Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najnowsza aktualizacja WhatsApp ma nową ukrytą funkcję Instagram Funkcja inspirowana historiami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najnowsza aktualizacja WhatsApp ma nową ukrytą funkcję Instagram Funkcja inspirowana historiami

WhatsApp regularnie wprowadza nowe funkcje w swoim programie beta i teraz wydaje się, że najpopularniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości otrzyma szereg nowych funkcji sieci społecznościowych, w tym aktualizacje statusu publikacji. Ta funkcja jest dostępna w wersji beta aplikacji WhatsApp na Androida 2.16.336 i obecnie można uzyskać do niego dostęp wyłącznie poprzez zrootowany telefon z zainstalowanym modułem Xposed.

Na początek WhatsApp ma teraz odnowioną kartę stanu, która pozwala użytkownikom przeglądać aktualizacje od znajomych. Użytkownicy mogą publikować zdjęcia, filmy i teksty jak każda inna witryna społecznościowa. Dedykowana sekcja pełni funkcję osi czasu zawierającej najnowsze statusy z Twojej listy kontaktów. Dodatkowo po lewej stronie znajduje się mała sekcja kamery, która bezpośrednio umożliwia publikowanie i oczywiście bazgranie na obrazach, które zostały niedawno dodane w WhatsApp. Interfejs widoku stanu został w całości odziedziczony Instagram Historie z małym paskiem czasu na górze, multimediami pełnoekranowymi i podpisem na dole. Co więcej, możesz indywidualnie wybrać, które kontakty mogą oglądać Twoją historię. Podobnie jak wiadomości, możesz przeglądać potwierdzenia przeczytania/dostarczenia.

Interfejs widoku stanu został w całości odziedziczony Instagram Historie (*kaszel* Historie Snapchata *kaszel*) z małym paskiem czasu na górze, multimedia pełnoekranowe i podpis na dole. Co więcej, możesz indywidualnie wybrać, które kontakty mogą oglądać Twoją historię. Podobnie jak wiadomości, możesz także przeglądać potwierdzenia przeczytania/dostarczenia. Co więcej, menu główne pozbawione jest teraz zakładki kontaktów, a aktualizacja zastąpiła nawet ikonę kontaktów nowym małym pierścieniem ze znakiem plus (tak, dokładnie tak jak Instagram).

Na razie funkcje są w trybie ukrytym i najprawdopodobniej pojawią się w nadchodzącej aktualizacji dla wszystkich. WhatsApp przejmuje wskazówki od innych aplikacji do przesyłania wiadomości, na przykład wprowadził szyfrowanie, funkcję, która była jedną z USP Telegramu, a obecnie Instagram-inspirowane historie, które same w sobie były inspirowane tym, co Snapchat oferuje od lat.

Nowa oś czasu statusu jeszcze bardziej popchnie WhatsApp na terytorium sieci społecznościowej, co stwarza zagadkę Facebook. Z jednej strony dołączają do Messengera potężną platformę botów chatowych, a niedawno dodali do niej ekran główny. Z drugiej strony stale się udoskonalają Instagram konkurować z aplikacjami takimi jak Snapchat i ostatecznie nam się to udało Facebook. Wygląda na to, że gigant społeczny jest w pewnym sensie zagubiony, próbując osiągnąć wszystko. Wreszcie jest WhatsApp, który stopniowo próbuje stać się najlepszą platformą społecznościową, ponieważ niedawno wprowadził także rozmowy wideo, a biorąc pod uwagę miliard użytkowników, nie zdziwię się, jeśli te zmiany naprawdę mocno zaszkodzą Snapchatowi. Facebook będą musieli albo połączyć te aplikacje razem, albo odsunąć jedną lub dwie. Fascynujące będzie zobaczyć, jak ludzie zareagują na nową aktualizację WhatsApp, jeśli rzeczywiście udostępnią ją publicznie. Daj nam znać, co myślisz o tych funkcjach w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli należysz do maleńkiego odsetka użytkowników Androida, którzy mają zainstalowaną platformę Xposed, oto plik modułu, który musisz pobrać i włączyć. Pamiętaj, że ta funkcja jest pierwotnie ukryta w WhatsApp, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie tak.

Table of Contents