Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze narzędzia eCommerce zapewniające doskonałą obsługę klienta

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze narzędzia eCommerce zapewniające doskonałą obsługę klienta

Jeśli masz najlepszą obsługę klienta i zespół wsparcia na świecie, nawet oni nie będą w stanie skutecznie pomóc klientom bez odpowiednich narzędzi do ich dyspozycji. Aby zapewnić doskonałą obsługę klienta, potrzebne będą narzędzia, za pomocą których cały zespół będzie mógł osiągnąć wszystko, co jest potrzebne do wspaniałego traktowania klientów i dostarczania im dokładnie tego, czego potrzebują, niezależnie od tego, czy chodzi o szybkie odpowiedzi na pytania, czy szybkie rozwiązanie ich problemów. Dziś przejdziemy przez niektóre z nich najlepsze narzędzia obsługi klienta eCommerce których potrzebujesz w zestawie narzędzi swojej firmy.

Dlaczego obsługa klienta jest ważna?

Nie ma znaczenia, jak dobre są Twoje produkty ani jak trafny jest Twój branding; jeśli masz złą obsługę klienta, klienci nie zostaną z tobą i będą rozpowszechniać informacje, skutecznie psując twoją reputację. W rzeczywistości, 96% niezadowolonych klientów nawet nie będą się do ciebie skarżyć, ale podzielą się swoim doświadczeniem z 15 znajomymi. To ludzie, którzy być może nawet nie słyszeli o Twoim sklepie, ale już mają o Tobie negatywny obraz w głowie.

Dzięki dobrej obsłudze klienta możesz nie tylko złagodzić te negatywne doświadczenia (i powstrzymać je, zanim się pojawią), ale możesz także stworzyć lojalnych klientów na całe życie, którzy czują się wyjątkowo, robiąc z tobą interesy. Klienci uważają, że ważne jest, aby być widzianym, słuchanym i pomaganym najlepiej, jak potrafi firma.

Efektywną obsługę klienta można osiągnąć dzięki odpowiedniemu zespołowi i odpowiednim narzędziom. Po stronie narzędzi będziesz potrzebować dobrego oprogramowania CRM, skutecznych metod kontaktu, pomocnych stron FAQ i wielu recenzji produktów. Przyjrzyjmy się każdej z tych kategorii, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Oprogramowanie CRM dla handlu elektronicznego

Oprogramowanie CRM, którego używasz, będzie stanowić rdzeń operacji obsługi klienta. Pomyśl o tym narzędziu jako o centrum wszystkiego, co dzieje się między Twoją firmą a klientami. To dość ważny pośrednik, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, czego szukać, decydując się na usługę CRM, na której chcesz polegać.

Czego szukać w oprogramowaniu CRM

 • Skalowalność i dostosowywanie: Oprogramowanie CRM, którego używasz, powinno być w stanie skalować się wraz z Twoją firmą, dostosowując się w miarę rozwoju, aby obsłużyć więcej klientów. Funkcje dostosowywania są również ważne, ponieważ każda firma jest wyjątkowa i ma inne potrzeby, jeśli chodzi o zarządzanie relacjami z klientami.
 • Spostrzeżenia i analizy: Mając możliwość analizowania, jak działają Twoje działania związane z obsługą klienta, możesz łatwiej określić, czego powinieneś robić więcej, a czego mniej w relacjach z klientami. Dobre oprogramowanie CRM powinno dostarczać tych informacji, abyś mógł zrozumieć, co Twoi klienci robią w Twojej witrynie i jak wchodzą w interakcje z Twoją firmą.
 • Spersonalizowana obsługa klienta: Każda podróż klienta jest wyjątkowa, dlatego musisz korzystać z oprogramowania, które zmienia się i dostosowuje do każdej z nich. Twoje idealne oprogramowanie CRM będzie miało narzędzia, których możesz użyć do personalizacji wsparcia, czy to za pośrednictwem czatu na żywo, profili klientów czy automatyzacji opartych na zachowaniu.
 • Usprawnione operacje: Jedną z głównych zalet korzystania z oprogramowania CRM w procesie obsługi klienta jest to, że wszystkie operacje działają razem w jednym miejscu. Chcesz, aby oprogramowanie CRM, z którego korzystasz, było w stanie łatwo udostępniać narzędzia potrzebne do usprawnienia procesu, zwykle z poziomu pulpitu nawigacyjnego, który zapewnia bezproblemową współpracę automatyzacji, integracji, spostrzeżeń, danych klientów i innych.

Najlepsze oprogramowanie CRM eCommerce

Oprogramowanie CRM Twojej firmy musi być wszechstronne i zawierać wszystkie funkcje potrzebne do efektywnego zarządzania działem obsługi klienta. Jeśli chodzi o oprogramowanie CRM, istnieje wiele opcji, dlatego wybraliśmy trzy, które warto dziś omówić.

HubSpotCRM

HubSpotCRM jest bezpłatny oprogramowanie, które zawiera zaskakująco różnorodne funkcje, które można wykorzystać do obsługi klienta. Dzięki wbudowanemu pulpitowi raportowania będziesz mieć dostęp do spostrzeżeń firmy, śledzenia transakcji, zarządzania potokami, śledzenia e-maili i powiadomień, śledzenia potencjalnych klientów i nie tylko. Możesz także planować spotkania, korzystać z poczty e-mail zespołu i korzystać z kilku innych narzędzi zwiększających produktywność, które mogą usprawnić procesy w zespole.

Jeśli chodzi o relacje z klientami, oprogramowanie CRM firmy HubSpot zapewnia dostęp do czatu na żywo (i kreatora chatbotów), zarządzania kontaktami, szablonów wiadomości e-mail i narzędzi marketingowych, niestandardowych formularzy, zarządzania reklamami, aktywności na stronie internetowej kontaktu, obsługi zgłoszeń, skrzynki odbiorczej konwersacji i nie tylko. Ich usługa daje również możliwość integracji z kilkoma aplikacjami innych firm, takimi jak Gmail i Outlook. Usługa HubSpot naprawdę wyróżnia się ze względu na ogromną liczbę narzędzi, które oferuje bezpłatnie, więc zdecydowanie zalecamy rzucić okiem.

GotowyCloud

ReadyCloud CRM koszty oprogramowania 24 $ miesięcznie z 2-tygodniowy bezpłatny okres próbny. ReadyCloud jest wyjątkowy wśród innych programów CRM, ponieważ koncentruje się na wielokanałowym handlu elektronicznym, ułatwiając połączenie całej obsługi klienta w jednym miejscu we wszystkich kanałach. Podobnie jak HubSpot, zapewniają one również dostęp do pulpitu nawigacyjnego, który zawiera spostrzeżenia w czasie rzeczywistym, ale oferuje również raporty sezonowości, kalendarz wydarzeń oznaczony kolorami, zadania i wiele innych.

Do zarządzania klientami możesz uzyskać niezwykle szczegółowe raporty zamówień z terminami zamówień i wysyłek, raportami wysyłek i zwrotów, numerami śledzenia, informacjami zwrotnymi, fakturami, notatkami i tagami. Będziesz mieć również dostęp do profili klientów narzędzi do zarządzania kontaktami z notatkami. ReadyCloud oferuje również dodatkowe aplikacje i wtyczki, jeśli chcesz dodać dodatkową funkcjonalność do swoich procesów.

Rekommenderad:  7 Najlepsze alternatywy dla Garageband dla Windows (Zaktualizowany) 2022

Kroplówka

Kroplówka to oprogramowanie CRM, które kosztuje 49-122 USD miesięcznie, w zależności od liczby aktywnych użytkowników, z którymi będziesz mieć do czynienia. Co sprawia, że Kroplówka wyróżnia się na tle innych programów CRM i być może dlatego, że kosztuje więcej, ponieważ koncentruje się na personalizacji podróży klientów i ewolucji wraz ze zmianami. Podobnie jak w przypadku HubSpot i ReadyCloud, będziesz mieć dostęp do pulpitu informacyjnego z danymi i zachowaniami klientów, ale będziesz także mógł używać tagów, pól niestandardowych, głębokiej segmentacji, automatyzacji opartych na zachowaniach, automatycznego przypisania przychodów, spersonalizowanych treści i nie tylko .

