Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze sieci afiliacyjne dla blogerów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze sieci afiliacyjne dla blogerów

Być może parałeś się marketingiem afiliacyjnym, ale jeszcze nie znalazłeś najlepszych sieci afiliacyjnych dla blogerów.

Po pierwsze, jeśli nie czytałeś tego posta, zrób to, ponieważ wyjaśnia on szczegóły i zasady marketingu afiliacyjnego, a także kilka przydatnych wskazówek.

Dzięki marketingowi afiliacyjnemu blogerzy mogą zarabiać, polecając swoim czytelnikom produkty i usługi. Prowizja jest zwykle uzyskiwana, gdy czytelnik dokonuje zakupu, ale można ją również zarobić na poleceniach i potencjalnych klientach.

Więc jeśli jesteś blogerem, który chce zdywersyfikować swoje dochody z blogowania, sprzedaż partnerska jest doskonałym sposobem na zrobienie tego.

Istnieje TONY sieci afiliacyjnych.

Oto kilka, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z marketingiem afiliacyjnym.

Sieci afiliacyjne dla blogerów

Rakuten Marketing

Dawniej Linkshare, Rakuten Marketing współpracuje z takimi firmami jak Lane Bryant, Bare Minerals, Ashley Homestore, Macy’s, Destination Maternity i nie tylko. Płatność jest dokonywana czekiem, przelewem bezpośrednim lub PayPal. Minimalny próg płatności wynosi 50 USD.

Dżem pieprzowy

Pepperjam umożliwia promowanie produktów takich jak zdrowie i uroda, podróże, dom i ogród, sport i fitness, jedzenie i napoje i nie tylko. Mają super fajną funkcję, która pozwala zbudować sklep zawierający produkty, które chcesz promować. Po dodaniu produktów wystarczy skopiować kod i wstawić go na swoją stronę. Kilka z moich ulubionych firm to Mrs. Fields, Grace & Lace, Dollar Shave Club, Wilson’s Leather i Lindt Chocolatier.

E-Junkie

E-Junkie to świetny sposób na promowanie ulubionych produktów cyfrowych. Bycie partnerem nie wiąże się z żadnymi kosztami, a płatność odbywa się za pośrednictwem systemu PayPal. Znalezienie programów, do których chcesz dołączyć, może zająć trochę czasu, ponieważ istnieje szeroki wybór książek, arkuszy roboczych, członkostwa, usług i nie tylko.

Wyślij sowę

Kolejna świetna opcja sprzedaży produktów cyfrowych od innych, wielu blogerów używa tego programu do sprzedaży własnych produktów. Procent prowizji od zarobków jest różny, ponieważ każda firma ustala własne. Jedną rzeczą, o której należy wspomnieć o Send Owl jest to, że nie możesz tam szukać programów. Znalazłem ich, znajdując produkty, które chciałem promować, a kilka z nich po prostu trafiło do Send Owl.

Rekommenderad:  Wsparcie społeczności SEO dla Ukrainy i jak możesz pomóc

Okno partnerskie

Affiliate Window to jedna z moich ulubionych sieci afiliacyjnych. Nie tylko ułatwiają udostępnianie w mediach społecznościowych dzięki narzędziu Awin dla Chrome, ale mają narzędzie do konwersji linków, które z łatwością pokrywa standardowe linki do linków partnerskich na Twojej stronie. Kolejną rzeczą, którą doceniam, jest to, że mają pomocne Facebook grupa, w której możesz zadawać tyle pytań, ile chcesz. Zdarzało mi się nawet, że ktoś przeprowadzał mnie krok po kroku, jak wykonać zadanie — naprawdę robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc.

Promień uderzenia

Impact Radius oferuje szeroką gamę kategorii, takich jak odzież, dom i ogród, komputery i elektronika, niemowlęta i dzieci, kwiaty i prezenty oraz zwierzęta domowe. Możesz znaleźć firmy takie jak Levi’s, Shoe Dazzle, Kohl’s, Dockers, Adidas i Target. Próg wypłaty wynosi 50 USD, a płatności otrzymujesz za pośrednictwem PayPal lub przelewu bankowego.

Kupuj kolektyw stylów

Świetna opcja dla blogerów zajmujących się modą, stylem życia i wystrojem wnętrz, Shop Style Collective oferuje odzież damską, buty, torebki i produkty kosmetyczne, a także artykuły dla mężczyzn, dzieci i do domu. Ich narzędzie do widżetów produktów pozwala łatwo promować określone produkty na swojej stronie internetowej, po prostu wstawiając kawałek dostarczonego przez nich kodu (proste kopiowanie i wklejanie – tutaj nie ma nic technicznego).

Nie widzisz swojego ulubionego produktu na powyższej liście? Wyszukaj produkt i dodaj na końcu „program partnerski”. Wiele firm ma własny program partnerski iw ogóle nie korzysta z sieci.

Firmy z programami partnerskimi

Jeśli istnieje marka, produkt lub usługa, które kochasz, istnieje duża szansa, że ​​mają one program partnerski. Aby dowiedzieć się, czy tak jest, wejdź na ich stronę internetową i spójrz na stopkę strony, aby znaleźć słowo, PARTNERZY. Jeśli nic tam nie widzisz, możesz spróbować wygooglować ich nazwę i słowa „program partnerski”. W ostateczności możesz wysłać do nich wiadomość e-mail, aby dowiedzieć się, czy mają program partnerski.

Oto tylko kilka programów partnerskich, z którymi lubię pracować na moim blogu:

Współpraca Grove

Promowanie Grove Collaborative jest dla mnie łatwe, ponieważ co miesiąc korzystam z ich usług. Grove pozwala mi zaoszczędzić czas i pieniądze, wysyłając produkty, których używam co miesiąc prosto do moich drzwi. Żadnego straconego czasu w sklepie, żadnych pieniędzy wydanych na rzeczy, których nie potrzebuję. Ich produkty działają dobrze (i świetnie pachną!). Możesz zarabiać za pośrednictwem Grove, gdy polecasz swojego czytelnika, a on rejestruje się, aby wypróbować usługę. Twój czytelnik otrzymuje 10 USD do wydania, gdy się zarejestruje – czasami więcej, jeśli dzieje się coś specjalnego. Grove prowadzi również regularne kampanie, w których oferowane są bezpłatne produkty również dla nowych rejestracji, dzięki czemu bardzo łatwo je promować.

Rekommenderad:  Jak nagrywać filmy na Snapchacie: prosty przewodnik krok po kroku

Rakuten

Rakuten oszczędza pieniądze, gdy robisz zakupy online w swoich ulubionych sklepach. Wystarczy odwiedzić witrynę Rakuten, a następnie kliknąć żądany sklep, aby zrobić zakupy. Mają też bardzo pomocne rozszerzenie przeglądarki dla Chrome. Jeśli odwiedzisz stronę korzystającą z Rakuten, pojawi się małe powiadomienie, a po jego kliknięciu Twój zakup zostanie zaliczony do zwrotu gotówki Rakuten.

Mają program rekomendacji, w ramach którego otrzymujesz pieniądze, gdy Twój czytelnik zarejestruje się, aby robić zakupy za pośrednictwem Rakuten. Możesz udostępnić je w mediach społecznościowych lub w poście na blogu. Jeśli masz przyjaciół lub rodzinę, którzy mogą być zainteresowani, możesz nawet wysłać do nich e-mail za pośrednictwem Rakuten, dając im 10 USD kredytu na rejestrację. Zarabiasz 50 $, gdy polecasz dwóch znajomych – $5 za każdą poleconą osobę i kolejne 40 USD, gdy dwóch znajomych dołączy i dokona zakupu. Niektóre z moich ulubionych sklepów w Rakuten to Walmart, Target, AmazonLane Bryant oraz Bath & Body Works.

eBay

eBay to znana marka, która istnieje od dłuższego czasu. Ponieważ serwis eBay jest przede wszystkim serwisem aukcyjnym, nie zarabiasz na cenie sprzedaży, ale na pobieranych przez niego opłatach aukcyjnych. Stawki prowizji wynoszą zazwyczaj 50%-70% opłat aukcyjnych.

Oprócz firm istnieje wielu blogerów, pisarzy i właścicieli małych firm, którzy mają również własne programy partnerskie. Jeśli kupiłeś produkt lub korzystasz z jakiejkolwiek usługi i uważasz, że byłaby ona wartościowa dla odbiorców, sprawdź, czy mają oni program partnerski. Założę się, że tak!

Jeśli zajmujesz się pomaganiem innym blogerom i właścicielom małych firm, możesz polecić niesamowite produkty i usługi, z których sam korzystasz.

Usługi z programami partnerskimi

Jako bloger używasz szerokiej gamy produktów i usług do prowadzenia swojego bloga. Prawdopodobnie nawet napiszesz o swojej drodze z blogowaniem lub zostaniesz zapytany o produkty, usługi i kursy, które polecasz — więc dlaczego nie zarobić trochę więcej na tych rekomendacjach?!

Rekommenderad:  Promocja: nadeszło lato, oto najlepsze ceny z Fastweb, Vodafone, WindTre

Oto tylko kilka często używanych narzędzi do blogowania i odpowiadające im programy partnerskie.

  • Tailwind — zatwierdzony przez Pinterestten harmonogram pomógł wielu blogerom rozwinąć ich Pinterest kont i uzyskaj więcej wyświetleń strony.
  • SocialBee – Harmonogram Twitter, FacebookLinkedInie, PinterestI Instagram.

Programy hostingowe witryn:

Firm hostingowych jest całkiem sporo. Chociaż możesz oczywiście promować te, które chcesz, zalecam sugerowanie tylko tych, z którymi miałeś dobre doświadczenia w przeszłości lub których obecnie używasz.

Niektóre z najpopularniejszych to:

Platformy e-mail marketingu:

To samo dotyczy e-mail marketingu. Jeśli promujesz każdą firmę, Twoi czytelnicy nie będą myśleć, że jesteś autentyczny w tym, co promujesz. Staraj się trzymać produktów, których sam używałeś i czuć się dobrze, polecając je innym.

Oto kilka opcji:

Motywy stron internetowych:

Jedną rzeczą, której potrzebują wszyscy blogerzy, jest motyw dla ich witryny. Motywy mogą mieć różne ceny, od bezpłatnych po drogie niestandardowe motywy, ale większość blogerów wybiera coś pośrodku.

Możesz znaleźć niedrogie i pięknie zaprojektowane motywy z programami partnerskimi, które możesz polecić swoim czytelnikom tutaj:

Kursy blogowania:

Oczywiście, jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy na swoim blogu, zainwestujesz w kursy blogowania. Większość kursów, o których wiem, ma bardzo hojne programy partnerskie.

Oto tylko kilka, o których wiem:

Wniosek

Mamy nadzieję, że ta lista najlepszych sieci afiliacyjnych dla blogerów zapewni Ci dobry start w zarabianiu pieniędzy w programach partnerskich. Znasz jakieś inne dobre opcje? Zachęcamy do pozostawienia swoich propozycji w komentarzach.