Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze narzędzia do udostępniania ekranu dla Windows, Mac & Telefony komórkowe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze narzędzia do udostępniania ekranu dla Windows, Mac & Telefony komórkowe

Od czasu pandemii kultura pracy z domu zakorzeniła się wśród wielu osób i organizacji. Wraz z rozwojem WFH wzrosła również liczba aplikacji konferencyjnych i aplikacji do udostępniania ekranu. Chociaż obecni na rynku operatorzy nadal radzą sobie dobrze, nastąpił gwałtowny wzrost liczby nowych narzędzi do udostępniania ekranu z ciekawszymi funkcjami.

Oprócz pracy aplikacje do udostępniania ekranu są bardzo przydatne, gdy chcesz w czymś pomóc znajomym lub członkom rodziny. Tak czy inaczej, oczywiste jest, że możesz poprawić swoją produktywność za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

Ponieważ wielu posiada własne Windows komputerów stacjonarnych i laptopów, a istnieje prawdopodobieństwo, że wiele osób szuka najlepszych narzędzi do udostępniania ekranu Windowsprzyjrzyjmy się naszym wyborom.

Zespoły Microsoftu

Jeśli szukasz najlepszego narzędzia do udostępniania ekranu Windows, powinieneś zawsze brać pod uwagę narzędzia firmy Microsoft na górze. Od Windows wychodzi z tego samego miejsca, Microsoft jest w stanie zoptymalizować swoje oprogramowanie i narzędzia, oferując jednocześnie wiele funkcji. Zespoły Microsoftu również nie ma wyjątku w uzyskiwaniu tych świadczeń i stąd jej pozycja jako pierwsza.

Teams przeznaczony jest przede wszystkim do pracy lub na szkolenia, a funkcje również są odpowiednio dopasowane. Chociaż jest to aplikacja do spotkań, Teams ma narzędzie do udostępniania ekranu online. Po rozpoczęciu spotkania kliknij przycisk Udostępnij zawartość.

Możesz udostępnić cały ekran lub, jeśli zależy Ci na prywatności, tylko bieżące okno. Jeśli chcesz, możesz także włączyć dźwięk komputera podczas udostępniania ekranu. W bezpłatnej wersji możesz prowadzić rozmowy wideo i audio do 60 minut i z udziałem 100 uczestników.

Jeśli chodzi o funkcje, oferuje czat, połączenia wideo i głosowe, a na czacie wideo można nawet używać niestandardowego tła. Poza tym możesz zaplanować kolejne spotkanie w kalendarzu.

Wadą jest to, że nie można organizować spotkań trwających dłużej niż 60 minut, chyba że wykupisz subskrypcję. Możesz jednak wykupić subskrypcję, aby uzyskać dłuższe spotkania. Podsumowując, Microsoft Teams to świetna aplikacja do wypróbowania, zwłaszcza jeśli szukasz oprogramowania do udostępniania ekranu zarówno do celów biznesowych, jak i edukacyjnych.

Plusy:

 • Udostępnij cały ekran lub wybrane okno
 • Wersja darmowa umożliwia spotkania nawet dla 100 uczestników
 • Przydatny cel biznesowy

Cons:

 • Do użycia wymagane jest konto Microsoft
 • W wersji bezpłatnej można prowadzić sesje konferencyjne trwające maksymalnie 60 minut

Pobierz Microsoft Teams

Przeglądarka zespołu

Przeglądarka zespołu to oprogramowanie, które od lat pomaga użytkownikom w udostępnianiu ekranów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Teamviewer oferuje płynną obsługę z wieloma przydatnymi funkcjami. Porozmawiajmy najpierw o funkcji udostępniania ekranu.

Po rozpoczęciu spotkania możesz dotknąć ikony urządzenia (w zależności od urządzenia, którego używasz, ikona się zmieni) i wybrać „Udostępnij mój ekran”, aby rozpocząć udostępnianie ekranu Windows z Teamviewerem. Nie możesz udostępnić bieżącego okna, ale w razie potrzeby możesz wstrzymać udostępnianie.

Ponadto opcja spotkania oferuje również takie funkcje, jak czatowanie, a nawet prowadzenie wielu spotkań. Oprócz zwykłego udostępniania ekranu, możesz także użyć funkcji zdalnego sterowania Teamviewer, aby zobaczyć, co druga osoba widzi na ekranie i przejąć kontrolę nad jej ekranem.

