Najlepszy Kindle Pokrowce i osłony podróżne

Kindle Podróż jest opisana przez Amazon jako najbardziej zaawansowany czytnik książek elektronicznych. Dlatego wielu producentów zaprojektowało i wydało obudowy dla Kindle Podróż Poniżej znajdziesz niektóre z najlepszych Kindle Etui podróżne dostępne na rynku.

Najlepszy Kindle Pokrowce i osłony podróżne

Chociaż Amazon oferuje własnego urzędnika Kindle Etui podróżne z wysokiej jakości naturalnej skóry z atrakcyjnym wyglądem Kindle Wkrótce z tyłu są inni producenci, którzy w większości oferują skórę syntetyczną lub PU Kindle Etui podróżne w atrakcyjnych cenach.

Wszystkie Kindle Walizki podróżne wymienione poniżej są wyposażone w funkcję uśpienia / budzenia, która pomaga wydłużyć czas pracy baterii, automatycznie umieszczając urządzenie Kindle spać po zamknięciu osłony i budzić ją przy każdym otwarciu pokrywy.

Fintie Case For Kindle Podróż

Materiał zewnętrzny: PU Skóra Wewnątrz: miękka mikrofibra Waga: 85,05 gramów

Fintie Case For Kindle Podróż jest wykonana z PU Leather po zewnętrznej stronie, 1 warstwa wytrzymałej pleksi na środku i miękka podszewka z mikrofibry w środku, aby chronić ekran Kindle Podróż

Fintie Case For Kindle Podróż

Dostępne w Amazon

Fintie SmartShell Case dla Kindle Voyage ma funkcję Sleep / Wake, która pomaga wydłużyć czas pracy baterii Kindle idź spać po zamknięciu osłony i obudź ją za każdym razem, gdy ją otworzysz.

Fintie Case dla Kindle Voyage jest dostępny w wielu kolorach i atrakcyjnych wzorach.

AYOTU Case For Kindle Podróż

Materiał zewnętrzny: skóra syntetyczna Wewnątrz: miękka mikrofibra Waga: 90,72 gramów

AYOTU Case for Kindle Voyage jest wykonany z syntetycznej skóry i cienkiej warstwy pleksiglasu na zewnątrz i miękkiego materiału wewnątrz, aby chronić ekran Kindle Podróż z zadrapań.

AYOTU Case For Kindle Podróż

Dostępne w Amazon

Obsługuje funkcję Sleep / Wake, co oznacza, że ​​Twój Kindle Podróż obudzi się, gdy podniesiesz osłonę i wrócisz spać, gdy zamkniesz osłonę.

Ayotu Kindle Etui Voyage jest dostępne w wielu kolorach i kreatywnych wzorach na stronie Amazon.

Amazon Kindle Skórzane etui origami Voyage

Materiał zewnętrzny: Skóra Wewnętrzny: podszewka z mikrofibry Waga: 136,07 gramów

To Kindle Skórzane etui Voyage od Amazon ma wbudowany stojak, który pozwala czytać książki bez użycia rąk w trybie portretowym.

Materiał zewnętrzny wykonany jest ze skóry naturalnej, a wnętrze tego Kindle Walizka Voyage jest wyłożona dopasowaną kolorystycznie mikrofibrą, aby chronić ekran Twojego Kindle Podróż

Zaprojektowane specjalnie dla Kindle Podróż przez Amazonobudowa idealnie pasuje Kindle Voyage i zapewnia pełną ochronę przedniej i tylnej części urządzenia.

 Amazon Kindle  Skórzane etui origami Voyage

Dostępne w Amazon

Jest w tym czujnik magnetyczny Kindle Skórzane etui Voyage, które automatycznie się budzi Kindle Podróż po otwarciu osłony i kładzie ją spać po zamknięciu osłony.

WALNEW Kindle Case Voyage

Materiał zewnętrzny: Skóra Wewnątrz: Miękka mikrofibra Waga: 68,04 Grama

Jest to jeden z najlżejszych i najcieńszych Kindle Etui podróżne, które można znaleźć na rynku. WALNEW Kindle Etui Voyage jest dostępne w wielu kolorach i wzorach.

Obudowa jest wykonana z antypoślizgowej skóry PU po zewnętrznej stronie i miękkiej warstwy mikrofibry po wewnętrznej stronie.

WALNEW Kindle Case Voyage

Dostępne w Amazon

Jak w innych Kindle Cases, WALNEW Kindle Voyage Case sprawia, że ​​twoje urządzenie przechodzi w tryb uśpienia po zamknięciu etui i budzi się automatycznie za każdym razem, gdy otwierasz etui, aby przeczytać na Kindle.

Swees Oryginalne skórzane etui dla Kindle Podróż

Materiał wierzchni: skóra naturalna Wewnątrz: miękka mikrofibra Waga: 138,08 gramów

Jak wynika z nazwy, etui Swees Genuine Leather Kindle Voyage jest wykonany z prawdziwej skóry na zewnątrz i miękkiej podszewki z mikrofibry od wewnątrz, aby chronić ekran urządzenia.

Swees Oryginalne skórzane etui dla Kindle Podróż

Dostępne w Amazon

Zewnętrzna skórzana powłoka ma teksturowane wykończenie, które jest przyjemne w dotyku, a także sprawia, że ​​jest antypoślizgowa.

HOTCOOL Kindle Case Voyage

Materiał zewnętrzny: PU Skóra Wewnątrz: Miękka mikropoziom Waga: NA

Ten lekki i dobrze wygląda Kindle Etui Voyage wykonane jest z syntetycznej skóry na zewnątrz i miękkiej warstwy Microsuede od wewnątrz. Tak jak inne Kindle Przypadki podróżnicze wymienione powyżej, HOTCOOL Kindle Voyage Case posiada również funkcje automatycznego budzenia.

HOTCOOL Kindle Case Voyage

Dostępne w Amazon

HOTCOOL Kindle Etui Voyage jest często dostępne po obniżonych cenach w Amazon.