Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze strony internetowe na świecie

W tym artykule przedstawimy najlepsze strony internetowe na świecie. Czekać na dalsze informacje.

1. Google

Google to amerykańska firma, której nazwę prawie każdy choć raz słyszał. Jednak część osób nie posiada jeszcze informacji na temat tej firmy lub posiada informacje niekompletne. W tym artykule podamy pełny opis firmy, w tym jej historię, usługi i usługi oraz najważniejsze algorytmy.

Co ciekawe, Google zarabia na reklamach, które oferuje osobom z różnymi usługami lub sprzedaje te same usługi bez reklam, jest więc bardzo dużą firmą reklamową. Usługi te obejmują wyszukiwanie w Internecie, pocztę elektroniczną, mapy online, aplikacje biurowe, takie jak Arkusze Google, sieci społecznościowe (oczywiście Google Plus zamknięty, alo) i udostępnianie plików wideo.

Historia Google’a

Larry Page i Sergey Brin, dwaj doktoranci Stanforda studenci, założyli Google w 1998 roku. Firma ta, będąca firmą prywatną, została oficjalnie wprowadzona na rynek w czerwcu 1999 roku, czyli w lipcu 2000 roku, z kapitałem zakładowym wynoszącym 25 milionów dolarów. Firma ma wielu współpracowników, w tym Kleiner Perkins Covefield i Sexual Capital, z których niektórzy należą do najbardziej znanych. Google oferuje swoje główne usługi publiczne w witrynie google.com. Ponadto Google udostępnia zaawansowaną usługę wyszukiwania umożliwiającą dostarczanie informacji o treści.

Znaczenie Google’a

Trzeba powiedzieć, że słowo Google wywodzi się od słowa Google oznaczającego „jedną liczbę i sto zer przed nią”, dlatego Google zamierza do tego stopnia zwiększyć swoje usługi, cele i informacje w sieci WWW . Zwiększyć. Co ciekawe, nazwę tę wymyślił bratanek Edwarda Casnera, słynnego amerykańskiego matematyka.

Przedstawiamy Google’a

Google ma ponad milion serwerów na całym świecie i obsługuje ponad miliard zapytań oraz około 24 petabajtów danych (co odpowiada 10 do potęgi 15 bajtów) generowanych codziennie przez użytkowników. Rezultatem szybkiego rozwoju Google po zarejestrowaniu firmy były łańcuchy produktów, zakupy i współpraca z innymi firmami.

Google poleca swoim użytkownikom przydatne produkty internetowe, takie jak usługa Gmail i sieci społecznościowe Google Plus. Jej produkty zostały rozszerzone o narzędzia desktopowe, takie jak przeglądarka Google Chrome, organizer, edytor zdjęć Picasa i komunikator Google Talk. Google jest także twórcą najpopularniejszego na świecie mobilnego systemu operacyjnego, Androida i Google Chrome OS.

Alexa uznała Google za najpopularniejszą witrynę w Internecie, obok witryn Google w innych krajach, takich jak Indie, google.co.in jako najczęściej odwiedzana witryna w Indiach i google.co.uk jako najczęściej odwiedzana witryna internetowa w Wielkiej Brytanii i wiele innych witryn jest najczęściej odwiedzanych i popularnych w swoim kraju i znajduje się na liście 100 najlepszych witryn na świecie.

Uwzględniono inne aplikacje Google, takie jak YouTube (3. miejsce w rankingu Alexa), Blogger (6. miejsce w rankingu Alexa) i Orkut. Marki uznają Google za drugą najcenniejszą markę na świecie. Obecna forma działalności Google i oferowane przez nią usługi doprowadziły do ​​krytyki firmy w zakresie cenzury, prywatności i praw autorskich.

Zarobki Google’a

Od 2011 roku stało się jasne, że Google w nadchodzących latach będzie jedną z pięciu najbardziej dochodowych firm na świecie. Ponadto wraz z początkiem Corony w 2019 r. i jej kontynuacją w 2020 r. przychody Google wzrosły o 14% w porównaniu do 2019 r., sektor reklamowy Google w trzecim kwartale tego roku zdołał zarobić 37,1 miliarda dolarów, i jest to najwyższy przychód Google we wszystkich okresach. W zeszłym roku przychody z reklam YouTube w trzecim kwartale wyniosły około 3,8 miliarda dolarów. Na koniec miłośnikom wyszukiwarek Google trzeba powiedzieć, że przychody Google z wyszukiwania w trzecim kwartale 2020 roku wyniosły 26,3 miliarda dolarów. To wzrost z 24,7 miliardów dolarów przychodów w tym samym okresie ubiegłego roku.

Głównym celem Google

Od samego początku głównym celem Google było „organizowanie informacji o świecie i udostępnianie ich społeczeństwu”. Nieoficjalne motto firmy (opracowane przez inżyniera Google Emita Patela i wspierane przez Paula Buchita) brzmiało: „Nie bądź zły”. Około 2006 roku firma Google przeniosła się do swojej obecnej lokalizacji w Mountain View w Kalifornii, a w 2015 roku Google zreorganizowała swoje różne oddziały w klastry Alphabet. Możemy śmiało powiedzieć, że Google jest dziś największym podzbiorem Alphabetu.

Najważniejsze i najbardziej przydatne usługi Google

Jak wspomniano wcześniej, Google oferuje różnorodne usługi, z których najważniejsze opisano poniżej. Należy zauważyć, że jednym z głównych powodów popularności Google’a jest szeroka gama usług.

Wyszukiwanie w archiwum Google

Archiwum wydarzeń i wiadomości ze wszystkich krajów w Google jest dostępne dla Iranu od 1940 roku.

Wyszukiwarka blogów Google

Jeśli szukasz konkretnego tematu, blog jest najodpowiedniejszym miejscem do wyszukiwania, dlatego Google umożliwiło Ci wyszukiwanie tylko w blogach.

CZYTAĆ:  Co to jest Panel sterowania bezpośredniego administratora?

Blogera Google

Usługa ta jest jednym z najlepszych serwisów blogowych w sposób, który szybko podnosi ranking Twojej witryny w wyszukiwarce Google. To oprogramowanie jest również dostępne w języku perskim i zapewnia użytkownikom bardzo dobre funkcje. Należy zauważyć, że ta usługa konkuruje z WordPress.

Zakładki Google

Strony takie jak Stumbleupon i Furl mają pod tym względem długą historię, jednak trzeba przyznać, że ta usługa pomimo prostoty i dużej szybkości działania przenosi wszystkie Twoje ulubione strony na serwery Google, dzięki czemu nie musisz się już martwić, że się zgubisz. Nie umieszczaj go na liście ani nie usuwaj. Będziesz także mógł wykonać kopię zapasową tej usługi.

Google Checkout

Wiele osób w Stanach Zjednoczonych i Europie kupuje i sprzedaje online, dlatego potrzebują witryn o bardzo wysokim bezpieczeństwie. Ale jeśli chcesz kupować różnorodne towary z różnych witryn, potrzebujesz wielu rejestracji, a co za tym idzie, wielu nazw użytkowników, co dezorientuje użytkownika.

Jednak Google opracowało rozwiązanie tego problemu, wchodząc na strony z symbolem i logo zakupów online Google. W takim przypadku możesz mieć pewność, że przy każdym zakupie informacje o Twoim koncie będą usuwane z Google i nie będziesz musiał ich ponownie wprowadzać w niebezpiecznym środowisku. Ten system Google jest bezpłatny.

Algorytmy Google

Algorytmy Google mają różne cele, ale wszystkie mają na celu wybranie najlepszych witryn internetowych do wyświetlenia użytkownikom na stronie wyników wyszukiwania. W tym artykule pokrótce przedstawiono algorytmy Google. Jako wiodąca firma wyszukiwarkowa, która całkowicie koncentruje się na wyszukiwaniu swoich klientów, Google powinien być w stanie zapewnić warunki, dzięki którym użytkownicy korzystający z tej wyszukiwarki będą mogli osiągnąć pożądany wynik w możliwie najkrótszym czasie.

SEO to wszystkie techniki i metody stosowane wewnątrz i na zewnątrz witryny w celu poprawy jej pozycji w wyszukiwarkach. Wiele witryn internetowych stosuje nieprawidłowe metody, aby osiągnąć najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google i optymalizacji witryny oraz przenieść swoje słowa kluczowe na stronę główną Google. Mimo to algorytmy Google autorstwa grupy programistycznej Google Updates są odpowiedzialne za zapobieganie tym niemoralnym czynom.

