Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze narzędzia do śledzenia ruchu odwiedzających w Twojej witrynie WordPress

Dlaczego śledzenie kliknięć użytkowników jest ważne?

Musisz wiedzieć, kto odwiedza Twoją witrynę, skąd pochodzą odwiedzający i co dokładnie robią, odwiedzając Twoją witrynę WordPress.

Czy wiesz, co robią użytkownicy po wejściu na Twoją witrynę? Na jakie strony trafiają? Jaka jest ich ulubiona strona i jakie artykuły przyciągają ich do Twojego bloga? Aby się tego dowiedzieć, musisz śledzić ich kliknięcia.

Musisz wiedzieć, kto odwiedza Twoją witrynę, skąd pochodzą odwiedzający i co dokładnie robią, odwiedzając Twoją witrynę WordPress. W tym miejscu dochodzimy do etapu analityki internetowej. Analityka określa, czy Twoje kampanie SEO i reklamy generują odpowiedni ruch w Twojej witrynie.

Im więcej informacji zbierzesz o swoich gościach, tym lepiej możesz zidentyfikować ich zainteresowania i zwiększyć współczynnik zaangażowania poprzez optymalizację swojej witryny WordPress.

WordPress nie ma domyślnie tego narzędzia; Poniżej znajduje się kilka świetnych narzędzi i wtyczek do analityki internetowej.

sumo

Dzięki wtyczce Sumo możesz łatwo i błyskawicznie analizować swoją witrynę WordPress.

Ta wtyczka dodaje wszystkie statystyki gromadzone przez Google do Twojego pulpitu nawigacyjnego, łącząc się z Google Analytics. Google Analytics firmy Sumo podkreśla ważne statystyki, które ułatwiają zwiększenie ruchu w Twojej witrynie.

 • Przejrzysty przegląd: będziesz mieć dobry przegląd odsłon stron, użytkowników, czasu ich przebywania w Internecie, współczynnika odrzuceń i nie tylko.
 • Analiza na stronie: możesz zobaczyć swoje statystyki bezpośrednio na każdej stronie. Możesz także wybrać, jakie ważne statystyki chcesz widzieć na każdej stronie.
 • Czas rzeczywisty: pozwala zobaczyć, ilu użytkowników jest online w danym momencie, skąd przybyli i na jakie strony wchodzili.
 • Najpopularniejsze strony: otrzymasz przegląd najpopularniejszych stron, aby zobaczyć, gdzie Twoja treść radzi sobie dobrze i gdzie należy wprowadzić zmiany.

Spostrzeżenia potworów

Google Analytics firmy MonsterInsights to jedna z najczęściej używanych wtyczek do śledzenia sieci dla witryn WordPress.

Zapewnia niesamowite narzędzia analityczne i ładny interfejs wizualny. MonsterInsights udostępnia także globalny kod śledzenia kliknięć Google Analytics. Może śledzić wyniki wyszukiwania, linki wychodzące i pliki do pobrania, a nawet ukrywać adresy IP użytkowników, aby zapewnić większą prywatność.

Kiedy połączysz Google Analytics i swoją witrynę WordPress z MonsterInsights, możesz zobaczyć, jak odwiedzający znajdują Twoją witrynę i jak z niej korzystają.

 • W czasie rzeczywistym: nie musisz czekać do następnego dnia, aby odkryć wzmożony ruch lub potencjalne problemy. Statystyki zostaną natychmiast umieszczone na Twoim pulpicie nawigacyjnym.
 • Śledzenie globalne: MonsterInsights korzysta ze śledzenia globalnego, dzięki czemu możesz śledzić swoich użytkowników na różnych urządzeniach i platformach.
 • Śledź wszelkiego rodzaju zdarzenia i zdarzenia: możesz w pełni wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcje Google Analyticstakie jak śledzenie pobierania plików, śledzenie linków wychodzących, śledzenie zdarzeń, śledzenie wydajności i inne.

Analityka AFS

Możesz analizować zachowania odwiedzających i wiedzieć, co jest potrzebne, aby ulepszyć zawartość Twojej witryny. Posiada automatyczne śledzenie. Śledzi wszystko, począwszy od kliknięć, pobrań, wyświetleń filmów, dostępu do formularzy, przesłanych treści, szybkości przewijania i nie tylko.

Narzędzie AFC Web Analytics udostępnia dwa raporty w czasie rzeczywistym, które są zawsze aktualizowane. Panel w czasie rzeczywistym wyświetla statystyki Twojej witryny na jednym ekranie, a raport „W tej chwili” pozwala monitorować bieżącą aktywność Twojej witryny.

Ta wtyczka posiada również algorytm, który może jednocześnie uzyskać słowa kluczowe używane przez każdego odwiedzającego. Sztuczna inteligencja sprawiła, że ​​przewidywania z biegiem czasu stały się dokładniejsze i skuteczniejsze. Algorytm ten otrzymuje dane z Twojej witryny i konta Google Search Console za pośrednictwem interfejsu API.

Plecak odrzutowy

Jetpack to jedna z niezbędnych wtyczek dla Twojej witryny WordPress. Potężne narzędzie analityczne wyposażone w kilka innych funkcji, takich jak zwiększone bezpieczeństwo i optymalizacja obrazu.

Ta wtyczka pomaga zobaczyć najbardziej udane posty, szczytowy czas ruchu odwiedzających i oś czasu odwiedzin użytkownika. Zapewnia także opcje monitorowania witryny internetowej i usługi optymalizacji mobilnej, aby zwiększyć ruch w witrynie WordPress.

Jeśli chcesz analizować swoją witrynę WordPress, zabezpieczyć ją przed atakami typu brute-force, a także mieć przydatne narzędzia do dostosowywania, takie jak galerie i powiadomienia, Jetpack jest najlepszym wyborem.

Statystyki mocy WP

Jest to jedna z najprostszych wtyczek analitycznych WordPress na rynku. Dzięki WP Power Stats stale masz kompleksowy wgląd w ruch przychodzący do Twojej witryny.

Niewielki rozmiar tej wtyczki sprawia, że ​​jest ona szybka, bezpieczna i niezawodna. Dzięki wielu niestandardowym ustawieniom masz wolne ręce i możesz precyzyjnie dostroić śledzenie odwiedzających. Niektóre z najważniejszych funkcji WP Power Stats to:

 • będąc wielojęzycznym
 • Zainstaluj jednym kliknięciem
 • W pełni konfigurowalna wtyczka
 • Prywatne statystyki Twojego hosta
 • Diagnostyka systemu operacyjnego i urządzeń użytkownika

Wniosek

Co najważniejsze, wybór wtyczki śledzącej dla Twojej witryny WordPress powinien być dokonany zgodnie z Twoimi celami i potrzebami. Jeśli chcesz tylko śledzić wielkość ruchu, możesz wybrać dowolne z powyższych narzędzi, które wspomogą Twoją analizę. Jeśli chcesz głębiej zagłębić się w dane, musisz zrobić więcej recenzji lub skorzystać z wersji premium i płatnych wtyczek.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie lenevoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=