Będziesz mógł się zintegrować Kroplówka z integracjami innych firm, takimi jak SMS-y i poczta bezpośrednia, a także łączyć się z Twoim Facebook I Instagram konta. Twoja obsługa klienta i wewnętrzne wysiłki w zakresie produktywności mogą stać się bardzo szczegółowe dzięki Drip, zwłaszcza biorąc pod uwagę takie funkcje, jak testowanie podziału przepływu pracy oraz kreator e-maili marketingowych typu „przeciągnij i kliknij”.

Skontaktuj się z nami Strony i formularze

Kiedy wszystko inne zawiedzie, Twoi klienci będą potrzebować sposobu na bezpośredni kontakt z zespołem obsługi klienta. Można to zrobić na kilka sposobów, ale najczęstsze to strony i formularze Kontaktu, które istnieją jako oddzielna strona w Twojej witrynie lub jako widżet, który może wyświetlać się klientom, kiedy tylko tego potrzebują. Przygotowując formę kontaktu, należy pamiętać o kilku sprawdzonych metodach.

Wskazówki dotyczące dobrej strony kontaktowej

 • Nie mów jak robot. Chcesz, aby klienci czuli się komfortowo, kontaktując się z Tobą, i chcą wiedzieć, że otrzymają odpowiedzi od prawdziwego człowieka, gdy się do nich odezwiesz. Dobrym sposobem na wzmocnienie tego jest pisanie pytań w formularzu kontaktowym w sposób przystępny dla klientów; spróbuj mówić ich językiem i używaj tonu, który jest ludzki i zrozumiały.
 • Staraj się, aby formularze były krótkie. Najlepiej, gdyby Twoje formularze kontaktowe były ograniczone do jednej strony i miały jak najmniej pól do wpisania informacji. Klienci nie chcą, aby cokolwiek przeszkadzało im w uzyskaniu pomocy, której potrzebują, więc spraw, aby proces był dla nich jak najprostszy.
 • Podaj inne formy kontaktu. Niektórzy klienci wolą kontaktować się z Tobą w inny sposób niż tradycyjny formularz kontaktowy, zwłaszcza jeśli chcą uzyskać od razu odpowiedź. Aby pomóc tym klientom, zapewnij inne formy kontaktu, takie jak numer telefonu, adres e-mail pomocy technicznej, a nawet przyciski mediów społecznościowych, aby mogli kontaktować się z Tobą w dowolny sposób.
 • Jasno określ oczekiwany czas reakcji. Klienci chcą wiedzieć, ile czasu zajmie uzyskanie od Ciebie odpowiedzi, więc od razu jasno określ te oczekiwania. Podaj godziny pracy biura pomocy technicznej lub średni czas reakcji, aby klienci mieli lepsze wyobrażenie o tym, jak długo powinni czekać.

Najlepsze narzędzia do kontaktu z nami

Tak jak istnieje kilka różnych sposobów kontaktowania się z Twoją firmą, istnieje również kilka różnych typów narzędzi kontaktowych, które możesz dodać do swojej witryny, aby zapewnić klientowi łatwy i bezpośredni dostęp do zespołu pomocy technicznej. Omówimy dziś trzy z naszych ulubionych, które zapewniają unikalne i skuteczne rozwiązania w zakresie kontaktu z klientem.

3d informacje zwrotne

3d informacje zwrotne to narzędzie do zbierania opinii użytkowników, które przychodzi bezpłatny ze wszystkimi planami Basic, Plus i Pro 3dcart. Jeśli masz plan startowy, 3dfeedback będzie kosztować 29 dolarów miesięcznie. Ta aplikacja umożliwia sprzedawcom 3dcart dodanie przycisku opinii do ich sklepu internetowego, którego mogą używać do angażowania odwiedzających, którzy chcieliby się z nimi skontaktować w sprawie jakichkolwiek komentarzy lub wątpliwości. Tę funkcję można dostosować do marki Twojego sklepu i jest to świetny sposób na budowanie silnych relacji z klientami, dając im możliwość bezpośredniego przesyłania swoich opinii. Chociaż nie powinna to być jedyna funkcja Kontaktu z nami w Twojej witrynie, jest doskonałym uzupełnieniem tego, co już powinieneś mieć.