Aby zdalnie sterować ekranem innej osoby, przejdź do zakładki Zdalne sterowanie i poproś drugą osobę o zainstalowanie aplikacji i odwiedzenie tej samej zakładki. Poproś drugą osobę o udostępnienie kodu wyświetlanego na jej ekranie i kliknij Kontroluj, jeśli chcesz przejąć kontrolę nad jej ekranem. Jeśli chcesz, aby inna osoba przejęła kontrolę nad Twoim ekranem, udostępnij jej kod wyświetlany na ekranie.

Teamviewer umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami do prezentacji, a jeśli to nie wystarczy, możesz także skorzystać z wbudowanej funkcji przesyłania plików. A co najważniejsze, istnieje nawet możliwość korzystania z oprogramowania w trybie rozszerzonej rzeczywistości! Chociaż wszystkie te usługi w większości działają dobrze nawet w przypadku zmiennych sieci, byłoby miło, gdyby interfejs użytkownika został nieco ulepszony.

Plusy:

 • Zdalne sterowanie pulpitem
 • Wstrzymaj udostępnianie ekranu
 • Transfer plików
 • Tryb rozszerzonej rzeczywistości

Cons:

 • Udostępnianie ekranu dla konkretnego okna nie jest dostępne
 • Interfejs użytkownika mógłby zostać ulepszony

Pobierz Teamviewera

Spotkania Google

Google ma konkurencyjne produkty dla prawie każdej usługi oprogramowania, w tym aplikacji do udostępniania ekranu Windows. Jedną z takich aplikacji jest Spotkania Google, który ma prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu jest łatwy w użyciu. To jedna z głównych zalet aplikacji.

Ikony pomagają także osobom nietechnicznym zrozumieć, co oznacza każda ikona. Po rozpoczęciu udostępniania ekranu możesz kliknąć przycisk, aby wybrać pomiędzy domyślnym udostępnianiem ekranu, określonym oknem lub nawet określoną kartą. Google Meet może być używany jako aplikacja, a także dostępny online.

Niezależnie od różnych funkcji udostępniania ekranu, jeśli pomyślisz o tym jako o aplikacji do wideokonferencji, brakuje jej wielu funkcji oferowanych przez konkurencję. Nawet jeśli się zgodzisz, będziesz zmuszony zalogować się przy użyciu wyłącznie identyfikatora Google, co dla niektórych może być przeszkodą. Jeśli te wady Ci nie przeszkadzają, to Google Meet jest wyraźną rekomendacją.

Plusy:

 • Prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
 • Wiele opcji udostępniania ekranu
 • Można z niego korzystać zarówno w aplikacji, jak i w Internecie

Cons:

 • Do użycia wymagany jest identyfikator Google

Pobierz Google Meet

Powiększenie

Zoom, podobnie jak wiele innych opcji na tej liście, to narzędzie do wideokonferencji, ale ma również opcję udostępniania ekranu. W przeciwieństwie do opcji Microsoft i Google, Zoom oferuje wiele sposobów logowania się do aplikacji.

Zoom nie skąpił także w kwestii bezpieczeństwa. Jeśli zapomnisz hasła, proces jego odzyskania jest żmudny, ale Twoje konto jest bezpieczne. Po zalogowaniu możesz łatwo rozpocząć udostępnianie ekranu, wybierając opcję Udostępnij ekran na ekranie głównym aplikacji.

Określ identyfikator spotkania, aby udostępnić ekran. W przeciwnym razie możesz rozpocząć spotkanie, a następnie kliknąć opcję Udostępnij ekran. Zoom oferuje jedną z najbardziej wszechstronnych opcji udostępniania ekranu w porównaniu do konkurencji.

Możesz udostępnić cały ekran, jedną z aktualnie używanych aplikacji, tablicę, a nawet ekran iPhone’a! I to nie wszystko. Jeśli wybierzesz zakładkę Zaawansowane, możesz udostępnić część ekranu, dźwięk z komputera lub dowolne wideo na swoim komputerze Windows komputerem, treścią z drugiej kamery, czy nawet prezentacją PowerPoint jako wirtualne tło.

