Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepszy serial grozy do obejrzenia w serwisie Netflix już teraz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepszy serial grozy do obejrzenia w serwisie Netflix już teraz

Szybkie spojrzenie na Netflix ujawni całą masę horrorów, które warto obejrzeć. Ale wybór odpowiednich do oglądania jest trudną częścią. Nikt nie lubi horroru, który nie jest straszny, a czasem można trafić na prawdziwego niewypału. Nie można jednak przegapić najlepszych seriali grozy na Netflix.

Przeszukaliśmy katalog transmisji strumieniowych, aby znaleźć najlepsze seriale grozy do obejrzenia w serwisie Netflix już teraz. Jest tu wiele różnych stylów horroru, więc miejmy nadzieję, że gusta każdego zostaną zaspokojone. Więc bez zbędnych ceregieli zobaczmy, jak mrożący krew w żyłach może być Netflix…

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Bez wątpienia jeden z najlepszych seriali grozy, jaki kiedykolwiek pojawił się na Netflix, Ju-On: Origins ma wszystko, czego fan horrorów mógłby sobie życzyć. Horror cielesny? Sprawdzać. Przelew krwi? Sprawdzać. Horror psychologiczny? Sprawdzać. Ta seria jest po prostu przerażająca i zawiera jedne z najbardziej przerażających momentów, jakie ten pisarz widział od dłuższego czasu. Niemniej jednak, ostrzegamy cię teraz, to z pewnością nie jest dla osób o słabym sercu.

Historia działa jako preludium do oryginalnych koreańskich filmów Ju-On. Od razu otwiera historię, a niektóre CGI sprawią, że z przerażenia zwiniesz palce u nóg. Nadal ma przyjemny teatralny charakter, czego brakowało amerykańskim ponownym uruchomieniu oryginałów. Film ma napisy, więc przed obejrzeniem możesz się skoncentrować na tym — i na akcji na ekranie —.

Jeśli jesteś fanem Stephena Kinga, Mgła to pozycja obowiązkowa. Dlaczego? Bo ma wszystkie cechy klasycznego horroru w stylu Kinga. Po pierwsze, ma mrożącą krew w żyłach atmosferę, która dobrze działa, aby zaszczepić poczucie złego przeczucia. Po drugie, ma mroczne, ponure postacie, które nadają serii tajemniczy charakter. Po trzecie, sama mgła dodaje zimowego chłodu temu horrorowi.

Rekommenderad:  Najlepsze Facebook Grupa dla pisarzy, do której możesz teraz dołączyć

Oczywiście Stephen King to mistrz gatunku. Na szczęście zespół odpowiedzialny za serię wykonał świetną robotę, oddając klimat powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Tu i ówdzie jest trochę krwawej przemocy lub krwi, ale chodzi o nieznane i o to, że to, czego nie możemy zobaczyć, jest często o wiele bardziej przerażające niż to, co możemy zobaczyć.

Horror w dwóch zdaniach to seria na tyle krótka, że ​​można ją wciągnąć w jedno popołudnie. Składa się z dziewięciu 30-minutowych odcinków, z których każdy ma inną fabułę i postacie. Jak się pewnie domyślacie, każda 30-minutowa winieta opiera się na dwóch zdaniach. Zdania te tworzą „historię” horroru, a zespół produkcyjny wykonał dobrą robotę, budując półgodzinną historię wokół każdej małej opowieści.

Biorąc pod uwagę, że jest tu kilka różnych historii, seria oferuje szeroki wybór gatunków horrorów. Przestrasz się bezmyślnie jakąś przerażającą paranormalną aktywnością. Lub zamiast tego zajmij się psychologicznym nastawieniem. Program porusza również kilka ważnych tematów, takich jak śmiertelna choroba i kwestie LGBT +, więc ma też element społeczny.

Locke and Key jest oparty na komiksie Joela Hilla i Gabriela Rodrígueza o tym samym tytule. Jest to świetna adaptacja komiksu, pozostająca wierna fabule. Udaje mu się również nadać akcji na żywo nieco komiksowy charakter. W rezultacie nie jest to najstraszniejszy horror na świecie, ale nie ma nim być. Zawiera wiele fantastycznych elementów, które rozpoznają fani oryginalnej opowieści.

W sumie jest 10 odcinków, z których każdy trwa od 45 do 57 minut. Każdy odcinek ładnie rozwija historię i nie wydaje się w żaden sposób drażniący. Jest dość łatwy do naśladowania, a ponieważ ma wpływ na komiks, jest dobry zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych. Zalecane oglądanie z rodziną (o ile Twoje dzieci mają co najmniej 14 lat zgodnie z klasyfikacją).

Rekommenderad:  Kupujesz laptopa? Oto lista rzeczy do rozważenia

Kolejną dobrą serią dla fanów powieści graficznych jest Lucyfer. Lucyfer pierwotnie ujrzał światło dzienne jako postać Neila Gaimana w książkach Sandmana. Jeśli jeszcze ich nie znasz, sprawdź je, ponieważ grafika i fabuła są oszałamiające. Jednym drobnym problemem, który nie spodoba się purystom, jest to, że seria Netflix niekoniecznie jest tak wierna książkom, jak być może chciałbyś.

Jednak jest to dobry serial do relaksu i oglądania. Tym bardziej, że nie jest to szczególnie obciążające. Ma w sobie dramatyzm, ale z dodatkiem kilku demonicznych mocy wrzuconych do miksu. Podobnie jak Locke and Key, jest odpowiedni dla nastolatków, więc może być czymś fajnym dla starszych dzieci, gdy na zewnątrz jest zbyt gorąco lub zimno. I tak będą mieli mnóstwo odcinków do obejrzenia!

Jeśli plagi nieumarłych to twoja torba, to południowokoreański horror Kingdom powinien znaleźć się na twojej liście obserwowanych. Ogrom niektórych scen w Kingdom zapiera dech w piersiach. Fani Gry o tron ​​pokochają wielkie bitwy, które mają miejsce. Są nawet lepsze niż odcinek GOT „Battle of the Bastards”!

Akcja serialu rozgrywa się w XVI wieku i widzi ludzi walczących z podłymi nieumarłymi stworzeniami. Zdjęcia zapierają dech w piersiach, ponieważ zawierają wiele pięknych krajobrazów Korei Południowej. Poza tym kostiumy są epickie. Wysoce polecany.

Masz trzy ekscytujące sezony genialnego anime Castlevania do nadrobienia, jeśli jeszcze nie zacząłeś ich oglądać. Fani oryginalnej gry pokochają tę serię. Jest dość brutalny, więc nie nadaje się dla młodszych widzów. Jednak starsi widzowie pokochają mieszankę nadprzyrodzonej ciemności i krwawego piekła, która jest rozpętana w całej serii.

Początek opowieści jest opowiedziany z punktu widzenia Drakuli. Tutaj dowiesz się o wszystkich motywach jego nienawiści do ludzi. W ciągu trzech sezonów Castlevanii można poznać o wiele więcej historii, przeplatanych brutalnymi spotkaniami i demonicznymi wydarzeniami.

Rekommenderad:  Odblokowanie tajemnicy, dlaczego Snapchat zbanował Twój telefon i jak możesz wrócić

To jeden z najlepszych programów animowanych dla dorosłych w serwisie Netflix, nie mówiąc już o gatunku horroru.

Najlepszy serial grozy do obejrzenia w serwisie Netflix

Tak trudno jest wybrać najlepszą serię z tej listy. Wszyscy mają swoje własne cechy i podejście do gatunku horroru. Polecamy Ju-On dla dojrzałych odbiorców oraz Locke and Key dla bardziej przyjaznej rodzinie horror-rozrywki. Do diabła, powinieneś po prostu obejrzeć je wszystkie i zobaczyć, o co to całe zamieszanie. Szczęśliwe straszenie.

Jeśli masz ochotę na jeszcze więcej dreszczy, obejrzyj jedne z najlepszych filmów dokumentalnych Netflix o seryjnych mordercach. Ostrzegam jednak, wszystkie szczegóły są dość makabryczne. Są jednak fascynujące do oglądania, jeśli masz chorobliwą ciekawość potrzebującą nasycenia.