Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla małych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla małych firm

Właściciel małej firmy łatwo może zostać przytłoczony, gdy przychodzi czas na zakup ubezpieczenia zdrowotnego. Przy tak wielu rodzajach ubezpieczeń zdrowotnych dla małych firm do wyboru i tak wielu firmach oferujących te świadczenia, od czego zacząć wybór ubezpieczenia zdrowotnego? W końcu istnieje wiele akronimów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym, które należy zrozumieć.

Na szczęście decyzja o zakupie ubezpieczenia zdrowotnego nie musi być zniechęcająca. Przy odrobinie wiedzy i kilku podstawowych informacji o firmach ubezpieczeniowych dla małych firm właściciele małych firm mogą podejmować najlepsze decyzje dla swoich firm i pracownikówRodzaje ubezpieczenia zdrowotnego dla małych firm

Zanim właściciele małych firm będą mogli zrozumieć różne opcje ubezpieczenia zdrowotnego i różne składki na ubezpieczenie zdrowotne, muszą najpierw zrozumieć różne rodzaje planów ubezpieczenia zdrowotnego dla małych firm. Istnieje kilka rodzajów ubezpieczeń zdrowotnych dla małych firm, z których każdy ma własne korzyści, odliczenia i koszty.

  • Plany HMO – Plany organizacji zarządzania zdrowiem (HMO) to ograniczone plany ubezpieczenia zdrowotnego, których celem jest obniżenie kosztów opieki zdrowotnej. Plany HMO świetnie sprawdzają się w przypadku zdrowych osób, które dysponują mniejszym budżetem i które czują się komfortowo odwiedzając lekarzy tylko w ramach określonej sieci świadczeniodawców.
  • Plany PPO – W ramach preferowanych organizacji świadczeniodawców (PPO) pacjenci mają dostęp do większej sieci lekarzy i bardziej elastycznych opcji opieki, ale zazwyczaj ponoszą również wyższe koszty składek i opieki. Plany PPO są świetne dla tych, którzy chcą rozejrzeć się za lekarzami, którzy czują się komfortowo i są w stanie wydać więcej oraz którzy mogą potrzebować specjalistycznej opieki z powodu schorzenia.
  • Plany punktów sprzedaży – Plan punktów usługowych (POS) łączy zalety HMO i PPO. Klienci nadal potrzebują skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, ale za wizyty poza siecią płacą mniej. Koszt POS zazwyczaj mieści się gdzieś pomiędzy HMO a PPO.
  • Plany EPO – Kiedy konsumenci polegają na planie wyłącznej organizacji świadczeniodawców (EPO) w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, zachęca się ich do pozostania w ramach swojej sieci świadczeniodawców, ale nie muszą uzyskiwać skierowania, jeśli zdecydują się wyjść poza tę sieć. Ekonomiczna opcja ubezpieczenia zdrowotnego zapewnia dodatkową elastyczność małym firmom.
  • HDHP – Plan zdrowotny z wysokimi odliczeniami może stanowić ryzyko dla tych, którzy nie czują się komfortowo płacąc z własnej kieszeni za opiekę medyczną. Wysoki udział własny oznacza, że ​​plan nie zacznie pokrywać kosztów opieki zdrowotnej, dopóki pacjent nie poniesie co najmniej $1300 na wydatki. Plany te można zrekompensować, ustanawiając konta oszczędnościowe na zdrowie za pośrednictwem rządu federalnego. HSA dla małych firm to korzystne podatkowo konto, na które mogą wpłacać zarówno pracodawcy, jak i pracownicy w połączeniu z HDHP.
Rekommenderad:  Raporty Tima Cooka: Apple produkuje ochronę twarzy dla personelu medycznego -

Wybór najlepszych planów ubezpieczenia zdrowotnego dla małych firm

Chociaż zrozumienie różnych rodzajów planów grupowego ubezpieczenia zdrowotnego pomoże właścicielom małych firm w wyborze ubezpieczenia zdrowotnego, wybór ubezpieczenia zdrowotnego nadal pozostaje wyzwaniem dla wielu właścicieli małych firm. Co mają do zaoferowania różne plany ubezpieczenia zdrowotnego, która firma ubezpieczeniowa jest najlepsza i ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne dla małych firm z różnych źródeł? Niektórzy dostawcy ubezpieczeń zdrowotnych mogą nawet oferować dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących działalność na własny rachunek, rachunki oszczędnościowe na zdrowie, świadczenia z ubezpieczenia dentystycznego i ubezpieczenie wzroku.

Najlepsze firmy ubezpieczeniowe dla małych firm

Jacy są najlepsi ubezpieczyciele zdrowotni dla małych firm w 2022 roku? Właściciele małych firm muszą wziąć pod uwagę różne czynniki przy wyborze najlepszego towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych, w tym zasięg, elastyczność i koszty. Większość firm oferujących ubezpieczenia zdrowotne będzie oferować podobne plany, ale każdy z nich będzie zawierał unikalne elementy i ceny. Właściciel małej firmy może chcieć zaoferować opcję ubezpieczenia zdrowotnego, która obejmuje ubezpieczenie dentystyczne, a nawet świadczenia na rzecz wzroku, lub może szukać najtańszych opcji lub najlepszego dostawcy ubezpieczenia zdrowotnego dla ogólnego ogólnego ubezpieczenia zdrowotnego.

1. Zjednoczona Opieka Zdrowotna

Najlepszy dla: Szeroki zasięg

Często wybierane jako najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla właścicieli małych firm, Zjednoczona Opieka Zdrowotna obejmuje dużą liczbę dostawców w sieci i tysiące obiektów we wszystkich 50 stanach USA. Dostawca ubezpieczeń zdrowotnych dokonuje znacznych inwestycji w technologię, aby sprostać wymaganiom konsumentów, i oferuje skuteczne opcje ubezpieczenia grupowego dla różnych małych firm.

2. Niebieski Krzyż Niebieska Tarcza

Najlepszy dla: Rozwiązania dla służby zdrowia oparte na danych

Inni popularni dostawcy ubezpieczeń zdrowotnych dla małych firm to m.in Niebieski Krzyż Niebieska Tarcza, która działa za pośrednictwem 36 lokalnych i niezależnych firm ubezpieczeniowych we wszystkich stanach USA. Korzyści zdrowotne oferowane przez Blue Cross Blue Shield to skuteczne opcje dla właścicieli małych firm, ponieważ marce ufają miliony małych firm i ich pracowników, a plan ubezpieczenia zdrowotnego jest jedną z najpopularniejszych sieci PPO w kraju.

Rekommenderad:  AppleAplikacja TestFlight otrzymuje wsparcie dla natywnych aplikacji Watch i iOS 9's App Thinning technologii

3. humanista

Najlepszy dla: Zalety opieki profilaktycznej

Zapewnienie ubezpieczenia zdrowotnego jako małej firmy może stać się rzeczywistością poprzez wybór humanista jako mały dostawca ubezpieczeń zdrowotnych. Plany Humana, jednego z największych ubezpieczycieli w Ameryce, znane są z zakresu opieki profilaktycznej i wygodnych funkcji planu, takich jak nagrody za dobre samopoczucie. Humana umożliwia oferowanie ubezpieczeń zdrowotnych, oferując różnorodne przystępne plany dla właścicieli małych firm i ich pracowników.

4. Kaiser Permanente

Najlepszy dla: Przystępność cenowa

Właściciele małych firm w ośmiu stanach USA i Dystrykcie Kolumbii mogą wybrać niedrogi plan zdrowotny dla małych firm Kaiser Permanente. Największa organizacja opieki zarządzanej w kraju, Kaiser Permanente, oferuje wiele niedrogich planów i opcji ubezpieczenia zdrowotnego dla małych firm. Dzięki silnemu naciskowi na opiekę profilaktyczną klienci ubezpieczenia zdrowotnego Kaiser Permanente mają szansę na zachowanie zdrowia.

5. Etna

Najlepszy dla: Opcje planu zdrowotnego z wysokimi odliczeniami

Jedna z największych firm oferujących ubezpieczenia zdrowotne w Ameryce, Etna oferuje konkurencyjne i niedrogie opcje ubezpieczenia zdrowotnego dla pracodawców z małych firm, w tym opcje finansowania i oferty odnowy biologicznej. Oprócz oferowania ubezpieczenia zdrowotnego, Aetna oferuje samofinansujące się ubezpieczenie dla małych firm, a dostawca ubezpieczeń zdrowotnych jest znany z wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

6. Cyna

Najlepszy dla: Elastyczne składki i odliczenia

Chociaż jest dostępny tylko w 10 stanach, Cyna jest nadal jednym z najlepszych dostawców ubezpieczeń zdrowotnych dzięki szerokiej gamie opcji ubezpieczenia zdrowotnego dla małych firm, które zaspokajają różnorodne potrzeby, a także elastycznym opcjom składek i odliczeń. Cigna oferuje dużą sieć dostawców, szczegółową stronę internetową i wyjątkową obsługę klienta.

7. Hymn

Najlepszy dla: Zintegrowana opieka zdrowotna

Największa zarządzana dla zysku firma opieki zdrowotnej w stowarzyszeniu Blue Cross Blue Shield Association, Hymn jest dostępny dla klientów w 14 stanach. Dostawca ubezpieczeń zdrowotnych ma jedną z najbardziej rozbudowanych sieci w kraju, więc znalezienie lekarza to pestka. Ponieważ Anthem stosuje zintegrowane podejście do opieki medycznej poprzez łączone plany zdrowotne, dane pacjentów są połączone, aby skuteczniej zarządzać opieką.

Rekommenderad:  Co to jest Google Bard? Wszystko, co musisz wiedzieć o rywalu ChatGPT

Które towarzystwa ubezpieczeniowe najlepiej oceniają zadowolenie klientów?

Wydano zarówno Forrester, jak i Verint Systems studia ranking najlepszych płatników ubezpieczeń w kraju na podstawie satysfakcji klientów, z różnymi wynikami. Według ankiety przeprowadzonej przez firmę Forrester wśród ponad 85 000 dorosłych Amerykanów, Human zajmuje pierwsze miejsce pod względem zadowolenia klientów, a następnie Kaiser Permanente. Verint’s raportZ drugiej strony firma United Healthcare zajęła pierwsze miejsce pod względem zadowolenia klientów, a Humana uplasowała się na drugim miejscu.

Jaki jest nr. 1 Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych?

Z całkowitymi przychodami przekraczającymi 286 miliardów dolarów w 2021 roku, United Healthcare jest największym towarzystwem ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych pod względem przychodów, według analiza przez ValuePenguina. Ubezpieczyciel jest również największą firmą pod względem członkostwa i udziału w rynku. Anthem jest drugim co do wielkości dostawcą ubezpieczeń zdrowotnych we wszystkich trzech kategoriach.