Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze wtyczki tabel WordPress do wyświetlania danych (2024)

Dlaczego ważne jest utworzenie tabeli WordPress do wyświetlania danych?

Wtyczki do tworzenia tabel WordPress pomagają prezentować dane w formacie tabeli, aby ułatwić czytanie odwiedzającym. Tabele to świetny sposób na łatwe i czytelne wyświetlanie dużych zbiorów danych. Możesz używać tabel do udostępniania danych podstawowych, porównywania cen, tworzenia list internetowych i nie tylko.

WordPress ma domyślną funkcję, która pozwala dodawać tabele do postów i stron. Ale jest ograniczony i nie oferuje wielu opcji.

Korzystając z wtyczki do tworzenia tabel WordPress, możesz tworzyć tabele za pomocą wielu metod, takich jak przeciąganie i upuszczanie, zaawansowane opcje sortowania, pełna kontrola kolorów i projektów i nie tylko.

Tworząc atrakcyjne i interaktywne tabele, możesz łatwo zaangażować odwiedzających, dzięki czemu spędzą więcej czasu na Twojej witrynie.

W tym artykule przedstawimy niektóre z najlepszych wtyczek do tworzenia tabel WordPress do wyświetlania danych.

TablePress to jedna z najpopularniejszych wtyczek do tworzenia tabel WordPress. Pozwala także łatwo tworzyć piękne tabele bez żadnego kodu.

Jeśli pracowałeś z Excelem, Twoja praca będzie bardzo łatwa. Proces dodawania danych przebiega podobnie jak w X. Możesz także utworzyć swoją tabelę za pomocą specjalnego kodu HTML CSS kody.

Oprócz powyższych, ta wtyczka posiada funkcje zapewniające lepszą obsługę. Użytkownicy mogą wchodzić w interakcję z tabelami, korzystając z paginacji, filtrowania, sortowania i nie tylko.

Potężna forma

Formidable Forms to jedna z najbardziej zaawansowanych dostępnych wtyczek do tworzenia formularzy. Posiada również funkcje, które czynią go potężnym narzędziem arkusza kalkulacyjnego.

Głównym zastosowaniem tej wtyczki jest budowanie formularzy. Dzięki tej wtyczce zbierasz niezbędne informacje od użytkowników, a następnie wyświetlasz je w postaci wybranych tabel. Możesz użyć wielu wybranych układów tabel, aby idealnie dopasować je do projektu witryny. Ponadto Kreator tabel umożliwia dodawanie funkcji sortowania i filtrowania, paginacji i nie tylko.

Dzięki Formidable Forms możesz wyodrębnić dane z istniejących formularzy. Dlatego Twoje tabele są aktualizowane automatycznie.

Ta wtyczka jest dobrym wyborem dla witryn z nieruchomościami, katalogów firm i list.

Generator tabel danych firmy Supsystic

Data Tables Generator to bardzo elastyczna wtyczka do generowania tabel dla użytkowników, którzy chcą tworzyć różne typy tabel.

Ta wtyczka obsługuje sortowanie i wyszukiwanie. Podobnie jak Excel i inne programy do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, możesz dodawać do swoich tabel równania i formuły matematyczne.

Możesz także konwertować swoje dane na wykresy i wykresy. Ta wizualizacja danych może pomóc odwiedzającym lepiej zrozumieć Twoje dane.

Wtyczka generatora tabel danych może eksportować dane jako pliki PDF, Excel lub CSV.

Stoły Ninja

Ninja Tables to świetna wtyczka WordPress, która pozwala łatwo tworzyć piękne stoły. Ta wtyczka ma kilka funkcji ułatwiających dostosowywanie.

Będziesz mógł wybrać jeden spośród 13 gotowych projektów. aby dopasować je do formatu Twojej witryny.

Ponadto możesz dostosować sposób wyświetlania tabeli na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach stacjonarnych. Wszystkie dostępne opcje tabeli można włączyć lub wyłączyć jednym kliknięciem.

Proces ręcznego wprowadzania danych jest nieco powolny, ponieważ trzeba wprowadzić informacje dla każdej kolumny osobno. Istnieją jednak możliwości przyspieszenia tego procesu.

Ta wtyczka ma unikalną funkcję, która pozwala dodawać do tabeli niestandardowe CSS i JavaScript dla tych, którzy chcą dodać niestandardowy kod.

Wizualizator

Visualizer to łatwa w użyciu wtyczka do tworzenia wykresów i wykresów z mnóstwem funkcji. Jeśli piszesz posty na blogu WordPress i chcesz dodać tabele i wykresy, ta wtyczka może być doskonałym wyborem.

Za pomocą tej wtyczki możesz tworzyć interaktywne tabele dla swojej witryny i mieć pełną kontrolę nad jej wyglądem. Możesz także dodać stronicowanie, wyszukiwanie, sortowanie, przewijanie i inne.

Kreator tabel WP

WP Table Builder to wtyczka do tworzenia tabel typu „przeciągnij i upuść”, która umożliwia tworzenie pięknych i w pełni responsywnych tabel.

Możesz dodawać tekst, obrazy, listy, przyciski, oceny w postaci gwiazdek wodnych, krótkie kody i niestandardowy kod HTML. Możesz go używać do tworzenia tabel cenowych, list, porównań recenzji produktów i nie tylko.

Można je również sortować i masz pełną kontrolę nad ustawieniem swoich stołów.

Już teraz możesz zamówić najwyższej jakości hosting WordPress na Ded9.com.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się więcej o najlepszych wtyczkach do tworzenia tabel WordPress do przechowywania danych.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie redmiPobierz zerowe motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo