Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi dla firm internetowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi dla firm internetowych

Jeśli chodzi o zasoby ludzkie (HR), niewiele rzeczy może uprościć życie niż odpowiednie oprogramowanie. Od rekrutacji do zatrudniania, a następnie oceny i śledzenia wydajności, oprogramowanie HR pozwala zespołom lepiej funkcjonować. Oznacza to mniej wysyłania tam i z powrotem oraz mniej niepotrzebnych e-maili przypominających wszystkim o tym, co się dzieje. Dodatkowo świetne oprogramowanie HR zapewnia usprawnienie innych aspektów operacji biznesowych, w tym płac, świadczeń, śledzenia czasu itp.

Dla firm internetowych, zwłaszcza tych, które działają w pełni w przestrzeni cyfrowej, oprogramowanie HR zapewnia kolejną niezbędną funkcję. Pozwala na przeprowadzanie operacji zdalnych — i nadal jest tak produktywna i wydajna jak w biurze (jeśli nie bardziej). Zapewniając pracownikom i członkom zespołu „centrum” przestrzeni roboczej, oprogramowanie HR zwiększa produktywność firmy, a także jej rentowność.

Mając do wyboru liczne oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi, nie brakuje opcji dla dużych i małych firm internetowych. A kiedy przeprowadzisz badania, znajdziesz również oprogramowanie HR, które zapewnia dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma, bez względu na to, jak szczegółowe mogą być, w tym takie rzeczy, jak inteligentne raportowanie, a nawet identyfikacja odcisków palców.

Ale co robi oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi?

Jedną z najważniejszych ról, jakie spełnia oprogramowanie HR, jest automatyzacja. Dzięki usprawnieniu zadań ręcznych oraz organizowaniu informacji i danych oprogramowanie to zapewnia płynne działanie firm — nawet jeśli wszyscy pracują w różnych miejscach.

Niektóre z najważniejszych ról oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi obejmują:

 • Organizowanie danych
 • Bezpieczne przechowywanie informacji online
 • Opracowywanie przepływów pracy
 • Śledzenie postępów i zatwierdzeń
 • Śledzenie czasu
 • Szkolenia i rozwój pracowników
 • Zgodność i satysfakcja pracowników
 • Zarządzanie wydajnością
 • Wyznaczanie i śledzenie celów
 • Zarządzanie korzyściami
 • Pracownicy wchodzący i wychodzący z pokładu
 • Integracja aplikacji innych firm
 • Audyt zmian danych
 • Generowanie niestandardowych raportów dla zespołów

Oczywiście oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi może nosić wiele czapek w Twojej firmie, od zarządzania pracownikami po raportowanie danych. Ale w jaki sposób odnosi się to w szczególności do Twojej firmy?

W jaki sposób moja firma online skorzysta z oprogramowania HR?

Wdrażając odpowiednie oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi w swojej cyfrowej firmie, możesz zacząć dostrzegać radykalne zmiany w sposobie działania Twojej firmy. Nie tylko ty i twój zespół poczujecie się lepiej zorganizowani, ale także obciążenie pracą, zmiany czasu i ogólne morale być lepiej zarządzanywięc produktywność i wydajność również się poprawią.

Niektóre inne korzyści wynikające z używania oprogramowania HR obejmują:

 • Mniej błędów
 • Udoskonalona organizacja
 • Bardziej wydajne procesy i systemy
 • Ulepszona informacja zwrotna i responsywność
 • Zaawansowana analityka
 • Dokładniejsze planowanie
 • Lepsza zdolność do przestrzegania określonych zasad i przepisów związanych z branżą

Dzięki usprawnieniu operacji biznesowych za pomocą oprogramowania HR wydajność może gwałtownie wzrosnąć. Teraz, gdy rozumiemy, jak korzystne może być oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi, przyjrzyjmy się 10 najlepszym oprogramowaniu do zarządzania zasobami ludzkimi dla firm internetowych.

10 najlepszych programów do zarządzania zasobami ludzkimi dla firm internetowych

1. Poniedziałek.com

Jeden z najbardziej znanych programów do zarządzania zasobami ludzkimi na świecie, Poniedziałek.com umożliwia firmom lepszą komunikację i współpracę z dowolnego miejsca na świecie. Używany zarówno przez cyfrowe firmy z zespołami zdalnymi, jak i zespoły pracujące w fizycznej przestrzeni biurowej, Monday poprawia sposób przydzielania i kończenia projektów dzięki unikalnemu systemowi tablic i kolumn.