LiveAgent

LiveAgent to narzędzie do kontaktu z klientem, które będzie kosztować 15 do 39 dolarów miesięcznie, w zależności od tego, do ilu funkcji chcesz uzyskać dostęp. Podstawowy plan obejmuje wszystkie funkcje zgłoszeń, w tym zgłoszenia e-mailem, formularze kontaktowe, narzędzia do automatyzacji i forum. Ich plan pośredni obejmuje wszystkie funkcje biletów i funkcje czatu na żywo, w tym czat na żywo, monitorowanie odwiedzających, zaproszenia na czat, zarządzanie opiniami, obsługę wielu marek i raporty z czatu. Ich kompleksowy plan dodaje call center w chmurze, zaawansowane kanały społecznościowe, śledzenie czasu, dziennik kontroli, zaawansowane raporty i funkcje grywalizacji.

Oprogramowanie LiveAgent to świetne narzędzie, które obejmuje wiele różnych sposobów, dzięki którym klienci mogą kontaktować się z Twoją firmą, a wyróżniającą się funkcją jest czat na żywo. Korzystanie z czatu na żywo to świetny sposób na bezpośrednią rozmowę z klientami w czasie rzeczywistym, rozwiązywanie ich problemów i szybkie odpowiadanie na pytania.

Zotabox

Zotabox jest łatwym narzędziem do tworzenia formularzy kontaktowych, które kosztuje $90,99 do 49,99 USD miesięcznie, w zależności od liczby odwiedzin Twojej witryny. Dzięki Zotabox możesz zbudować własny, niestandardowy formularz kontaktowy, za pomocą którego klienci będą mogli skontaktować się z Tobą bezpośrednio. Oferują również dostosowywalny pasek promocyjny, łatwe wyskakujące okienka, przyciski mediów społecznościowych i pasek mobilny, Facebook czat na żywo, opinie klientów, powiadomienia o plikach cookie i inne pola powiadomień. Dzięki planowi premium oferują minutnik, lokalizator sklepów, funkcje przechwytywania wiadomości e-mail, kupony społecznościowe, testy A/B i wiele innych.

Usługa Zotabox zdecydowanie wyróżnia się jako taka, która koncentruje się na zapewnieniu dostępu do formularza kontaktowego, który pasuje do brandingu Twojej witryny podczas pracy na wszystkich urządzeniach, ze względu na responsywną kompatybilność. Ich usługa jest nawet wyposażona w pulpit nawigacyjny, który pomaga zarządzać wszystkimi tymi narzędziami, a także daje wgląd w liczbę wyświetleń, działań i konwersji dla każdego z nich.

Rekommenderad:  Jak uzyskać gotówkę z karty podarunkowej Visa

Strony z często zadawanymi pytaniami i bazy wiedzy

Zanim klienci zwrócą się do działu obsługi klienta lub zespołu wsparcia w celu uzyskania pomocy w rozwiązaniu problemu lub odpowiedzi na pytanie, dobrze jest mieć centrum samopomocy, do którego będą mogli się zwrócić w pierwszej kolejności. Posiadanie centrum pomocy, takiego jak strona z pytaniami i odpowiedziami lub baza wiedzy, pomoże klientom znaleźć rozwiązania i zaoszczędzić czas zespołu, który można poświęcić klientom mającym bardziej szczegółowe pytania lub problemy. Tworząc centrum pomocy, pamiętaj o kilku rzeczach.

Wskazówki dotyczące skutecznej strony z pytaniami i odpowiedziami

 • Zadbaj o porządek. Pamiętaj, że Twoje pytania i odpowiedzi, często zadawane pytania i/lub baza wiedzy muszą być łatwe w nawigacji, aby użytkownicy mogli szybko i bez frustracji znaleźć odpowiedzi, których szukają. Jeśli trudno jest znaleźć odpowiedzi na którejkolwiek z tych stron, oznacza to, że ostateczny cel, jakim jest zapewnienie pomocy klientom, został pokonany.
 • Nie używaj skomplikowanego języka. Tak jak Twoja strona z pytaniami i odpowiedziami musi być łatwa w nawigacji, musi być również łatwa do zrozumienia. Twoje strony nie będą miały sensu w pomaganiu klientom w rozwiązywaniu problemów lub udzielaniu odpowiedzi na pytania, jeśli w Twoich odpowiedziach będzie używany techniczny język i żargon uniemożliwiający korzystanie z nich lub uzyskiwanie z nich informacji. Mów językiem klienta, aby lepiej zrozumieć, co próbujesz powiedzieć.
 • Dodaj opcję wyszukiwania. Zwłaszcza jeśli masz duży sklep z wieloma produktami lub jeśli ludzie mogą zadawać kilka rodzajów pytań, ważne jest, aby Twoje strony miały funkcje wyszukiwania, aby klienci mogli łatwo znaleźć to, czego potrzebują. Nie ma nic gorszego niż przewijanie przez całe wieki pytań, które nie dotyczą ich, więc wyeliminuj to, dodając pasek wyszukiwania.
 • Link do Twojej strony „Kontakt”. Chociaż dołożysz wszelkich starań, aby Twoje strony z pytaniami były jak najbardziej pomocne, nieuniknione jest, że użytkownicy nie znajdą odpowiedzi, której szukają. W takim przypadku upewnij się, że na tych stronach znajdują się również dane kontaktowe pomocy technicznej, aby użytkownicy mogli łatwo skontaktować się z Tobą w celu rozwiązania problemu.

Najlepsze często zadawane pytania i narzędzia bazy wiedzy

Często zadawane pytania, pytania i odpowiedzi oraz rozwiązania bazy wiedzy dla biznesy e-commerce mogą się znacznie różnić pod względem oferowanych funkcji i metod zbierania treści pomocniczych. Omówimy trzy najpopularniejsze rozwiązania, aby zapewnić Twojemu sklepowi internetowemu centrum pomocy potrzebne do skutecznego wsparcia Twoich klientów.

Baza odpowiedzi

Baza odpowiedzi to platforma pytań i odpowiedzi oraz bazy wiedzy, która kosztuje 19 do 249 dolarów miesięcznie, w zależności od liczby funkcji i użytkowników, do których chcesz mieć dostęp. Dzięki Answerbase będziesz mógł tworzyć widżety pytań i odpowiedzi dotyczące produktów, samopomocową bazę wiedzy z artykułami internetowymi, bibliotekę dokumentów i plików, wsparcie społeczności z treściami generowanymi przez użytkowników oraz funkcje grywalizacji. Będziesz mógł dodawać formatowanie tekstu sformatowanego, wideo, obrazy i załączniki do artykułów, a także dać użytkownikom możliwość głosowania na najlepszą odpowiedź, oficjalne wyróżnianie odpowiedzi, nagrody i programy rekomendacji i wiele więcej.

Dzięki bardziej zaawansowanym planom będziesz mieć dostęp do funkcji współpracy zespołowej, zaawansowanego dostosowywania, redagowania treści, grup użytkowników i nie tylko. Usługa Answerbase jest wyjątkowa pod względem liczby funkcji, które pomagają wspierać grywalizację i zachęty, w tym rankingi ekspertów, punkty reputacji, odznaki, rozpoznawanie umiejętności i wiele innych.

Obróć do

Chwila Obróć do oferuje również usługi recenzowania, ich wyjątkową usługą są pytania i odpowiedzi społeczności, które mają cena zależna od oferty Twoja firma otrzymuje. Usługa TurnTo obejmuje bazę wiedzy pytań i odpowiedzi dla każdego produktu, zapewniającą odpowiedzi generowane przez użytkowników klientom zadającym pytania dotyczące danego produktu. Będziesz także mógł włączyć wyniki wyszukiwania w czasie rzeczywistym dla pytań, ocen i recenzji oraz odpowiednie bazy danych treści za pośrednictwem ich biblioteki artykułów (która synchronizuje się z istniejącymi treściami). Ich usługa obejmuje również zaawansowane funkcje moderacji i zarządzania pytaniami, wyposażone w filtry językowe i algorytmy zatwierdzające prawidłowe pytania.

