Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze programy BBC w serwisie Netflix, które spodobają się nawet Amerykanom

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze programy BBC w serwisie Netflix, które spodobają się nawet Amerykanom

BBC produkuje niesamowite programy telewizyjne, z wysokiej jakości dramatami i komediami emitowanymi w BBC w ostatnich latach. Niektóre z tych programów rywalizują ze wszystkim, co znajdziesz na AMC lub HBO.

Dobrą wiadomością jest to, że wiele najlepszych programów BBC jest dostępnych w amerykańskim serwisie Netflix, co daje Amerykanom jeszcze więcej powodów, by subskrybować Netflix.

Brytyjskie programy mają inny charakter, ale jeśli chcesz przejść przez staw i spróbować czegoś nowego, możesz zakochać się w tym, co mają do zaoferowania najlepsze programy BBC.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Sherlock to współczesne podejście do słynnej serii kryminałów Sir Arthura Conan Doyle’a. Benedict Cumberbatch i Martin Freeman są doskonale obsadzeni jako Holmes i Watson, a cały serial jest tak stylowy i zabawny, że nie sposób się nie wciągnąć i zafascynować.

Każdy sezon ma tylko trzy odcinki, ale każdy odcinek to w zasadzie 90-minutowy film fabularny, który obejmuje materiał z jednej lub dwóch historii Doyle’a. W tym serialu jest wiele rzeczy, które można pokochać, w tym zaskakujące, ale nieuniknione zwroty akcji, które sprawiły, że Sherlock Holmes stał się takim hitem.

Cztery sezony są dostępne na Netflix.

W Peaky Blinders występuje Cillian Murphy, znany również jako „ten facet z filmów Christophera Nolana”, który gra przywódcę gangu Peaky Blinders w powojennym Birmingham (Anglia) i próbuje uniknąć śledztwa prowadzonego przez bezwzględnego detektywa (w tej roli Sam Neill) i wspinać się po drabinie przestępczego półświatka.

Ale to założenie nie oddaje sprawiedliwości pokazowi. Przedstawia bogato przeplataną narrację z żywymi postaciami, które obejmują wiele historii. Jeśli szukasz szorstkiego i ugruntowanego dramatu z epoki, nie ma nic lepszego niż Peaky Blinders.

Rekommenderad:  Zegarki, które pomagają uczniom ściągać na egzaminach, trafiają do głównego nurtu

Peaky Blinders to silny pretendent do najlepszego serialu BBC na Netflix. Wszystkie pięć sezonów jest na platformie.

The Last Kingdom to historyczny serial fantasy, jakiego jeszcze nie widziałeś. To jak Gra o tron ​​z intrygami politycznymi osadzonymi w średniowiecznym otoczeniu, ale osadzonymi w rzeczywistości i nie tak stylizowanymi ani upiększanymi, jak inne historyczne programy fantasy, takie jak Rzym czy Tudorowie.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 800., kiedy Anglia nie była jeszcze Anglią, a Sasi prowadzili wojnę z Duńczykami. Historia opowiada o Uhtredzie, Saksonie z urodzenia, ale wychowanym przez Duńczyków, który chce odzyskać swoją ojczyznę, ale często jest uwikłany w konflikty obu stron i nigdy nie jest do końca pewien, komu powinien należeć.

To z pewnością jeden z najlepszych programów BBC na Netflix i możesz oglądać wszystkie trzy sezony na platformie streamingowej.

4. Północ i południe (2004)

North and South to czteroczęściowy miniserial (bardziej przypominający megafilm), który opowiada historię kobiety, która przeprowadza się z południowej Anglii do miasteczka fabrycznego w północnej Anglii w latach pięćdziesiątych XIX wieku i zakochuje się, ale walczy o asymilację.

Chociaż nie ma nic szczególnie oryginalnego w historii „obcy spotyka wrogość i opór”, North and South jest zwycięzcą ze względu na to, ile uwagi poświęca projektowi produkcji, atmosferze i, co najważniejsze, swoim postaciom. Egzekucja jest wszystkim w programach telewizyjnych, a North i South to robią.

Happy Valley wcale nie jest szczęśliwe. Ten dramat kryminalny z małego miasteczka koncentruje się na sierżancie policji, który jest w depresji i opłakuje samobójstwo swojej nastoletniej córki. Kiedy odpowiedzialny za to mężczyzna zostaje wypuszczony z więzienia, ma obsesję na punkcie wyśledzenia go i domagania się sprawiedliwości.

