Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepsze wysokodochodowe konta oszczędnościowe dla właścicieli firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze wysokodochodowe konta oszczędnościowe dla właścicieli firm

Szukasz miejsca do przechowywania osobistych lub firmowych oszczędności gotówkowych? Spędzam dużo czasu na omawianiu potrzeby posiadania pieniędzy na wysokooprocentowanym lub wysokodochodowym rachunku oszczędnościowym. Pomyślałem, że nadszedł czas, aby złożyć razem zestawienie najbardziej dochodowych kont oszczędnościowych z naciskiem na właścicieli małych firm, takich jak ja.

Najlepsze wysokodochodowe konta oszczędnościowe, z których korzystam

Obecnie używam Ally jako mojego podstawowego osobistego konta oszczędnościowego (głównie dlatego, że używam ich do sprawdzania; są stare i solidne). Mam niewielki udział w testowaniu ich platformy przez SaveBetter (zobacz moją pełną recenzję SaveBetter, rewolucyjnej platformy oferującej kilka banków z RRSO powyżej 4%).

Niedawno zwróciłem się do Live Oak Bank, aby uzyskać wszystkie moje potrzeby związane z oszczędnościami biznesowymi (i sprawdzaniem).

Jeszcze kilka miesięcy temu żaden z tych banków, w tym Ally, nie płacił przyzwoitej stopy procentowej. Tak więc wysłałem dużą część moich awaryjnych oszczędności gotówkowych do kilku różnych miejsc (wszystkie NIE są ubezpieczone przez FDIC):

  1. Mam oszczędności w Peerstreet na ich koncie Pocket, zarabiam 4%. Note musisz mieć akredytację, aby korzystać z Peerstreet. Zobacz moją pełną recenzję na Peerstreet i Pocket.
  2. Poza tym więcej zainwestowałem na moim podlegającym opodatkowaniu koncie inwestycyjnym Vanguard. To siedzi w ich funduszu indeksowym S&P 500.

Inne konta oszczędnościowe online do przechowywania gotówki osobistej i firmowej

A teraz bezpieczne pieniądze. Każde z poniższych kont byłoby świetne w porównaniu z rachunkami oszczędnościowymi prowadzonymi w tradycyjnych instytucjach. Nie zapominaj, że te wysokodochodowe konta oszczędnościowe online są ubezpieczone przez FDIC.

W Internecie dostępnych jest obecnie wiele wysokodochodowych kont oszczędnościowych. Wszystkie zawierają różne cechy, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Ale większość, jeśli nie wszystkie, jest ubezpieczona przez FDIC, nie zawiera opłat i płaci stopę procentową znacznie lepszą niż tradycyjne konta oszczędnościowe.

Powinieneś znaleźć taki, który jest odpowiedni dla Ciebie i zacząć oszczędzać. I nie ograniczaj się do tej listy. To tylko niektóre z moich ulubionych.

Dobra, oto reszta najlepszych kont oszczędnościowych:

Jakie są najbardziej dochodowe konta oszczędnościowe?

Przyjrzyjmy się niektórym szczegółom tych wysokodochodowych kont oszczędnościowych. Jeśli to możliwe, zamieściliśmy link do ich pełnej recenzji.

1. Kwadratowa bankowość

Square Savings ma na celu uproszczenie i usprawnienie zarządzania finansami firmy. Dzięki zintegrowanym opcjom płatności Square każda sprzedaż za pośrednictwem tej platformy automatycznie odkłada pieniądze. Ponadto użytkownik może łatwo organizować i zarządzać swoimi finansami dzięki wbudowanym folderom.

Jest to internetowe konto bankowe, które oferuje hojną RRSO! Nie musisz też martwić się o miesięczne opłaty za utrzymanie ani minimalne wymagania dotyczące salda. Ta platforma służy jako ostateczne kompleksowe rozwiązanie do zarządzania finansami firmy. Konta oszczędnościowe Square Savings są ubezpieczone przez FDIC do kwoty 250 000 USD.

Funkcja „Automatycznych oszczędności” Square umożliwia użytkownikom przenoszenie części przychodów ze sprzedaży Square do dedykowanego folderu, który przenosi środki na bezpieczne konto oszczędnościowe.

Właściciele firm korzystają z tej funkcji, aby efektywnie odkładać pieniądze na płatności od sprzedaży i podatku dochodowego, fundusz ratunkowy lub inwestycje biznesowe bez konieczności przenoszenia ich z głównego konta bankowego. W ten sposób mogą łatwo śledzić wszystkie zaoszczędzone pieniądze, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo!

