Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze pistolety cenowe dla małych firm detalicznych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze pistolety cenowe dla małych firm detalicznych

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Nawet jeśli prowadzisz małą firmę detaliczną, ręczna wycena produktów jest pracochłonnym zadaniem, które zajmuje zbyt dużo czasu. Możesz jednak przezwyciężyć tę niedogodność dzięki narzędziom do etykiet cenowych dla swojej firmy, dzięki czemu możesz błyskawicznie wykonać zadanie.

Jednak przy tak wielu różnych modelach pistoletów cenowych na rynku, który z nich jest najlepszy. I czy istnieje duża różnica między każdą marką, w końcu wszystkie one zasadniczo robią to samo. To prawda, że ​​​​zadanie pistoletu cenowego jest prawie takie samo, ale istnieje ogromna różnica pod względem jakości i akcesoriów.

Bardziej rozpoznawalne marki mają lepszą konstrukcję, obsługę klienta i akcesoria, takie jak etykiety. Mając to na uwadze, oto siedem najdroższych pistoletów, które możesz teraz zdobyć.Jak działają pistolety cenowe?

Pistolety cenowe to świetny sposób dla handlowców i sprzedawców detalicznych na umieszczanie metek z cenami i cenami na różnych produktach. Za pomocą pistoletu cenowego możesz z łatwością dodawać etykiety cenowe do produktu, ponieważ pistolety cenowe są dostarczane z etykietami. Po załadowaniu etykiet do pistoletów cenowych możesz użyć pistoletu do wyceny, aby przykleić etykiety do produktów.

Pistolety do wyceny wykorzystują unikalny wałek do drukowania wypukłego na materiale — w tym przypadku na kartce papieru. Wałek z tuszem wkładany jest w wybrane gniazdo w magazynku, a następnie toczy się po literach i cyfrach umieszczonych po drugiej stronie magazynka. Powoduje to wydrukowanie obrazu na papierze. Producenci pistoletów do wyceny często projektują swoje produkty z dwoma lub więcej miejscami w magazynku, aby zapewnić użytkownikom większą elastyczność, jeśli chodzi o informacje o cenie, które chcą wydrukować.

Korzyści z pistoletów cenowych

Pistolety cenowe to najskuteczniejszy sposób wyceny towarów w porównaniu z drukowaniem i naklejaniem każdej etykiety. Pistolety pomagają obniżyć koszty wyceny towarów, automatyzując proces i umożliwiając łatwą zmianę cen w razie potrzeby.

 • Pistolety cenowe są dokładne. Korzystanie z pistoletu cenowego gwarantuje, że właściwa cena jest dołączona do właściwego produktu. Ponieważ są sterowane cyfrowo, pistolety cenowe mogą oznaczać przedmioty cenami, datami ważności, a nawet przechowywać slogany za naciśnięciem jednego przycisku. Dokładność można sprawdzić, zanim naklejka lub etykieta opuści cennik, aby upewnić się, że produkt jest odpowiednio oznaczony i zawiera prawidłowe informacje.
 • Pistolety cenowe mogą być używane na różnych powierzchniach. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o oznaczanie przedmiotów za pomocą pistoletu cenowego. Pistoletem cenowym można oznaczyć praktycznie każdą powierzchnię, w tym produkty szklane i mrożonki.
 • Pistolety cenowe do promocji produktów. Skorzystaj z tych łatwych w użyciu narzędzi do etykietowania, aby wywrzeć wpływ promocyjny nawet przy ustalaniu cen i oznaczaniu produktów. Etykiety mogą być drukowane z kodowaniem kolorystycznym charakterystycznym dla Twojej firmy, a wielorzędowe beczki zwiększają zarówno dostępność etykiet, jak i liczbę możliwych punktów cenowych. Pistolety cenowe mają wbudowany wałek z tuszem, który umożliwia bezproblemowe nakładanie znaczników.
 • Pistolety cenowe pomagają w śledzeniu zapasów. Pistolety cenowe pomagają firmom śledzić ich zapasy. Mają wyraźny wyświetlacz, który ustawia się w ciągu kilku sekund i wykorzystują obsługę jedną ręką dla szybkości, dokładności i wydajności. Pistolet cenowy to świetna inwestycja, która pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze Twojej firmy.

Najlepsze pistolety do ustalania cen detalicznych

Monarch 925082 Marker cenowy

Najszczęściej wybierane: Monarch to jeden z czołowych producentów pistoletów cenowych. Firma produkuje te narzędzia w wielu różnych przedziałach cenowych i funkcjonalnych, aby zaspokoić potrzeby różnych branż.

Monarch 925082 jest 2Pistolet do kalkulacji ośmioznakowej w wierszu z opatentowanym systemem atramentowym bez bałaganu. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać znaki, które chcesz wydrukować, a etykieta jest gotowa do użycia.

To urządzenie drukuje znaki o maksymalnej wysokości 3 mm dla górnej linii i 5 mm dla dolnej linii. Może pomieścić większe rolki etykiet, aby szybko je ponownie załadować w celu zwiększenia wydajności.

Monarch 925082 wchodzi o godz 30,25x 9.5 x 12,37 cala i waży tylko jeden funt.

Monarch 925082 Marker cenowy

Kupić na Amazon

Perco Pro 2 Pistolet cenowy

Drugie miejsce: Ten dwuwierszowy pistolet do wyceny drukuje 16 cyfr do wyceny jednostek i opakowań, co jest idealne do oznaczania żywności, inwentaryzacji, restauracji, handlu detalicznego, a także wszędzie tam, gdzie trzeba coś oznaczyć. Możesz wydrukować miesiąc, datę, godzinę AM/PM i kody śledzenia. Połącz górną i dolną linię, aby wydrukować cenę, datę, kod partii, kod produktu lub dowolne identyfikatory swoich produktów.

Rekommenderad:  Galaxy Nowe żądanie procesora dla S21 FE Exynos!

Perco sprzedaje swoje pistolety cenowe z dożywotnią gwarancją, ale musisz je zarejestrować, aby skorzystać z tej oferty. Wymiary to 10.4 X 6.7 X 2.8 cali i waży 1.2 funtów.

erco Pro 2 Pistolet cenowy, 8 Cyfra 2 Pistolet do etykiet z cenami liniowymi

Kupić na Amazon

Etykieciarka MoTEX MX-5500NEW z pojedynczą linią

Najlepsza wartość: Pistolet do kalkulacji MoTEX to ergonomicznie zaprojektowane urządzenie ułatwiające obsługę podczas wielogodzinnego etykietowania przedmiotów. Na etykietach 12 x 22 mm można wydrukować do ośmiu cyfr w jednym wierszu.

Otwarty system za jednym dotknięciem umożliwia wymianę wałka z tuszem i etykiety. Każde naciśnięcie spustu ładuje i wyraźnie drukuje etykietę. Wyprodukowana w Korei Południowej firma zapewnia dożywotnią gwarancję po zeskanowaniu kodu QR i wprowadzeniu 12-cyfrowego kodu weryfikacyjnego. Jest lekki i wygodny przy zaledwie 10 uncjach i 10,08 x 80,58x 30,31 cala.

Etykieciarka MoTEX MX-5500NEW z pojedynczą linią

Kupić na Amazon

Towa Price Gun (GS18 )

Pistolety Towa Price znane są z wysokiej jakości konstrukcji i niezawodności. Całkowicie metalowa rama, regulowana głowica drukująca i ząbkowane odpady sprawiają, że drukowanie etykiet jest bardzo wydajne. Wyprodukowane w Japonii, są uważane za najlepsze etykieciarki na rynku.

Ta Towa drukuje jedną linię z ośmioma cyframi, dzięki czemu idealnie nadaje się do ustalania cen, datowania i kodowania produktów. Występuje w trzech modelach: jednoliniowy GS, dwuliniowy GL i trzyliniowy GX, wraz z niestandardowymi konfiguracjami pasma. Jeśli chcesz mieć urządzenie, które będzie działać przez lata, to jest to.

Pistolety cenowe Towa mają tę zaletę, że mogą drukować „górną i dolną linię”. Dzieje się tak dlatego, że głowica drukująca Towa znajduje się na środku etykiety, a nie na jednym końcu, jak u innych producentów. Dodatkowa przestrzeń po obu stronach ceny sprawia, że ​​ten pistolet jest bardzo uniwersalny do drukowania dodatkowych informacji, takich jak waga i cena za kilogram lub litr itp.z0

Pistolet do etykietowania cen Towa GS18

Kupić na Amazon

Pistolet cenowy Monarch 925072

Ten pistolet cenowy Monarch drukuje jedną linię z ośmioma znakami na etykietach cenowych. Posiada wszystkie funkcje, takie jak ten drugi, w tym opatentowany system atramentowy. I podobnie jak nasz pistolet cenowy Best Choice, łączy się z jakością i niezawodnością firmy.

Jedyną różnicą w stosunku do tego pistoletu monarchy jest to, że jest on nieco mniejszy niż inne pistolety monarchy. Nadal waży tyle samo, ale to 12,19 x 90,69x 3.2 cale.

Jedną z zalet pistoletów cenowych Monarch jest to, że można stosunkowo łatwo uzyskać etykiety, wałki atramentowe i inne części. Wygoda tych pistoletów do znakowania jest niezbędna dla firm każdej wielkości.

Monarch 925072 Marker cenowy

Kupić na Amazon

Garvey 22-66 Price Gun z oznaczeniem daty

Garvey 22-66 jest 2-liniowy pistolet do wyceny z sześcioma znakami do inwentaryzacji detalicznej, etykiet do przygotowywania żywności, prowadzenia dokumentacji, a nawet zarządzania laboratorium. Wykonany jest ze wzmocnionego korpusu ABS z wewnętrznymi elementami stalowymi, aby zapewnić trwałość i długowieczność. Konstrukcja umożliwia łatwe ładowanie etykiet w celu skrócenia przestojów i zwiększenia produktywności.

Garvey oferuje w 100% wolną od ryzyka gwarancję zwrotu pieniędzy na swoje pistolety cenowe, a także 5-letnia ograniczona gwarancja. Nie jest zbyt ciężki przy 10,55 x 60,54x 20,72 cala i 10,71 funta, a ergonomiczny uchwyt zmniejsza zmęczenie podczas etykietowania.

Garvey 22-66 Zestaw startowy pistoletu do oznaczania cen i dat

Kupić na Amazon

Pistolet do sprzedaży detalicznej Sato

Pistolety cenowe Sato są znane ze swojej solidnej konstrukcji i odporności na intensywne zużycie w środowisku komercyjnym i przemysłowym. Drukuje etykiety w dwóch wierszach po osiem znaków w wierszu. Dzięki tej możliwości możesz wydrukować numer partii na górze i cenę lub numer na dole.

Pistolet cenowy Sato PB2-180 jest kompatybilny z etykietami Sato 180, LSA 1618 i Avery Dennison 216. O 10x 4 X 1 cal, waży 2 funtów.

Pistolet cenowy Sato: TSA180 (PB2-180)

Kupić na Amazon

Meto PL 50,16, 1 Narzędzie do wyceny linii dla 1600 etykiet

Meto PL 5.16 to „doskonały pistolet do etykietowania do lekkich i średnich zadań związanych z etykietowaniem. Wykorzystuje etykiety Meto 1600 i wałek atramentowy 2200, a dzięki unikalnemu systemowi podawania jest bardzo łatwy do załadowania. Ma wyraźny, łatwy do odczytania nadruk, który z pewnością wyróżni Twoje ceny na każdej półce.

Rekommenderad:  Logitech przedstawia klawiaturę z gładzikiem dla iPadów, która nie obsługuje AppleMagiczna klawiatura

Meto PL 50,16, 1 Narzędzie do wyceny linii dla 1600 etykiet

Kupić na Amazon

Pistolet do etykiet z datą i godziną XL Pro 22 V 1-Linia 8 Postacie

Meto PL 5.16 Czy dodano kolejny model do innych modeli XL Pro. Jest to „doskonały pistolet do etykietowania do lekkich i średnich zadań związanych z etykietowaniem”. Dzięki elastycznym opcjom drukowania ta maszyna może być używana do różnych zadań; mieści rolki po 1200 etykiet każda i ma funkcję szybkiego ładowania. Tagger pomoże Ci zaoszczędzić czas, gdy musisz szybko wykonać swoją pracę!

Pistolet do etykiet z datą i godziną XL Pro 22 V 1-Linia 8 Postacie

Kupić na Amazon

2006 sztuk Zestaw pistoletów do znakowania ubrań

Ten zestaw pistoletów do znakowania odzieży jest idealnym narzędziem, którego można używać do dodawania zadziorów do ubrań, tekstyliów, zabawek, bagażu, toreb i innych. Aplikator etykiet odzieżowych został zaprojektowany z wygodnym uchwytem, ​​który jest łatwy w użyciu i trwały. Poza tym narzędzie do znakowania odzieży może łatwo dostosować wysokość igły do ​​różnych rozmiarów materiałów. Możesz wybrać odpowiedni rozmiar zapięcia tagu zgodnie ze swoimi potrzebami. Ten aplikator etykiet odzieżowych oferuje doskonały stosunek jakości do ceny i jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnego pakowania i etykietowania wszelkiego rodzaju odzieży, co znacznie przyciągnie uwagę klientów.

2006 sztuk Zestaw pistoletów do znakowania ubrań

Kupić na Amazon

ASIBT MX5500 EOS żółty 8 Cyfrowy zestaw pistoletów cenowych z 7000 etykiet i zapasowy atrament

MX-5500 to wysoka wydajność 8 Cyfrowy pistolet etykietujący do bezpośredniego druku termicznego i termotransferowego. Pozwala użytkownikom łatwo tworzyć, edytować i drukować etykiety, oznaczać lub oznaczać praktycznie każdą powierzchnię przy minimalnym wysiłku. Model MX-5500 charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją i nowym, łatwym do ładowania mechanizmem.

ASIBT MX5500 EOS żółty 8 Cyfrowy zestaw pistoletów cenowych

Kupić na Amazon

Honelo MX-5500 EOS 8 Pistolet z czerwoną metką z cyframi 1,000 szt. Etykiety

Poręczny pistolet do naklejania cen, który możesz od razu wykorzystać w firmie lub sklepie detalicznym. Idealny do biura, sklepu spożywczego, kodu produktu, oznakowania organizacji biznesowej i używany do drukowania metek na ubrania, książek. Może być również używany jako pistolet z datą ważności do żywności.

Honelo MX-5500 EOS 8 Cyfry Red Price Tag Gun

Kupić na Amazon

Przewodnik po zakupie następnego pistoletu cenowego

Pistolety cenowe wykonują ograniczoną liczbę funkcji, więc nie jest trudno znaleźć wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. Jeśli twój budżet może sobie na to pozwolić, jest to jedna pozycja, na którą powinieneś zaszaleć, ponieważ to coś więcej niż tylko wycena, to porządek i odpowiedzialność. Poza tym pistolety z wyższej półki cenowej mogą trwać wiecznie, więc po co drzemać.

Ale zanim go kupisz, rozważ następujące punkty.

 • Typ pistoletu cenowego: Na rynku dostępne są narzędzia do wyceny, które drukują jeden, dwa lub trzy wiersze zawierające do 12 znaków w jednym wierszu. Jeśli chcesz tylko wyświetlić cenę, wystarczy jednowierszowy pistolet cenowy. Z drugiej strony, jeśli zamierzasz pokazać dodatkowe informacje, takie jak numer partii lub data produkcji i przydatności do spożycia, potrzebujesz dwuwierszowego pistoletu cenowego. A urządzenie obsługujące trzy linie pozwoli Ci dodać jeszcze więcej informacji specyficznych dla Twojej firmy.
 • Wymagania dotyczące postaci: Upewnij się, że wybrałeś narzędzie do ustalania cen, które ma wymagania dotyczące znaków dla Twojej firmy. Obejmuje to litery, cyfry, symbole i wszelkie inne znaki, których może potrzebować Twoja firma.
 • Jakość wyjściowa: Wydruk odróżnia dobry pistolet do wyceny od złego. W końcu chcesz, aby Twoi klienci przeczytali cenę i inne informacje, które drukujesz na etykietach.
 • Tom: Jednym z powodów, dla których potrzebujesz wysokiej jakości pistoletu do wyceny, jest przekazanie dowolnej ilości pracy. Jeśli Twoja firma etykietuje duże ilości przedmiotów, potrzebujesz narzędzia do wyceny, które jest niezawodne, łatwe do załadowania, szybkie i łatwe w użyciu.
 • Akcesoria: Pistolet do wyceny będzie wymagał wałków atramentowych i etykiet. Upewnij się, że wybrana firma zawsze ma te materiały pod ręką. Podobnie, pomocne byłoby przechowywanie dodatkowych zapasów tych akcesoriów. Ustaw minimum na zamówienie większej ilości zapasów, aby nie dać się złapać na brak personelu.
 • Koszt: Korzystanie z pistoletu do wyceny ma wiele zalet. Oszczędność pieniędzy i czasu w porównaniu z innymi opcjami etykietowania sprawia, że ​​pistolet cenowy jest łatwym wyborem. Za mniej niż koszt kilkuset etykiet możesz kupić pistolet do wyceny. Pistolety cenowe mają prostą konstrukcję, która jest łatwa w użyciu i utrzymaniu przy rozsądnych kosztach wysyłki.
Rekommenderad:  Papierowy laptop może być urządzeniem e-papierowym, o którym nie wiedziałeś, że jest potrzebne

Etykiety samoprzylepne metki cenowe

Klej do etykiet może być ostatnią rzeczą, o której myślisz, gdy dostajesz pistolet do wyceny, ale oto dlaczego powinieneś spojrzeć jeszcze raz. Gdy otrzymasz etykiety do pistoletu cenowego, masz do wyboru trzy opcje kleju.

Pierwszym z nich jest klej permanentny. Ten rodzaj kleju sprawi, że etykieta pozostanie na swoim miejscu, dzięki czemu klient będzie mógł zobaczyć informacje przez długi czas. Artykuły z datami ważności i uniemożliwiające przestępcom zmianę tagów w Twoim sklepie to tylko kilka przykładów.

Drugi to zdzieralny klej, który nie uszkodzi produktu, nawet jeśli leży tam od dawna. Jedyną różnicą między trwałym klejem jest to, że można go łatwo usunąć. Poza tym są takie same. Etykieta pozostanie zablokowana.

Istnieją kleje do różnych zastosowań. Trzeci to klej do zamrażarki. I jak sama nazwa wskazuje, służy do przedmiotów, które ostatecznie trafią do zamrażarki. Jeśli Twoja firma potrzebuje tego rodzaju kleju, koniecznie zapytaj o ograniczenia temperaturowe kleju. Gdy temperatura spadnie powyżej ustawionego stopnia, klej twardnieje i staje się trwały.

Pistolety cenowe z niestandardowymi etykietami

Pamiętaj, jeśli chcesz wyjść poza zwykłe białe etykiety dla swojej firmy, możesz dostosować swoje etykiety. Możesz dodać wszystko, od kolorów po logo swojej marki. Ale upewnij się, że nie koliduje to z informacjami, które umieszczasz na etykiecie.

Tak więc, zanim kupisz narzędzie do wyceny, rozważ powyższe punkty i rodzaj informacji, które będziesz drukować na swoich etykietach, oraz środowisko, w którym będziesz używać narzędzia do wyceny.

Pistolety cenowe są niezbędnym narzędziem dla każdej firmy detalicznej. Etykiety cenowe pozwalają łatwo i szybko wycenić swoje produkty za pomocą niestandardowych etykiet. Nie musisz tracić czasu na drukowanie i naklejanie skomplikowanych etykiet cenowych — po prostu umieść etykietę na jednym z kół, a następnie pociągnij za spust, aby sfinalizować transakcję.

Niektóre pistolety do ustalania cen pomogą Ci śledzić zapasy i uzupełnianie zapasów oraz pozwolą sprzedawać przedmioty według daty. Pistolety cenowe z funkcją kodowania dat zapewniają efektywne prowadzenie dokumentacji i mogą pomóc w zapobieganiu dezaktualizacji produktu lub nadmiernemu zapasowi.

Używanie etykiety z ceną gwarantuje, że właściwa cena jest dołączona do właściwego produktu. Ponieważ są one w większości sterowane cyfrowo. Pistolety cenowe mogą oznaczać przedmioty cenami, datami ważności.

Jak załadować pistolet cenowy?

Ładowanie pistoletu cenowego może wydawać się nieco skomplikowane, jednak jest stosunkowo łatwe w obsłudze. Wykonując następujące kroki:

 • Podnieś komorę na etykiety.
 • Włóż etykiety do komory. Następnie zamknij.
 • Zwolnij płytę podstawy, naciskając wypustkę znajdującą się z boku pistoletu.
 • Zamknij płytę podstawy i odwróć pistolet do góry nogami.
 • Ściśnij powoli pistolet do wyceny, aż złapie papierową etykietę.

Ile kosztują pistolety cenowe?

Typowy pistolet cenowy kosztuje od 30 do 80 USD. Cena ta nie jest stała, ponieważ zależy od wielu czynników, takich jak jakość, marka itp.

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.