 • Algorytm Pandy
 • Algorytm pingwina
 • Algorytm Kolibra
 • Algorytm gołębi
 • Algorytm Mobilegeddon firmy Google

Na przykład algorytm mobilny, którego głównym celem jest usunięcie wszystkich witryn, których nie można wyświetlić na telefonach komórkowych i tabletach. Musisz także zapewnić te funkcje, aby Twoja witryna nie należała do tej kategorii witryn:

 • Twoja witryna powinna mieć responsywny projekt.
 • Nie używaj plików ani narzędzi takich jak Flash, które nie są przydatne w telefonach komórkowych i tabletach.
 • Określ wielkość tekstów w sposób czytelny i taki, że nie trzeba ich już powiększać.
 • Wstaw linki do stron swojej witryny w odległości łatwo dostępnej dla użytkowników.
 • Robot Google musi mieć 100% dostępu do Twoich plików CSS i js.

2. Youtube

YouTube to jedna z najlepszych, całkowicie darmowych stron internetowych umożliwiających udostępnianie różnego rodzaju filmów. Ta strona internetowa umożliwia oglądanie dowolnego rodzaju filmów online. Za pomocą tej witryny możesz przesyłać swoje filmy i udostępniać je użytkownikom. Ponadto oglądaj miliony filmów na różne tematy na YouTube. W tym artykule najpierw przeanalizujemy koncepcję YouTube. Wyjaśnijmy, a następnie wyjaśnijmy, jak z niego w pełni korzystać.

Co to jest YouTube?

Youtube to całkowicie darmowa strona internetowa, która została uruchomiona w 2005 roku. Obecnie platforma ta jest najpopularniejszą platformą do oglądania filmów online. Ta usługa umożliwia użytkownikom przesyłanie filmów wideo, przeglądanie, polubienie, komentowanie i udostępnianie filmów, a także przesyłanie strumieniowe i udostępnianie ich online. YouTube jest dostępny na laptopach, telefonach komórkowych, komputerach domowych i tabletach.

Najważniejsze funkcje YouTube są następujące

 • Użytkownicy mogą wyszukiwać i oglądać miliony filmów.
 • Możliwe jest utworzenie osobistego kanału YouTube.
 • Użytkownicy mogą przesyłać filmy na swoje kanały.
 • Polub, komentuj i udostępniaj filmy przesłane do serwisu YouTube.
 • Użytkownicy mogą obserwować inne kanały i użytkowników YouTube.
 • Twórz listy odtwarzania, aby organizować filmy i grupować filmy.

Jednym z najważniejszych powodów popularności YouTube jest duża liczba filmów przesyłanych na tę stronę. Co minutę do tej przestrzeni przesyłanych jest średnio 100 godzin filmów.

Jaki jest pożytek z YouTube’a?

Jeśli będziemy chcieli wykorzystać YouTube jako kanał rozrywkowy, to nigdy nam się to nie znudzi. Ale korzystanie z YouTube to coś więcej niż tylko rozrywka.

Jeśli masz dużo umiejętności i zdolności w określonej dziedzinie i potrafisz produkować treści wideo dobrej jakości, możesz łatwo zarabiać pieniądze na YouTube. Twoi odbiorcy lub potencjalni klienci skorzystają z Twoich treści wideo, jeśli będą wartościowe. W ten sposób możesz zbudować markę, zostać liderem swojego biznesu i pozyskać klientów.

Nawet jeśli udostępnisz zabawne treści na tej stronie, i tak wygrasz. Jeśli Twoje filmy są wyświetlane w dużej liczbie, YouTube zaoferuje Ci reklamę i wpłaci opłatę na Twoje konto za każdym razem, gdy Twój film zostanie wyświetlony z reklamami. W takim przypadku przeczytaj artykuł Jak zarabiać na YouTube.

Jak znaleźć żądany film na YouTube

Jeśli obserwujesz określone kanały, za każdym razem, gdy umieścisz je na kanale, zobaczysz nowy film lub pojawi się powiadomienie o przesłaniu nowego filmu. Ale czasami szukasz nowego filmu na YouTube. Musisz wyszukać temat lub słowo kluczowe w polu wyszukiwania. Wyświetli dla Ciebie wszystkie powiązane filmy. W razie potrzeby możesz wybrać z nich najlepszy kanał i zasubskrybować, aby oglądać kolejne filmy.

Jakie jest znaczenie subskrypcji YouTube?

Na YouTube jest kilka kanałów, na których możesz zainteresować się ich filmami. Aby to zrobić, możesz wejść na kanał i kliknąć Subskrybuj. Robiąc to, staniesz się obserwatorem tego kanału i będziesz mógł oglądać nowe filmy, przesyłając je.

CZYTAĆ:  3 najlepsze aplikacje do międzynarodowych przelewów pieniężnych

Subskrybowanie oznacza obserwowanie Twojego ulubionego kanału YouTube, dzięki czemu nie przegapisz nowych filmów.

Jak oglądać wideo na YouTube

Możesz wyszukać temat, dla którego chcesz uzyskać podobne wyniki, korzystając z pola wyszukiwania powyżej. Kliknij na wideo i obejrzyj. Po obejrzeniu filmu możesz skorzystać z dostępnych opcji, aby polubić, skomentować, udostępnić lub zapisać film.

Prześlij film na YouTube

Aby przesłać wybrane filmy do YouTube, musisz najpierw zalogować się na swoje konto. Następnie kliknij opcję Utwórz w górnym menu i na pasku narzędzi.

Wybierz film i po określeniu słowa kluczowego prześlij temat, opis i film.

Po wykonaniu tych kroków Twój film zostanie przesłany i udostępniony milionom użytkowników.

Opis YouTube

Po wybraniu filmu musisz wprowadzić opis, tytuł, słowo kluczowe i wskazówki dotyczące filmu, a następnie go opublikować. Opis to opis Twojego filmu. Ta sekcja jest bardzo ważna, ponieważ informuje YouTube i widzów, o czym jest Twój film. Z łatwością umieści YouTube w powiązanych kategoriach i zwiększy ruch wideo. Istnieje kilka wskazówek dotyczących pisania opisu, w tym przydatnych i istotnych informacji, długości opisu i użycia słów kluczowych, które są ważne, aby film wideo mógł zostać wyświetlony.

Co to jest kanał YouTube?

Kanał YouTube to przestrzeń dla Ciebie i Twojej firmy, w której możesz umieszczać swoje filmy wideo, aby osoby, które Cię obserwują, mogły je zobaczyć. Możesz dostosować ten kanał do swojej aktywności, użyć specjalnego obrazu do swojego profilu i umieścić na nim swoje filmy. Twój kanał YouTube umożliwia łatwe grupowanie wszystkich nakręconych i przesłanych filmów, filmów, które oglądasz i które lubisz, a także playlist z utworzonymi filmami. Ten kanał ma dedykowany adres URL, którego możesz użyć do promowania i przyciągania większej liczby użytkowników.

Gdzie są zapisane filmy z YouTube?

Jedną z opcji, która jest dostępna podczas oglądania wideo, jest możliwość zapisania wideo. Ale gdzie te filmy są wyświetlane po zapisaniu? Wyświetla listę zapisanych filmów po zapisaniu wideo. Możesz zapisać ten film na jednej z tych samych list lub utworzyć poważną listę i umieścić ten film na tej liście. Aby wyświetlić zapisane filmy z sekcji Biblioteka, wyświetl playlisty.

3. Amazonka

Imię Amazonka zostało wymyślone przez Jeffa za pomocą słownika. Wielka Amazonka ze swoimi cudami nawiąże ciekawe połączenie z jego firmą. Porównanie tego do „dziwnej i nieskończonej” firmy może być heroiczne, ale marzenia Jeffa uczyniły go najbogatszym człowiekiem. Jeff poprosił 300 znajomych o wypróbowanie witryny Amazon. Po upewnieniu się, że witryna działa prawidłowo, poprosił o jej zareklamowanie. 3 kwietnia 1995 r. Amazon dokonał pierwszego przejęcia. Czasami Jeff Bezos dostarczał klientom produkty nawet sam lub samochodem. W ciągu 30 dni Amazon sprzedał książki do pięćdziesięciu stanów i czterdziestu pięciu innych krajów, a liczba ta z każdym dniem rosła.

Amazon, trend zmiany księgarni w największy sklep internetowy na świecie

W 2000 roku, kiedy w cyberprzestrzeni wystąpiła poważna usterka techniczna, łączna cena akcji Amazona spadła do 41 dolarów, towary Amazona nie zostały sprzedane, a wszyscy pracownicy odeszli z firmy. Ale Jeff nie poddał się i oprócz książki próbował umieścić wszystko na stronie Amazona. W 2002 roku do Amazona dodano kategorię odzieżową i trend ten utrzymywał się aż do roku 2006, w którym sprzedaż Amazona osiągnęła 10 miliardów dolarów rocznie i stał się największym sklepem internetowym na świecie. Jeff Bezos zawsze poszukiwał postępu, wprowadzając technologię Kindle, zwaną także e-bookiem, rozwijając swój sklep internetowy. W połowie 2010 roku przychody Amazona osiągnęły 2,38 miliarda dolarów na samej sprzedaży Kindle.

Amazon osiągnął taki poziom, że roboty i UAV wykonują pewien procent pracy. Według statystyk za 2017 rok wartość akcji spółki sięgnęła ponad 28 miliardów dolarów, a liczba pracowników osiągnęła 566 tys. Co miesiąc witrynę Amazon odwiedza ponad 150 milionów osób, co jest oszałamiającą statystyką.

Amazon odpowiada za połowę amerykańskiego rynku e-commerce.

Aby przeczytać pierwszą część, w 2013 roku podczas Cyberponiedziałku witryna Amazona sprzedawała 426 produktów na sekundę, ustanawiając niespotykany dotąd rekord. W tym samym roku strona Amazona przestała działać na 49 minut, co kosztowało firmę 7 milionów dolarów. W 2016 roku uruchomiony został system Amazon Prime Air umożliwiający wysyłkę towarów bezzałogowymi dronami. Dzięki temu systemowi wzrosła szybkość dostawy towaru i zadowolenie klientów. Oczywiście odległość z domu kupującego do magazynu Amazon powinna wynosić mniej niż 15 minut.

Pod koniec 2017 roku Amazon kupił za około 13,7 miliarda jeden z największych sklepów spożywczych w Stanach Zjednoczonych o nazwie Whole Foods. Nie tylko jednoczy Amazon pod każdym względem, ale także nie pozostawia konkurentów w jednej kategorii na sprzedaż. Technologia jest również w najlepszym wydaniu w Amazon Warehouse. Roboty obsługują Amazon 24 godziny na dobę, ułatwiając wyszukiwanie i pakowanie towarów. Proces ten był tak ważny dla firmy Amazon, że zorganizowano konkurs pod nazwą Najszybszy robot towarowy Amazon, w którym zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 25 000 dolarów. Do końca 2018 roku roboty Amazon dotrą do ponad stu tysięcy.

Miliardowa inwestycja współzałożyciela Amazona w projekt kosmiczny

W 2017 roku Jeff Bezos na kilka godzin zwiększył wartość swoich akcji, ogłaszając, że 75% swoich przychodów wydał na sztuczną inteligencję Alexy i część pieniędzy na modernizację centrum danych Amazona. Ten proces uczynił go najbogatszym człowiekiem na świecie. Tytuł utrzymał się oczywiście zaledwie kilka godzin, a na szczyt tabeli powrócił współzałożyciel Microsoftu Bill Gates. Jeff Bezos jest tak potężny, że nie ograniczył się do Amazona i przejął IMDB, Alexę i Dpreview.com. Tendencja ta utrzymywała się do czasu, gdy firma była w stanie dokonać znacznych inwestycji w przemysł rakiet kosmicznych.

CZYTAĆ:  EMUI: sztuczki, które powinieneś wiedzieć, jeśli masz Huawei lub …

4. Facebook

Facebook była jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych na początku XXI wieku. Oczywiście wiele osób jest nadal aktywnych w tej sieci; Ale tego czasu nie można porównywać z okresem szczytowym, kiedy objął cały świat i przyciągnął wszystkich młodych ludzi. Miliardy ludzi było członkami Facebooka i korzystało z jego funkcji. Czy wiesz zapewne, kto i w jaki sposób stworzył Facebooka?

Ten fascynujący program został stworzony przez młodego geniusza, który porzucił Uniwersytet Harvarda i chciał spełnić swoje marzenia. Był nim nikt inny jak młody Mark Zuckerberg, którego sława rozprzestrzeniła się na cały świat. Ta sieć społecznościowa powstała w 2004 roku. Od 2006 roku każda osoba powyżej 13 roku życia może się zarejestrować, podając ważny adres e-mail. Dołącz do mnie w Rivandzie i poznaj jeden z najpopularniejszych programów internetowych na świecie.

Facebook i jego unikalne funkcje

Jak wspomniano, Facebook powstał w 2004 roku i z dnia na dzień rozwijał swoje różne sekcje i zwiększał swoje korzyści. W 2007 roku w programie utworzono sekcję o nazwie Platforma Facebooka, dzięki której programiści mogli budować aplikacje w sieci.

W tej sieci możliwe jest również wykonywanie takich czynności, jak transmisja wideo na żywo (np. Instagram na żywo), udostępnianie filmów i zdjęć innym osobom, zarabianie pieniędzy, marketing produktów firm, wysyłanie osobistych postów, tworzenie grup itp. Wiele osób wchodzi programu bez względu na powód, dla którego chcą go używać. Ale faktem jest, że musisz znać swój cel, wchodząc do tej sieci.

Program ten posiada wiele atrakcyjnych funkcji, które zainteresują każdego. Ale lepiej wiedzieć, że oprócz zajęć rozrywkowych i rozmów z innymi można robić inne rzeczy. Posiadanie firmy i wysokie dochody to jedna ze wspaniałych rzeczy, które umożliwiła ta sieć. Ale trzeba wiedzieć, jak wykorzystać tę sytuację. Na początek nauczymy Cię jak zalogować się do Facebooka i zarejestrować.

Różne sekcje strony głównej Facebooka

Strona na Facebooku zawiera informacje o aktywności Twoich znajomych w tej sieci. Możesz zobaczyć opublikowane przez nich teksty i obrazy. Ogólnie rzecz biorąc, ta część składa się z kilku różnych części.

Zaproszenie do znajomych

W tej sekcji wyświetlane są osoby proszące Cię o przyjaźń.

Wiadomości

W tej sekcji możesz zobaczyć wiadomości wysłane do Ciebie przez Twoich znajomych lub innych użytkowników. Te wiadomości są całkowicie prywatne.

Ogłoszenia

Jest jeszcze jedna sekcja o nazwie Ogłoszenia. Ta sekcja pokazuje relacje znajomych lub innych użytkowników z Tobą i Twoimi postami. Pokazuje na przykład, jak polubić i zostawić komentarz. W tej sekcji wyświetli się również możliwość zapraszania Cię na wydarzenia i oznaczania Cię na obrazku.

Pasek wyszukiwania

Pasek wyszukiwania służy także do znajdowania innych osób, nowych znajomych, typów grup itp.

Profil

Możesz kliknąć swój profil i wejść do niego. Zmień także swoje zdjęcie profilowe.

Znajdź przyjaciół

Znajdź znajomych w sekcji Znajdź znajomych.

Bezpieczeństwo i prywatność

Użyj ikony kłódki, aby skonfigurować ustawienia bezpieczeństwa i prywatności.

Ustawienia

Wyświetlana jest ikona koła zębatego, która jest taka sama jak ustawienia.

Wniosek

Facebook był pierwszą siecią, która dotarła do świata i osiągnęła ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników. Żadna sieć nie była tak wszechobecna i popularna. Jeśli chcesz rozpocząć działalność na platformie globalnej lub przynajmniej krajowej, Facebook może być dobrym wyborem. Oczywiście lepiej jest reklamować swoją stronę w innych sieciach, takich jak Instagram i Twitter. Za pośrednictwem Facebooka Iran możesz także wchodzić w interakcje i zawierać przyjaźnie z osobami mówiącymi po persku. Pobierz więc Facebooka i ciesz się jego unikalnymi funkcjami.

5. Yahoo

Yahoo to firma. Firma posiadająca różne produkty. Firma działa w branży IT lub technologii informatycznych, a wielu internautów słyszało jej nazwę od dawna. Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Ale jest również reprezentowany w innych krajach. Ale jego rdzeń jest amerykański. Jak wspomniano, istnieją różne usługi i usługi Yahoo Mail i Yahoo Messenger (które już nie istnieją!) Są to najbardziej znane produkty tej firmy.

Yahoo ma również wyszukiwarkę. Wyszukiwarka to oprogramowanie działające w Internecie, a ty i ja logujemy się, aby wyszukać tytuł. Rozważmy na przykład stronę główną Google.com. To jest wyszukiwarka. Wyszukiwarka Yahoo znajduje się również pod adresem search.yahoo.com.

Ponieważ wyszukiwarka Google działa lepiej niż Yahoo, Yahoo nie jest zbyt dobrym konkurentem dla Google! Ale w końcu wyszukiwarka Yahoo jest jedną z usług Yahoo.

Yahoo Mail jest również znane wielu osobom. Wiele osób może znać Yahoo za pośrednictwem poczty elektronicznej. Usługa ta znajduje się pod adresem yahoomail.com i każdy może w niej utworzyć dla siebie adres e-mail. Yahoo Mail ma nawet wersje swojej aplikacji na smartfony i inne urządzenia, które umożliwiają korzystanie ze skrzynki odbiorczej w dowolnym miejscu.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie CoolpadaBezpłatne pobieranie motywów WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=