Istnieje także możliwość udostępniania plików z popularnych serwisów wymiany plików online. Jeśli chodzi o inne funkcje, możesz rozmawiać, planować spotkania, a nawet korzystać z integracji aplikacji, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej bogatych w funkcje aplikacji do wideokonferencji dla Windows.

Chociaż aplikacja jest bezpłatna, dostępna jest również opcjonalna subskrypcja premium, która odblokowuje dodatkowe funkcje, takie jak prowadzenie wideokonferencji ze znacznie większą publicznością i nie tylko. Błogosławieństwo Zooma może być także jego przekleństwem, ponieważ bogata w funkcje aplikacja może dezorientować użytkowników w kwestii tego, czego chcą.

Ponadto, pomimo oferowanych funkcji, cena może być dla wielu nieco za wysoka. Niemniej jednak aplikacja jest nadal najlepszą opcją dla przedsiębiorców i zwykłych użytkowników, którzy szukają bogatego w funkcje narzędzia do udostępniania ekranu Windows.

Plusy:

 • Bogate w funkcje opcje udostępniania ekranu
 • Można udostępniać ekran iPhone’a za pomocą Windows
 • Zintegrowana usługa udostępniania plików
 • Zaplanuj spotkania

Cons:

 • Niektórzy użytkownicy mogą być zdezorientowani pomiędzy dodatkowymi funkcjami
 • Subskrypcja premium jest po stronie premium

Pobierz Zooma

Warsztat tkacki

Loom przyjmuje zupełnie inne podejście, jeśli chodzi o udostępnianie ekranu Windows. Podczas gdy w przypadku innych programów możesz to zrobić tylko wtedy, gdy inni członkowie są online, możesz bezpośrednio kliknąć „Nagraj”. Po zalogowaniu możesz od razu rozpocząć nagrywanie i nie musisz przechodzić żadnego innego procesu.

Loom daje również użytkownikom możliwość korzystania z ich Windows kamerę internetową komputera podczas udostępniania ekranu lub po prostu udostępnij swoją kamerę. Jeśli nie chcesz korzystać z kamery internetowej, Loom oferuje opcję udostępnienia ekranu bez kamery. Jeśli chcesz wygłosić prezentację, możesz skorzystać z wbudowanych w aplikację notatek dla prelegenta, aby przeczytać, co chcesz, i nie pominąć żadnych punktów.

Dostępna jest nawet opcja udostępnienia ekranu za pomocą niestandardowego płótna dla osób martwiących się o prywatność. Możesz także wybrać jakość wideo, jeśli korzystasz z niestabilnej sieci. Gdy nagranie ekranu będzie gotowe, możesz udostępnić je osobom, które go potrzebują.

O ile funkcje darmowej wersji są dla wielu wystarczające, o tyle plan premium może zaoferować więcej, jeśli ktoś szuka więcej. Plan premium oferuje możliwość przesyłania nagrań ekranu o nieograniczonej długości i znacznie wyższej jakości, niestandardowe oznakowanie marki, ochronę filmów hasłem, a nawet możliwość osadzania linków w filmie.

Mimo że Loom nie oferuje tak wielu funkcji jak konkurencja, nadal jest to dobra aplikacja, którą warto wypróbować, szczególnie jeśli chcesz nagrywać wcześniej nagrania ekranu Windows.

Plusy:

 • Udostępnij ekran wraz z kamerą internetową
 • Zawiera notatki prelegenta do prezentacji
 • Nagrane udostępnianie ekranu

Cons:

 • Nie można udostępnić określonego okna
 • Plan premium nie oferuje dużej wartości

Pobierz Looma

Windows Zdalny ekran

Dlaczego powinniśmy szukać narzędzi do udostępniania ekranu Windows kiedy mamy narzędzie od samego Microsoftu? Windows Pulpit zdalny to natywne narzędzie do udostępniania ekranu dla profesjonalnej wersji Windows. Windows Pulpit zdalny opiera się na zastrzeżonej technologii protokołu Remote Desktop Protocol i może być używany z dowolnym Windows Komputer bez żadnych problemów.

Po zainstalowaniu aplikacji możesz od razu rozpocząć udostępnianie ekranu. Po prostu kliknij ikonę +, aby dodać nowe konto lub wybrać istniejące. Tak, nie jest wymagana żadna rejestracja, z wyjątkiem tej potrzebnej do połączenia się z komputerem. Może to być szczególnie korzystne w miejscach pracy, gdzie urządzenia można podłączyć lub sterować w zależności od potrzeb.