TurnTo zdecydowanie wyróżnia się na tle innych ze względu na zaawansowane funkcje wyszukiwania oraz fakt, że ich sekcje pytań i odpowiedzi można dostosować do każdej strony produktu.

Przewodnik po Zendesku

Część firmy CRM Zendesk, Przewodnik po Zendesku to ich zastrzeżone centrum pomocy, które może kosztować od 15 do 50 dolarów miesięczniewraz z dodatkowym bezpłatna opcja dla planu „Lite”. Przewodnik Zendesk jest również zawarty w planie The Zendesk Suite, który może kosztować od 89 do 149 USD, jeśli chcesz mieć całą usługę Zendesk. Chociaż ogólnie Zendesk ma szeroką gamę funkcji CRM, my skupimy się na jego bazie wiedzy, ponieważ jest to jedno z najlepszych narzędzi renomowanej firmy CRM.

Dzięki Zendesk Guide uzyskasz dostęp do responsywnej bazy wiedzy, którą można dostosować do brandingu Twojej witryny, wyposażonej w edytor WYSIWYG. Będziesz także mógł zobaczyć raporty na temat skuteczności artykułów z bazy wiedzy, liczby rozwiązanych zgłoszeń do pomocy technicznej, sugerowanych artykułów na podstawie często zadawanych pytań dotyczących pomocy technicznej oraz bota odpowiedzi, który udziela klientom odpowiedzi za pośrednictwem widżetu internetowego, wiadomości e-mail lub inny kanał. Twój zespół może z łatwością współpracować z klientami za pomocą Zendesk Guide, wykorzystując wspólne przepływy pracy w zakresie publikowania.

Rekommenderad:  Najlepsze parki narodowe w USA, których może nie być na twoim radarze

Recenzje produktu

Jedną z najpotężniejszych form społecznego dowodu słuszności jest recenzja klienta. Inni potencjalni klienci, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat produktu, mogą zwrócić się do prawdziwych osób, które kupiły go przed nimi, podając im dane osobowe, którym będą bardziej skłonni zaufać. Dobre recenzje Twoich produktów są niezwykle cenne, a złe recenzje są okazją do przekształcenia negatywnego doświadczenia w pozytywne. Oto kilka wskazówek, jak podejść do recenzji klientów w sklepie internetowym.

Wskazówki dotyczące recenzji produktów

 • Ogranicz odpowiedzi w puszkach. Jeśli zamierzasz odpowiedzieć na recenzję klienta, ostatnią rzeczą, jaką klient chce od ciebie zobaczyć, jest automatyczna odpowiedź; zwłaszcza jeśli recenzja była negatywna. Poświęć czas na odpowiadanie na negatywne recenzje w sposób, który pokazuje, że osobiście słuchasz ich opinii i robisz, co w Twojej mocy, aby rozwiązać ich problemy. Dotyczy to również pozytywnych recenzji, ponieważ klienci będą znacznie bardziej skłonni do pozostawienia kolejnej pozytywnej recenzji w przyszłości, jeśli osobiście podziękują za swoją opinię.
 • Zachęcaj do przydatnych recenzji. Gdy poprosisz klientów o wystawienie opinii na temat ich zamówienia, pamiętaj, aby zadać im właściwe pytania i dać im narzędzia do pozostawienia przydatnej recenzji. Udostępniając im dodatkowe opcje, takie jak zdjęcia lub skale poszczególnych produktów, pozostawione przez nich recenzje będą bardziej przydatne dla innych klientów, którzy chcą u Ciebie kupić.
 • Poproś o recenzje we właściwym czasie. Ważne jest, aby dać klientom wystarczająco dużo czasu na korzystanie z produktu, zanim poprosisz o recenzję; ale nie powinieneś też czekać zbyt długo, aby zapytać. Określ długość przeciętnej ścieżki zakupowej kupującego i wyślij prośbę o sprawdzenie, kiedy się zakończy, co może zająć dowolny czas 7 i 30 dni. Świetnym sposobem na zachęcenie klientów do opuszczenia tej recenzji jest również zaoferowanie zachęty, takiej jak kod kuponu do następnego zamówienia.

Najlepsze narzędzia do recenzji

Dostępnych jest wiele narzędzi do przeglądania produktów i firm, które możesz dodać do swojego sklepu internetowego, więc zebraliśmy nasze trzy ulubione do przejrzenia. Narzędzie do recenzji, którego ostatecznie zdecydujesz się użyć, będzie zależeć od Twojej firmy i jej konkretnych potrzeb.

jotpo

jotpo jest za darmo (premia poprzez wycenę) usługa generowania recenzji, która przechwytuje treści generowane przez użytkowników w celu zwiększenia sprzedaży w Twojej witrynie. Dzięki oprogramowaniu AI Yotpo zbiera recenzje, oceny i informacje o pytaniach i odpowiedziach. Ich usługa wykorzystuje również e-maile z prośbą o recenzję, oferuje społecznościowe pytania i odpowiedzi oraz umożliwia klientom pisanie recenzji na miejscu za pomocą konfigurowalnych widżetów. Prośbę o recenzję można jeszcze bardziej dostosować, projektując ją tak, aby bezproblemowo wtapiała się w branding witryny, tworząc własne, unikalne pytania recenzyjne i korzystając z zachęt do przeglądania kuponów.

TrustSpot

TrustSpot to usługa zbierania opinii klientów, która kosztuje od 79 do 399 USD miesięcznie, w zależności od żądanych funkcji i wielkości sklepu internetowego. Dzięki usłudze TrustSpot będziesz mógł zbierać recenzje firm i produktów, zadawać niestandardowe pytania w markowych prośbach e-mail, uzyskiwać zdjęcia z recenzjami i używać Instagram zbieranie recenzji produktów. Masz również dostęp do pytań i odpowiedzi dotyczących produktu społeczności, podobnych do tego, co oferuje Yotpo.

TrustSpot zawiera również kilka narzędzi do wyświetlania na miejscu, w tym widżety produktów, karuzelę recenzji, odznaki recenzji, banery recenzji, kartę recenzji, dostosowywanie projektu widżetu i bloki recenzji. Możesz także zarządzać treściami, korzystając z lokalizacji klientów, grup produktów, czarnych list produktów i e-maili i nie tylko. Ich narzędzia do utrzymywania klientów pozwolą Ci odpowiadać na recenzje i analizować również analitykę e-maili.

Docelowa Zatoka

Docelowa Zatoka to usługa recenzji sklepu internetowego, zwana także BayReviews kosztuje od 99 do 299 USD miesięczniez dodatkiem opcja bezpłatnego planu i wyceniony plan dla przedsiębiorstw. Korzystając z TargetBay, możesz zbierać recenzje i treści generowane przez użytkowników dla swojej firmy i produktów za pośrednictwem ich automatycznych e-maili zbierających recenzje (które są wysyłane po każdym zakupie i dostawie). Możesz także skorzystać z ich usług, aby wysyłać spersonalizowane wiadomości e-mail, generować behawioralne wyskakujące okienka, włączać rekomendacje produktów na stronie i nie tylko. Z wyższymi planami możesz wykorzystać Instagram kuratorstwo, podobne do tego, co oferuje TrustSpot.

Podsumowanie

Ostatecznie oprogramowanie i narzędzia, które zdecydujesz się wykorzystać w swoim sklepie internetowym, będą zależeć od konkretnych potrzeb Twojej firmy i tego, co chcesz osiągnąć dzięki strategiom obsługi klienta. Ale nie zapominaj, że narzędzia nie tworzą zespołu; bez doskonałej obsługi klienta i personelu pomocniczego, który tworzy kopie zapasowe wybranego oprogramowania, nie osiągniesz celów obsługi klienta, które możesz chcieć osiągnąć.

Table of Contents