Rekommenderad:  24 najlepsze aplikacje do geodezji

Niezależnie od branży poniedziałek pozwala zespołom pracować wydajniej. Jest to szczególnie ważne, ponieważ łączy się z różnymi aplikacjami innych firm, w tym wszystkimi tymi, których Twój zespół już używa do codziennych operacji.

Chociaż większość oprogramowania HR może wykonywać zadania, które wykonuje poniedziałek, jednym z powodów, dla których stało się ono tak popularne, jest to, że organizuje wszystko w sposób wizualny, który jest łatwy do zrozumienia i manipulowania. Dzięki możliwości wizualnego zobaczenia, nad czym pracują wszyscy w firmie, zespoły mogą działać bardziej harmonijnie, a tym samym wykonywać jeszcze więcej (jednocześnie ciesząc się pracą).

Poniedziałek jest stosunkowo niedrogi, a plany zaczynają się od $8/miesiąc za każde „miejsce”. Plany są również wysoce konfigurowalne, więc możesz zapłacić dokładnie za to, czego potrzebujesz.

2. BambooHR

Świetne oprogramowanie dla małych i średnich firm, BambooHR jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu można go łatwo wdrożyć — nawet jeśli Twoja firma już działa. Piękny wizualnie BambooHR realizuje również szereg ważnych zadań HR, dając Twojej firmie możliwość organizowania personelu i jego informacji w wyjątkowy sposób. Chociaż ma mniej funkcji niż poniedziałek, to uproszczone oprogramowanie zapewnia wielu firmom dokładnie to, czego potrzebują, nie będąc zbyt skomplikowanym.

Ceny dla BambooHR opierają się na ofertach, więc będziesz musiał skontaktować się z ich zespołem, aby poznać dokładny koszt dla swojej firmy. Ich ceny są podzielone na dwa pakiety: Essentials i Advantage. Główną różnicą między tymi dwoma pakietami jest dodanie funkcji zatrudniania i wdrażania, wsparcia telefonicznego, zaawansowanych komponentów i dodatkowych integracji.

3. OnPay

Kolejne rozwiązanie dla małych i średnich firm, OnPay jest znany jako świetne oprogramowanie płacowe, które można dostosować do unikalnych potrzeb Twojej organizacji. Oparty na chmurze OnPay upraszcza przetwarzanie listy płac — zautomatyzuje nawet składanie podatków i innych płatności. Zaprojektowany specjalnie dla ról HR, OnPay umożliwia śledzenie i obsługę ubezpieczeń, świadczeń, planów emerytalnych i wynagrodzeń kontraktowych w jednym prostym systemie.

Stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi rozwiązaniami płacowymi, OnPay zapewnia, że ​​każdy w Twoim zespole (w tym ty sam) jest pod opieką każdego miesiąca. Ceny zaczynają się od 40 USD miesięcznie i rosną w zależności od liczby osób w zespole. Aby przetestować oprogramowanie, OnPay oferuje również miesięczny bezpłatny okres próbny.

4. Świeża drużyna

Chociaż Świeża drużyna zapewnia wszystkie niezbędne role HR, jedną z najlepszych cech oprogramowania jest śledzenie kandydatów i procesu rekrutacji dla Twojej firmy. Jeśli Twoja firma regularnie zatrudnia osoby, w tym zleceniobiorców i pracowników na część etatu, Freshteam jest świetnym rozwiązaniem. Niedrogie w porównaniu z innymi narzędziami HR przeznaczonymi do pozyskiwania talentów, Freshteam gwarantuje, że potencjalni pracownicy są odpowiednio oceniani, a następnie skutecznie wprowadzani do zespołu, tak aby nikt nie marnował czasu.

Oprogramowanie Freshteam usprawnia zadania HR, ponieważ umożliwia komunikację między aplikacjami bez konieczności opuszczania platformy Freshteam. A ponieważ przechowywanie informacji o pracownikach i kandydatach jest wystarczająco bezpieczne, Freshteam jest świetną platformą dla firm cyfrowych, które regularnie zatrudniają.

