Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze odkurzacze do dużych obciążeń dla firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze odkurzacze do dużych obciążeń dla firm

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli jesteś właścicielem firmy sprzątającej lub odpowiadasz za utrzymanie czystości w małej firmie, odkurzacz komercyjny może przyspieszyć i zwiększyć wydajność pracy.

Odkurzacze komercyjne są zaprojektowane do pracy przez dłuższy czas niż odkurzacze domowe. Zwykle mają też większą moc ssania i mogą być używane na wielu powierzchniach. Potrafią robić rzeczy, których zwykłe odkurzacze po prostu nie potrafią.

10 komercyjnych odkurzaczy z tej listy da ci wyobrażenie o tym, co jest dostępne i, miejmy nadzieję, pomoże ci podjąć świadomą decyzję.Jakiego odkurzacza używają profesjonaliści?

Nie ma określonej marki ani stylu odkurzaczy komercyjnych, z których korzystają profesjonaliści. Zamiast tego używają najlepszego komercyjnego odkurzacza do określonego rodzaju firmy sprzątającej, którą prowadzą lub zadań, które wykonują.

Najlepsze komercyjne odkurzacze do dużych obciążeń dla firm

Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone poszukiwania i badania i sporządziliśmy listę najlepszych komercyjnych odkurzaczy dostępnych na rynku Amazon. Sprawdź nasze typy poniżej, aby znaleźć najlepszy odkurzacz komercyjny spełniający Twoje potrzeby:

Hoover Commercial odkurzacz pionowy HushTone

Najszczęściej wybierane: Naszym wyborem najlepszego komercyjnego odkurzacza jest odkurzacz HushTone firmy Hoover. Hoover jest prawdopodobnie najbardziej znanym producentem odkurzaczy domowych – ma również linię komercyjną.

Cichy silnik HushTone zapewnia moc ssania przy niskim poziomie hałasu. Jego zaawansowany zespół obwodów wyłącza silnik, gdy nie jest używany, aby wydłużyć żywotność paska. Inne funkcje obejmują ergonomiczny uchwyt, łatwo dostępny system wałków szczotkowych i pasów oraz system filtracji HEPA.

Hoover Commercial odkurzacz pionowy HushTone

Kupić na Amazon

Komercyjny odkurzacz plecakowy ProTeam Super QuarterVac

Drugie miejsce: Odkurzacze plecakowe zapewniają większą mobilność podczas sprzątania. Odkurzacz do zastosowań komercyjnych QuarterVac firmy ProTem ma silnik o wysokiej wydajności do użytku na niemal każdej powierzchni.

Firma QuarterVac 4-level HEPA filtr mediów filtracyjnych wychwytuje 99,33% alergenów, a jego mała, lekka obudowa sprawia, że ​​jest łatwy i wygodny w użyciu. Ma również przewód zasilający o długości 50 stóp i ergonomiczną, wygodną uprząż.

Komercyjny odkurzacz plecakowy ProTeam Super QuarterVac

Kupić na Amazon

Odkurzacz przemysłowy Bissell BigGreen

Najlepsza wartość: Inna marka znana z domowych środków czyszczących również produkuje modele komercyjne. Ten komercyjny odkurzacz firmy Bissell jest wyposażony w 10-amperowy silnik, 30-calowy przewód i 5 regulacja wysokości pozycji.

Zawiera również ssawkę szczelinową i szczotkę do kurzu, które wygodnie przechowuje się z tyłu odkurzacza.

Bissell BigGreen Commercial PowerForce Pionowy odkurzacz przemysłowy w workach

Kupić na Amazon

Sanitaire Tradition Pionowy, komercyjny odkurzacz workowy

Jeśli szukasz bezproblemowego konia roboczego odkurzacza, ten Sanitaire zapewnia. Torba do wytrząsania o dużej pojemności 18 litrów, 30-calowy przewód zasilający klasy komercyjnej, konserwacja bez użycia narzędzi i długotrwała żywotność silnika sprawiają, że jest to niezawodne narzędzie.

Rekommenderad:  Surenix wprowadza Vantaye, motyw ikon przyjazny dla trybu ciemnego dla wszystkich urządzeń z systemem iOS 14

Ten odkurzacz ma mocne metalowe i poliwęglanowe części, które sprawiają, że jest trwały i trwały, a waży tylko 12.2 funtów, więc jest łatwy w manewrowaniu.

Sanitaire Tradition Pionowy, komercyjny odkurzacz workowy

Kupić na Amazon

Odkurzacz pionowy ProTeam ProForce do zastosowań komercyjnych

ProTeam jest znany ze swoich komercyjnych odkurzaczy, a ten model ma układ z dwoma silnikami, który dostarcza moc do wałka szczotki i silnika ssącego. A kiedy sprzątasz, filtr HEPA poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach (IAQ).

