Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na emeryturze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na emeryturze

Ach, emerytura!

Te dni, w których możemy cieszyć się elastycznością czasu spędzanego zgodnie z naszym harmonogramem, to lata, na które wielu z nas czeka z niecierpliwością.

Kiedy myślimy o emeryturze, wielu z nas marzy o podróżach, dodatkowym czasie z rodziną i przyjaciółmi oraz robieniu wszystkiego, czego nie moglibyśmy robić w ramach pracy.

Jednak gdy emeryci przyzwyczajają się do nowej codziennej rutyny, wielu stwierdza, że ​​ich pieniądze na emeryturę nie sięgają tak daleko, jak by chcieli, aw niektórych przypadkach pojawia się nuda.

Na szczęście, gdy popularność i dostępność pracy z domu gwałtownie rosną, wejście w fazę życia na emeryturze nie oznacza końca pieniędzy, pracy ani cieszenia się rutyną, którą kochasz.

Co lepsze, dzięki pracy w domu emeryci mogą cieszyć się elastycznością i dodatkowymi dochodami w latach emerytalnych.

Poniżej wymieniliśmy niektóre z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na emeryturze z domu, jednocześnie ciesząc się wszystkimi elastycznymi i wolnymi ofertami emerytalnymi!

1. Zadania transkrypcji i tworzenia napisów

Czy lubisz pisać? A może słuchasz, jak mówią inni?

Podjęcie pracy nad transkrypcją jako emeryt to doskonały sposób na zarobienie dodatkowej gotówki podczas robienia czegoś, co kochasz.

Jako osoba zajmująca się transkrypcją weźmiesz dźwięk na żywo lub nagrany wcześniej i przekonwertujesz go na dokument pisemny.

Będziesz potrzebować komputera, połączenia internetowego, aw niektórych przypadkach zestawu słuchawkowego do słuchania klipów audio. Oto kilka firm, które konsekwentnie zatrudniają osoby dokonujące transkrypcji w domu:

Obrót silnika: Zarabiaj jako transkrypcjonista lub autor napisów. Zarabiaj co tydzień, wybieraj spośród setek zadań transkrypcji i pracuj według elastycznego harmonogramu. Rev jest jedną z bardziej popularnych i zaufanych witryn do transkrypcji.

Transkrybuj mnie: Jako osoba dokonująca transkrypcji w TranscribeMe, zapewnisz transkrypcję dla dziedzin medycznych, edukacyjnych i rozrywkowych, jednocześnie zarabiając na transkrypcji krótkich, 2- Do 4-minutowe klipy audio. Podobnie jak w przypadku wielu z tych prac domowych, będziesz mieć pełną elastyczność w swoim harmonogramie.

Powiązana lektura: Praca z napisami kodowanymi, która pozwala pracować w domu

Rekommenderad:  Najlepsze smartfony od 150 do 200 euro

2. Wykonuj krótkie zadania online

Od wypełniania ankiet po oglądanie filmów i nie tylko, możesz łatwo zarabiać pieniądze z domu, pomagając markom zrozumieć, co kochają konsumenci. Oto kilka fantastycznych możliwości zarabiania, wykonując krótkie, proste zadania online:

 • Skrzynka odbiorczaDolary: Wypełniaj bezpłatne oferty, przeszukuj sieć, graj w gry i nie tylko, aby zarabiać pieniądze za pomocą elastycznej platformy InboxDollars.
 • Pozwany: Zarabiaj średnio od 60 do 140 USD za wypełnianie ankiet, testowanie stron internetowych i udział w grupach fokusowych.
 • Swagbucks: Zarabiaj Swagbucks, które możesz zamienić na karty podarunkowe, oglądając filmy, wypełniając ankiety i nie tylko.
 • Wywiady z użytkownikami: Wypełniaj ankiety i zarabiaj pieniądze! Ta platforma badawcza rekrutuje uczestników grup fokusowych do wypełniania ankiet i testowania witryn internetowych.

Powiązana lektura: 18 krótkich witryn z zadaniami do zarabiania pieniędzy w domu

3. Zostań korepetytorem języka angielskiego

Czy lubisz rozmawiać? Zarabiaj za swój dar gadania, ucząc innych, jak mówić po angielsku. Od prostego, konwersacyjnego języka angielskiego po nauczanie młodszych uczniów wszystkiego o języku angielskim, bycie nauczycielem angielskiego online jest proste i przyjemne. Oto kilka renomowanych platform do nauki języka angielskiego, od których możesz zacząć:

Cambly: Jest to internetowa platforma korepetycji, która łączy Cię z uczniami, którzy chcą nauczyć się mówić po angielsku. Najlepsza część: brak scenariuszy scenariuszy lekcji. Zapłacisz za prosty, konwersacyjny angielski. Uczniowie i nauczyciele omawiają gramatykę, interpunkcję i slang w swobodnej atmosferze. Kolejną korzyścią jest elastyczność platformy: loguj się, kiedy tylko masz na to czas i rozmawiaj ze studentami.

VIPKid: VIPKid to międzynarodowa platforma edukacyjna, która zatrudnia osoby ze Stanów Zjednoczonych i Kanady do nauczania języka angielskiego chińskich uczniów w wieku 4-12. Zarobisz od 15 do 22 USD za godzinę, będziesz mieć możliwość korepetycji z dowolnego miejsca i otrzymasz scenariusze lekcji.

Powiązana lektura: Praca z domu Nauczanie zajęć ESL online

4. Sprzedawaj przedmioty

Masz markowe garnitury, które teraz wymieniasz na spodnie do jogi lub sukienki? Co powiesz na te Jimmy Choo, których nie będziesz już musiał nosić w mieście? Możesz zarobić świetne pieniądze, sprzedając wszystkie te przedmioty, których już nie potrzebujesz na emeryturze. A może lubisz robić ręcznie robione przedmioty? Tak, tutaj też możesz je sprzedać!

Rekommenderad:  Najlepsze alternatywy dla Putlockera w 2020 roku

Niezależnie od tego, czy zmniejszasz rozmiar domu, czy czyścisz szafy, istnieje kilka aplikacji do kupowania i sprzedawania, za pomocą których możesz zarobić na przedmiotach, których już nie potrzebujesz. Oto kilka platform, na których możesz zacząć zarabiać jako specjalista od sprzedaży online:

marka pocztowa: Poshmark to aplikacja odzieżowa, która sprawia, że ​​sprzedaż wszystkich nieużywanych przedmiotów jest niezwykle łatwa. Chwyć smartfon, pobierz aplikację, załóż konto i sprzedawaj. Od odzieży i akcesoriów po zabawki i nie tylko, Poshmark to świetne miejsce na rozpoczęcie przygody ze sprzedażą online.

Mercary: Od nowej do używanej odzieży i ręcznie robionych towarów, możesz je wszystkie sprzedać tutaj! Ta aplikacja nie pozwala na spotkania w celu sprzedaży przedmiotów, ale bardzo ułatwia ich wysyłkę. Oto jak to działa:

 • Sprzedaj to: Wystawiaj swoje przedmioty za darmo iw ciągu kilku minut wraz ze zdjęciem, opisem i ceną.
 • Wyślij: Etykieta wysyłkowa do wydrukowania jest wysyłana e-mailem bezpośrednio do sprzedawcy.
 • Dostać zapłatę: Po zakończeniu sprzedaży pobierana jest opłata za sprzedaż w wysokości 10%.

Sprzedaż Varage: Ta aplikacja jest dokładnie tym, na co wygląda: wirtualną wyprzedażą garażową. Tutaj możesz bezpiecznie kupować i sprzedawać przedmioty w swojej lokalnej społeczności. Oto jak to wszystko działa:

 • Pobierz aplikację.
 • Połącz swoje Facebook konto w celu weryfikacji Twojej tożsamości.
 • Opublikuj swoje przedmioty na sprzedaż lokalnie i sprawdź również inne wystawione przedmioty.

handlarz: Tradesy to ekskluzywny internetowy rynek specjalizujący się w markowych artykułach dla kobiet. Oto trochę więcej informacji na temat korzystania z tej platformy do sprzedaży:

 • Sprzedawaj bezpośrednio ze swojej szafy i publikuj nieograniczoną liczbę aukcji.
 • Ustaw swoją cenę i wybierz preferowaną metodę wysyłki.
 • Musi znajdować się w Stanach Zjednoczonych
 • Sprawdź, czy Twoje produkty są autentyczne (żadnych podróbek!).

5. Załóż bloga

Uwielbiam pisać? Dlaczego nie kontynuować pomagania innym w swojej dziedzinie za pośrednictwem bloga? Niezależnie od tego, czy zajmowałeś się niszą finansów osobistych, edukacją, biznesem, czy rodzicem pozostającym w domu, masz wiedzę, którą możesz się podzielić!

Rekommenderad:  Jak poprosić o Snapchata dziewczyny na Tinderze - obszerny przewodnik

Jeszcze lepsze jest to, że założenie bloga na emeryturze to coś więcej niż hobby. Możesz stworzyć bloga i zarabiać na nim, pisząc na tematy, które kochasz.

Powiązana lektura: Jak założyć blog i zarabiać na nim

6. Sprzedawaj materiały do ​​druku online

Uwielbiasz tworzyć? Zabierz swoją miłość do tworzenia i zamień ją w dochodowy biznes online na emeryturze! Sprzedaż materiałów do druku, takich jak arkusze kalkulacyjne lub grafika, to elastyczny (możesz to zrobić z dowolnego miejsca) i łatwy sposób na kontynuowanie swojej miłości do tworzenia, a wszystko to przy zarabianiu pieniędzy.

Inne korzyści płynące ze sprzedaży materiałów do druku online obejmują:

 • Brak kosztów wysyłki: Wszystkie są do pobrania!
 • Projektuj z łatwością: Istnieje wiele narzędzi do projektowania i programów, dzięki którym tworzenie materiałów do druku i grafiki jest bardzo proste!
 • Sprzedawaj na różnych platformach: Z Etsy do Shopify, Facebooki nie tylko, istnieje wiele sposobów, aby zwrócić uwagę na swoje piękne kreacje, aby zwiększyć sprzedaż.

Brzmi intrygująco? Dowiedz się więcej o projektowaniu i sprzedaży materiałów do druku online z Kurs E Printables Side Hustle!

Ostatnie słowa o zarabianiu pieniędzy na emeryturze

Jako emeryt możesz mieć dokładnie zaplanowane dni, tygodnie i lata, ale mogą zdarzyć się sytuacje, w których zarabianie pieniędzy w domu (lub podczas podróży po świecie) może być koniecznością lub po prostu czymś, co chcesz zrobić.

Niezależnie od tego, czy wykonujesz krótkie zadania, czy udzielasz korepetycji online, emeryci mają nieskończone możliwości zarabiania pieniędzy w domu i dobrej zabawy!

Table of Contents