Freshteam jest częścią większej firmy Freshworks, która oferuje rozwiązania dla klientów i zaangażowanie pracowników. Możesz zacząć korzystać z Freshteam za darmo, jeśli masz mniej niż 50 pracowników – płatne plany zaczynają się od 75 USD miesięcznie (lub 50 USD miesięcznie w abonamencie rocznym).

Rekommenderad:  Instrukcje: ręczne włączanie wielozadaniowości dla Cydii w iOS 4

5. Falujący

Jedno z najlepszych dostępnych programów do automatyzacji zadań HR, Falujący poradzi sobie ze wszystkim, od wdrażania nowych talentów po prowadzenie listy płac. Zdolny do integracji z ponad 500 różnymi aplikacjami, Rippling jest znany ze swojego bezpieczeństwa, które ułatwi przechowywanie informacji cyfrowych. Podobnie jak większość oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi, Rippling pomaga firmom zwiększyć produktywność, oferując jeden system dla wszystkich operacji, w tym HR. Usprawniając różne przepływy pracy, Rippling ułatwia każdy proces w Twojej firmie, w tym wdrażanie nowych pracowników, co tradycyjnie jest kosztowne i czasochłonne.

Ceny Rippling zaczynają się od $8/miesiąc na użytkownika, z dostępnymi niestandardowymi ofertami cenowymi dostosowanymi do wielkości i potrzeb Twojej firmy.

6. Paycor

Oficjalnie system HCM (Human Capital Management), Paycor jest idealny do obsługi trzech głównych zadań HR: rekrutacji, zasobów i listy płac. Zaprojektowany z myślą o intuicyjności, Paycor usprawnia wszystkie procesy biznesowe i ma reputację jednego z najlepszych narzędzi pomagających skalować cyfrowe firmy. Z ponad 30 000 firm korzystających z Paycor od 2005 roku, oprogramowanie rozwijało się i ewoluowało przez lata, nadal dostarczając rozwiązania HR, które ostatecznie obniżają koszty operacyjne, dzięki czemu firmy mogą pozostać konkurencyjne w swoich szanowanych niszach.

Płatne plany Paycor zaczynają się od 99 USD miesięcznie za podstawową funkcjonalność i mogą sięgać nawet 199 USD miesięcznie. Każdy plan jest tworzony dla określonej wielkości firmy, więc określ, który jest najlepszy dla Twojego zespołu i budżetu.

7. Praca jasna

Zaprojektowany z myślą o wdrażaniu nowych członków zespołu, Praca jasna to oprogramowanie oparte na chmurze, które doskonale współpracuje z urządzeniami mobilnymi (nie wszystkie programy HR). Umożliwiając nowym członkom zespołu przesyłanie wszystkich dokumentów w formie cyfrowej, WorkBright zapewnia szczelność systemów, dzięki czemu Twoja firma nigdy nie wypadnie z rytmu. Firmy korzystające z WorkBright cieszą się możliwością dostosowywania stron rekrutacyjnych, tak aby ich marka była dokładnie reprezentowana, a także zawierały wszystkie niezbędne informacje dotyczące stanowiska.

Ceny WorkBright zaczynają się od 158 USD miesięcznie i rosną w zależności od wielkości firmy. Oferują niestandardowe wyceny, aby jak najlepiej służyć potrzebom Twojej firmy.

8. e-umiejętności

Jeśli chodzi o zatrudnianie nowych talentów, e-umiejętności to niesamowite oprogramowanie dla Twojej firmy. Platforma nie tylko zapewnia szereg dokładnych testów dla nowych pracowników lub potencjalnych kandydatów, ale także umożliwia tworzenie innych ocen, które można wykorzystać na późniejszych etapach, co oznacza, że ​​możesz śledzić satysfakcję pracowników, a także ich wydajność.

Aby pomóc Ci opracować odpowiednie testy, eSkill korzysta z szerokiego portfolio wiedzy, w tym takich rzeczy, jak oceny zachowania, testy umiejętności, rozmowy kwalifikacyjne wideo, a nawet symulacje pracy, z których wszystkie pomagają upewnić się, że zatrudniasz odpowiednią osobę na dane stanowisko. W zależności od potrzeb możesz wybrać testy, które zostały wcześniej przygotowane przez zespół eSkill lub możesz stworzyć własne, mieszając i dopasowując pytania, a także dodając własne specyfikacje.

