Najlepszy odtwarzacz IPTV dla Windows PC (maj 2019)

Telewizja jest jedną z najlepszych opcji nowoczesnej technologii. Ale wszystko ma swoje pozytywne i negatywne aspekty. Telewizja nie jest dziełem wyjątkowym. Chociaż oferuje nieograniczoną rozrywkę, nie jest łatwo przenośna, dlatego nie można nigdzie poczuć doskonałej rozrywki, chyba że siedzi się przed telewizorem.

Jednak w dzisiejszych czasach ludzie lubią oglądać kanały telewizyjne na PC lub laptopie, a nie oglądać w telewizji. W tym przypadku IPTV odgrywa najważniejszą rolę. IPTV, które oznacza Internet Protocol Television, zasadniczo oferuje telewizję na żywo, filmy na żądanie i treści telewizyjne za pośrednictwem sieci protokołów internetowych. Głównym celem odtwarzacza IPTV jest przekazanie użytkownikom usług telewizji cyfrowej za pośrednictwem protokołu internetowego. Znalezienie odpowiedniego odtwarzacza IPTV dla windows PC jest bardzo trudnym zadaniem, dlatego w tym artykule omówimy najlepszy odtwarzacz IPTV windows PC.

Najlepszy odtwarzacz IPTV na PC Windows (10 /8/7)

Oto najlepszy darmowy odtwarzacz IPTV dla windows PC

1. MylpTV

MylpTV

MylpTV jest jednym z najlepszych odtwarzaczy IPTV dla windows PC. IT jest dostępne w Microsoft Windows sklep i możesz łatwo pobrać stamtąd. Dzięki tej aplikacji możesz bezpośrednio przesyłać strumieniowo wideo na żywo i programy telewizyjne. Wystarczy umieścić link wideo, aby oglądać ulubione kanały IPTV. Interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika i możesz nawet zabezpieczyć swoją aplikację za pomocą szpilki.

2. Kodi

Kodi - najlepszy odtwarzacz IPTV

Kodi to kolejna świetna aplikacja, która może być używana jako odtwarzacz IPTV. Dzięki tej aplikacji możesz kontrolować wszystkie lokalne media. Poza tym możesz zainstalować swoje ulubione dodatki do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo, a także wideo na żądanie. Wraz z tym Kodi pozwala dodawać linki i można przesyłać strumieniowo filmy przez ten link.

3. ProgTV

ProgTV

Jeśli szukasz aplikacji, która umożliwia strumieniowe przesyłanie kanałów telewizyjnych i radiowych, ProgTV jest dla Ciebie idealny. Aplikacja jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej i można ją łatwo pobrać z tego miejsca. Aplikacja oferuje kanał w wysokiej rozdzielczości. Oprócz tego dostępna jest również obsługa obrazu w obrazie. Najlepszym aspektem tej aplikacji jest to, że można bezpośrednio nagrywać transmisje telewizyjne na żywo i radio. Krótko mówiąc, należy powiedzieć, że jest to darmowy program i można go maksymalnie wykorzystać

4. Vlc media player

Vlc media player

VLC Media Player to dobry odtwarzacz IPTV dla windows. Zarządza lokalnymi mediami i dzięki tej aplikacji możesz łatwo przesyłać strumieniowo treści IPTV. Ten odtwarzacz multimediów zazwyczaj używa plików m3u i potrzebujesz najnowszej wersji tej aplikacji do strumieniowego przesyłania treści. Interfejs tej aplikacji jest bardzo przyjazny dla użytkownika i dlatego nie napotkasz żadnych trudności podczas korzystania z tej aplikacji.

Podsumowując, można zauważyć, że każdy odtwarzacz IPTV ma swoje unikalne funkcje, a wyżej wymienione aplikacje są najlepszymi odtwarzaczami IPTV dla Windows. Ale odpowiedni odtwarzacz IPTV dla twojego komputera całkowicie zależy od twojego użycia.