2. Zapisz lepiej

SaveBetter to innowacyjna platforma oszczędnościowa, która zapewnia dostęp do wysokodochodowych lokat oszczędnościowych z wielu banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych. Za pomocą tylko jednego konta możesz uzyskać dostęp do wielu produktów oszczędnościowych, takich jak konta oszczędnościowe, oferty rynku pieniężnego i płyty CD z najlepszych instytucji w branży.

Rekommenderad:  Ile linków wewnętrznych na stronę dla SEO? (Odpowiedziano)

Dzięki SaveBetter możesz uzyskać najwyższe stawki bez konieczności zmiany banku! SaveBetter został stworzony przez Raisin (dawniej Deposit Solutions). Pełna recenzja SaveBetter…

3. Bezpośredni UFB

UFB Direct oferuje doskonałe, wysokodochodowe konto oszczędnościowe. Nie ma wymagań dotyczących minimalnego depozytu i nie pobiera żadnych opłat za konserwację ani usługi.

UFB Direct stawia również na bezpieczeństwo. Są aktywni w zakresie ochrony przed oszustwami i antywirusami oraz wykorzystują szyfrowanie SSL w celu ochrony Twojego konta. Automatyczne wylogowania chronią również przed nieautoryzowanym użyciem. Nie tylko informacje o Twoim koncie są bezpieczne dzięki UFB Direct, ale także Twoje pieniądze. Pieniądze na koncie UFB Direct są ubezpieczone przez FDIC do kwoty 250 000 USD.

Inne funkcje, które sprawiają, że UFB Direct jest doskonałym wyborem dla Twojego następnego konta oszczędnościowego, obejmują bezpłatną kartę bankomatową, opcje bankowości internetowej i mobilnej oraz bezpłatne przelewy między rachunkami bezpośrednimi.

4. Banku CIT

Z kontem CIT Bank Savings Direct możesz zamienić swoje codzienne oszczędności na znacznie więcej. Uzyskaj konkurencyjne stawki przy maksymalnym wzroście i zarób 13-krotność oszczędności krajowych.

Z łatwością uzyskaj dostęp do swoich środków dzięki zdalnym czekom na wpłaty i wykonuj przelewy za pośrednictwem aplikacji mobilnej bez żadnych opłat za otwarcie konta lub utrzymanie. Co więcej, skorzystaj z codziennych odsetek składanych, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy, a wszystko to przy ubezpieczeniu FDIC.

5. Bank Sofi

Konto bankowe SoFi nie jest objęte żadnymi opłatami za prowadzenie konta, opłatami za przekroczenie salda, minimalnymi opłatami za saldo ani opłatami miesięcznymi. Posiada również ponad 55 000 bezpłatnych bankomatów w sieci Allpoint®. Członkowie z bezpośrednią wpłatą mogą zarobić wysoką RRSO na swoich oszczędnościach i saldach Vaults oraz podobną RRSO na swoich saldach bieżących.

Dostępna jest również dwudniowa wcześniejsza wypłata, gdy użytkownicy konfigurują bezpośredni depozyt i bezpłatne pokrycie debetu do 50 USD przy kwalifikujących się bezpośrednich depozytach. Wreszcie, użytkownicy mają dostęp do zwrotu gotówki w lokalnych placówkach w wysokości do 15%, a także funkcji automatycznego oszczędzania, takich jak Vaults i Roundups. Dowiedz się więcej o nich 275 $ premii.

6. Live Oak Bank

Live Oak oferuje konkurencyjne oprocentowanie, brak miesięcznych opłat za utrzymanie i ubezpieczenie FDIC do 250 000 USD. Ich konto oszczędnościowe oferuje 11-krotność średniej krajowej RRSO bez minimalnych wymagań dotyczących salda i dziennych odsetek składanych.

Klienci korzystają również z obsługi klienta w Karolinie Północnej i bankowości internetowej bez opłat za utrzymanie i wygodnego dostępu za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

7. Alior Banku

Ally Bank oferuje całkiem przyjemne usługi mające na celu odpowiedzialne traktowanie swoich klientów. Jestem z nimi od kilku lat i jestem zadowolony z ich usług.

Mają zarówno konto oszczędnościowe, jak i konto oprocentowania. Oferują również jedne z najlepszych dostępnych obecnie płyt CD. Nie tylko ze względu na stawki, ale ze względu na ich elastyczność. Mają CD bez kary i CD z jednorazową korektą stawki. Są ubezpieczeni przez FDIC i nie pobierają żadnych śmiesznych opłat. Pełna recenzja Ally Bank…

Zobacz więcej banków? Kliknij pokaż >> pokaż

Odkryj Bank

Discover regularnie oferuje jedne z najwyższych stawek na swoim koncie oszczędnościowym. Nie mają wymogu minimalnego salda ani nadmiernych opłat i są ubezpieczone przez FDIC. O co więcej możesz prosić?

