Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze przenośne głośniki Bluetooth do kupienia w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze przenośne głośniki Bluetooth do kupienia w 2023 r

Od momentu powstania głośniki Bluetooth przeszły długą drogę. Zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy producenci smartfonów zaczęli porzucać stare, dobre gniazdo audio i ulepszać możliwości Bluetooth, aby zapewnić znacznie lepsze wrażenia. W tej fazie świat otworzył się na marzenie o „bezprzewodowości”, co wiązało się ze zwiększonym popytem na głośniki i słuchawki Bluetooth, co otworzyło producentom ogromne możliwości wykorzystania tych rozwiązań. Jednak spowodowało to, że konsumenci mieli do wyboru mnóstwo opcji głośników. Oto przewodnik zakupowy zawierający jedne z najlepszych przenośnych głośników Bluetooth (w dowolnej kolejności) na rynku.

1. JBL Charge 3

JBL, popularna marka sprzętu audio, posiada w swoim katalogu szeroką gamę głośników Bluetooth do wyboru. Jednym z takich jest Opłata 3, który, jeśli nie jesteś zaznajomiony, jest częścią serii głośników Charge firmy, które oferują możliwość ładowania urządzenia podczas jednoczesnego odtwarzania utworów. Głośnik posiada stopień ochrony IPX7, co pozwala mu wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokość do metra przez 30 minut. Co więcej, dostępna jest bateria o pojemności 6000 mAh, która według firmy zapewnia do 20 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

Jeśli chodzi o ogólną konstrukcję, głośnik jest nieco większy niż większość jego konkurentów i waży ok 20,12 funtów. Jeśli więc szukasz czegoś, co jest przenośne i wygodnie zmieści się w plecaku (bez dodawania zbyt dużej objętości), powinieneś rozważyć niektóre z naszych innych opcji. Jeśli jednak tak nie jest, większa ramka rzeczywiście poprawia profil dźwiękowy głośnika, oferując dobry poziom basów i niezniekształcony dźwięk nawet przy wysokich poziomach głośności. Nowszy model JBL Enceinte Bluetooth Charge 4 Cena Noir zaczyna się od znacznie wyższej ceny, wynoszącej ponad 200 USD, dlatego ją odliczamy.

Cena: 94,95 USD / 10 490 INR

Kupić: NAS | Indie

2. UE Wonderboom 2

The Wonderboom 2 firmy UE to jeden z najbardziej przenośnych głośników Bluetooth na rynku. I pomimo mniejszych rozmiarów, nie wpływa to na jakość dźwięku i oferuje porównywalnie lepszy dźwięk niż większość głośników tej wielkości. Charakteryzuje się odpornością na kurz i wodę IP67, co oznacza, że ​​możesz bez problemu przenosić głośniki na plażę lub basen.

Co ciekawego z Wonderboomem 2 jest jego konstrukcja, która oprócz tego, że jest przenośna, oferuje także wrażenia dźwiękowe 360 ​​stopni. Niezależnie od tego, gdzie umieścisz głośnik, możesz oczekiwać, że wypełni on dźwięk w całym pomieszczeniu. Głośnik jest również wyposażony w funkcję Outdoor Boost, która jest jego kluczową cechą sprzedażową i tak jak się wydaje, zwiększa poziom głośności, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Należy jednak zauważyć, że funkcja Outdoor Boost może czasami powodować zniekształcenie dźwięku głośnika, a niskie tony będą nieco papkowate. Ale to raczej drobiazgi i na co dzień trudno zauważyć dużą różnicę w jakości dźwięku.