Ten odkurzacz ma szeroką 15-calową ścieżkę czyszczenia i możliwość czyszczenia wielu powierzchni do drewna, płytek i dywanów. Ma duże gumowane koła, które zapewniają płynny ruch podczas przełączania z różnych powierzchni podłogi.

Komercyjny odkurzacz workowy ProTeam ProForce 1500XP

Kupić na Amazon

Odkurzacz do kanistrów komercyjnych Sanitaire

Odkurzacze kanistrowe zapewniają inną opcję czyszczenia, szczególnie dla firm z małymi przestrzeniami. Ten model Sanitaire waży tylko 10 funtów i jest wyposażony w cztery narzędzia do czyszczenia gołych podłóg i twardych powierzchni.

Przystawki umożliwiają czyszczenie dywanów z niskim/głębokim włosiem, dywaników i gołych podłóg. Szczelinówka i metalowe drążki umożliwiają dotarcie do otworów wentylacyjnych, zasłon i wysokich mebli.

Sanitaire SC3683B Komercyjny odkurzacz kanistrowy, czerwony

Kupić na Amazon

Hoover Commercial TaskVac bezworkowy odkurzacz pionowy

Odkurzacze komercyjne firmy Hoover są tak samo trwałe i niezawodne, jak ich urządzenia domowe, ale mają funkcje i moc ssania do intensywnego użytkowania. TaskVac jest bezworkowy i ma łatwy do wymiany wałek szczotkowy i pasek. 35 stóp 3-wire przewód o wysokiej widoczności oferuje szeroką przestrzeń do czyszczenia.

Ten bezworkowy odkurzacz pionowy jest wyposażony w kilka przystawek czyszczących i waży zaledwie 15 funtów.

Hoover Commercial TaskVac bezworkowy odkurzacz pionowy

Kupić na Amazon

Odkurzacz na mokro i na sucho Kenmore

Komercyjne odkurzacze do pracy na mokro i na sucho to świetna opcja, jeśli masz do wykonania pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ten odkurzacz do pracy na mokro i na sucho firmy Kenmore oferuje m.in 4-galonowa pojemność i możliwość czyszczenia zarówno płynnych, jak i suchych zabrudzeń. Ma górny uchwyt i obrotowe kółka ułatwiające manewrowanie oraz długi zwijany przewód o długości 18 cali.

Ten odkurzacz do zastosowań komercyjnych jest wyposażony w ssawkę szczelinową, szczotkę do odkurzania i pojemnik na narzędzia, a urządzenie oferuje również miejsce na akcesoria na pokładzie.

Kenmore KW3050 Wet Dry Canister Vac 4

Kupić na Amazon

Prolux 2.0 Lekki komercyjny bezworkowy odkurzacz plecakowy

Proluxa 2.0 Odkurzacz komercyjny to kolejny model plecaka, który twierdzi, że jest pierwszym w branży bezworkowym odkurzaczem plecakowym. Bezworkowy odkurzacz plecakowy pozwala opróżnić pojemnik w razie potrzeby i utrzymać dodatkowe kilogramy z dala od pleców. Posiada podwójną filtrację HEPA – jedną można myć, a drugą samoczyszczącą.

Rekommenderad:  Dowiedz się, co to jest ERR_TOO_MANY_REDIRECTS i jak to naprawić

Ten komercyjny odkurzacz waży zaledwie 9 lbs i podobno jest o 40% mocniejszy niż standardowe odkurzacze.

Prolux 2.0 Lekki, komercyjny odkurzacz plecakowy z podwójną filtracją HEPA

Kupić na Amazon

Odkurzacz workowy Prolux Tritan

Tritan firmy Prolux to próżniowy pojemnik w workach, który może być używany do wielu powierzchni. Narzędzia pokładowe obejmują miękką szczotkę do odkurzania, ssawkę szczelinową i ssawkę do tapicerki do użytku na różnych rodzajach podłóg i powierzchniach, a jej promień czyszczenia o długości 32 stóp poradzi sobie z prawie każdym komercyjnym zadaniem czyszczenia.

Zwijanie przewodu, filtr HEPA, kontrola ssania i a 1-letnia gwarancja dopełnia funkcje tego komercyjnego odkurzacza.

Odkurzacz workowy Prolux Tritan z filtrem HEPA i zestawem narzędzi

Kupić na Amazon

ORECK COMMERCIAL Odkurzacz pionowy

Ten wytrzymały odkurzacz firmy Oreck Commercial umożliwia przejście z dywanów na gołe podłogi bez regulacji. Jego wielopowierzchniowa konstrukcja pozwala bezpiecznie czyścić dywany z długim włosiem, dywany z niskim włosiem, podłogi laminowane i płytki. Jest to lekki odkurzacz z ergonomiczną rączką, długim przewodem zasilającym i niebrudzącą osłoną mebli. Przewód o długości 35 stóp zapewnia dużą przestrzeń do czyszczenia.

Odkurzacz komercyjny ORECK XL

Kupić na Amazon

Ważne funkcje, na które należy zwrócić uwagę w następnym odkurzaczu komercyjnym

Próba znalezienia najlepszych komercyjnych odkurzaczy może być stresująca i przytłaczająca. Na rynku dostępnych jest wiele komercyjnych odkurzaczy, ale który jest odpowiedni dla Ciebie? Oto kilka ważnych czynników, o których należy pamiętać podczas zakupów:

Długość i typ przewodu

Im dłuższy przewód, tym mniej razy będziesz musiał odłączać i ponownie podłączać odkurzacz. Najlepsze komercyjne odkurzacze mają wystarczająco długie przewody, dzięki którym nie trzeba ich ciągle odłączać. Jest to przydatne, gdy nie ma wielu gniazdek elektrycznych w miejscu, w którym się znajdujesz. Istnieją również modele, które są odkurzaczami bezprzewodowymi. Te działają na baterie.

Pojemność

Odnosi się to do tego, ile worek lub kanister może pomieścić jednocześnie. Jeśli używasz odkurzaczy workowych, im większy worek, tym więcej możesz go użyć, zanim będziesz musiał go opróżnić. Odkurzacze bezworkowe są takie same, więc jeśli masz dużo miejsca do sprzątania, poszukaj modelu o dużej pojemności.

System filtracji

Dobry system filtracji, taki jak HEPA, wyłapie najmniejsze cząsteczki kurzu.

Waga

Weź pod uwagę wagę odkurzacza, zwłaszcza jeśli musisz go podnieść lub jeśli jest to odkurzacz plecakowy. Z biegiem czasu używanie silnego odkurzacza może być szkodliwe dla zdrowia.

Wysokość

Jeśli wysokość przedniej części odkurzacza jest wysoka, uniemożliwi to wchodzenie pod meble i ciasne przestrzenie.

Akcesoria

Szukaj odkurzacza z największą liczbą akcesoriów lub przystawek. Dodatki, takie jak narzędzie do tapicerki, wąż elastyczny, szczotki do krawędzi itp., mogą jeszcze bardziej ułatwić sprzątanie.

Rekommenderad:  Lenovo Legion: Outlook dla nowych notebooków z Comet Lake i RTX Super (aktualizacja)

Typy odkurzaczy komercyjnych

Istnieją różne rodzaje odkurzaczy ciężkich. Mają swoje zalety i wady, w dużej mierze w zależności od tego, jak i gdzie planujesz ich używać.

  • Pionowo – Odkurzacze pionowe to klasyczna obudowa, na której polega większość firm. Odkurzacze pionowe są łatwe w użyciu, niezawodne i wyposażone w różnorodne funkcje i akcesoria.
  • Ręczny/Pojemnik – W przeciwieństwie do jednostek stojących, jednostki ręczne lub zbiornikowe mają mniejszą pojemność. Jednak tam, gdzie brakuje im pojemności, nadrabiają przenośnością. Możesz je nosić prawie wszędzie, w zależności od rozmiaru. Występują w wersji lekkiej i ciężkiej.
  • Plecak – Podobnie jak modele podręczne/kanisterowe, plecak jest przeznaczony do noszenia. Jak sama nazwa wskazuje, nosisz go jak plecak podczas sprzątania przestrzeni.
  • Kij lub słup – Odkurzacze te są dostępne w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Idealnie nadają się do szybkiego sprzątania bałaganu bez konieczności ciągnięcia dużego odkurzacza. Nie oznacza to jednak, że nie są potężni.

Znalezienie najlepszych komercyjnych odkurzaczy może być męczące, ale pamiętaj, że dokonujesz inwestycji. Tradycyjne odkurzacze mogą być odpowiednie do mniejszych przestrzeni roboczych, ale do sprzątania komercyjnego maszyny przemysłowe są znacznie bardziej wydajne i niezawodne.

Czy odkurzacze komercyjne są lepsze?

Odkurzacze przemysłowe są zwykle mocniejsze niż odkurzacze domowe, ponieważ są przeznaczone do częstszego czyszczenia większych obszarów.

Co sprawia, że ​​odkurzacz jest najpotężniejszy?

Odkurzacze czerpią moc z silników.

Jakiej próżni używa większość hoteli?

Hotele używają komercyjnych odkurzaczy, ale typ i marka różnią się w zależności od miejsca. W rzeczywistości w niektórych miejscach stosuje się różne rodzaje odkurzaczy w tym samym miejscu, na przykład odkurzacz kanistrowy do korytarzy i odkurzacz pionowy do pomieszczeń.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.