Najlepsze najtańsze usługi VPN

Najlepsze najtańsze usługi VPN 1

Jeśli płacisz za VPN, potrzebujesz najlepszej oferty, zarówno pod względem najlepszej VPN z doskonałymi funkcjami, jak i dobrej ceny. Aby pomóc Ci w poszukiwaniu najlepszych najtańszych VPN, zebraliśmy listę naszych trzech najlepszych tanich dostawców VPN.

Surfshark

Surfshark jest jedną z najtańszych płatnych sieci VPN na rynku, ale nie pogorszyła jakości. Ceny zaczynają się już od $10,99 miesięcznie na dwuletni abonament obejmujący nieograniczoną liczbę urządzeń. Surfshark ma ponad 1700 serwerów w ponad 63 krajach.

Surfshark zawiera reklamę, moduł śledzący, złośliwe oprogramowanie i bloker wyłudzania informacji o nazwie CleanWeb, które zapewniają bezpieczniejsze przeglądanie stron internetowych. Funkcja dzielonego tunelowania nazywa się Whitelister i pozwala określić aplikacje, które mogą ominąć VPN.

Standardowo we wszystkich tych sieciach VPN Surfshark pozwala na nieograniczone i niezakłócone pobieranie, ma ścisłe zasady braku dzienników, przełącznik zabijania VPN, używa 256-bitowego szyfrowania AES i obsługuje protokół OpenVPN. Polityka braku rejestrowania jest oświadczeniem dostawcy VPN, że nie rejestruje on żadnych danych przeglądania, co oznacza, że ​​możesz być pewny swojej prywatności podczas przeglądania. Przełącznik zabicia VPN przerywa połączenie sieciowe urządzeń, jeśli wykryje, że połączenie VPN zostało zerwane. 256-bitowy AES jest najsilniejszym dostępnym protokołem szyfrującym, co oznacza, że ​​możesz być pewien, że nikt nie będzie w stanie odszyfrować twojego ruchu sieciowego. Protokół OpenVPN jest standardowym protokołem VPN, ma duży zestaw funkcji, obsługuje silne szyfrowanie i został dokładnie przeanalizowany pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa.

Surfshark zawiera prywatny serwer DNS na wszystkich swoich serwerach, aby zapewnić, że Twoje żądania DNS nigdy nie będą wyciekać. Funkcja MultiHop umożliwia kierowanie ruchem VPN przez wiele serwerów VPN, dla maksymalnej prywatności.

Surfshark może odblokować wszystkie strony streamingowe i obsługuje ruch P2P, taki jak torrentowanie w całej sieci.

CyberGhost

CyberGhost to kolejna bardzo tania sieć VPN, której ceny zaczynają się od $20,75 miesięcznie na trzyletni plan, obsługujący do siedmiu urządzeń. Wszystkie plany powyżej jednego miesiąca są objęte 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz dokładnie przetestować usługę, wiedząc, że jeśli ci się nie podoba, możesz łatwo odzyskać swoje pieniądze. CyberGhost ma jedną z największych pul serwerów spośród wszystkich VPN, z 6433 serwerami w 110 lokalizacjach w 90 krajach.

Podobnie jak w przypadku wszystkich najlepszych sieci VPN, CyberGhost pozwala na nieograniczone i nieograniczone pobieranie, używa najsilniejszego dostępnego 256-bitowego szyfrowania AES, obsługuje protokół OpenVPN, ma ścisłe zasady braku logów i zawiera przełącznik zabijania VPN.

CyberGhost odblokowuje usługi przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i BBC iPlayer, i ma szereg serwerów specjalnie zoptymalizowanych pod kątem ruchu P2P, takich jak torrentowanie.

NordVPN

NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN w dowolnej cenie pomimo niskiej ceny $3.49 miesięcznie na trzyletni plan obejmujący do sześciu urządzeń. NordVPN ma 5297 serwerów w 59 krajach. Większość krajów ma serwery dedykowane do ruchu P2P, takiego jak torrenty.

Podobnie jak w przypadku wszystkich najlepszych dostawców VPN, NordVPN pozwala na nieograniczone i niezakłócone pobieranie plików, ma ścisłe zasady braku logów, ma przełącznik zabijania VPN, używa najnowszego 256-bitowego szyfrowania AES i obsługuje standardowy protokół OpenVPN.

NordVPN może odblokować strony streamingowe, dzięki czemu możesz oglądać wszystko z dowolnego miejsca. Dedykowana opcja IP pozwala używać własnego unikalnego adresu IP zamiast współdzielić go z innymi, co utrudnia wykrycie, że korzystasz z VPN. Podwójna usługa VPN pozwala na połączenie twojego połączenia VPN przez wiele serwerów dla jeszcze większej prywatności.

Usługa Onion over VPN kieruje twój ruch przez VPN, a następnie przez sieć Tor, aby uzyskać najlepszą możliwą anonimowość. Na koniec narzędzie CyberSec blokuje reklamy oraz znane witryny i botnety ze złośliwym oprogramowaniem.