolitym kolorze, jak na panel TN. Oczywiście nie ma najlepszych kątów widzenia ze względu na panel TN, ale nie jest tak źle. Poza tym większość graczy patrzy wprost na monitor. Jeśli jesteś profesjonalistą w dziedzinie kolorów, ten monitor nie jest dla ciebie; kolory, choć dobre do przeciętnego użytkowania, nie są wystarczająco dokładne do profesjonalnej pracy. Jego kontrast nie jest ani świetny, ani jasność. Brakuje wewnętrznych specyfikacji tego monitora, ale zewnętrzne nieco to nadrabiają.

Oprogramowanie „GameVisual” na monitorze oferuje szereg świetnych ustawień wstępnych, które radykalnie zmieniają wydajność monitora. Te ustawienia zmieniają wszystko, od koloru i jasności ekranu, aż do dokładnego kontrastu, który jest najlepszy dla tego stylu wrażeń, niezależnie od tego, czy będzie to RTS, FPS, RPG, filmy, czy edycja. To powiedziawszy, nie powinieneś kupować tego monitora, jeśli jesteś profesjonalistą, który szuka najbardziej dokładnego koloru na rynku.

Istnieją dokładniejsze monitory do gier 4K za podobną cenę, ale jeśli nie możesz dostać żadnego z nich, Asus MG28UQ jest solidnym wejściem w najlepszy monitor 4K do gier.

#6. Viewsonic VX2475SMHL – monitor 4K UHD 2160p z wyświetlaczem typu IPS

Viewsonic VX2475SMHL

Viewsonic VX2475SMHL Specyfikacje produktu

    24 ′ 3840 x 2160 60 Hz 2 ms 1x HDMI 1.4 1x HDMI 2.0 1x Display Port 1.2a MHL 2.0

To nie jest obecnie najlepszy monitor do gier 4K na rynku, ale za swoją cenę. Jeśli chcesz zapłacić mniej niż 500 USD, jest to monitor dla Ciebie. Ma częstotliwość odświeżania 60 Hz, a ciekły wyświetlacz daje Ci 2 czas opóźnienia ms; idealny dla gracza. Jest to niedrogi monitor 4K, który ma solidne dodatki do gier, ale nie ma najlepszych specyfikacji kolorów, ale może nieco to nadrobić dzięki swojemu przyszłemu podejściu.

Viewsonic myślenie o przyszłości jest widoczne w połączeniach, które oferuje tak niedrogi monitor. Ma HDMI 2.0 który może przesyłać 4K i DisplayPort 1.2a oferuje również prędkości transferu 4K. Miło jest mieć 2 wejścia, zwłaszcza gdy na rynku pojawia się więcej produktów, które będą oferować rozdzielczość 4K dzięki HDMI 2.0 połączenie. Ma również połączenie MHL, które jest idealne dla urządzeń mobilnych, które są kompatybilne z MHL, dzięki czemu mogą przesyłać pliki i ładować w tym samym czasie, bez konieczności podłączania go do komputera.

Kolory na tym monitorze nie są zbyt dobre, uzyskują 100% spektrum sRGB, ale całkowicie brakuje spektrum AdobeRGB, więc nie jest to świetne dla projektantów. Spektrum kolorów jest idealne dla gracza i osoby wykonującej lekkie prace projektowe, ale jeśli szukasz komputera do pracy, nie jest to monitor dla ciebie. Viewsonic twierdzi, że mają 1: Współczynnik kontrastu 1000, ale to prawie nigdy nie jest prawdą, więc przechodząc do testów nie spodziewałem się uzyskać tych wartości i miałem rację. Chociaż dokładne wartości różnią się w zależności od jednostki, możesz spodziewać się, że osiągniesz gdziekolwiek pomiędzy 1: 700 i 1: 900.

Chociaż monitor ma świetne połączenia wejściowe i wideo, nie ma połączeń USB, co jest rażącym pominięciem, ponieważ prawie każdy nowy monitor, 4K lub nie, ma wbudowane złącza USB. Nie stanowi to przełomu, ponieważ jest to tylko niewielka niedogodność, a jeśli chodzi o cenę, możesz spodziewać się pewnych rzeczy, które zostaną pominięte, aby dać Ci możliwie najniższą cenę.

