Najlepsze strony z fotografiami Creative Commons

Najlepsze strony z fotografiami Creative Commons 1

Licencja CC0 to piękna rzecz. Treści publikowane na jego podstawie są wydawane jako żadne prawa zastrzeżone i każdy może z nich korzystać do dowolnego celu, komercyjnego lub innego. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że inni ludzie nie mogą brać niezmienionej pracy licencjonowanej przez CC0 i próbować twierdzić, że jest to ich własność (innymi słowy, nie mogą jej przyjąć i usunąć z twórczego obszaru wspólnego). Mogą jednak dowolnie edytować, manipulować i rozbudowywać te treści, a nawet wykorzystywać je w obecnej postaci.

Jednym z najczęstszych rodzajów danych występujących w wspólnych zasobach kreatywnych są obrazy. Istnieją całe bazy danych, które zapewniają bezpłatny dostęp do zdjęć CC0, aby ludzie mogli z nich korzystać do swoich celów.

Oto niektóre z naszych ulubionych witryn z zasobami dla obrazów:

Najlepsze strony z fotografiami Creative Commons 2Pobieranie obrazu Pexels

Jedna z bardziej znanych witryn, Pexels zapewnia wszelkiego rodzaju darmowe zdjęcia wysokiej jakości. Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów pobierania, a nawet ustawić własne niestandardowe wymiary, jeśli chcesz. Dostępnych jest również trochę treści wideo, choć większość z nich składa się z artystycznych i dobrze wykonanych zdjęć różnych tematów.

Najlepsze strony z fotografiami Creative Commons 3Pobierz obraz Unsplash

Unsplash oferuje różnego rodzaju tapety tematyczne, tekstury, fotografie i inne. Dostępne są nawet szablony makiet, jeśli chcesz wyświetlać niektóre treści, na przykład w makiecie laptopa.

Najlepsze strony z fotografiami Creative Commons 4Pobieranie obrazu Pixabay

Prawdopodobnie najbardziej znane i największe źródło zdjęć CC0, Pixabay oferuje ogromną bibliotekę treści, obejmującą wszystko, od wysokiej jakości fotografii po rysunki, ilustracje i wiele innych, od uroczych ręcznie rysowanych filiżanek kawy po emocjonalne zdjęcia zachodu słońca. o czymkolwiek tutaj.

Najlepsze strony z fotografiami Creative Commons 5Free-images.com Pobieranie obrazu

Mniej znane źródło obrazów, ta strona oferuje zdjęcia, których nie możesz znaleźć nigdzie indziej, jeśli szukasz niejasnych zdjęć, które nie tylko ktoś ma na swojej stronie lub w pracy, może to być strona dla ciebie. Dostępne są wszelkiego rodzaju obrazy wektorowe i fotografie, a także treści artystyczne.