Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najlepszy soundbar do komputera PC lub Mac

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepszy soundbar do komputera PC lub Mac

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli masz dość wbudowanych głośników komputerowych i nie masz już miejsca na konfigurację dużego subwoofera, nadszedł czas, aby objąć komputerowy soundbar. Najlepszy soundbar do komputera jest nieco bardziej kompaktowy niż soundbar do telewizora, ale nadal zapewnia duży, mocny dźwięk. Tracisz część separacji stereo, którą uzyskasz przy oddzielnych głośnikach, ponieważ przetworniki są umieszczone obok siebie w jednej poziomej konfiguracji, ale nie musisz też martwić się o układanie przewodów wokół biurka.

Poniżej zebraliśmy niektóre z najlepszych soundbarów komputerowych do konfiguracji w domu lub biurze.Najlepszy soundbar do komputera

Sound BlasterX Katana Gaming i rozrywka Soundbar

Najszczęściej wybierane: Sprawdź Sound BlasterX, jeśli szukasz soundbara do gier i rozrywki. Płaski, smukły soundbar zawiera cztery przetworniki, w tym dwa przetworniki średnio-niskotonowe, dwa głośniki wysokotonowe o wysokim skoku i jeden przetwornik o dużym skoku w subwooferze. Każdy przetwornik jest indywidualnie zasilany i wyposażony w komorę wzmacniacza sterowanego przez DSP, aby zapewnić ultraprecyzyjny dźwięk. Katana oferuje również duży wybór wejść, w tym kabel optyczny, Bluetooth i USB.

Sound BlasterX Katana wielokanałowy dźwięk przestrzenny do gier i rozrywki

Kupić na Amazon

Soundbar i subwoofer RAZER Leviathan

Drugie miejsce: Ciesz się bogatym, pełnym zakresem 5.1 dźwięk przestrzenny dzięki Razer Leviathan. Listwa dźwiękowa bezproblemowo mieści się pod każdym monitorem stacjonarnym i jest dostarczana w zestawie 4 precyzyjnie dostrojone sterowniki zoptymalizowane pod kątem niesamowitego wirtualnego dźwięku przestrzennego dzięki najnowocześniejszej technologii Dolby i dedykowanemu subwooferowi. Dzięki zaciekłej nazwie i wyglądowi Razer Leviathan jest stworzony do dostarczania uderzającego w klatkę piersiową, głębokiego basu.

RAZER Lewiatan: Dolby 5.1 Dźwięk przestrzenny — technologia Bluetooth aptX

Rekommenderad:  Jak udostępniać muzykę lub filmy w FaceTime

Kupić na Amazon

Kreatywne powietrze sceniczne 2.0 Kompaktowy soundbar pod monitor

Najlepsza wartość: To z pewnością jeden z najlepszych soundbarów w swoim przedziale cenowym. Firma Creative zasłynęła z produkcji wysokiej jakości systemów dźwiękowych i to też nie zawodzi. Listwa dźwiękowa wykorzystuje dwa przetworniki, które zapewniają wyraźny, mocny dźwięk, a pasywny radiator odtwarza imponujące basy bez subwoofera. Listwa dźwiękowa wykorzystuje również wbudowaną baterię, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez około 6 godzin bez martwienia się o podłączenie do źródła zasilania. A 3Gniazdo AUX 0,5 mm umożliwia łatwe podłączenie przewodowe do niektórych urządzeń analogowych. Ten soundbar został zaprojektowany tak, aby idealnie mieścił się pod monitorem komputera. Można go również połączyć z subwooferem Creative, aby uzyskać symulowaną trójwymiarową intensywność dźwięku, która jest możliwa dzięki technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Creative Stage Air Przenośny i kompaktowy soundbar podmonitorowy zasilany przez USB

Kupić na Amazon

Kompaktowy soundbar YAMAHA SR-C20A

Chociaż nie ogranicza się to tylko do korzystania z komputera, YAMAHA SR-C20A jest z pewnością jednym z najlepszych soundbarów do komputerów. Na nieco ponad 23 cale długości i nie więcej niż 3 Ten kompaktowy soundbar o wysokości kilku cali z łatwością mieści się w ciasnych przestrzeniach. Chociaż nie ma też najodważniejszych nazw, ten pasek jest wyposażony w potężny wbudowany subwoofer i dwa pasywne radiatory z opcją dostosowania dźwięku za pomocą 4 tryby dźwięku. Łączność Bluetooth umożliwia również bezproblemowe przesyłanie strumieniowe ulubionej muzyki lub podcastów. Podłącz wiele urządzeń za pomocą HDMI ARC, kabla optycznego lub wejść AUX.

Kompaktowy soundbar YAMAHA SR-C20A z wbudowanym subwooferem i Bluetooth

Kupić na Amazon

Soundbar biurkowy Redragon GS560 Adiemus RGB

Pomimo przystępnej ceny, Redragon GS560 jest wspaniałym partnerem dźwiękowym. Wykorzystuje dwa profesjonalne sterowniki audio o mocy 4 W, które zapewniają bogatą muzykę, gry i dźwięk wideo. Poza tym Redragon jest również naprawdę piękny. Jest wyposażony w projekcję pokazu świetlnego, która dobrze synchronizuje się z odtwarzaną muzyką. Posiada również proste i łatwe w obsłudze pokrętło głośności do precyzyjnej regulacji głośności. Podłącz go do dowolnego urządzenia za pomocą 3.5 mm jack lub USB.

Rekommenderad:  Zabezpieczone karty kredytowe CIBC w Kanadzie i alternatywy na rok 2023

Soundbar biurkowy Redragon GS560 Adiemus RGB

Kupić na Amazon

Listwa dźwiękowa LG Ultragear GP9

Wyglądający jak głośnik, który można znaleźć w statku kosmicznym Star Wars, GP9 to wysokiej jakości przenośny soundbar, który jest świetny dla entuzjastów gier. Listwa dźwiękowa LG zapewnia wysokiej jakości dźwięk dzięki przetwornikowi cyfrowo-analogowemu Hi-Fi i trybom gry 3D, dzięki czemu pozostaniesz w strefie gier. Możesz łatwo łączyć się z innymi urządzeniami zewnętrznymi przez Bluetooth, USB-C lub wejścia optyczne. O 5-godziny pracy na baterii powinny pozwolić Ci grać nawet po odłączeniu od źródła zasilania.

LG Ultragear GP9 — przenośny głośnik do gier ze słuchawkami DTS:X

Kupić na Amazon

Soundbar Bluedee

Jeśli szukasz prostego soundbara do komputerów stacjonarnych z jakością dźwięku Hi-Fi, sprawdź Bluedee. Ta listwa dźwiękowa wykorzystuje podwójne przetworniki i membrany, które zapewniają głębokie basy i doskonałą wydajność wysokich tonów. Kolorowe dynamiczne oświetlenie RGB jest również naprawdę piękne, szczególnie podczas odtwarzania muzyki, ale można je również łatwo wyłączyć, klikając dwukrotnie pokrętło. Ten pasek obsługuje również Bluetooth 5.0 I 3Kołki jack 0,5 mm. 18-miesięczna gwarancja powinna Cię uspokoić.

Głośniki komputerowe, dynamiczny soundbar komputerowy RGB

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie listwy dźwiękowej do komputera

Jeśli wolisz słuchać muzyki lub grać w gry przez głośniki, ale nie masz dużo miejsca na biurku, dobrym rozwiązaniem jest soundbar do komputera. Występują w różnych rozmiarach, cenach i funkcjach. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, szukając najlepszego soundbara do komputera.

  • Rozmiar: Jednym z głównych powodów, dla których wiele osób woli soundbary komputerowe od soundbarów telewizyjnych i głośników, jest przestrzeń. Listwy dźwiękowe do komputerów zwykle łatwo mieszczą się pod monitorami komputerów, zapewniając potężny dźwięk i jednocześnie oszczędzając miejsce.
  • Łączność: Najlepszy soundbar do komputera łączy się z różnymi urządzeniami za pomocą kabla optycznego, Bluetooth lub przez 3Kabel audio 0,5 mm.
  • Kompatybilność i żywotność baterii: Upewnij się, że preferowany soundbar jest również zgodny z komputerem PC lub Mac. Jeśli dużo się przemieszczasz, musisz znaleźć przenośny głośnik soundbar z baterią, która będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby dźwiękowe nawet po odłączeniu od zasilania, przynajmniej na kilka godzin.
  • Dźwięk: Pomimo rozmiaru i kompatybilności potrzebujesz listwy dźwiękowej, która zapewni Ci najlepszy dźwięk. Niektóre high-endowe soundbary, takie jak RAZER Leviathan, są również wyposażone w subwoofer, który zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe. 5.1 system dźwięku przestrzennego.
  • Używać: Zastanów się, w jaki sposób będziesz korzystać z listwy dźwiękowej. Niedrogi soundbar może na przykład zaspokoić Twoje codzienne potrzeby związane z odtwarzaniem muzyki, ale jeśli jesteś zagorzałym graczem, musisz wybrać soundbary, które również spełnią Twoje potrzeby w zakresie dźwięku w grach.
Rekommenderad:  Jak zrobić GIF-a w Canva z obrazami lub filmami

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.