#7. LG 27UD68-P – 27-calowy monitor 4K UHD z technologią FreeSync

LG 27UD68-P

LG 27UD68-P – 27-calowy monitor 4K UHD Specyfikacje produktu

    27 ′ 3840 x 2160 60 Hz 5 ms Freesync 2x HDMI 2.0 1x Display Port 1.2 Wyjście słuchawkowe Mini Display Port 1.2

Ten monitor świetnie sobie radzi, oferując niemal profesjonalny monitor wysokiej jakości bez konieczności płacenia profesjonalnej ceny. LG jest znane z łączenia wysokiej jakości ekranów, chociaż czasami nie udaje im się perfekcyjnie, przybijały go tym monitorem. Posiada technologię Freesync dla gracza, niemal idealną gamę kolorów dla projektantów i ponad wystarczającą liczbę połączeń dla każdego. Ten monitor jest wyposażony w 2x HDMI 2.0 połączenia umożliwiające podłączenie kilku urządzeń zdolnych do przesyłania sygnałów 4K, ale jeśli nie masz kabli HDMI, to ma DisplayPort 1.2 również zdolny do przesyłania sygnałów 4K; a dla użytkowników komputerów Mac mają nawet Mini DisplayPort zdolny do przesyłania 4K. Dla audiofila, który nie chce słuchać dźwięków przez głośniki, ale nalega na korzystanie ze słuchawek, monitor ma wbudowane gniazdo słuchawkowe, dzięki czemu nie musisz podłączać słuchawek do komputera, skracając wymaganą długość kabla słuchawkowego.

To jest artykuł o najlepszych monitorach do gier 4K, co oferuje ten monitor dla graczy

Freesync, 60 Hz i 5 czasy odpowiedzi ms. Chociaż nie są to najlepsze statystyki dla monitorów 4K, są dość standardowe, są wyjątkowe w cenie. Freesync pozwala powiązać kartę graficzną AMD z monitorem, aby zsynchronizować liczbę klatek na sekundę z częstotliwościami odświeżania monitora, dzięki czemu nie odczuwasz zrywania ekranu w środku gry, wyciągając cię ze świata, który producenci starannie stworzyli Chociaż mogą nie być najlepszymi funkcjami żadnego monitora do gier, są równorzędne w przypadku monitorów 4K, aw cenie tego monitora nie można oczekiwać, że uzyskają absolutnie najlepsze funkcje.

Chociaż mogą nie być najlepszymi funkcjami żadnego monitora do gier, są one jednakowe w przypadku monitorów 4K, a ceny tego monitora nie można oczekiwać od absolutnie najlepszych funkcji.

#8. Dell 2715Q – 24-calowy monitor 4K do gier z podświetleniem LED (przyjazny dla budżetu)

Dell 2715Q - 24-calowy wyświetlacz LED 4K

Specyfikacje produktu Dell 2715Q

    27 60 Hz 3849 x 2160 1 x HDMI 1.4 5 Porty USB 1x Port wyświetlacza 1.2 Gniazdo słuchawkowe Mini Display Port

Dell był jedną z pierwszych firm, które wsiadły do ​​pociągu 4K i jeszcze nie wysiadły, konsekwentnie oferując nam świetne monitory. Chociaż może to nie wyglądać na najlepszy monitor na rynku, jest to po prostu przypadek, w którym firma Dell wybiera funkcję zamiast formy. Funkcja jest najważniejszą częścią monitora i tutaj Dell dostarcza pik z doskonałymi połączeniami, mocną gamą kolorów, solidną konstrukcją, oszałamiającymi kątami widzenia i solidnymi funkcjami do gier. Było jasne, że zaprojektowali model 2715Q z myślą o profesjonalistach, ale nie pozostawili też graczy na lodzie. Udało im się uzyskać 60 Hz z oszałamiającą gamą kolorów, którą pokonują tylko monitory, które kosztują ponad 3 razy więcej.

Dla gracza ważne jest posiadanie monitora, który może wyświetlać gry, w które gramy, z odpowiednimi prędkościami i po cenie korzystnej dla naszego portfela. Ale ważne jest również to, jak dobrze ten monitor pasuje do Twojego codziennego życia. Podczas gdy wiele osób buduje komputer z myślą o określonym przeznaczeniu, komputer często jest wykorzystywany do wielu różnych celów poza pierwotnym przeznaczeniem; na przykład używam mojego komputera do gier do wszystkiego – od edycji wideo po przewijanie Facebook. I gry. Dell wiedział o tym, więc zbudowali model 2715Q, który wykona ogromną robotę, wyświetlając kolory zgodnie z ich przeznaczeniem, a także zapewniając szybką rozgrywkę pod pięknym kątem widzenia i wszystkimi potrzebnymi wtyczkami.

Połączenia są świetne. Z 5 Porty USB 3 z nich 3.0 zapewniając szybki transfer wideo i audio oraz niesamowite prędkości ładowania, pozostawiając jednocześnie dużo miejsca na podłączenie takich rzeczy, jak myszy i klawiatury. Ma również gniazdo słuchawkowe, dzięki czemu nie musisz się martwić, że kabel głośników będzie wystarczająco długi.