Cena: 79,99 USD / INR 4,999
Kupić: NAS | Indie

3. JBL Xtreme 2

The Ekstremalne 2 to kolejna opcja od JBL, która podobnie jak Charge 3, ma również dużą i nieporęczną konstrukcję, która może zniechęcić osoby, dla których przenośność jest głównym czynnikiem odstraszającym. Głośnik jest wyposażony w akumulator o pojemności 10000 mAh, który zapewnia do 15 godzin odtwarzania, co w porównaniu z funkcją Charge 3 jest trochę na dole. Podobny do Charge 3Xtreme 2 posiada również stopień ochrony IPX7, który pozwala mu wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokość do metra przez 30 minut.

Dla kogoś, kto szuka głośnika zapewniającego dobry, zrównoważony dźwięk, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, Xtreme 2 to dobra opcja, którą powinieneś rozważyć. Nie tylko zapewnia pozbawiony zniekształceń dźwięk przy dużych poziomach głośności, ale także sprawia, że ​​niskie dźwięki są wyraźne i rozpoznawalne przy niższych poziomach głośności. Krótko mówiąc, jest to mały, wytrzymały i przenośny system stereo, który idealnie nadaje się do większości zastosowań.

Cena: 349,95 USD / 16 990 INR
Kupić: NAS | Indie

4. UE Boom 3

Kolejnym przenośnym głośnikiem Bluetooth firmy UE jest UE Boom 3. Głośnik został zaprojektowany do użytku na zewnątrz lub w scenariuszach przygodowych, a jego materiał o dużej gęstości i stopień ochrony IP67 zapewniają dobrą ochronę. Twierdzi, że zapewnia dźwięk 360 stopni, wypełniając całą przestrzeń, w której jest umieszczony. Pomimo niezniszczalnego wyglądu, głośnik należy do kategorii przenośnych, co pozwala na noszenie go w dowolnym miejscu.

Mówiąc o dźwięku, UE Boom 3 znajduje się na liście najlepiej brzmiących głośników Bluetooth na rynku. Oferuje imponujące wrażenia dźwiękowe, a jego 360-stopniowe rozproszenie dźwięku jeszcze bardziej je potęguje. Pasywny radiator zapewnia głębsze i mocniejsze basy, co w połączeniu z ogólnym profilem dźwiękowym głośnika zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe. Chociaż w środkowym zakresie głośnik wydaje się nieco borykać z nieco papkowatym i mniej wyraźnym dźwiękiem.

Cena: 149,99 USD / 12 499 INR
Kupić: NAS | Indie

5. Sony SRS-XB10

The SRS-XB10 to najmniejszy i najbardziej przenośny głośnik w ofercie Sony Extra Bass Bluetooth. Ma małą, cylindryczną konstrukcję i waży zaledwie pół funta, co czyni go jednym z najłatwiejszych do przenoszenia głośników na rynku. Wiąże się to jednak z pewnymi ograniczeniami. Na przykład głośnik ma stopień ochrony IPX5, który ogranicza jego użycie na plaży lub na basenie.

Niezależnie od kilku niedociągnięć, jedyną rzeczą, w której głośnik pomimo niewielkich rozmiarów nie idzie na kompromis, jest jakość dźwięku. Chociaż nie zapewnia pozbawionego zniekształceń dźwięku przy dużych poziomach głośności, można śmiało powiedzieć, że zapewnia całkiem zrównoważony dźwięk na różnych poziomach głośności. Basu jest wystarczająco dużo – żeby nie brzmiał nienaturalnie, a góra była odpowiednia – co nie powoduje, że brzmi metalicznie. Ogólnie rzecz biorąc, biorąc pod uwagę jego rozmiar i cenę, głośnik jest strzałem w dziesiątkę.