To jest dramat w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, który jest wzmocniony przez skomplikowaną sieć postaci i relacji, które napędzają główny konflikt w Happy Valley. Cudownie napisany program, choć trochę trudny do zdobycia, jeśli nie jesteś w odpowiednim nastroju, aby się nim cieszyć.

Rekommenderad:  Wyjaśnienie domen najwyższego poziomu i jak wybrać jedną dla swojej witryny

Oba sezony do obejrzenia.

Call the Midwife śledzi grupę położnych w dotkniętym biedą Londynie w latach pięćdziesiątych XX wieku i wykorzystuje scenerię do zbadania różnych trudnych problemów społecznych i ekonomicznych, takich jak poronienia, aborcje, prostytucja, wady wrodzone i niepełnosprawność, uprzedzenia i wiele innych.

Pomimo wagi swoich tematów, Call the Midwife ma dość lekkości, aby uniknąć przygnębiającego bałaganu w programie. W rzeczywistości jest zaskakująco pełen nadziei i optymizmu, co czyni go o wiele bardziej obowiązkowym do obejrzenia.

W główną rolę wcieliła się laureatka Oscara, Vanessa Redgrave.

7. Jonathan Strange i pan Norrell [Broken URL Removed] (2015)

Jonathan Strange and Mr. Norrell rozgrywa się w alternatywnej Anglii XIX wieku, gdzie magia nie żyje od setek lat i tylko dwóch magów – tytułowych bohaterów – jest w stanie wykorzystać tę moc. To zabawny miniserial, który prowadzi do satysfakcjonującego zakończenia i sprawia, że ​​​​zastanawiasz się, dlaczego miniseriale nie są bardziej popularne.

Jeśli nic więcej, Jonathan Strange i Mr. Norrell to zabawna podróż do nie tak dawnej Anglii, wsparta dobrymi występami. Zdecydowanie warto go obejrzeć, ponieważ jest to jeden z najlepszych miniseriali BBC w serwisie Netflix.

Czy jesteś zmęczony tajemniczymi morderstwami, w których przestępcy są głupi, gliniarze są głupsi, a niemożliwe sprawy są rozwiązywane i wiązane zgrabną kokardką w jednym odcinku? To jest przedstawienie dla ciebie. The Fall to powolny, metodyczny dramat kryminalny, który pokazuje, co mogłoby się stać, gdyby sprytny detektyw ścigał sprytnego seryjnego mordercę.

Gillian Anderson zagrała jedną ze swoich najlepszych ról jako Stella Gibson u boku morderczego Paula Spectora granego przez Jamiego Dornana. To pozycja obowiązkowa, jeśli wolisz, aby programy telewizyjne dotyczące wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych były czymś więcej niż tylko bezmyślną rozrywką.

Bodyguard to dramat kryminalny i thriller polityczny, który nie boi się nie spieszyć z odkrywaniem rytmów fabularnych. Skupia się na sierżancie policji, który cierpi na zespół stresu pourazowego od czasów weterana wojennego i zostaje przydzielony jako ochroniarz polityka, którego polityka nie pokrywa się z jego własną.

Rekommenderad:  The 7 najlepsze aplikacje analizatora wifi dla komputerów Mac

Spektakl ma swój udział w komentarzach politycznych i społecznych, ale jego główną atrakcją jest doświadczenie w byciu ugruntowanym, ale intensywnym thrillerem psychologicznym. Występy są świetne dookoła, zwłaszcza Richarda Maddena, którego możesz rozpoznać jako Robba Starka z Game of Thrones.

Doktor Foster to porywający dramat rodzinny o dr Gemmie Foster, praktykującej lekarce, która zaczyna podejrzewać, że jej mąż ma romans. Wszystko wskazuje na to, ale są one na tyle niejasne, że zaczyna się zastanawiać, czy jej przeczucie ma rację – a gdy obsesja narasta, jej życie zaczyna się rozpadać.

Chwilami balansuje na melodramacie, ale mimo to wciąga i wciąga. Występ Suranne Jones sam w sobie jest wystarczającym powodem, aby spróbować tej serii.

Na Netflix dostępne są dwa sezony.

Więcej genialnych programów do streamowania online

Uważamy, że są to najlepsze programy BBC do oglądania w serwisie Netflix, a wszyscy Amerykanie powinni je oglądać z przyjemnością. Istnieje jednak wiele innych świetnych programów do transmisji strumieniowej online.

Jeśli znudziły Cię amerykańskie programy telewizyjne, oto najlepsze nordyckie dramaty w serwisie Netflix i Amazon Prime i najlepsze wojenne filmy dokumentalne w serwisie Netflix.