Oprócz konta oszczędnościowego mają naprawdę atrakcyjny zestaw płyt CD i swoje jedyne w swoim rodzaju płyty IRA. Pełna recenzja Discover Bank…

FNBO Direct

FNBO Direct jest produktem bardzo starego i stabilnego First National Bank of Omaha. Oferują ładne, ubezpieczone przez FDIC konto oszczędnościowe z wiodącą stopą procentową. Nie ma również minimalnej kwoty wymaganej do otwarcia konta oszczędnościowego, co oznacza, że ​​możesz je otworzyć za zaledwie dolara.

Rekommenderad:  Najlepsze rachunki oszczędnościowe RBC o wysokim oprocentowaniu i alternatywy (2023)

Ich strona internetowa jest przyjazna dla użytkownika, ale może nie być tak łatwa w manewrowaniu jak inne. Są ubezpieczone przez FDIC i pozbawione jakichkolwiek złych opłat. Pełna recenzja FNBO Direct…

Bank Synchroniczny

Synchrony Bank oferuje zdrowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym bez opłat / bez minimum.

Nie tylko możesz otworzyć konto bez minimalnego depozytu, ale także nie ma żadnych opłat za dostęp do pieniędzy za pośrednictwem bankomatu. Jeśli zostaniesz obciążony oddzielną opłatą za dopłatę do bankomatu, Synchrony zwróci Ci nawet taką opłatę, maksymalnie do kwoty $5 na miesiąc.

Ponadto, jeśli skończysz na przekroczeniu stanu konta, zamiast pozwolić na przekroczenie salda i obciążyć Cię wysoką opłatą za przekroczenie salda, Synchrony odmówi honorowania wypłaty – więc nie musisz się martwić o opłaty.

Bank TIAA

TIAA Bank oferuje świetne konto rynku pieniężnego. Mają wysokie początkowe oprocentowanie i zobowiązanie do zwrotu, które obiecuje, że Twój zysk pozostanie na szczycie 5% kont konkurencyjnych.

Ich minimalna wpłata początkowa wynosi 500 USD, nie ma żadnych opłat miesięcznych i jest ubezpieczona przez FDIC. Jedną z najlepszych funkcji tego konta jest funkcja wpłaty czeku online dostępna za pośrednictwem aplikacji bankowości mobilnej. Pełna recenzja banku TIAA…

Nie potrzebujesz pełnego konta oszczędnościowego? Zobacz najlepsze aplikacje do automatycznego oszczędzania

Dlaczego potrzebujemy wysokodochodowych internetowych kont oszczędnościowych

Polecam konto oszczędnościowe online. Ma tak wiele zastosowań. Przede wszystkim po prostu pomoże Ci zacząć oszczędzać więcej pieniędzy. Kiedy po raz pierwszy zacząłem pasjonować się swoimi finansami i wprowadzać zmiany w zarządzaniu pieniędzmi, jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiłem, było otwarcie konta oszczędnościowego online.

Oto dlaczego to zrobiłem i niektóre z korzyści płynących z posiadania jednego. Mamy nadzieję, że ta lista przekona Cię do jej otwarcia.

Umieść swoje oszczędności za ścianą

Ponieważ te wysokodochodowe konta oszczędnościowe online są zwykle dostępne tylko online, uzyskanie środków nie jest tak łatwe, jak w przypadku zwykłego konta oszczędnościowego. W przypadku regularnych kont oszczędnościowych możesz wejść do banku lub przenieść pieniądze w ciągu sekundy na konto czekowe, korzystając z funkcji online.

Banki internetowe zazwyczaj nie mają fizycznych lokalizacji. Aby wpłacić i wypłacić swoje oszczędności z tych kont, zazwyczaj będziesz musiał przelać pieniądze do innego banku, a następnie wypłacić je lub skorzystać z bankomatu.

Wiem, że to brzmi jak negatyw, ale tak nie jest. Powinieneś potrzebować swoich oszczędności tylko w nagłych wypadkach lub krótkoterminowym celu oszczędnościowym. Nie zabiłoby cię posiadanie 1-2 bariera dnia w zdobywaniu pieniędzy.

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego przelewy bankowe online trwają tak długo tutaj.

Odkryłem, że ta bariera często zniechęca mnie do wydawania pieniędzy, których nie powinienem, lub powstrzymuje mnie przed napadem na fundusz ratunkowy w celu uzyskania czegoś niepoważnego. Widzisz więc, ta sztuczna ściana dla twoich oszczędności pomaga ci zaoszczędzić więcej na dłuższą metę.

Żadnych opłat ani minimów, o które trzeba się martwić

Spojrzmy prawdzie w oczy. Wielcy faceci z bloku bankowego rządzili przedstawieniem o wiele za długo. Duże bankowe konto czekowe i oszczędnościowe może kosztować setki opłat rocznie.

Nie ma powodu, dla którego powinieneś znosić absurdalne opłaty i minimalne kwoty od banków, abyś mógł pożyczyć im swoje pieniądze. Powinni ci płacić. Ale nie mogą, ponieważ są grube i nadęte i potrzebują twoich pieniędzy i opłat, aby pokryć wydatki na grubego kota.

Rekommenderad:  10 najlepszych opcji arkuszy budżetowych do wydrukowania dla początkujących

Nie graj już w tę grę. Przenieś się do banku internetowego, w którym możesz cieszyć się środowiskiem bez opłat.

Wysokie oprocentowanie / wysoka wydajność

Jeśli będziesz robić tak jak ja przez tak długi czas i przechowywać swoje oszczędności na zwykłym koncie oszczędnościowym, zarobisz bardzo małe odsetki od swoich oszczędności. Zazwyczaj jest to coś w stylu 00,10%. To śmierdzi.

Dzięki wysokooprocentowanemu internetowemu kontu oszczędnościowemu możesz zarobić znacznie więcej. Spójrz na powyższą tabelę kursów, aby zobaczyć aktualną roczną rentowność tych rachunków.

Stawki te zmieniają się również wraz ze stopą LIBOR. Tak więc, gdy stopy procentowe rosną, zobaczysz, że stopy te ponownie rosną. Pamiętam, kiedy stawki były mniej więcej takie 50,00%. Wow!

Oblicz swoje roczne odsetki

Ten kalkulator pozwala zobaczyć kwotę odsetek, które zarobisz w ciągu roku.

Kroki:

  1. Wprowadź kapitał (kwota pieniędzy na koncie oszczędnościowym) i
  2. wprowadź RRSO (procentowa roczna stopa zwrotu) w odpowiednich polach wejściowych, oraz
  3. Kliknij przycisk „Oblicz”.

Wynik jest wyświetlany w polu „Zainteresowania” pod przyciskiem. Spróbuj!

__

Czy zawsze będą wysokodochodowymi kontami oszczędnościowymi?

Miałem komentarz czytelnika z pytaniem, czy te konta oszczędnościowe nadal byłyby klasyfikowane jako „wysokodochodowe”, gdyby stawki ponownie spadły. To uczciwe pytanie, które pomyślałem, że się tutaj zajmę.

Stopy procentowe oscylują obecnie wokół 4%, daj lub weź trochę. Pamiętam, kiedy te wysokodochodowe konta oszczędnościowe były najwyższe dziesięć lat temu. Reklamowali stawki w 5% zakres. Z pewnością wydaje się, że stawki będą się nieco wahać.

Ale nie możesz na tym poprzestać na porównaniu. Konta te są tak wyjątkowe, ponieważ nie mają wewnętrznych wydatków, które ma większość tradycyjnych banków. W rezultacie są w stanie konsekwentnie oferować lepsze oprocentowanie kont oszczędnościowych niż banki takie jak Chase i Bank of America, z których żaden nie zbliża się do nawet 1%.

Wszystko to mówi, że w całej branży stawki bankowe rosną i spadają. Powstaje więc pytanie, gdzie się zwrócić, aby uzyskać lepszą stawkę bez poświęcania bezpieczeństwa produktów bankowych ubezpieczonych przez FDIC?

Nie możesz zwrócić się do giełdy ani pożyczek społecznościowych. Jedno i drugie jest zbyt ryzykowne. Niektórzy zwrócili się ku sprawdzaniu nagród, co jest prawdopodobnie dobrym posunięciem dla tych, którzy mogą pracować w ramach wymagań takiego konta.

Moje pieniądze pozostają na wysokodochodowym koncie oszczędnościowym. Jestem tam przede wszystkim ze względu na ubezpieczenie FDIC, które otrzymuję. Podoba mi się również to, że te konta zapewniają wyraźne oddzielenie od mojego konta czekowego i zapewniają płynność do wykorzystania pieniędzy w razie potrzeby.

Jeśli moje konto stanie się zbyt pełne, wezmę nadwyżkę i ulokuję ją w akcjach.

Ceny będą przychodzić i odchodzić. Gdy wspomniane wyżej główne stopy bankowe powrócą do normalnego poziomu, powrócą stopy wysokodochodowe. Nie mam nic przeciwko zostaniu, dopóki oni tego nie zrobią.