Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najlepszy darmowy kreator stron WordPress [2024]

Kreator stron WordPress

Czy Ty również chcesz stworzyć stronę internetową bez wiedzy programistycznej? Jedną z najlepszych opcji, jakie masz przed sobą, jest WordPress. W tym poście przedstawiliśmy najlepsze darmowe narzędzia do tworzenia stron WordPress, za pomocą których możesz zaprojektować dowolną stronę internetową za pomocą kilku kliknięć.

Musiałeś słyszeć nazwę narzędzia do tworzenia stron Elementor. Ale powinieneś wiedzieć, że Elementor nie jest jedynym narzędziem do tworzenia stron WordPress. Istnieją inne opcje.

Rozpoczynając projektowanie strony internetowej po raz pierwszy, nie osiągniesz dobrego rezultatu. Niezależnie od niszy, w której znajduje się Twoja witryna, potrzebujesz witryny wysokiej jakości, aby konkurować z najlepszymi. Świetna witryna charakteryzuje się kilkoma aspektami, w tym pięknem, responsywnym projektem, przyjaznością dla użytkownika itp. Aby zaprojektować takie witryny, możesz użyć wiedzy programistycznej lub narzędzia do tworzenia stron WordPress, aby edytować swoją witrynę WordPress.

Kreatory stron WordPress zapewniają wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia stron internetowych o niestandardowym stylu.

Każdy kreator stron ma interfejs zarządzania, który umożliwia kontrolowanie projektu różnych części witryny. Kreatory stron umożliwiają pracę z elementami poprzez przeciąganie i upuszczanie oraz umieszczanie ich razem w celu zaprojektowania. Niektóre narzędzia do tworzenia stron WordPress mają wstępnie zaprojektowane strony; musisz umieścić w nich żądaną treść.

1. Elementora

Jeśli pracowałeś z WordPressem, przynajmniej raz słyszałeś słowo Elementor. Elementor to jeden z najpopularniejszych darmowych narzędzi do tworzenia stron WordPress.

Dzięki ponad 100 gotowym szablonom w Elementorze możesz łatwo tworzyć strony WordPress. Po wybraniu ulubionej strony głównej i innych stron możesz edytować i dostosowywać stronę oraz dodawać żądane elementy za pomocą metody „przeciągnij i upuść”.

Elementor posiada wiele widżetów i pozostawia wolne ręce w projektowaniu. Po użyciu szablonu możesz go zapisać i zastosować na innej stronie w swojej witrynie. Możesz też łatwo wyeksportować go i używać na innej stronie internetowej.

Strony, które zaprojektujesz za pomocą tego narzędzia do tworzenia stron, są responsywne i najlepiej działają na telefonach komórkowych i tabletach.

Ten kreator stron WordPress jest kompatybilny z większością wtyczek, w tym WooCommerce, abyś mógł jak najlepiej zaprojektować swój sklep internetowy.

Ten kreator stron ma ponad 5 milionów aktywnych instalacji.

2. Kreator Stron autorstwa SiteOrigin

SiteOrigin, podobnie jak Elementor, jest narzędziem do tworzenia stron opartym na kolumnach. Ponieważ SiteOrigin jest responsywny, witryny korzystające z SiteOrigin są responsywne i najlepiej wyświetlają się na urządzeniach mobilnych. Kreator oferuje wszystkie widżety, których możesz potrzebować w swojej witrynie. Działa również dobrze z innymi wtyczkami. Oto dwa powody, dla których SiteOrigin jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia stron WordPress.

Podobnie jak inne, ten kreator stron ma wiele szablonów, które Ci to ułatwią.

Ten kreator stron ma szeroką gamę widżetów, dzięki czemu niepotrzebne są różne wtyczki. Te widżety obejmują mapy Google, media społecznościowe, różne przyciski itp.

Ta wtyczka jest jednym z najpopularniejszych i wysokiej jakości darmowych narzędzi do tworzenia stron, ze średnią oceną 4,8 gwiazdki. Ma ponad 1 milion aktywnych instalacji i szybko rośnie.

Ogólnie można powiedzieć, że jest to najmocniejszy konkurent Elementora.

3. Budowniczy bobrów

Beaver Builder to jeden z najlepszych narzędzi do tworzenia stron WordPress w dziedzinie przeciągania i upuszczania. Ten edytor zapewnia prostą edycję, dzięki czemu możesz szybko stworzyć swoją stronę internetową i zbudować swoją markę, nawet jeśli jesteś początkujący. Po zainstalowaniu narzędzia Beaver Builder możesz łatwo projektować swoje strony metodą przeciągania i upuszczania.

Jeśli chodzi o układ strony, możesz wybrać układ poziomy lub kolumnowy. Funkcje te umożliwiają wyświetlanie treści z dużą różnorodnością.

Beaver Builder jest optymalnie responsywny na urządzeniach każdej wielkości, bez uszczerbku dla piękna Twojej witryny. Strony zaprojektowane za pomocą tego narzędzia do tworzenia stron WordPress mają dużą prędkość ładowania.

Jedyną słabością tego narzędzia do tworzenia stron jest niewielka różnorodność jego widżetów. Ale Twitter z dodatkowymi wtyczkami rozwiązał ten problem.

WordPress ma szeroką gamę narzędzi do tworzenia stron. W tym artykule staraliśmy się przedstawić te najbardziej znane i najlepsze.

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobierz motywy WordPress za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmo