Najlepszy Hider aplikacji na iPhone'a i Androida

Jeśli chcesz znaleźć najlepszy hider aplikacji na iPhone'a i Androida, po prostu zapytaj nastolatków. Poważnie, znają wszystkie najlepsze, ponieważ uwielbiają ukrywać aplikacje przed ciekawskimi oczami rodziców.

Nie masz pod ręką nastolatka? Nie ma sprawy Mam też odpowiedź: są aplikacje, aby ukryć swoje aplikacje i hacków do użycia, gdy ich nie ma.

Najlepszy Hider aplikacji

Ale po pierwsze, dlaczego ukryć aplikacje?

Prywatność. Możliwe, że jesteś znaczącym drugim, najlepszym przyjacielem, a może nawet Twoi rodzice znają hasło, aby odblokować telefon. Prawdopodobnie dałeś im to, gdy chciałeś, aby zobaczyli coś w twoim telefonie, ale byłeś zbyt leniwy, aby je odblokować, a następnie dać im. (Dzieje się tak, jeśli mam za dużo margarit…)

Ale wszyscy lubimy naszą prywatność i założę się, że w twoim telefonie są rzeczy, o których nie chcesz, aby inni, najlepsi przyjaciele lub mama i tata wiedzieli o tym.

Możesz po prostu zmienić swój kod dostępu, ale na pewno mu go oddasz. (Te margarity są tak smaczne.)

Lepszym rozwiązaniem jest ukrycie wszystkich aplikacji, które mogą zawierać obciążające informacje. Jeśli uważasz, że nie masz obciążających informacji w telefonie, pomyśl jeszcze raz. Wszyscy robimy. Jest bardziej soczysty niż twój pamiętnik.

Spójrzmy na kilka scenariuszy:

Jesteś studentem domu studenckiego na przerwie świątecznej. Czy naprawdę chcesz, aby mama znalazła Twój profil Tinder?

Zbliżają się urodziny twojej żony. Zrobiłeś wszystkie zakupy na telefonie i nie chcesz, żeby wcześnie odkryła niespodzianki urodzinowe.

Masz zestaw aplikacji, których nie możesz usunąć z telefonu, których nie używasz i masz dość ich przewijania.

Twoje dzieci grają w gry na telefonie, ale potem przypadkowo się otwierają Skype i zadzwoń do kogoś, z kim tak naprawdę nie chcesz, aby rozmawiał z twoim szefem.

Zdjęcie: https://flic.kr/p/nTquwM

Jak ukrywasz aplikacje?

Istnieje wiele sposobów na ukrycie aplikacji, od hacków na smartfony po aplikacje. Jeśli potrafisz, możesz ukryć w telefonie wszystko, co chcesz, od wiadomości, zdjęć i aplikacji. Najprostszym sposobem jest pobranie aplikacji stworzonych tylko do ukrywania rzeczy, ale to nie zawsze wystarczy.

Najlepszy Hider aplikacji dla Androida

Nazywa się najlepszy hider aplikacji na Androida: Hider aplikacji.

App Hider całkowicie ukrywa wszystkie wybrane aplikacje. Ikony nie pojawią się na ekranie głównym i musisz je wprowadzić, aby je wyświetlić.

Możesz ukryć wszystko, od wiadomości, przez zdjęcia, po Geometry Dash.

Wystarczy pobrać aplikację Google Play Store i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Musisz wybrać kod dostępu i dostosować kilka ustawień. App Hider to alternatywny Home Launcher, więc po aktywacji staje się podstawowym interfejsem używanym podczas patrzenia na telefon.

Jeśli podasz telefon znajomemu, nie zobaczy on aplikacji Hider. Widzą tylko aplikacje, których nie próbujesz ukryć.

Aby uzyskać dostęp do App Hider, przytrzymaj przycisk Aplikacje na telefonie 5 sekundy. Nie można go otworzyć jednym kliknięciem. Wprowadź swój kod dostępu, a następnie będziesz w stanie, aby uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji, które wciągnąłeś do App Hider.

Wskazówki Pro: upewnij się, że hasło App Hider różni się od kodu odblokowania. Zmień hasło aplikacji Hider w coś, co zapamiętasz.

Kosztuje $2, ale co dwa dolary w zamian za poczucie prywatności? Niewiele.

Najlepszy Hider aplikacji na iPhone'a

iPhone nie ma wygodnej aplikacji o nazwie App Hider, w której można ukryć wszystkie swoje aplikacje. Trudno jest ukryć całą aplikację w iOS.

Najlepszą rzeczą dla iPhone'a jest korzystanie z aplikacji innych firm, które pozwolą ci zachować prywatność pewnych rzeczy na telefonie i korzystać z istniejących funkcji iPhone'a na swoją korzyść.

Tajny kalkulator wyświetla ikonę kalkulatora w telefonie. Po otwarciu działa on jak zwykły kalkulator. Ale kiedy wpiszesz swój kod dostępu, a następnie przycisk%. Otwiera się przed Tobą tajemniczy świat, w którym możesz przechowywać zdjęcia, pliki i wiadomości z dala od ciekawskich oczu.

Jeśli chcesz pozwolić dzieciom grać w gry na telefonie, ale nie masz dostępu do niczego innego, masz do tego wbudowaną funkcję. Skonfiguruj go, przechodząc do opcji Ustawienia, a następnie Dostępność, aby włączyć dostęp z przewodnikiem. Po włączeniu dostępu z przewodnikiem otwórz aplikację, którą chcesz udostępnić, i trzykrotnie kliknij przycisk strony głównej. Spowoduje to zablokowanie otwartej aplikacji. Kiedy dzieci skończą grać, trzykrotnie kliknij przycisk Home i wpisz hasło dostępu z przewodnikiem, aby przywrócić telefon do pełnej funkcjonalności.

Jeśli nie masz nic przeciwko temu, że wiesz, że masz aplikacje innych firm, takie jak Tinder lub Snapchat, ale nie chcesz, aby zobaczyły, co robisz, wyloguj się, gdy nie będziesz aktywnie korzystać z aplikacji. Po pewnym czasie może stać się irytujące, ale niechciane oczy odciągną Cię od prywatnych snapów i potencjalnych dat.

Jeśli absolutnie musisz ukryć ikony aplikacji na ekranie głównym, ukryj je w folderze. Po prostu przeciągnij wszystkie aplikacje do folderu, a następnie przeciągnij ten folder sam na ekran ikon. Jest odblokowany, więc jeśli ktoś przejdzie do tego ekranu, zobaczy go. Możesz powstrzymać ciekawość, nazywając to czymś nudnym, np. „Potwierdzenia”, lub po prostu zapomnij nazwać go i pozostawić jako nazwę domyślną.

Jeśli chcesz przechowywać aplikacje w folderze i zablokować je, od teraz nie masz szczęścia. Ale mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości pojawi się opcja blokowania poszczególnych folderów.

W skrócie…

Dbanie o prywatność smartfona nie jest łatwe. Najlepszy hider aplikacji na iPhone'a i Androida nigdy nie daje nikomu Twojego hasła do odblokowania telefonu. Ale ponieważ tak się nigdy nie stanie, ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi i przeważnie okropnie dochowujemy tajemnic, potrzebujemy innych sposobów ukrywania prywatnych informacji.

Jeśli masz telefon z Androidem, masz szczęście. Łatwo jest ukryć swoje sekrety.

Jeśli jednak korzystasz z iPhone'a, możesz rozpocząć kampanię pisania listów Apple potrzebujemy lepszych funkcji prywatności, aby ukryć aplikacje. W międzyczasie będziesz musiał użyć kilku hacków, aby ukryć rzeczy.