Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze oferty pracy w domu w Teksasie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze oferty pracy w domu w Teksasie

Czy wiesz, że Teksas jest drugim co do wielkości i drugim najbardziej zaludnionym stanem w USA? Teksas zawiera również trzech z dziesięciu najbardziej zaludnionych miast, a Austin wydaje się być na liście wszystkich najlepszych. Ponieważ w Teksasie jest tak wielu ludzi szukających pracy zdalnej, a ja sama jestem dziewczyną z Teksasu, warto mieć listę najlepszych ofert pracy z domu w Teksasie!

Być może zastanawiasz się, dlaczego praca zdalna ma w ogóle wymagania dotyczące lokalizacji. Powody, dla których są one bardzo różne, często koncentrują się wokół szkoleń opartych na lokalizacji, stanowych przepisów prawa pracy i kwestii podatkowych.

Szukasz pracy w domu w Teksasie? Ta lista Cię obejmuje.

ACD Direct

ACD Direct zatrudnia niezależnych wykonawców ze wszystkich stanów z wyjątkiem Kalifornii, Delaware, Massachusetts, Luizjany, Zachodniej Wirginii, Wyoming, Vermont i Południowej Dakoty, aby zapewnić obsługę klienta i wsparcie przez telefon i czat internetowy na żywo. Za sprawdzenie przeszłości kryminalnej pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 19,99 USD. Zanim zaczniesz pracować dla ACD Direct, musisz ukończyć certyfikację nowego agenta, która kosztuje 20 USD i zostanie odliczona od Twojego czeku.

Amazon

Amazon zatrudnia zdalnych pracowników z całego świata do wykonywania szerokiej gamy zadań. Jednym z najczęściej spotykanych stanowisk jest stanowisko przedstawiciela obsługi klienta. Wynagrodzenie i godziny pracy zależą od lokalizacji, wykształcenia, umiejętności i wykonywanych usług.

American Express

American Express zatrudnia wirtualnych pracowników we wszystkich stanach z wyjątkiem Alaski i Hawajów. Otwarte stanowiska obejmują obsługę klienta, sprzedaż, specjalistów ds. oszustw, menedżerów kont, konsultantów ds. podróży i nie tylko. American Express jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, który oferuje pracownikom szeroki wachlarz świadczeń, konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości premiowania.

Gdziekolwiek Działa

Gdziekolwiek Działa zatrudnia zdalnych pracowników z Arizony, Florydy, Georgii, Idaho, Montany, Nevady, Nowego Meksyku, Karoliny Północnej, Oregonu, Karoliny Południowej, Teksasu, Utah i Wirginii. Stanowiska, na które zatrudniają, obejmują menedżerów kont, rekruterów, specjalistów wsparcia, współpracowników ds. obsługi klienta, dwujęzycznych agentów telefonicznych i wielu innych. Świadczenia są dostępne po 60 dniach zatrudnienia.

Apple

Apple zatrudnia doradców w całych Stanach Zjednoczonych do obsługi klienta, sprzedaży i zarządzania. Te stanowiska (nawet w niepełnym wymiarze godzin) obejmują płatne szkolenia, świadczenia, rabaty na produkty i PTO.

Betty z zaplecza biurowego

Betty z zaplecza biurowego zatrudnia w pełnym i niepełnym wymiarze godzin specjalistów ds. legalnego przyjmowania z Florydy, Teksasu, Nevady i Arizony. Pozycje wiążą się z korzyściami i akceptują początkujących w tych rolach.

Asekurować

Asekurować zatrudnia niezależnych wykonawców ze wszystkich stanów z wyjątkiem Kalifornii, Montany, New Jersey, Nowego Jorku i Pensylwanii na stanowiska asystenta wykonawczego, księgowego, menedżera mediów społecznościowych i specjalisty ds. stron internetowych. Aby zakwalifikować się na te stanowiska, musisz mieć wcześniejsze doświadczenie i dyspozycyjność do pracy co najmniej 20 godzin tygodniowo.

