Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze wtyczki trybu ciemnego dla WordPress

Najlepsze wtyczki trybu ciemnego dla WordPress

Wraz ze wzrostem liczby godzin, które spędzamy przed ekranami, nic dziwnego, że tryb ciemny i wtyczki trybu ciemnego zyskują na popularności.

Dzięki tym wtyczkom możesz włączyć tryb ciemny na swoich urządzeniach mobilnych i komputerach, ale niektóre strony internetowe, takie jak YouTube, umożliwiają przejście do trybu ciemnego jednym kliknięciem.

Tryb ciemny, znany również jako tryb nocny, to ustawienie wyświetlania, które zmienia schemat kolorów witryny z jasnego tła z ciemnym tekstem na jego przeciwieństwo: ciemne tło z białym tekstem.

Ta prosta sztuczka znacznie zmniejsza białe światło ekranu i pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu.

Jako właściciel witryny możesz chcieć dodać do niej tryb ciemny, aby ułatwić odwiedzającym korzystanie z treści bez nadwyrężania oczu.

Na szczęście kilka wtyczek trybu ciemnego do WordPress ułatwia dodanie trybu ciemnego lub trybu nocnego do swojej witryny. W tym poście omawiamy ich funkcje.

Wtyczki na tej liście obejmują zarówno bezpłatne, jak i płatne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i znaleźć najlepszą dla siebie wtyczkę Dark Mod.

Zanim przejdziesz dalej do artykułu, jeśli potrzebujesz hosta WordPress lub serwera wirtualnego, odwiedź stronę Ded9.com i zobacz świetne plany w świetnych cenach.

1. Tryb ciemny WP

Pierwsza wtyczka na tej liście, WP Dark Mode, ma ocenę 4,5 gwiazdki. Ta wtyczka zaczyna działać automatycznie zaraz po jej zainstalowaniu. Innymi słowy, nie ma potrzeby manipulowania różnymi ustawieniami, aby to działało.

Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki odwiedzający mogą korzystać z Twojej witryny w trybie ciemnym, w zależności od ustawień swojego urządzenia. Ta wtyczka obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne i jest kompatybilna z większością motywów WordPress.

Możesz także wyświetlić pływający przycisk przełączania, który umożliwia odwiedzającym łatwe włączanie i wyłączanie trybu ciemnego oraz używanie go do włączania trybu ciemnego na zapleczu Twojej witryny WordPress.

Ceny: Tę wtyczkę można pobrać bezpłatnie z oficjalnego repozytorium. Dostępna jest również wersja profesjonalna tej wtyczki z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak tryb ciemny oparty na czasie, dodatkowe schematy kolorów, możliwość usuwania niektórych stron z trybu ciemnego i nie tylko. Ceny zaczynają się od 49 USD rocznie za trzy witryny lub 499 USD za 50 witryn w przypadku wersji dożywotniej.

2. Tryb ciemny Droita

Jeśli szukasz wtyczki trybu ciemnego z wieloma funkcjami dla WordPress, wtyczka Droit Dark Mode może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Ta wtyczka ma 4 gwiazdki w oficjalnym repozytorium.

Ta wtyczka umożliwia łatwe włączenie trybu ciemnego w Twojej witrynie za pomocą prostego włącznika lub wyłącznika. Możesz wybierać spośród kilku stylów przełączania, ustawić tryb ciemny jako domyślny, włączyć tryb ciemny w panelu WordPress i nie tylko.

Ta wtyczka jest kompatybilna z większością motywów WordPress oraz Elementor i Gutenberg.

Cena: Tę wtyczkę można pobrać bezpłatnie z oficjalnego repozytorium. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej funkcji niż oferuje wersja darmowa, możesz uaktualnić wtyczkę do wersji pro. Cena wynosi 29 USD rocznie za jedną stronę internetową lub 59 USD za dożywotnią licencję.

3. Tryb nocny dla WordPressa

Tryb nocny dla WordPressa ma 5 gwiazdek w oficjalnym repozytorium wtyczek. Ta prosta wtyczka umożliwia dodanie trybu nocnego do całej witryny i dostosowanie ustawień w celu poprawy czytelności tekstu, obrazów i innych elementów.

Możesz na przykład ustawić kolor łączy, tekstu, przycisków i nie tylko. Możesz także dodać filtry obrazu oraz importować lub eksportować ustawienia wtyczek do wykorzystania w innych witrynach internetowych. Ta wtyczka jest również kompatybilna ze wszystkimi głównymi przeglądarkami.

Jeśli szukasz całkowicie bezpłatnej wtyczki, łatwej w konfiguracji i obsłudze, ta wtyczka będzie doskonałym wyborem.

Ceny: Jak wspomniano wcześniej, tę wtyczkę można pobrać i używać całkowicie bezpłatnie z oficjalnego repozytorium

4. Tryb ciemny dla WP Panel

Jeśli szukasz stylowej i prostej wtyczki umożliwiającej włączenie trybu ciemnego w panelu WordPress, Dark Mode For WP Dashboard jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Ta wtyczka ma 5 gwiazdek w oficjalnym repozytorium i działa od razu po wyjęciu z pudełka. To świetny wybór, jeśli używasz darmowej wtyczki, takiej jak Tryb nocny dla WordPressa, która nie ma opcji włączenia trybu ciemnego w panelu WordPress.

Jedną z ciekawych funkcji tej wtyczki jest możliwość włączenia trybu ciemnego dla każdego profilu użytkownika, dzięki czemu każdy zarejestrowany użytkownik może z łatwością kontrolować wygląd dashboardu i ustawienia trybu ciemnego.

Ta wtyczka działa również z Jetpackiem, Zagnieżdżone stronyYoast SEO i wtyczki WooCommerce.

Cena: Pobieranie i używanie tej wtyczki jest całkowicie bezpłatne.

5. Zaciemnienie: Ciemno Tryb Widżet

Blackout: Dark Mode Widget to kolejna prosta wtyczka do WordPress. Ta wtyczka ma ocenę 4,5 gwiazdki w oficjalnym repozytorium. Po zainstalowaniu i aktywacji tworzy prosty widget, który umożliwia odwiedzającym przełączanie pomiędzy trybem ciemnym i jasnym w Twojej witrynie.

Ta wtyczka wykorzystuje tryb mieszania CSS, aby wprowadzić tryb ciemny do dowolnej witryny. Blackout to prawdopodobnie najprostsza wtyczka na liście, ponieważ nie oferuje wielu ustawień do skonfigurowania. Wadą jest to, że nie działa we wszystkich przeglądarkach, ponieważ opiera się na CSS.

Ceny: Tę wtyczkę można pobrać i używać bezpłatnie z oficjalnego repozytorium.

6. DarklupLite

DarklupLite – WP Dark Mode to potężna i bogata wtyczka trybu ciemnego dla WordPress. W oficjalnym repozytorium ma ocenę 4,5 gwiazdki. Ta wtyczka ma wiele funkcji i ustawień umożliwiających skonfigurowanie trybu ciemnego dla Twojej witryny dokładnie tak, jak chcesz.

Na przykład możesz łatwo dostosować kontrast kolorów, wybrać jeden z kilku schematów kolorów i wybrać, który przełącznik umieścić na przodzie swojej witryny. Jest kompatybilny z Elementorem i Gutenbergiem, obsługuje większość motywów WordPress i umożliwia włączenie trybu ciemnego zarówno na froncie, jak i na zapleczu Twojej witryny.

Cena: Podstawową wtyczkę można pobrać bezpłatnie, ale dostępna jest wersja profesjonalna z dodatkowymi schematami kolorów, możliwością usuwania produktów i kategorii WooCommerce i nie tylko. Ceny zaczynają się od 29 USD rocznie za pojedynczą witrynę lub 49 USD za dożywotnią licencję.

7. Nocne Oko

Podobnie jak wiele innych narzędzi na naszej liście, Night Eye jest dostępny na WordPress.org. Ta wtyczka ma 5 gwiazdek i ułatwia przełączanie między trybem nocnym a trybem jasnym, aby poprawić czytelność tekstu, obrazów i filmów w Twojej witrynie.

Ta wtyczka ma wbudowaną tabelę wizualnej regulacji kolorów, która ułatwia dostosowywanie trybu ciemnego. Warto zauważyć, że aktualizacja premium Night Eye dodaje kilka dodatkowych funkcji trybu ciemnego, dodatkowe ustawienia dostosowywania kolorów, licznik czasu do automatycznego stosowania/usuwania trybu ciemnego i wiele więcej.

Cena: ta wtyczka jest bezpłatna, ale możesz uaktualnić ją do planu premium za jednorazową opłatą w wysokości 40 USD.

8. Idź Noc Zawodowiec

Go Night Pro to kolejna wtyczka premium CodeCanyon z oceną 4,5 gwiazdki. Ta wtyczka pozwala wybrać takie czynniki, jak typ przycisku, które strony mają włączony tryb ciemny oraz lokalizację przycisku trybu ciemnego lub jasnego. Może także zapamiętać ustawienia użytkownika od ostatniej wizyty.

Możesz także ustawić czas, w którym tryb ciemny będzie zawsze aktywny na Twojej stronie. Tryb ciemny można włączyć dla poszczególnych stron, a nawet można wykluczyć niektóre kategorie z włączonego trybu ciemnego.

Cena: możesz pobrać tę wtyczkę za 20 USD, co zapewnia dostęp do przyszłych aktualizacji i sześciomiesięcznego wsparcia. Możesz przedłużyć wsparcie do 12 miesięcy za 5,63 USD. Warto zaznaczyć, że w oficjalnym repozytorium wtyczek dostępna jest również wersja darmowa, jednakże ma ona ograniczone funkcje.

Dodanie trybu ciemnego do Twojej witryny może nie tylko zmniejszyć zmęczenie oczu osób odwiedzających Twoją witrynę, ale może również sprawić, że korzystanie z niej będzie przyjemniejsze, co z kolei poprawi komfort jej użytkowania.

Za pomocą wtyczek Dark Mod na tej liście możesz łatwo dodać tę funkcję do swojej witryny WordPress. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jeden i zainstalować go na swojej stronie!

Pobierz zerowe motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie lenevoPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs online