Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze opcje kursów WordPres dla Ciebie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze opcje kursów WordPres dla Ciebie

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Oprócz sprzedaży produktów i usług w swoich sklepach, firmy wykorzystują kilka innych platform do prowadzenia sprzedaży. Jedną z takich platform jest strona internetowa lub sklep internetowy. Budowa strony internetowej, zwłaszcza dla małych firm, może być kosztowna. WordPress to narzędzie, którego możesz użyć do zbudowania niedrogiego bloga, strony internetowej lub sklepu internetowego. Istnieje kilka ofert online z kursami WordPress, dzięki którym możesz nauczyć się korzystać z jednej z najpopularniejszych platform na świecie.Popularne kursy WordPress

Oto niektóre z najpopularniejszych kursów WordPress online, które pomogą Ci zbudować stronę internetową dla Twojej firmy lub edytować istniejącą.

WordPress NoCode Bootcamp 2022 – Zostań mistrzem WordPressa

W WordPress NoCode Bootcamp 2022 oczywiście nauczysz się budować witrynę eCommerce za pomocą WordPress i wtyczki WooCommerce. Poznasz podstawowe komponenty WordPress, witryny biznesowej WordPress i witryny e-commerce WordPress. Ponadto nauczysz się instalować i konfigurować darmowe motywy oraz różne wtyczki WordPress.

Kurs WordPress dla początkujących: Szybko opanuj WordPressa

Ta klasa mistrzowska, Kurs WordPress dla początkujących to przewodnik krok po kroku po WordPressie, zaczynając od instalacji oprogramowania. Ten przewodnik przeprowadzi Cię przez ustawienia WordPress, korzystanie z różnych edytorów, stosowanie różnych motywów, wtyczek, widżetów oraz tworzenie niestandardowych menu i nawigacji, dzięki czemu powstanie w pełni funkcjonalna strona internetowa kompatybilna z dowolną przeglądarką.

Programowanie WordPress z Bootstrap: kompletny kurs

Programowanie WordPressa z Bootstrapem pokazuje, jak zbudować lub edytować stronę internetową w PHP, JavaScript i Elementorze. Pokazuje, jak przekonwertować statyczną stronę internetową na dynamiczny motyw WordPress. Lekcje obejmują zbudowanie nowoczesnego i responsywnego motywu WordPress przy użyciu Bootstrap, podstawy programowania obiektowego, PHP, zbudowanie strony internetowej WordPress bez opłat za hosting lub domenę.

Rekommenderad:  Czego Spotify Wrapped może nauczyć o skutecznych strategiach marketingowych

WordPress 101: Marketing Automation Ultimate 2021

WordPress 101: Marketing Automation Ultimate 2021 uczy, jak stworzyć sklep WordPress, skonfigurować lokalny serwer i skonfigurować automatyzację WordPress. Automatyzacja obejmuje media społecznościowe, handel elektroniczny, marketing treści, utrzymanie strony internetowej i automatyzację członkostwa. Dodatkowo nauczysz się konfigurować program partnerski dla swojej witryny WordPress.

Bezpieczeństwo WordPressa – jak powstrzymać hakerów

Bezpieczeństwo WordPressa uczy, jak zabezpieczyć witrynę WordPress przed hakerami i zapobiegać jej. Lekcje pomagają zrozumieć źródła głównych zagrożeń i pomóc w podejmowaniu działań administracyjnych w odpowiedzi. Nauczysz się wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa, takich jak tworzenie kopii zapasowych witryn, ustawianie silnych haseł i instalowanie wtyczek bezpieczeństwa.

Naucz się WordPressa i używania WordPressa do zarabiania pieniędzy w Internecie

Naucz się WordPressa i używania WordPressa do zarabiania pieniędzy w Internecie zaczyna się od tego, czym jest WordPress, a następnie uczy wszystkiego o stronach WordPress, postach, kategoriach, tagach, wtyczkach, motywach i widżetach. Dowiesz się również, jak dodawać produkty i akceptować płatności na swojej stronie. Oprócz dodawania bramek płatniczych nauczysz się WordPressa, aby zarabiać pieniądze w Internecie dzięki modelowi biznesowemu obsługi dropów.

Praktyczny Linux: samoobsługowy WordPress dla początkujących użytkowników Linuksa

Zaktualizowano dla Ubuntu 22.04 Praktyczny Linux: samoobsługowy WordPress dla początkujących użytkowników Linuksa nauczy Cię obsługi Linuksa, projektując platformę hostingową WordPress. Nauczysz się konfigurować swoją platformę hostingową na Amazon Usługi sieciowe (AWS). Niektóre z lekcji to konfiguracje PHP-fpm i Nginx, konfiguracja aplikacji WordPress, zakładanie sklepu eCommerce, bezpieczeństwo, automatyzacja, profesjonalny monitoring i wiele więcej.

Profesjonalne tworzenie motywów i wtyczek WordPress

Za 35 godzin Profesjonalne tworzenie motywów i wtyczek WordPress pokaże Ci, jak zbudować dynamiczną witrynę WordPress, w tym tworzyć własne wtyczki i motywy. Na tym praktycznym kursie stworzysz różne motywy, przekonwertujesz pliki PSD na szablony WordPress, napiszesz kod WordPress, nauczysz się podstaw PHP i zbudujesz stronę internetową.

Rekommenderad:  20 najlepszych studenckich kart kredytowych w Kanadzie na maj 2023 r

Jak zbudować sklep eCommerce za pomocą WordPress i Woocommerce

Jak zbudować sklep eCommerce za pomocą WordPress i Woocommerce to przewodnik krok po kroku, jak zbudować urzekający sklep eCommerce bez żadnych umiejętności technicznych. Pokazuje, jak zainstalować WordPress i WooCommerce. Następnie dodasz niezbędne strony i logo, utworzysz menu, zbudujesz stronę produktów, dodasz paski boczne i widżety oraz zbudujesz strony główne do swojej witryny.

WordPress i Elementor dla początkujących, szybki i łatwy kurs

WordPress i Elementor dla początkujących, szybki i łatwy kurs nauczy Cię, jak zbudować profesjonalnie działającą stronę internetową za pomocą WordPress i Elementora. Tworzenie i zarządzanie menu nawigacyjnych, budowa formularza kontaktowego, dodanie mapy Google na Twoją stronę, dodanie Twojej Instagram kanał, tworzenie bloga i konfigurowanie profesjonalnej poczty e-mail należą do tematów poruszanych na kursie.

Obecnie WordPress jest używany przez ponad 40% wszystkich stron internetowych w Internecie. Duże firmy, takie jak Eventbrite i NASDAQ, oferują takie kursy swoim pracownikom. Wszystkie omówione powyżej kursy dają świadectwo ukończenia. Są to kursy do samodzielnej nauki z testami postępów. Dodatkowo otrzymujesz dożywotnią dostawę materiałów do nauki, w tym filmów, oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.