Cena: 39,99 USD / INR 3,590
Kupić: NAS | Indie

6. JBL Flip 4

The Trzepnięcie 4 firmy JBL to kolejny cylindryczny głośnik Bluetooth o dobrym formacie i dobrej jakości dźwięku. Ma korpus wykonany z płótna i gumy, dzięki czemu jest wytrzymały i idealnie sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo certyfikat IPX7 zapewnia możliwość przenoszenia głośnika na basen czy błotniste plaże. Ponadto, aby zapewnić nieprzerwaną muzykę, głośnik jest wyposażony w akumulator o pojemności 3000 mAh, który według firmy zapewnia do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

Jeśli chodzi o ogólny profil dźwiękowy, Flip 4 może nie jest to najlepiej brzmiący głośnik na rynku, ale z pewnością zapewnia dobre wrażenia słuchowe zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W porównaniu do niektórych konkurentów głośnik brzmi nieco bzdurnie w tonach niskich i średnich, a także ma pewne zniekształcenia basów przy bardzo wysokich poziomach głośności. Jednak to powiedziawszy, ze względu na swoją cenę, JBL Flip 4 oferuje dobrą jakość dźwięku, a brak pewnych aspektów dźwięku nie jest czymś, co większość ludzi zauważyłaby przy regularnym użytkowaniu.

Cena: 89,95 USD / INR 6,499
Kupić NAS | Indie

7. Bose SoundLink Mini II

Bose to kolejna popularna marka w branży audio, która znana jest przede wszystkim ze słuchawek redukujących hałas. Nie przeczy to jednak faktowi, że produkuje też jedne z najlepiej brzmiących głośników. The SoundLink Mini II wprowadzony na rynek w 2015 roku, jest jednym z takich głośników w jego ofercie. Chociaż brakuje mu niektórych podstawowych funkcji, takich jak NFC, wielopunktowy Bluetooth i stopień ochrony IP, nadal jest jednym z najlepiej brzmiących głośników na rynku.

SoundLink Mini II sprawia wrażenie solidnej konstrukcji dzięki aluminiowej obudowie i waży ok 1.5 funtów. Chociaż nie zajmuje znacznie większej powierzchni, aluminium zwiększa wagę. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, głośnik oferuje dobrze zrównoważony profil dźwięku i pozbawiony zniekształceń bas, nawet przy dużej głośności. Co ciekawe, świetnie radzi sobie z utrzymaniem spójnego basu i zachowaniem szczegółów przy różnych poziomach głośności.

Cena: 269 USD / 12 149 INR
Kupić: NAS | Indie

8. Klip JBL 3

Jednym z najbardziej preferowanych wyborów najlepszych przenośnych głośników Bluetooth dla wielu musi być Klip JBL 3. A jego kształt i konstrukcja w większym stopniu to uzasadniają. Lekka konstrukcja i waga ułatwiają noszenie go osobom, które słuchają dużo muzyki w podróży lub lubią przygodę. Co więcej, stopień ochrony IPX7 sprawia, że ​​głośnik jest odporny na kurz i wodę, dzięki czemu można go przenosić na plaże lub baseny.

Podobnie jak w przypadku większości produktów audio JBL, Clip 3 nie jest inaczej. Zapewnia dość zrównoważony profil audio, z wyjątkiem nieco mniej wyraźnych średnich i niskich tonów. Chociaż bas wydaje się być niższy, jest w całości dość spójny i wcale nie papkowaty. Ponadto głośnik zawiera m.in 3Gniazdo audio 0,5 mm umożliwiające podłączenie go do urządzeń za pomocą połączenia przewodowego. Ogólnie rzecz biorąc, jak na swoją cenę, Clip 3 to całkiem dobra opcja ze względu na przenośną konstrukcję i prawdopodobnie jeden z najlepszych głośników (jeśli nie najlepszy) oferujący przyzwoite wrażenia dźwiękowe jak na ten rozmiar.

Cena: 59 USD / INR 4,499
Kupić: NAS | Indie

Oto niektóre z naszych rekomendacji dotyczących najlepszych przenośnych głośników Bluetooth. I chociaż niektóre z nich mają przewagę nad innymi, każdy z tych głośników oferuje dobre wrażenia dźwiękowe i elastyczność, dzięki której można je nosić ze sobą w dowolnym miejscu.