Ponadto możesz także połączyć się z komputerem, jeśli należysz do grupy użytkowników. Dostępne są funkcje, takie jak zamiana przycisków myszy, ustawianie rozdzielczości sesji zdalnej, zmiana rozmiaru ekranu, zmiana rozmiaru sesji zdalnej, dostęp do schowka, odtwarzanie i nagrywanie dźwięku oraz wiele innych funkcji do odkrycia.

Mimo że kroki są proste, ta aplikacja najlepiej nadaje się dla osób zaznajomionych ze zdalnym łączeniem się z komputerem, a dla zwykłych ludzi może być ona trudna do zrozumienia.

Plusy:

 • Nie jest wymagane logowanie
 • Możliwość kontrolowania rozdzielczości sesji zdalnej
 • Przydatne do celów oficjalnych

Cons:

 • Nie jest to łatwe do zrozumienia dla zwykłych użytkowników
 • Wymaga krzywej uczenia się

Pobierać Windows Zdalny ekran

Pulpit zdalny Chrome

Podczas gdy Meet było odpowiedzią Google na rosnącą liczbę aplikacji do wideokonferencji, Pulpit zdalny Chrome jest bezpośrednią odpowiedzią na udostępnianie ekranu przez Teamviewer. Chociaż możesz zainstalować to narzędzie na Windowsaby uruchomić to narzędzie, nadal potrzebujesz przeglądarki Chrome na swoim komputerze.

Po zainstalowaniu narzędzia Pulpit zdalny Chrome możesz go używać do zdalnego dostępu, udostępniania, a nawet konfigurowania innego komputera. Aby to zrobić, musisz połączyć oba komputery za pomocą losowo wygenerowanego kodu.

Pulpit zdalny Chrome to bezpłatne narzędzie do udostępniania ekranu, które pozwala pomagać znajomym i innym osobom. Jednakże jednocześnie można podłączyć tylko dwa urządzenia, więc udostępnianie ekranu wielu urządzeniom jednocześnie nie jest możliwe. Jak zapewne zauważyłeś, z narzędzia można korzystać tylko pomiędzy dwoma urządzeniami jednocześnie, co znacznie ogranicza jego użyteczność.

Co więcej, ograniczenia aplikacji do przeglądarki Chrome mogą sprawić, że wiele osób nie rozważy tego narzędzia. Jeśli możesz to przeoczyć, nadal możesz korzystać z tego narzędzia.

Plusy:

 • Szybkie logowanie
 • Łatwy i prosty w użyciu
 • Można zdalnie sterować Windows maszyna

Cons:

 • Wymaga posiadania przeglądarki Google Chrome
 • Można połączyć się tylko z jednym użytkownikiem na raz

Pobierz Pulpit zdalny Chrome

Martwe proste udostępnianie ekranu

Jak sama nazwa wskazuje, Dead Simple Screen skupia się na uproszczeniu udostępniania ekranu Windows. Ma wiele podobieństw do aplikacji Google Meet, ale ma fajny interfejs zamiast nudnego interfejsu Meet (zdecydowanie nie godny spotkania). Po odwiedzeniu witryny możesz rozpocząć udostępnianie, wybierając Udostępnij swój ekran.

Zostaniesz przeniesiony na nową stronę, na której możesz bezpośrednio dołączyć do spotkania. Byłbym jednak wdzięczny za możliwość wprowadzenia kodu spotkania podobnego do Google Meet. Narzędzie do udostępniania ekranu umożliwia udostępnienie całego ekranu Twojego Windows komputerze lub wybierz okno lub nawet kartę przeglądarki.

Po wybraniu ekranu kliknij Udostępnij, aby rozpocząć udostępnianie ekranu. Użytkownicy zobaczą wówczas powiadomienie na dole ekranu, aby zaznaczyć możliwość udostępnienia. Aby zakończyć udostępnianie, wystarczy kliknąć Przestań udostępniać. Chociaż aplikacja oferuje podstawowe funkcje udostępniania ekranu Windowsposzło również łatwo, jeśli chodzi o obsługę przeglądarek i liczby uczestników.

Z tego narzędzia do udostępniania ekranu możesz korzystać wyłącznie w przypadku Windows z przeglądarką Google Chrome lub Firefox i nawet wtedy łączna liczba uczestników jest ograniczona do 4. Oprócz tego, że jest narzędziem do udostępniania ekranu, możesz także używać Dead Simple Screen Sharing do prowadzenia spotkań, ponieważ ma wiele podstawowych funkcji, których szukasz.

Plusy:

 • Łatwy w użyciu interfejs użytkownika
 • Wiele opcji udostępniania ekranu
 • Może być używana jako aplikacja do wideokonferencji

Cons:

 • Kompatybilny tylko z Chrome i Firefox
 • liczba uczestników jest ograniczona do 4

Pobierz Dead Simple Screen Sharing

Mikogo

Mikogo oferuje funkcje takie jak nie tylko udostępnianie ekranu Windows i wideokonferencji, ale także tablica dla wielu użytkowników i możliwość planowania sesji. Większość funkcji tego narzędzia jest ukryta za subskrypcją premium, więc wersja premium to tylko prezentacja funkcji, których użytkownicy tracą, jeśli nie wykupią subskrypcji.

Mikogo jest dostępne dla systemów macOS, iOS i Android i obsługuje międzyplatformowe udostępnianie ekranu i wideokonferencje. Udostępnianie ekranu pozwala wybrać, które okno aplikacji chcesz udostępnić. Dostępna jest także funkcja wielu monitorów, która umożliwia jednoczesne wyświetlanie maksymalnie czterech ekranów.

Ale to nie koniec zestawu funkcji. Możesz nagrywać rozmowy VoIP, które następnie można przekształcić w film. Dostępna jest również wbudowana funkcja czatu, która umożliwia przesyłanie plików o rozmiarze do 200 MB. W przypadku subskrypcji Standard sesje można prowadzić tylko z jednym uczestnikiem. Z kolei w przypadku subskrypcji Professional lub Team możesz przyjąć do 25 uczestników. To wciąż niewiele w porównaniu z ofertą konkurencji.

Plusy:

 • Oferuje tablicę do dzielenia się pomysłami
 • Oglądaj cztery ekrany jednocześnie
 • Udostępnij pliki

Cons:

 • Wersja darmowa umożliwia spotkanie tylko z jednym uczestnikiem
 • Wersja premium nie oferuje zbyt dużej wartości.

Pobierz Mikogo

Iść na spotkanie

GoToMeeting ma odświeżający interfejs użytkownika, który wyróżnia się na tle staromodnych ofert uznanych dostawców. Po zainstalowaniu aplikacji musisz się zalogować, jeśli chcesz z niej korzystać, lub musisz wprowadzić identyfikator spotkania. Po zalogowaniu przekonasz się, że Go-To ma wszystkie funkcje, które sprawią, że będziesz chciał używać tej aplikacji do udostępniania ekranów podczas spotkania.

Tak czy inaczej, aplikacja wylądowała na ostatnim miejscu, bo nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Chociaż Go-To nie oferuje żadnych wyjątkowych funkcji, wszystkie dostępne funkcje działają doskonale. Narzędzie do udostępniania ekranu umożliwia udostępnienie całego ekranu, okna, a nawet karty Chrome.

Oprócz udostępniania ekranu, jak można się domyślić, Go-To-Meeting może służyć także do prowadzenia spotkań. W przypadku spotkań Go-To nie oferuje żadnych wyróżniających się funkcji, ale oferuje większość tego, czego można oczekiwać od konkurencji. Aplikacja może prowadzić spotkania, wyciszać członków i odpowiadać między spotkaniami. Istnieje nawet możliwość nagrania całego spotkania, co jest świetną rzeczą.

Największym problemem, poza tym, że nie ma żadnych wyróżniających się funkcji, jest to, że aplikacja nie ma wersji darmowej ani demonstracyjnej innej niż 14-dniowy bezpłatny okres próbny. To świetnie, nie zrozumcie mnie źle, ale darmowa wersja pomogłaby dotrzeć do większej liczby użytkowników i stworzyć przekaz ustny na temat aplikacji, ponieważ funkcje są dość solidne, a tego właśnie wielu oczekuje od narzędzia do udostępniania ekranu dla Windows.