Nie można również przegapić ergonomii stojaka. Stojak może nie wyglądać świetnie, ale działa wyjątkowo dobrze, ponieważ jest w stanie dopasować ekran dokładnie do tego, jaki chcę, jest niesamowity i pozwala mi dostosować biurko do dokładnie takiego, jaki chcę. Materiał, z którego wykonano monitor, wygląda jak tani plastik i chociaż może być plastikowy, niekoniecznie jest tani. Jest twardy, wytrzymały i trwały. Dokładnie to, czego potrzebujesz od materiału. Wszystkie połączenia znajdują się z tyłu monitora, ale z przydatnymi znakami wygrawerowanymi na monitorze, informującymi o położeniu każdej wtyczki. Jest również wyposażony w uchwyty VESA, więc jeśli sposób konfiguracji komputera jest dla Ciebie ważny, możesz kupić stojak innej firmy; lub zamontuj komputer na ścianie.

Panele IPS mają niesamowite kąty widzenia, co w połączeniu z ergonomią daje mnóstwo możliwości konfiguracji bez utraty jakości obrazu. Gama kolorów ma 100% sRGB i około 80% spektrum AdobeRGB, nie tracąc przy tym dużego kontrastu ani nie tracąc jasności. Ma świetne specyfikacje, które z pewnością podekscytują nawet najbardziej rygorystycznych nabywców. Oczywiste jest, że Dell chce kierować reklamy do tych, którym zależy na tym, jak działa ich monitor, a nie jak wygląda; i działa świetnie, jednocześnie dobrze wyglądając.

Monitor nie jest jednak dobry. Przyciski używane do poruszania się po menu są duże, wydają się tanie i nie pomagają zbytnio w nawigacji po menu. Nie powinno to jednak stanowić większego problemu, ponieważ menu i tak są ograniczone, a opcji kalibracji nie ma. Otrzymujesz tylko kolor niektórych niewielkich ustawień RGB, współczynnik kontrastu, jasność i ostrość. Pozostawiając wiele do życzenia tym, którzy lubią w pełni dostosować swój wyświetlacz. To powiedziawszy, nie ma większego sensu próbować wyrównać każdy ostatni spadek wydajności z tak wspaniałego monitora.

To jest nasza lista najlepszych monitorów do gier 4K dostępnych w 2020 roku. Jeśli szukasz nowego monitora i zastanawiasz się nad 4K, ta lista jest doskonałym miejscem na uzyskanie najlepszych informacji na temat monitorów i tego, co powinieneś otrzymać. To powiedziawszy, to są wszystkie monitory, które są najlepsze dla graczy i chociaż niektóre z nich mają świetny design i profesjonalne kotlety; jeśli jesteś profesjonalistą, powinieneś pomyśleć o zbudowaniu monitora specjalnie do tego celu. Uwzględniliśmy wiele monitorów, które mają świetne zakresy kolorów i funkcje projektowe, ponieważ wielu graczy używa ich również do edycji lub prac projektowych, jakkolwiek ograniczone, a ponieważ dobry monitor do gier będzie miał na myśli oba zestawy konsumentów. Co więcej, kto nie chce mieć możliwości grania w swoje gry i światy w najlepszych dostępnych kolorach?

Monitory z tej listy wahają się w cenach od ponad 1000 USD do poniżej 500 USD. Jeśli szukasz tańszego monitora 4K, obawiam się, że nie masz szczęścia, ponieważ firmy muszą jeszcze stworzyć monitor 4K warty ceny poniżej 400 USD, jeśli poczekasz, to w 2020 roku możesz go kupić za tańszą. Firmy nadal wypuszczają na rynek świetne monitory do gier 4K, które obniżą cenę wraz ze wzrostem konkurencji na rynku. A jednak obecnie najlepszym możliwym monitorem jest monitor 4K. Są to najlepiej wyglądające i często jedne z najbardziej funkcjonalnych dostępnych monitorów, ponieważ zostały stworzone z myślą o tych, którzy naprawdę dbają o swój monitor.

Jak wspomnieliśmy wcześniej w tym artykule, musisz upewnić się, że komputer jest w stanie obsługiwać 4K z wymaganymi prędkościami. To, że wiele pikseli na ekranie nie jest łatwym zadaniem, a nawet wysokiej klasy GTX 1080 sama sobie radzi i potrzebuje pomocy w postaci kolejnego 1080. Do tej pory ta kombinacja była jedyną, która konsekwentnie zapewnia grafikę Ultra w rozdzielczości 4K, a jednocześnie jest rozsądna cena, którą ludzie są skłonni zapłacić. Istnieją pojedyncze procesory graficzne, które są w stanie sprostać zadaniu, ale często kosztują więcej niż 2 1080s łącznie. Nie ma sensu kupować monitorów 4K, jeśli nie możesz uruchamiać gier z taką prędkością.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, daj nam znać, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania