Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze wtyczki Slider do WordPressa w 2024 r

Najlepsze wtyczki Slider do WordPressa w 2022 r

Wtyczka WordPress Slider pomaga tworzyć suwaki i poprawiać komfort odwiedzających Twoją witrynę. Jeśli interesuje Cię projektowanie stron internetowych, musimy wprowadzić wtyczkę Slider. Suwaki umożliwiają wyświetlanie obrazów, filmów i innych treści.

Pomocne byłoby, gdybyś użył wtyczek suwakowych WordPress do utworzenia i dodania ich do strony głównej lub stron docelowych.

W tym samouczku przedstawiono trzy najlepsze wtyczki suwaków WordPress w 2021 r. Ponieważ suwaki WordPress są powolne, powinieneś kupić dobry serwer internetowy, aby uniknąć zwiększenia obciążenia strony.

Aby zamówić wybrany plan hostingowy, skontaktuj się z zespołem wsparcia Ded9.com.

W tym artykule dowiesz się, jak znaleźć najlepszą wtyczkę suwakową WordPress pod względem wydajności i jakości.

Ponieważ na rynku dostępne są dziesiątki wtyczek suwakowych WordPress, musisz mieć możliwość porównania, aby wybrać najbardziej odpowiednią. Zostań więc z nami, aby najpierw dowiedzieć się więcej o wtyczce Slider.

WordPress stał się potężną platformą dzięki dużej liczbie wtyczek.

Wtyczka WordPress Slider pomaga tworzyć suwaki i poprawiać komfort odwiedzających Twoją witrynę.

Wtyczka suwaka umożliwia dodawanie wideo, używanie warstw do łączenia obrazów, tekstu i przycisków, a nawet uwzględnianie kombinacji elementów i animacji. Suwaków możesz używać na wszelkiego rodzaju stronach internetowych.

Jednak witryny biznesowe lub witryny z profesjonalnym portfolio najczęściej używają suwaków.

Jako projektant suwaki są Twoim przyjacielem. Są elastyczne i pomagają opowiedzieć fascynującą historię za pomocą elementów wizualnych wtyczki suwaka.

Jako właściciel witryny możesz szybko pokazywać użytkownikom najważniejsze informacje.

Suwak umieszcza całą ważną treść w atrakcyjnym i interaktywnym pokazie slajdów u góry strony, przed główną treścią.

Korzystanie z tej wtyczki nie jest trudne, ale znalezienie odpowiedniej dla Twojej witryny może być trudne. Wtyczki suwaków nie są takie same; większość z nich może spowolnić Twoją witrynę, ponieważ ładują wiele skryptów. Jakie jest więc rozwiązanie?

Następna sekcja wyjaśnia ważne parametry wyboru idealnej wtyczki typu slider.

Wybór najlepszej wtyczki suwaka WordPress

Podejmując decyzję, której wtyczki suwakowej użyć, musisz wiedzieć, jak porównać najlepsze wtyczki i określić, która jest lepsza na podstawie szybkości, łatwości obsługi i ogólnych funkcji.

Zgodnie z oczekiwaniami, prędkość suwaka przewyższa punkt odniesienia. Suwaki mogą spowolnić Twoją witrynę i wpłynąć na wygodę użytkownika i SEO.

Z drugiej strony w interfejsie użytkownika wtyczek suwakowych WordPress zastosowano zbyt wiele języka technicznego. Dlatego zaleca się wybranie odpowiedniej wtyczki dla początkujących, aby uprościć tworzenie sliderów.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że suwak oferuje prosty pokaz slajdów. Ale niektóre wtyczki suwakowe mają więcej funkcji.

Mogą być w pełni responsywnymi suwakami i wyglądać równie pięknie na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranów.

Ponadto wyróżniona wtyczka suwaka obsługuje slajdy wideo, filmy HTML 5, slajdy z polecaną treścią, motywy, animacje i przejścia.

Lepiej więc używać wtyczek z prostym i praktycznym interfejsem użytkownika.

W oparciu o powyższy opis przeszukaliśmy wtyczki suwakowe i sprawdziliśmy je pod kątem responsywności, łatwości użycia i szybkości.

Zostań z nami, aby przedstawić Ci trzy najlepsze wtyczki na podstawie tych kryteriów.

3 najlepsze wtyczki suwakowe WordPress 2022

Poniżej przedstawimy trzy najpopularniejsze wtyczki typu slider w 2022 r.:

1. Wtyczka/rozszerzenie Soliloquy Slider

Soliloquy to najlepiej responsywna wtyczka do suwaków WordPress, która pomaga tworzyć pięknie responsywne suwaki WordPress.

Jest również znany jako łatwa i wydajna wtyczka.

Genialną rzeczą w korzystaniu z Soliloquy jest to, że nigdy nie musisz zatrudniać programisty, aby utworzyć suwak WordPress.

Soliloquy zapewnia użytkownikom satysfakcję, ponieważ pokaz slajdów wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Szybkość ma znaczenie! Soliloquy to najszybsza i najlepsza wtyczka o niskiej głośności. Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem wydajności sieci i serwera oraz poprawia SEO SEO.

Jeśli chcesz, możesz pobrać wtyczkę Soliloquy z repozytorium wtyczek WordPress.

Funkcje wtyczki Soliloquy Slider

Ta wtyczka ma ponad 100 konfigurowalnych haków i filtrów. Sprawdźmy główne funkcje i dodatki tej potężnej i przyjaznej dla użytkownika wtyczki suwakowej WordPress:

1. Kreator przeciągnij i upuść

2. Responsywność

3. Motywy suwaków

4. WooCommerce

5. Specjalna treść

6. LightboxLekki i przyjazny dla użytkownika interfejs

8. Miniatury

Itp.

2. Wtyczka/rozszerzenie Smart Slider 3

Druga wybrana wtyczka typu slider to potężna, łatwa w obsłudze i intuicyjna wtyczka WordPress. Smart Slider 3 jest w pełni responsywny, zoptymalizowany pod kątem SEO i współpracuje z dowolnym motywem WordPress.

Dzięki pięknemu interfejsowi użytkownika doświadczysz szybkiego i wydajnego tworzenia slajdów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​do utworzenia pokazu slajdów nie są potrzebne żadne umiejętności techniczne ani umiejętności kodowania, ponieważ możesz wybrać piękne szablony (lub pusty szablon) i utworzyć warstwę obrazu, wideo i suwak postu.

Smart Slider 3 umożliwia podgląd treści przed publikacją. Oferuje również konstrukcję dotykową i wiele suwaków dla stylów i pozycji.

Funkcje Smart Slider 3

Ta wtyczka wykorzystuje inny interfejs użytkownika i jest popularna wśród początkujących. Oto główne cechy Smart Slider 3:

1. Biblioteka slajdów

2Biblioteka w pełni zintegrowana z WordPressem

3- suwaki szablonów

4- Przesuń slajdy tła na wybranych urządzeniach

6-Animacje zmiany slajdów: poziome, pionowe, blaknięcie

Itp.

3. Wtyczka/rozszerzenie MetaSlider

Na trzecią i ostatnią wtyczkę wybrano szeroko stosowaną i popularną wtyczkę.

MetaSlider pomaga utworzyć potężny, zoptymalizowany pod kątem SEO suwak, pokaz slajdów, karuzelę lub galerię.

Korzystanie z MetaSlidera pozwala tworzyć responsywne i reagujące na dotyk suwaki przy lżejszym podejściu. Ta potężna wtyczka będzie przydatna dla właścicieli witryn, programistów internetowych i twórców motywów.

Chociaż MetaSlider oferuje opcje wyboru różnych skryptów suwaków oraz motywów i stylów suwaków, początkujący mogą z łatwością osadzić suwak w dowolnym miejscu swojej witryny za pomocą krótkiego kodu, bloku Gutenberga, widżetu lub tagu szablonu. Do

Ta wtyczka jest dobrze oceniana i popularna. Spójrz na listę jego głównych cech:

1. Konstrukcja suwaka: suwak elastyczny, slajdy responsywne, suwak Nivo i suwak monet

2- dynamiczne slajdy

3- Stworzony dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych

4- Inteligentne przycinanie obrazu

5. Pokaż miniatury w menu

6. Edytor motywów na żywo

7- Zaplanowane suwaki

Itp.

Wniosek

W tym artykule przedstawiono Ci wtyczki suwakowe WordPress i poznałeś trzy najlepsze wtyczki suwakowe. Bez wątpienia więcej ciekawych funkcji i możliwości znajdziesz w ich profesjonalnej wersji. Jeśli korzystasz z któregoś z nich, podziel się wrażeniami ze znajomymi.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lawyPobieranie premium motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmo