Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepszy komercyjny mop i wiadro

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepszy komercyjny mop i wiadro

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Ważne jest, aby Twoje firmy były czyste i uporządkowane. Jako właściciel firmy będziesz musiał upewnić się, że Twoje biuro lub sklep jest regularnie sprzątany i konserwowany, aby Twoi pracownicy byli szczęśliwi, zdrowi i produktywni. Pomoże to również w upewnieniu się, że pozostawisz dobre pierwsze wrażenie na swoich klientach.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy duży warsztat, wiadro i wyciskarka do mopa przydają się do wszystkiego, od codziennego sprzątania po usuwanie niespodziewanego bałaganu.

Komercyjne wiadra do czyszczenia podłóg pomagają utrzymać podłogi w czystości i są bezpieczne. W przeciwieństwie do tych do użytku domowego, te wersje o wytrzymałości przemysłowej utrzymują więcej wody i są wyposażone w mocne koła, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością pokonywać większe przestrzenie.

Nasz przewodnik poniżej pomoże Ci wybrać najlepsze komercyjne mopy i wiadra dla Twojej firmy.Najlepszy komercyjny mop i wiadro

Komercyjny system mopowania Wavebrake firmy Rubbermaid

Najszczęściej wybierane: To 21-funtowe komercyjne wiadro ma pojemność 35 kwart i według firmy ma ponad 40 000 cykli wyciskania. Mocno zabezpiecza mopy i jest również wyposażony we własny, obsługiwany stopą wbudowany odpływ, który pozwala łatwo pozbyć się zawartości bez podnoszenia wiadra. Prasa boczna wyżyma mopy przy 18% mniejszym wysiłku. Kompaktowa konstrukcja (23.1 x 16 x 38.1 cale) i prasa boczna wyciska mopy przy 18% mniejszym wysiłku, a także pomaga zmniejszyć rozpryskiwanie nawet o 18%.

Komercyjny zestaw mopujący Wavebrake firmy Rubbermaid z łyżką i wyciskarką boczną

Kupić na Amazon

Komercyjne wiadro do mopa Carlisle

Drugie miejsce: To komercyjne wiadro o pojemności 26 litrów jest wykonane z odpornego na korozję polietylenu i może wytrzymać temperatury od -40F do 180F. Niepozostawiające śladów obrotowe kółka ułatwiają czyszczenie i mobilność. Wiadra są dostępne w różnych kolorach, aby zachować zgodność z kodowanym kolorami systemem identyfikacji określonych obszarów czyszczenia.

Rekommenderad:  Nie masz czasu na czytanie? Cóż, teraz możesz zarabiać na czytaniu książek!

Ważenie 14.5 funtów to wiadro do mopa ma prasę boczną o wydajności 50 000 cykli. Kompaktowa konstrukcja (18,11 x 14,57 x 16.5 cali) ułatwia przechowywanie i wygodę w ciasnych środowiskach.

Komercyjne wiadro do mopa Carlisle z wyciskarką boczną, pojemność 26 kwart, czerwone

Kupić na Amazon

Amazon Podstawy Komercyjne wiadro do mopa na kółkach

Najlepsza wartość: The Amazon Basics komercyjne wiadro do mopa jest wykonane z polipropylenu i waży 15,71 funta. Ma pojemność 35 litrów i jest wyposażony w prasę boczną i uchwyt do mopa szczękowego.

Łyżka jest wyposażona w cztery kółka samonastawne zaprojektowane z myślą o łatwej i wygodnej mobilności. Za pomocą tego wiadra możesz po prostu zatrzasnąć mop na miejscu, aby utrzymać go stabilnie w wiadrze podczas ruchu. Wyciskarka współpracuje z uchwytami na mopy z wentylatorem, które z łatwością odprowadzają wodę z powrotem do wiadra.

AmazonBasics Side Press Wringer Komercyjne wiadro do mopa na kółkach, 35 kwart, żółty

Kupić na Amazon

Dwukomorowe wiadro do mopa Hero EZ-Lift

Podwójna wnęka tego wiadra zawiera 36-litrową stronę brudnej wody i 9-galonowe wiadro do czyszczenia. Zmniejszy to zanieczyszczenie krzyżowe przy mniejszym zużyciu środka do czyszczenia podłóg. Prasa boczna posiada certyfikat na ponad 31 000 cykli wyciskania, co gwarantuje lata eksploatacji.

Niebrudzące koła bagnetowe z odlewanego metalu nie pozostawiają śladów na podłodze. A osłony kół chronią koła przez długi czas.

Hero EZ-Lift dwukomorowe wiadro do mopa komercyjnego z wyciskarką na kółkach, zawiera wiadro na brudną wodę

Kupić na Amazon

Łyżka wyciskająca do pras HYGEN firmy Rubbermaid

To płaskie wiadro do mopa jest przeznaczone do intensywnego użytku komercyjnego i przemysłowego. Bezdotykowy mechanizm wyżymania z powierzchnią tarki usuwa brud i zanieczyszczenia z nakładki mopa przed wyżymaniem. A obrotowy zawór opróżnia brudną zawartość bez podnoszenia, co zapewnia dodatkową higienę.

Rekommenderad:  Czy jest za późno na założenie bloga podróżniczego?

Wiadro ma gładką, nieporowatą powierzchnię, która zapobiega rozwojowi bakterii i ułatwia czyszczenie. A niebrudzące kółka nie uszkodzą twoich podłóg.

Wiadro do wyciskania z prasą HYGEN firmy Rubbermaid do płaskich mopów z mikrofibry, żółte

Kupić na Amazon

Komercyjne wiadro do mopa Simpli-Magic

Dzięki wyżymaczce na 50 000 cykli to wiadro mafii zostało zaprojektowane tak, aby przetrwać. Wiadro jest wykonane z odpornego na korozję polietylenu, który może pracować w temperaturach od -40°F do 180°F. Kompaktowa konstrukcja ma pojemność 26 litrów i jest umieszczona na czterech niebrudzących kółkach obrotowych.

Simpli-Magic komercyjne wiadro do mopa z wyciskarką boczną, 26 kwart, żółte

Kupić na Amazon

Komercyjna prasa boczna suszarki

Odporna na zalanie konstrukcja wiadra do mopa Dryser ma pojemność 33 kwarty. Obejmuje to wytrzymałą konstrukcję z antykorozyjnym korpusem formowanym z polietylenu, aby zachować jego wytrzymałość. Ergonomiczna rękojeść wyciskarki jest wykonana z najwyższej jakości stali i odporna na zalanie prasa boczna, co zapewnia łatwą obsługę i minimalny wysiłek.

Komercyjne wiadro do mopa z prasą boczną do suszarki, 33 kwarty, żółte

Kupić na Amazon

Jak wybrać mop i wiadro

Ważną cechą, na którą zawsze należy zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie komercyjnego wiadra do czyszczenia, jest poszukiwanie mocnego, trwałego produktu, który będzie trwał przez lata, niezależnie od wybranego projektu.

  • Rozmiar: Im większe wiadro do mopa do czyszczenia, tym więcej środka czyszczącego do czyszczenia brudu i brudu. Znajdź rozmiar, który jest łatwy w użyciu i przechowywaniu dla naszych pracowników.
  • Mobilność: Ważne jest, aby wiadro do sprzątania zapewniało dobrą mobilność. Upewnij się, że wiadro jest wyposażone w niebrudzące obrotowe kółka, które nie uszkodzą podłóg.
  • Wiadra dwukomorowe: pomagają oddzielić brudną wodę od roztworu czyszczącego. Konstrukcja sprawia, że ​​czyszczenie jest bardziej wydajne, ponieważ nie trzeba chodzić tam iz powrotem, aby opróżnić brudną wodę.
  • Łatwe wiadra spustowe: ułatw pracę swoim pracownikom. Oznacza to, że nie będą musieli podnosić ciężkiego i mokrego przedmiotu, który jest potencjalnie niebezpieczny.
  • Gwarancja: Podobnie jak w przypadku każdego sprzętu w miejscu pracy, ważne jest, aby dostawca wiader do sprzątania był objęty gwarancją. Przynajmniej szukaj solidnej polityki zwrotów.
Rekommenderad:  Samsung jest najlepszy Galaxy Obudowa S20: Chroń swój nowy S20, S20 + lub S20 Ultra

Czyszczenie

Wycieranie może wydawać się prostym obowiązkiem, ale ważne jest, aby używać odpowiednich narzędzi. Obejmuje to dobry mop, wiadro, wyżymaczkę i znaki ostrzegawcze dotyczące mokrej podłogi. Dzięki tym narzędziom możesz szybko i skutecznie oczyścić swoją firmę. A wszystko zaczyna się od dobrej jakości komercyjnego mopa i wiadra.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.Table of Contents