Najlepszy emulator komputera do gier i aplikacji

Teraz, gdy gry mobilne stały się tak powszechnym zjawiskiem, nic dziwnego, że właściciele komputerów PC chcą wziąć udział w akcji z komfortu zrozumiałego, bardziej dostępnego monitora komputerowego. Jeśli szukasz najlepszego emulatora gier i aplikacji na swój telefon Windows maszynę, nie szukaj dalej niż nasz przewodnik po Najlepiej emulatory, które można znaleźć online. Nawet jeśli jesteś nowy na scenie emulacji, nawet jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o tym procesie, przeprowadzimy Cię przez proces od pobrania do zakończenia.

Patrząc wstecz, to naprawdę imponujące, że gry mobilne (i ogólnie aplikacje) ewoluowały w złożone bestie, które znamy je dzisiaj. Gdybyśmy tylko mogli spojrzeć wstecz o dekadę i spojrzeć na stan mobilnych komunikatorów i innych wczesnych aplikacji, abyśmy mogli następnie porównać je z tuzinami, których regularnie używamy teraz.

Na szczęście większość sposobów, w jakie rozwijały się aplikacje i gry mobilne, była lepsza, do tego stopnia, że ​​jest to szanowana nisza w większej społeczności graczy, która przyczyniła się więcej ogółem ludzi w tej społeczności. W końcu nikt, kto ma obsesję na punkcie technologii, tak jak my, nie powinien być zły na więcej osób dołączających do tego konkretnego kręgu, a technologia smartfonów była jednym z najważniejszych środków, za pomocą których robią to inni.

Kolejnym krokiem w tej ewolucji, według twórców oprogramowania, jest przeniesienie wrażeń ze smartfona na większy ekran poprzez emulację – w szczególności emulację Androida. Dzięki temu gracze mobilni mogą swobodnie bawić się na większym ekranie niż ta niewielka część nieruchomości oferowana przez ekran smartfona, a ci z aplikacjami do przesyłania wiadomości i produktywności nie ograniczają się do jednego urządzenia.

Lub, jeśli jesteś miłośnikiem technologii takim jak ja, oba.

Jeśli nigdy wcześniej nie bawiłeś się emulacją, nie zniechęcaj się tym terminem. Mówiąc najprościej, można to opisać jako wykorzystanie zasobów jednego systemu do naśladowania innego. W przypadku Windows Na PC i Androidzie będziesz używać pamięci komputera i procesów do tworzenia wirtualnego środowiska systemu operacyjnego Android, w którym możesz uruchamiać aplikacje na Androida. Proste, prawda?

Wielu użytkowników, po dowiedzeniu się, jak popularna stała się emulacja Androida, jest ciekawa, dlaczego nie możemy tak łatwo emulować środowiska iOS, aby lepiej połączyć Windows z iPhonem i iPadem. Odpowiedź jest dość techniczna, ale na potrzeby tego artykułu możemy obwiniać oprogramowanie i sprzęt firmy Android. iOS nie ma być elastyczny między różnymi urządzeniami, podczas gdy Android jest. Nie powstrzymało to niektórych osób znających się na oprogramowaniu przed próbą jego ściągnięcia, ale mimo wszystko emulacja iOS nie jest warta twojego czasu; Android jest tam, gdzie jest!

Emulacja Androida

Oczywiście jest kilka rzeczy, które powinniśmy od razu wyjaśnić, zanim zaczniemy mówić o konkretnych emulatorach i jak z nich korzystać. Pierwszą rzeczą, którą najbardziej chcą wiedzieć jeśli emulacja jest legalna. Krótka odpowiedź jest taka, że ​​zawsze tak długo, jak nabyłeś system operacyjny, który emulujesz za pomocą legalnych środków. Nasze zalecenia poniżej to w 100% legalne kopie systemu operacyjnego Android, więc nie będziesz się martwić.

Dłuższą odpowiedzią jest ta emulacja mogą prowadzić do naruszenia praw autorskich, ale nie ma to nic wspólnego z samą emulacją. Oto rzecz – kiedy korzystasz z emulatora, zwykle jest to środek do celu. W naszym przypadku system operacyjny Android umożliwia dostęp do aplikacji na Androida. Tak długo jak zdobywasz te aplikacje legalnie, nie robisz nic nielegalnego ani nielegalnego. Kwestie naruszenia praw autorskich pojawiają się, gdy ludzie nabywają aplikacje i oprogramowanie w nielegalny sposób, zwykle nie płacąc za nie, gdy zwykle wymagana jest płatność.

Na przykład niektóre osoby lubią emulować PlayStation 2 konsola do gier wideo. Emulowanie konsoli jest całkowicie w porządku, ale pobieranie kopii gier do grania w emulatorze absolutnie nie jest. Niektórzy użytkownicy komputerów Mac lubią emulować Windows poprzez aplikacje takie jak Boot Camp, ale jeśli nie płacisz za swoją wersję Windows system operacyjny, prawdopodobnie robisz coś, czego nie powinieneś.

Bezpiecznie jest prawie zawsze lepiej niż przykro i możesz zaufać naszym zaleceniom, aby nie wprowadzić cię w błąd.

Po drugie, wielu zastanawia się, czy ich komputery mają wystarczającą moc, aby skutecznie emulować cokolwiek z systemu operacyjnego Android. Dzięki przyspieszeniu sprzętowemu dostępnemu przez najlepsze emulatory jest to również coś, o czym najprawdopodobniej nie musisz się martwić. Jeśli masz kilka gigabajtów wolnego miejsca na dysku twardym i dwurdzeniowy lub wyższy procesor, możesz przeglądać wszystko, co Android ma do zaoferowania.

