Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepsze zdjęcia naukowe 2017 roku

Natura jest pełna zapierających dech w piersiach i pięknych scen. Wyobraź sobie niebo polarne, które przybiera zielone i niebieskie kolory w wyniku zderzenia wiatrów słonecznych i naładowanych cząstek z atmosferą.

Natura może być jednocześnie niewygodna; Kiedy spojrzymy na obraz ruin po burzy i popiołów pozostałych po pożarach natury. Działalność człowieka zmienia ekosystemy i zwierzęta, które są głównymi obiektami fotografii.

Kiedy patrzymy na świat przez pryzmat nauki, poznajemy mikroskopijne stworzenia, których nie widać gołym okiem. Z drugiej strony, patrząc na galaktyki i ich wielkość, wydaje nam się maleńkimi stworzeniami. Niesamowite stworzenia.

Jeśli są tematem fotografii, tworzą wspaniałe obrazy. Niektóre z tych zdjęć zarejestrowano w 2017 r., inne zostały już zarejestrowane i opublikowane w 2017 r. Oto niektóre z najbardziej zapierających dech w piersiach zdjęć nauki i przyrody z 2017 r.

1. Klient; Gigant Układu Słonecznego

Zdjęcia przesłane przez sondę Juno z planety Jowisz są piękne. Zobacz więcej zdjęć statku kosmicznego Juno Tutaj.

2. Tasiemce

Tasiemce to rodzaj pasożytów układu pokarmowego kręgowców. Po zobaczeniu tego zdjęcia tasiemców zmieni się Twoje myślenie o nich. To zdjęcie wzięło udział w konkursie Small World organizowanym przez firmę Nikon.

CZYTAĆ:  Jak znaleźć Centrum sieci i udostępniania w systemie Windows 7?

3. Erupcja wulkanu Agung na Bali

Zdarzenia naturalne, takie jak erupcja wulkanu Agung na Bali w Indonezji w listopadzie, tworzą wspaniałe zdjęcia. Eksplozja tego wulkanu wyrzuciła popiół na wysokość 4000 metrów i pokrył promień około 6000 metrów.

4. Zwierzęta zagrożone wyginięciem

Tim Fletch jest fotografem, który pokazywał twarze zagrożonych zwierząt w serii „Zagrożone”. Zobacz inne zdjęcia z kolekcji Endangered Collection Tima Fletcha Tutaj.

5. Wodospad Ruakana

To zdjęcie wodospadu Rwakana w Namibii zdobyło nagrodę dla najlepszego fotografa krajobrazu w międzynarodowym konkursie. W styczniu ogłoszono zwycięzców tego konkursu.

6. Próba przetrwania

Próba przetrwania w naturze jest dobrze przedstawiona na tym zdjęciu. Na tym zdjęciu orki nagle pojawiły się w pobliżu niektórych pingwinów.

7. Nosorożec bez rogów

To niepokojące zdjęcie przedstawia nosorożca zabitego przez kłusowników i odciętego rogu. Za to zdjęcie fotograf zdobył nagrodę dla najlepszego fotografa dzikiej przyrody 2017 roku.

8. Ostatnie zdjęcie Cassini

To ostatnie zdjęcie Saturna wykonane przez Cassini przed zakończeniem misji.

9. Przestraszone słonie

To szokujące zdjęcie przedstawia słonie atakowane przez tłum na drodze przez las. Stopy małego słonia płoną i ucieka, wołając matkę.

Bilal Hazra, autor tego przerażającego zdjęcia, twierdzi, że tego rodzaju sadystyczne zachowanie wobec zwierząt jest typowe w Bengalu w Indiach. Zdobył nagrodę w konkursie fotografii poświęconej ochronie dzikiej przyrody w Azji.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz premium motywy WordPress za darmodarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie lenevoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmokurs udemy do pobrania za darmo