Jedna z droższych opcji na tej liście, plany eSkill zaczynają się od 850 USD za pakiet wyników testu Basic 25. Ceny mogą wzrosnąć nawet do $5,000 w zależności od potrzeb – dostępne są również niestandardowe wyceny.

9. mędrcy ludzie

Świetne rozwiązanie HR dla firm każdej wielkości, mędrcy ludzie pomaga pozyskiwać najlepsze talenty, a także zarządzać zespołami, prowadzić płace i procesy benefitowe. Centralizując zadania HR, Sage People daje firmom możliwość działania na wyższym poziomie. A ponieważ jest bezpieczny, możesz przechowywać dane pracowników, co ułatwia dostęp do informacji w każdej chwili. Dostęp do informacji przechowywanych w Sage People mają również pracownicy, co eliminuje pośredników w wielu sytuacjach HR.

Rekommenderad:  Kompletny praktyczny przewodnik po FastAPI z wdrożeniem uczenia maszynowego

Ceny dla Sage People opierają się wyłącznie na żądaniach, więc zachęcamy do przesłania prośby, aby dowiedzieć się, ile może to kosztować dla potrzeb Twojej firmy.

10. Hiboba

Jedno z najbardziej kreatywnych rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi, Cześć Bob to świetny sposób na efektywne zarządzanie zespołami za pomocą różnych zautomatyzowanych narzędzi. Ponadto Hibob zachęca do zaangażowania zespołu, co pozwala firmom być bardziej produktywnymi przy jednoczesnej poprawie zadowolenia pracowników. Hibob oferuje również narzędzia do analizy danych, listy płac i inne narzędzia do raportowania. Za pośrednictwem głównego centrum platformy firmy mogą automatyzować różnorodne codzienne procesy, organizując informacje i zachęcając do współpracy w całej organizacji.

Hibob ustala ceny na podstawie niestandardowych ofert, więc aby uzyskać indywidualną wycenę, musisz przesłać zapytanie ofertowe.

11. Recruiterflow

Recruiterflow to jedno z najwyżej ocenianych na rynku programów dla agencji rekrutacyjnych. Platforma jest najlepiej znana jako jedno z najłatwiejszych w użyciu i najpotężniejszych rozwiązań dla agencji rekrutacyjnych. Opierając się na tej reputacji, oferują zestaw narzędzi, które pomagają rekruterom w szybszym pozyskiwaniu i skuteczniejszym zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi. Sercem platformy Recruiterflow jest ATS i CRM; Wizualny pulpit nawigacyjny dla rekruterów, aby zobaczyć, co dzieje się w ich lejku, śledzić całą podróż kandydata, współpracować z innymi członkami zespołu, dodawać przypomnienia, synchronizować kalendarze i nie tylko.

Funkcje takie jak rozszerzenie Chrome, zautomatyzowane sekwencje wiadomości e-mail, łatwe planowanie rozmów kwalifikacyjnych, dobrze zaprojektowane karty wyników i automatyczne raporty umożliwiają rekruterom zwiększenie pozyskiwania kandydatów, szybsze zatrudnianie odpowiednich talentów i usprawnienie całego procesu rekrutacji w mgnieniu oka. To, co wyróżnia Recruiterflow spośród innych narzędzi CRM do rekrutacji, to minimalna krzywa uczenia się; platforma przeznaczona jest dla każdego rekrutera – niezależnie od jego doświadczenia z ATS & CRM. Nic więc dziwnego, że jest szeroko stosowany przez agencje rekrutacyjne.

Możesz zapisać się na 14-dniowy bezpłatny okres próbny lub umówić się na demo, aby lepiej zrozumieć platformę. Ceny dla agencji rekrutacyjnych zaczynają się od 69 USD miesięcznie za użytkownika. Ponadto możesz również uzyskać niestandardową cenę dla swojej firmy w zależności od wymagań.

Wniosek

Oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi to zdecydowanie jeden z najłatwiejszych sposobów na rozpoczęcie zwiększania produktywności w firmie, a jednocześnie ułatwianie wszystkim życia. Bez tego rodzaju oprogramowania firmy, zwłaszcza te działające cyfrowo, nie byłyby w stanie efektywnie zarządzać zespołami, usprawniać procesów i skalować operacji. Niewiarygodnie wszechstronne oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi jest odpowiednie dla Twojej firmy, bez względu na to, jak duża (lub mała) jest obecnie Twoja firma.

Table of Contents