Odważnie

Odważnie zatrudnia zdalnych pracowników W2 z 48 różnych stanów, w tym z Teksasu. Stanowiska obejmują asystentów wykonawczych, dwujęzycznych asystentów wykonawczych, asystentów marketingowych i asystentów prawnych. Musisz mieć co najmniej siedem lat doświadczenia w pokrewnej dziedzinie i być gotowym do pracy 20 godzin tygodniowo. Stanowiska wiążą się z korzyściami, takimi jak WOM i konkurencyjne wynagrodzenie (od 24 USD za godzinę).

Rekommenderad:  2 sposoby, aby wiedzieć, kiedy jesteś dalej 1 kilometr od domu

Cambly

Cambly zatrudnia rodzimych użytkowników języka angielskiego ze wszystkich stanów z wyjątkiem Kalifornii, aby rozmawiać z osobami, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności konwersacyjne w języku angielskim. Udzielając korepetycji dorosłym, zarobisz 10,20 USD za godzinę, a udzielając korepetycji dzieciom, zarobisz 12,00 USD za godzinę. Stanowiska te pozwalają pracować kiedy chcesz i nie wymagają żadnego doświadczenia.

Connections Academy by Pearson

Akademia Powiązań zatrudnia nauczycieli, pracowników socjalnych, logopedów, pedagogów szkolnych i innych zawodów w Teksasie. Dostępne są stanowiska w niepełnym i pełnym wymiarze godzin, które oferują różne korzyści i konkurencyjne wynagrodzenie.

koncentryk

Contenrix zatrudnia przedstawicieli ds. sprzedaży, serwisu i pomocy technicznej do pracy w domu z całego Teksasu. Chociaż będziesz musiał zapewnić własny sprzęt, oferują one płatne szkolenia i świadczenia, takie jak ubezpieczenie zdrowotne i 401K.

CVS

CVS zatrudnia zdalnych pracowników we wszystkich 50 stanach! Stanowiska obejmują zawody takie jak praca socjalna, pielęgniarstwo, obsługa klienta, operacje biznesowe, fakturowanie, staże i wiele innych. Mają godziny pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin oraz świadczenia dla pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin.

Dell

Firma z Austin, Dell, zatrudnia szeroką gamę pracowników zdalnych z całego świata. Większość stanowisk jest pełnoetatowych i oferuje rozległe korzyści. Przeszukując ich portal kariery, użyj słowa kluczowego „zdalny”, aby zlokalizować stanowiska pracy z domu.

Elita DVM

Elita DVM zatrudnia pracowników zdalnych w pełnym i niepełnym wymiarze godzin z AZ, CA, FL, GA, IL, MI, NC, PA, SC, TX i WI do sprzedaży, rzeczników klientów i menedżerów kont marketingowych.

Fiserv

Fiserv zatrudnia zdalnych pracowników do konsultantów biznesowych, sprzedaży, obsługi klienta i nie tylko. Większość stanowisk jest pełnoetatowych i oferuje szeroką gamę korzyści.

Intelemark

Intelemark zatrudnia niezależnych wykonawców z całych Stanów Zjednoczonych do ustalania spotkań B2B, generowania potencjalnych klientów i sprzedaży. Dostępne godziny pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin z wynagrodzeniem podstawowym i premiami. Ekspaci mogą aplikować.

Intuicja

Intuicja zatrudnia pracowników w domu w całych Stanach Zjednoczonych do prowadzenia księgowości, sprzedaży cyfrowej, doradców podatkowych, płac, marketingu i nie tylko. Podczas wyszukiwania ofert pracy na ich stronie internetowej używaj wyszukiwanych haseł „zdalny” lub „praca z domu”.

LawnStarter

LawnStarter to firma z siedzibą w Austin, która zatrudnia osoby w Teksasie do zdalnej obsługi klienta, sprzedaży, marketingu i wsparcia dostawców. Mają stanowiska zarówno w niepełnym, jak i pełnym wymiarze godzin, a pracownicy pełnoetatowi otrzymują równość pracowniczą i konkurencyjne ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne i okulistyczne.

Transmisje na żywo

Liveops zatrudnia niezależnych wykonawców z 35 stanów, w tym z Teksasu, do sprzedaży przychodzącej, obsługi klienta, roszczeń ubezpieczeniowych, sprzedaży ubezpieczeń, wsparcia technicznego, pomocy drogowej, przyjmowania zamówień na żywność, obsługi płac i opieki zdrowotnej. Aby rozpocząć, musisz uiścić opłatę za przeszłość kryminalną i kontrolę kredytową.

NexRep

NexRep zatrudnia niezależnych kontrahentów z 33 stanów, w tym z Teksasu, do sprzedaży przychodzącej i wychodzącej oraz obsługi klienta. Niektóre pozycje są dostępne przez całą dobę7a inne są dostępne siedem dni w tygodniu od godz 9 AM – 23:00.

Rekommenderad:  Dlaczego podejście zorientowane na użytkownika w SEO jest ważne

Steki Omaha

Steki Omaha zatrudnia sezonowych przedstawicieli handlowych w Nebrasce, Południowej Dakocie, Iowa i Teksasie. Aby zlokalizować te stanowiska na ich stronie internetowej, kliknij „praca w domu” pod obszarem zainteresowania.

OBRÓT SILNIKA

Jeśli chcesz zarobić dodatkowy dochód, REV zatrudnia niezależnych transkrybentów, autorów napisów i tłumaczy z całego świata. Freelancerzy otrzymują cotygodniowe wynagrodzenie za pośrednictwem systemu PayPal, a stawki wynagrodzenia są podane na ich stronie internetowej. Oni też mają korporacyjne role zdalne dla osób z siedzibą w San Francisco i Austin.

Siły sprzedaży

Siły sprzedaży zatrudnia pracowników zdalnych z całego świata, w tym z Teksasu, na różne stanowiska, takie jak sprzedaż, marketing, obsługa klienta, technologia i IT, a także finanse, prawo, HR i nieruchomości. Przeszukując ich stronę internetową pod kątem stanowisk pracy w domu, wybierz swój stan i opcję zdalną.

SOK ROŚLINNY

SOK ROŚLINNY zatrudnia osoby z całego świata na następujące rodzaje ról: specjaliści HR, konsultanci płac, marketing, sprzedaż, konsultanci biznesowi i wiele innych. Aby znaleźć oferty pracy w domu na ich stronie internetowej, wyszukaj słowo kluczowe „wirtualny” lub „hybrydowy”, jeśli nie masz nic przeciwko okazjonalnemu chodzeniu do biura.

Grupa Sitel

Grupa Sitel zatrudnia współpracowników pracujących w domu w całym Teksasie, aby pomagali klientom w rozliczeniach, obsłudze konta lub produktu, zamówieniach, harmonogramowaniu lub wsparciu technicznym. Stanowiska obejmują płatne szkolenia, świadczenia i możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Globalny Sutherland

Sutherland Global zatrudnia pracowników zdalnych z całych Stanów Zjednoczonych do obsługi klienta, pomocy technicznej, sprzedaży i finansów. W tych rolach pracujesz jako pracownik W2 i otrzymujesz płatne szkolenia i świadczenia pracownicze. Szukając stanowisk na ich stronie internetowej, użyj słowa kluczowego „zdalne”.

Gwiaździsty

Gwiaździsty zatrudnia zdalnych przedstawicieli obsługi klienta w pełnym i niepełnym wymiarze godzin z Nowego Jorku, New Jersey, Massachusetts, Waszyngtonu, Tennessee, Florydy, Karoliny Południowej, Kansas, Kolorado, Kalifornii, Waszyngtonu i oczywiście z Teksasu. Praca ta wiąże się z szeroką gamą korzyści.

Poprawka ściegu

Zatrudnia firmę Stitch Fix wirtualnych stylistów na pół etatu we wszystkich stanach z wyjątkiem CA, CO, CT, IL, MA, ME, MT, NJ, NY, NV, OR, PA, RI, VT, WA, AK i HI. Pełnią również pełnoetatowe role zawodowe, które są dostępne w całym kraju; możesz je zbadać Tutaj.

Krok

Krok zatrudnia certyfikowanych nauczycieli w Teksasie, aby wirtualnie nauczać uczniów różnych przedmiotów. Stanowiska w niepełnym wymiarze godzin są przeznaczone dla niezależnych wykonawców. Mają także oferty pracy w firmie z domu, a także stanowiska dla stażystów.

Naszywka

Naszywka zatrudnia szeroką gamę pracowników zdalnych (obsługa klienta, sprzedaż, marketing, bezpieczeństwo i nie tylko) z całego świata. Praca w pełnym wymiarze godzin wiąże się z korzyściami, takimi jak ubezpieczenie zdrowotne, 401 tys., płatne wakacje i nie tylko.

Czas itp

Czas itp zatrudnia niezależnych wirtualnych asystentów z siedzibą w USA. Musisz mieć pięć lat doświadczenia i ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej. Stawka na start to 13-17 $ na godzinę.

TTEC

TTEC zatrudnia pracowników domowych z całych Stanów Zjednoczonych i Kanady na stanowiska związane z obsługą klienta, sprzedażą i wsparciem technicznym. Na tych stanowiskach będziesz na ogół pracować 20-30 godzin tygodniowo, szkolenia są płatne i będziesz otrzymywać konkurencyjne wynagrodzenie, a także zwrot czesnego, oszczędności emerytalne oraz nagrody i rabaty dla pracowników.

Rekommenderad:  21 najlepszych filmów motywacyjnych, które przedsiębiorcy powinni obejrzeć

U-Zaciąg

U-Haul zatrudnia zdalnych agentów sprzedaży i rezerwacji w całych Stanach Zjednoczonych. Stanowiska są w niepełnym wymiarze godzin i obejmują świadczenia, takie jak zwrot kosztów leczenia, oszczędności RX, stomatologia i wizja oraz plan emerytalny 401K. Użyj słowa kluczowego „zdalny”, aby zlokalizować stanowiska pracy z domu.

Grupa UnitedHealth

Grupa UnitedHealth zatrudnia autorów wniosków, pielęgniarki, konsultantów biznesowych, koordynatorów administracji klinicznej, analityków danych i wielu innych. Pozycje są zależne od lokalizacji dla różnych miast w Teksasie. Aby zlokalizować stanowiska pracy z domu na ich stronie internetowej, użyj słowa kluczowego „telepraca”.

Williams-Sonoma

Williams-Sonoma zatrudnia zdalnych agentów obsługi klienta z The Colony w Teksasie (przedmieście Dallas). Stanowiska są w pełnym wymiarze godzin i obejmują płatne szkolenia, zniżki na towary oraz możliwość nadgodzin i wynagrodzenia.

Rozwiązania robocze

Rozwiązania robocze zatrudnia niezależnych wykonawców z Austin, Dallas, Fort Worth, Houston, Plano i San Antonio na szeroką gamę zdalnych stanowisk, takich jak obsługa klienta, handel detaliczny, sprzedaż, podróże i prace administracyjne. Agenci mogą zarabiać od 12,60 do 18,60 USD za godzinę w zależności od rodzaju pracy.

Światowe holdingi turystyczne

Światowe holdingi turystyczne zatrudnia pracowników zdalnych w Teksasie do obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania, biur podróży i nie tylko. Stanowiska obejmują płatne szkolenia, status pracownika W2, świadczenia i komputer firmowy.

fotokopiarka

fotokopiarka zatrudnia zdalnych pracowników z całego świata na różne stanowiska, takie jak obsługa klienta, wsparcie techniczne, wprowadzanie danych, kontrola jakości, wsparcie administracyjne i biznesowe i nie tylko. Praca na pełny etat wiąże się z korzyściami.

Inne oferty pracy w domu w Teksasie

Jeśli nadal nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, możesz to sprawdzić FlexJobs. Są płatną witryną subskrypcyjną, która ręcznie sprawdza oferty pracy z domu pod kątem legalności, ale mają też oferty pracy podzielone na kategorie według lokalizacji i zawodu. Ich usługi oszczędzają czas, zarządzając zdalnymi zleceniami w jednym wygodnym miejscu.

Gdy znajdę nowe oferty pracy z domu w Teksasie, dodam je do tej listy.

Gdzie w Teksasie mieszkasz i jakiej pracy szukasz? Napisz do nas wiadomość; chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Pierwotnie opublikowany w październiku 12019. Treść zaktualizowana w grudniu 2023 r.