Plusy:

 • Możliwość udostępniania ekranu na różne sposoby
 • Wideokonferencje z funkcjami

Cons:

 • Aby rozpocząć spotkanie, wymagane jest zalogowanie się
 • Brak bezpłatnego planu poza bezpłatnym okresem próbnym
 • Nie mają żadnej wyróżniającej się cechy

Pobierz GoToMeeting

Bezpiecznie udostępniaj swój ekran Windows Narzędzia do udostępniania ekranu

Podsumowując, te narzędzia do udostępniania ekranu dla Windows oferują szereg opcji udostępniania ekranu komputera innym osobom. Niezależnie od tego, czy chcesz udostępnić ekran w celu prezentacji, współpracy czy zdalnej pomocy, te narzędzia Ci pomogą. Dzięki szerokiej gamie funkcji i funkcji, w tym możliwości udostępniania określonych windows lub aplikacji, interakcję w czasie rzeczywistym i obsługę różnych systemów operacyjnych, te narzędzia do udostępniania ekranu zapewniają łatwy i skuteczny sposób udostępniania ekranu innym osobom. Najlepsze jest to, że wiele z tych narzędzi jest bezpłatnych (lub ma bezpłatną wersję), dzięki czemu możesz łatwo znaleźć narzędzie odpowiadające Twoim potrzebom.

Często zadawane pytania dotyczące Windows Narzędzia do udostępniania ekranu

Narzędzia do udostępniania ekranu, zwane także narzędziami do przesyłania ekranu lub tworzenia kopii ekranu, to aplikacje umożliwiające użytkownikom udostępnianie ekranu komputera innym osobom. Może to być przydatne podczas prezentacji, współpracy lub zdalnego wsparcia.

Pobierają ekran komputera i przesyłają go na inne urządzenie, na przykład inny komputer lub urządzenie mobilne. Dzięki temu druga osoba może dokładnie zobaczyć, co znajduje się na ekranie oryginalnego komputera. Niektóre narzędzia do udostępniania ekranu umożliwiają także interakcję w czasie rzeczywistym, na przykład możliwość dodawania adnotacji na ekranie lub zdalnego sterowania udostępnionym ekranem.

Tak, komputery umożliwiają tworzenie kopii ekranu, zwanych także screencastingiem. Dzięki temu komputer może wyświetlać swój ekran na innym wyświetlaczu, takim jak telewizor lub projektor. Kopia lustrzana ekranu może być przydatna podczas prezentacji, udostępniania treści lub wyświetlania informacji z komputera na większym ekranie.

Tak, dostępnych jest kilka bezpłatnych narzędzi do udostępniania ekranu Windows. Oto kilka przykładów:

 • Zespoły Microsoftu
 • Powiększenie
 • Skype
 • Spotkania Google
 • Przeglądarka zespołu

W większości przypadków tak, możesz udostępnić swój ekran osobie korzystającej z innego systemu operacyjnego, takiego jak Mac lub Linux. Większość narzędzi do udostępniania ekranu jest zaprojektowana do pracy na różnych platformach i systemach operacyjnych, dlatego udostępnianie ekranu osobie korzystającej z innego systemu operacyjnego powinno być możliwe bez żadnych problemów. Narzędzia takie jak Microsoft Teams i Google Meet są dostępne na różnych platformach.

W większości przypadków możesz udostępnić określone windows lub aplikacji zamiast udostępniać cały ekran. Większość narzędzi do udostępniania ekranu umożliwia wybór windows lub aplikacje, które chcesz udostępnić. Możesz więc udostępniać tylko pliki windows lub aplikacje, które chcesz, aby druga osoba zobaczyła.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność sesji udostępniania ekranu:

 1. Skorzystaj z renomowanego i bezpiecznego narzędzia do udostępniania ekranu
 2. Użyj silnego hasła
 3. Unikaj udostępniania poufnych informacji
 4. Aktualizuj swój komputer i oprogramowanie

Tak, Windows 10 umożliwia udostępnianie ekranu. Aby udostępnić ekran Windows 10, musisz użyć narzędzia do udostępniania ekranu. Windows 10 zawiera wbudowane narzędzie do udostępniania ekranu o nazwie Quick Assist, które umożliwia udostępnianie ekranu innej osobie, a nawet pozwala jej na zdalne sterowanie komputerem.