Po rozwiązaniu tych pytań rzućmy okiem na niektóre z najlepszych emulatorów, jakie można znaleźć w Internecie. Chociaż większość z nich jest bezpłatna, istnieją przypadki, w których ulepszenia premium można kupić za niewielką opłatą. Z pewnością wskażemy je dla Ciebie!

Bluestacks

Najlepszy emulator komputera do gier i aplikacji 1

Jak dotąd jest to prawdopodobnie #1 zalecany emulator online. Mimo że nie jest to moje oprogramowanie, jest to emulator najwyższej klasy, który oferuje profesjonalną jakość i estetykę rozwoju. Odbądź się na stronie Bluestacks, a zapewne będziesz zaskoczony, jak bardzo jest skierowany do graczy, ale nie zniechęcaj się; może obsłużyć wszystko, co jest dostępne w sklepie Google Play.

Bluestacks jest bezpłatny, ale zawiera wsparcie oprogramowania innych firm, które z łatwością może stać się uciążliwe. Aby go usunąć, musisz uiścić skromną, miesięczną opłatę subskrypcyjną za aktualizację do Bluestacks Premium.

Andyroid

andyroid kik pc

Oto moja ulubiona i jest to moja ulubiona od prawie roku. Andyroid jest lekki, minimalistyczny i niezwykle wydajny. Podoba mi się jego ikona na pasku zadań, która pozwala mi zarządzać ustawieniami Andyroida w dowolnym momencie, i chcę przejść do każdej aplikacji na Androida, którą rzuciłem bez żadnego problemu.

Andyroid nie ma żadnego haczyka, nie ma też opcji uaktualnienia; jest zawsze bezpłatny i zawsze na bieżąco z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android.

Droid4X

Najlepszy emulator komputera do gier i aplikacji 2

Droid4X to interesujące oprogramowanie i chociaż nie znajduje się na szczycie naszej listy rekomendacji, nadal wyróżnia się w niektórych obszarach. Po pierwsze, faktycznie składa się z wielu części, co pozwala ci korzystać tylko z tych funkcji, które są dla Ciebie najważniejsze. Podstawowe oprogramowanie do emulacji Droid4X obsłuży wszystkie Twoje potrzeby emulacji, ale możesz również pobrać aplikację towarzyszącą smartfonowi, która pozwala używać urządzenia mobilnego jako kontrolera Bluetooth.

Jeśli zamierzasz używać emulatora przede wszystkim do grania w Androida Windows PC, Droid4X jest zdecydowanie wart twojej uwagi i czasu.

AMIDuOS

Najlepszy emulator komputera do gier i aplikacji 3

Pakiety emulatorów AMIDuOS z American Megatrends należą do najlepszych dostępnych online, ale będziesz musiał za nie zapłacić. To, co dostajesz za tę cenę, to poziom wszechstronności, z którym trudno jest konkurować, a co ciekawe, możesz nawet wybrać między dwiema różnymi wersjami systemu operacyjnego Android do zakupu.

Jeśli chcesz uzyskać pakiet kombinacji Androida Lollipop i Jellybean, kosztuje 15 USD. Jeśli jesteś zadowolony z posiadania Android Jellybean, będzie to tylko 10 USD. Oba pakiety mają bezpłatną wersję próbną, którą można pobrać i używać.

Manymo

Minecraft online manymo

Na koniec uratowaliśmy Manymo, ponieważ szczerze mówiąc, jest to nieco dziwny emulator. Jest to również ten, który będzie cię najbardziej kosztował, jeśli chcesz go regularnie używać, więc upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś te szczegóły przed podjęciem decyzji.

Zamiast pakietu oprogramowania, który należy zainstalować na komputerze, Manymo to emulator Androida oparty na przeglądarce, który działa wyłącznie w przeglądarce internetowej. Jedyną rzeczą, którą musisz przynieść do stołu, aby z niego skorzystać, jest plik .apk (aplikacja) dowolnej aplikacji, którą chcesz przesłać i używać. Darmowa wersja Manymo zapewni ci 10 miesięcznych ograniczonych okresów użytkowania, a skromna opłata abonamentowa w wysokości $90,99 miesięcznie znacznie zwiększy ten dostęp.

Dla kogo jest przeznaczony ten typ emulatora? Przede wszystkim ci, którzy nie mogą (lub woleliby nie) regularnie instalować oprogramowania na swoim codziennym komputerze. Ponieważ pliki .apk aplikacji na Androida można łatwo przenosić na przenośnym dysku USB, Manymo pozostaje dostępną opcją dla tych, którzy nie mogą bezpłatnie zainstalować emulatora.

Trudno wybrać „najlepszy” emulator dla Windows PC, ponieważ to, co decyduje o tym ma więcej wspólnego Twój indywidualne potrzeby niż sam emulator. To powiedziawszy, powyższe rekomendacje są na najwyższym poziomie i trudno będzie znaleźć lepsze oferty online.

Po zainstalowaniu emulatora pozostaje tylko dotknąć Google Play przechowuj i zacznij instalować aplikacje na Androida, których chcesz używać! Po uruchomieniu emulatora nic nie stoi na przeszkodzie, aby traktować go tak, jak na prawdziwym urządzeniu z Androidem, co oznacza, że ​​wszystkie Twoje wiadomości, gry i inne aplikacje będą doskonale dostępne.

Czy masz dość doświadczenia z emulatorem? Czy jesteś zupełnie nowy na scenie i nadal masz do nas pytania? Daj nam znać, co jest najlepszym emulatorem gier i innych aplikacji na Windows PC, dzieląc się komentarzami poniżej!