Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Najnowsza aktualizacja WhatsApp dodaje nowe możliwości do ustawień prywatności komunikatora

Nowa aktualizacja Whatsapp pozwala ukryć zdjęcie profilowe i ostatnią wizytę przed kilkoma kontaktami. Whatsapp udostępnia także nowe funkcje połączeń grupowych.

W zeszłym roku WhatsApp ogłosił, że pracuje nad nowymi ustawieniami prywatności, które pozwolą mu ukryć zdjęcia profilowe, ostatnie wizyty i informacje od konkretnych kontaktów. Te nowe zmiany zostały wprowadzone w wersji beta WhatsApp i były niedostępne dla wielu osób. Jak pisze GSMArena, nowe funkcje WhatsApp skupiające się na prywatności są powszechnie dostępne dla użytkowników Androida i iOS.

Przed wydaniem nowej aktualizacji miałeś dostęp do trzech opcji: Wszyscy, Moje kontakty i Nikt w ustawieniach zdjęcia profilowego i ostatnio odwiedzanych. Odtąd zobaczysz także opcję Moje kontakty z wyjątkiem. Ta nowa opcja dostępna jest także w ustawieniach sekcji Status.

Nowe ustawienia WhatsApp umożliwiają ukrycie zdjęcia profilowego, ostatnich wyświetleń i informacji o programie przed niektórymi kontaktami. Nie zapominaj, że jeśli ukryjesz swoją ostatnią wizytę przed innymi, nie będziesz mógł zobaczyć ich poprzedniej wizyty. Dotyczy to również niebieskiego znacznika potwierdzenia odczytu. Oczywiście ta funkcja pozostaje włączona w grupach czatu, nawet jeśli wyłączysz potwierdzenie przeczytania.

Aby uzyskać dostęp do nowych opcji prywatności WhatsApp, możesz przejść do Ustawienia> Konto> Prywatność w aplikacjach na Androida i iOS.

Nowe powiadomienie WhatsApp / WhatsApp dla użytkowników o dołączeniu do rozmowy grupowej

Oprócz nowych opcji WhatsApp wprowadził kilka zmian dotyczących połączeń grupowych. Użytkownicy mogą wyciszać inne osoby w rozmowach grupowych lub wysyłać wiadomości do określonych osób. Zobaczysz także powiadomienie, jeśli ktoś dołączy do rozmowy grupowej.

Telegram, największy konkurent WhatsApp, wprowadza wiele zmian przy każdej aktualizacji; Jednak WhatsApp zwykle nie otrzymuje dodatkowych funkcji w nowszych wersjach. Dzięki ostatniej aktualizacji sytuacja w WhatsApp uległa pewnym zmianom. Oczywiście część, którą niedawno zaoferował WhatsApp, od dawna jest oferowana w Telegramie.

CZYTAĆ:  Następna duża zmiana w WhatsApp: numer telefonu nie jest już wymagany

Pobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie mobilnePobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo